NULS & OKExChain Ekosistem İşbirliği Önerisi

hakkında NULS

NULS, geliştiriciler için hızlı iş çözümleri sunan açık kaynaklı, kurumsal düzeyde, uyarlanabilir bir blok zinciri platformudur. Mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve anında zincir oluşturmaya sahip NULS, blok zinciri benimsemesini kolaylaştırmada yeni bir endüstri standardı belirliyor.

NULS’un mikro hizmet katmanı tasarımı, geliştiricilerin her şey için hızlıca modüller oluşturmasını kolaylaştırır. NULS, minimum blok zinciri deneyimine sahip geliştiriciler için akıcı, uygun maliyetli, zaman kazandıran çözümler sağlar.

NULS, modüler bir açık kaynak blok zinciri altyapısıdır.

Amiral gemisi ürünleri aşağıdadır:

1.POCM platformu

POCM (Kredi Madenciliği Kanıtı), projelerin akıllı sözleşmeleri kullanarak blok zincirlerinde proje jetonları yayınlamasına ve dağıtmasına izin veren bir SCO Platformudur. NULS var mı? Proje ödül olarak NULS kazanırken, bir projenin düğümlerine dahil olun ve ödül olarak jetonlarını kazanın. Projeler, önyükleme yapmak ve fon geliştirmeye yardımcı olmak için NULS fikir birliği ödüllerini kullanabilir. IEO’ların ve ICO’ların aksine, stake’ler asla anaparalarını riske atmaz ve NULS asla cüzdanlarını terk etmez. Cihazınız kapalıyken proje jetonları kazanın! Evrensel bir SCO Platformu olarak POCM, herhangi bir blockchain ekosistemindeki herhangi bir halka açık zincirden token ve varlıkları yayınlamak ve dağıtmak için kullanılabilir..

2. NULS Zincir Kutusu

ChainBox, zincir oluşturmaya yönelik ezber bozan bir çözümdür. Altı temel modülü içerir: defter, hesaplar, işlemler, bloklar, fikir birliği ve ağ. ChainBox, dağıtılmış veri depolama, noktadan noktaya aktarım, fikir birliği mekanizmaları ve şifreleme algoritmaları dahil olmak üzere altta yatan herhangi bir blok zinciri teknolojisini anlama gerekliliğini ortadan kaldırır. Geliştiriciler, blok zinciri mimarisine zaman harcamak yerine, standart iletişim protokollerine dayalı bağımsız iş modülleri oluşturmaya odaklanabilir ve ardından ChainBox ile dakikalar içinde yepyeni bir uygulama zinciri oluşturabilir..

3. Zincir fabrikası

Chainfactory, minimum kodlama yeteneği ile benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayan bir blok zinciri oluşturmanıza olanak tanır. Adım adım grafik arayüzümüz, Modül Deposunu kullanarak zincirinizin yapılandırmasında size rehberlik eder.

hakkında Sinir

Nervenetwork, merkezi olmayan bir dijital varlık hizmet ağı ve NULS mikro hizmet çerçevesine dayanan ve NULS ChainBox ile geliştirilen bir blok zinciri çapraz zincir etkileşim protokolüdür. Blok zincirinin İzole değer adasını kırmayı, zincirler arası bir varlık etkileşim ağı kurmayı ve Defi uygulama ekosistemi için gerekli tüm temel desteği sağlamayı amaçlamaktadır. Her dijital varlık sahibinin gerçekten güvenli, ücretsiz ve şeffaf Defi uygulama hizmetlerinden yararlanmasına izin verin.

NerveNetwork, merkezi olmayan bir dijital varlık hizmetleri ağı ve NULS mikro hizmet çerçevesine dayanan ve NULS ChainBox ile geliştirilen bir blok zincir çapraz zincir etkileşim protokolüdür. Blok zincirinin izole değer adasını kırmayı, zincirler arası bir varlık etkileşim ağı kurmayı ve Defi uygulama ekolojisi için gerekli tüm temel desteği sağlamayı amaçlamaktadır. Her dijital varlık sahibinin, Defi uygulama hizmetlerinin gerçek güvenliğinden, özgürlüğünden ve şeffaflığından yararlanmasına izin verin. Sinir çapraz zincir etkileşim protokolü sayesinde, standart arayüz aracılığıyla yalnızca küçük bir miktar geliştirmeye ihtiyaç vardır ve daha sonra farklı yapılara sahip blok zinciri, içindeki çapraz zincir modülleri tarafından tanımlanabilen bir dizi ortak varlık türüne dönüştürülebilir. NULS ekosistemi. Bu şekilde, NULS ekosisteminin içinde ve dışında varlık etkileşimini gerçekleştirebilir ve BTC gibi ana akım dijital varlıklar için zengin Defi senaryoları sağlayabiliriz..


NULS temel teknolojinin avantajları

Mikro hizmet mimarisi, modülerleştirme daha kapsamlı, fikir birliği mekanizması takılabilir, modüller bağımsız çalışır, düşük bağlantı ve yüksek genişleme esnekliği.

İşbirliği çözümleri

1.OKExChain’in Nerve heterojen zincirler arası ekolojik işbirliğini benimsemesi önerilir.

1.1 OKExChain’in Nerve sanal banka düğümüne katılması önerilir

NerveNetwork projesi, sanal banka düğümleri için destek sağlamaya isteklidir.

NerveNetwork, yalnızca bloklardan gelir elde etme gücüne sahip olmakla kalmayıp aynı zamanda 15 çoklu imzalı özel anahtarın yönetim haklarına da karşılık gelen toplam 15 sanal banka düğümüne sahiptir. BTC’nin çoklu imza yönetiminden ve yönetiminden sorumludur. Ethereum akıllı sözleşme imzasının özel anahtarının, dağıtılmış bir varlık yönetimi yöneticisidir..

Sanal banka düğümü, zincirler arası yönetişim rolünü üstlenir, zincirler arası süreç sırasında ortaya çıkan çeşitli varlık sorunları için bazı zincir içi teklifleri oylar ve varlık tekliflerini% 66 Bizans doğrulama mekanizmasıyla gözden geçirir. zincirler arası varlıkların devri dondurma, iade ve transfer işlemlerinin işlenmesi.

1.2 Nerve’in BTC, ETH, ERC20 ve NULS gibi ana akım varlıkların erişimini desteklemeye yardımcı olmak için heterojen bir çapraz zincir çözümü sağlaması önerilir..

Evrensel bir çapraz zincir protokolü olarak Nerve, çeşitli ana akım varlıklara erişecektir. İlk ana ağ grubu BTC, ETH, ERC20, NULS, NRC20 ve diğer zincir varlıklara ve sözleşme varlıklarına erişecektir. OKExChain ile bağlantı sayesinde, OKExChain ve OKExChain DEX için zengin varlık erişimi sağlayabilir ve bu varlıkların zincir içi yönetişimine katılabilir, bu sadece varlıkların güvenliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda OKExChain için esnek hizmetler sağlar..

Sinirin blok oluşturma süresi 3S içinde onaylanır. POCBFT mutabakat mekanizmasını benimser ve geri alma işlemi yoktur. Uzun vadeli onaylanmış ana akım varlıklar için bir yıldırım ağı çözümü olarak çok uygundur.

2. NULS ve OKExChain heterojen zincirler arası ekolojik işbirliği

2.1 OKExChain’in NULS’un blok oluşturma düğümlerinin bakımına katılması önerilir.

Sanal bir banka düğümü haline geldikten sonra, havuz yalnızca Nerve sanal bankasından ödül almakla kalmaz, aynı zamanda bloklar oluşturmak için ödüller de alır. Havuz ayrıca Nerve’nin madencilik çıktısı için holding NULS, Ethereum ve Bitcoin’i de paylaşabilir..

2.2 NULS akıllı sözleşme DApp’inin & Defi, OKT varlık erişimini destekleyebilir

Nerve’deki tüm varlıklar, NULS röle protokolü aracılığıyla NULS zincirine aktarılabilir. NULS zincirindeki varlıklar, OKExChain varlıklarının akıllı sözleşmelerinin geliştirilmesini ve uygulanmasını destekleyebilir. Örneğin, NULS zincirindeki dijital kimlik ve dağıtılmış depolama Aleph ağı. ve NULS, Ledger ile işbirliği yaptı.

Ek olarak, yönetişim araçlarına ve POCM’ye de hızlı bir şekilde erişilebilir.

2.3 NULS Nabox cüzdanının OKExChain’den NULS’a kadar heterojen zincirler arası varlıklar için destek sağlaması önerilir.

NULS ekolojik cüzdan Nabox Uygulaması şu anda yüksek frekanslarda 10000’den fazla gerçek kullanıcı tarafından kullanılmaktadır ve OKExChain çapraz zincir varlıklarının erişimini ve depolanmasını destekleyebilir.

3. Medya Tanıtımı

OKExChain ekosisteminin bir üyesi olarak NULS, sektörün etkisini artırmak için toplu kaynaklar sağlayacak, medyayı ve geleneksel kamuoyunu birleştirecek..

  • Medya : HuoXing Finance , Jinse Finance , Beenews , Lianshijie, BightbcNews, PingCaiJin, FengLi.com, YunShi24.com, bitett.com, Zilian8.com, maiyaotop.com, beipopfinance.com, Deep Cloud Finance, CoinPlay, Munzixun.com , vb.
  • Weibo, Twitter ve Youtube üzerinde geniş etkisi olan 10’dan fazla KOL tarafından tanıtılabilir.
  • Kendi forumunda on binlerce kayıtlı kullanıcı tarafından tanıtılabilir..

WeChat Group, Telegram Group, Twitter Group ve dünya çapında diğer 100.000’den fazla topluluk tarafından tanıtılabilir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map