The Art Token’dan Oliver T.Roehl, Sanat Stratejisti ve Satın Alan – Röportaj Serisi

RS: Okuyuculara The Art Token’ın (TAT) öncülünü ve nasıl çalıştığını anlatabilir misiniz??

OTR: TheArtToken (TAT) ile sağlam, uluslararası küratörlü bir sanat koleksiyonuyla desteklenen ve değeri güvence altına alınan bir token oluşturuldu. Uluslararası ticarete konu olan çağdaş sanat şaheserleri, yatırımcının kripto varlıklarının güvenliğinin ve kalıcılığının temelini oluşturur..

TAT, sanatı blok zincirine istikrarlı, başarılı ve güvenli bir alternatif varlık sınıfı olarak getirmek için devrim niteliğinde bir yaklaşımdır. Her TAT,% 100 özenle seçilmiş ünlü sanat eserleriyle desteklenir. 1’e 1 oranıyla TAT’ın hiçbir ek veya gizli maliyeti / ücreti yoktur, yatırılan sermayenin% 100’ünün maddi bir varlığa dönüştürülmesini sağlar. TAT, analog maddi varlıklar aracılığıyla dijital para birimlerini güvence altına alır.

Ek olarak, yatırımcılar, her TAT sahibinin TAT’larını fiziksel sanat eserleriyle takas edebildiği, istenen tamamen işlevsel bir sanat itfa sürecinden yararlanabilir..

RS: Neden sanatın iyi bir yatırım aracı olduğunu düşünüyorsunuz??

OTR: Hemen hemen hiçbir varlık sınıfı, yatırılan sermayeyi bu kadar sürdürülebilir bir şekilde çoğaltabilir. Sanat eserleri için değer artışı sürekli olmuştur ve hatta diğer yatırım ürünleri ekonomik krizler nedeniyle büyük kayıplara uğradığında şaşırtıcı bir kar elde etmektedir. Özellikle “Savaş Sonrası & Çağdaş ”, bir varlık sınıfı olarak özellikle uygundur. Yıllık% 10,85’lik performansıyla 50 yılı aşkın süredir en güvenli varlık olarak lider.

The Art Token'dan Oliver T.Roehl, Sanat Stratejisti ve Satın Alan - Röportaj Serisi

RS: Yatırımcılar bir sanat eserinin ne zaman satılacağı ve bir sanat eserinin hangi değer için satılacağı konusunda herhangi bir kontrole sahip mi??

OTR: TAT, temelini oluşturan sanat koleksiyonunun uzun vadeli Net Varlık Değerini (NAV) maksimize etmek için sanat piyasasının tüm sektörlerini kapsayan bir uzman ekibi tarafından yönetilmektedir. Genellikle satın alma & bekletme stratejisi izlenir ve bu sayede piyasa fırsatlarının yatırımcıların çıkarları doğrultusunda değerlendirilebilir. Bu nedenle, tüm ekip sürekli olarak piyasayı derinlemesine izler ve TAT’ın çıkarına en uygun şekilde karar verir..

RS: Yatırımcılara ödenen herhangi bir temettü türü var mı?


OTR: Temettü ödemesi yoktur. Her işlem TAT’ın sanat koleksiyonuna yeniden yatırılır. Değer yaratma ve koruma, TAT için ana önceliktir.

RS: TAT’lerin elde tutma süresi nedir ve yatırımcıların tam yatırım değerini korumak için TAT’larını ne kadar süreyle tutmaları gerekir??

OTR: Minimum tutma süresi yoktur. Yatırımcılar, token’larını istedikleri zaman ortak borsalarında satabilir veya tokenlerini doğrudan sanatta kullanabilirler. Bununla birlikte, yatırımcılar TAT’leri tutarak, temeldeki sanat koleksiyonunun değer takdirinden doğrudan yararlanır ve zenginliklerini çeşitlendirilmiş bir varlık sınıfı aracılığıyla güvence altına alır..

RS: Yatırımcıların bir borsada TAT ticareti yapabilecekleri gerçekçi bir tarih sizce nedir??

OTR: Uluslararası borsalarla anlaşmalar oluşturma sürecindeyiz. Ortaklıklarımızı mümkün olan en kısa sürede duyurmayı dört gözle bekliyoruz. Bununla birlikte, listelemenin 2019 yazında gerçekleşmesini bekliyoruz..

RS: TAT’ın sahip olduğu sanat ne sıklıkla değerlendirilecek / denetlenecek??

OTR: TAT, üç ayda bir hem bağımsız dış denetimleri hem de dahili değer analizini yürütecektir. Yatırımcılar, TAT web sitesinde fiyat gelişmelerine ve denetlenmiş belgelere erişebilecekler..

RS: TAT web sitesi, TAT jetonunun fiziksel sanat çalışmaları için kullanılabileceğini belirtiyor – bu, TAT’ın sahip olduğu veya TAT’ın diğer sanatçılar / galeriler / vb..?

OTR: Evet, ödeme süreci TAT’ın sahip olduğu tüm sanat eserlerini içerir. TAT bir “kripto sanat galerisi” anlamına gelmez. TAT, sürekli büyüyen sanat koleksiyonuyla yatırım yapılan para birimlerinin güvenliğini ve korunmasını en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor..

RS: TAT, “yatırılan sermayenin% 100’ünün sanata dönüştürüldüğünü” belirtiyor, ancak bu yatırımcılar için tüm sermayelerinin sanata gideceğini, bunun para kazanma ve ilk indirim için nasıl işlediğini belirtiyor.?

OTR: Yatırımcıların gereksiz ücretler ödememeleri veya gizli maliyetlerle karşılaşmamaları bizim için çok önemli. Bu nedenle, ilk veya yıllık ücretlerden / maliyetlerden tamamen vazgeçmeye karar veriyoruz. TAT’ın satın alma politikası, tek bir sanat eserini parça parça değil, çok sayıda tüm sanat koleksiyonlarını satın almayı hedefliyor. Bu sayede TAT, tüm masrafları karşılayan bir marj kazanır. Bunların tümü, yıllar içinde büyüyen mükemmel bir iş ortağı ağına erişimimize dayanmaktadır..

İlk indirimi verebilmek için TAT marjından feragat etti.

RS: Okuyuculara The Art Token hakkında söylemek istediğiniz başka bir şey var mı??

OTR: Son gelişmeler, menkul kıymet belirteçlerinin servetin korunması açısından ne kadar önemli olabileceğini göstermiştir. Sanat koleksiyonunun altında yatan TAT’lerin değeri sabitken, diğer varlıklar, jetonlar ve para birimleri oldukça dalgalı kaldı. TAT, fiziksel varlıkları dijital çağa getirmek için eşsiz bir fırsattır. Her iki dünyanın en iyilerini birleştirir ve en yeni açık blok zinciri teknolojisinin ve dünyadaki en eski insan yapımı somut varlığın ortak faydalarından yararlanmanızı sağlar. İstikrarlı, başarılı bir erişime hoş geldiniz. & yatırım sermayesini on yıllardan beri sürdürülebilir bir şekilde çoğaltabilen alternatif varlık sınıfını güvence altına alın.

Daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes TheArtToken Token Listeleme Sayfasını ziyaret edebilir veya TheArtToken web sitesi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map