RealT CEO’su Remy Jacobson – Röportaj Serisi

Remy Jacobson kısa süre önce, kripto para birimi yatırımcılarının Detroit, Michigan’daki kiralık evlerden başlayarak gayrimenkul varlıklarına yatırım yapmalarına izin veren RealT adlı bir kitle fonlaması platformu başlattı. Şirket Cleveland, New Orleans ve Güney Florida’nın yanında genişliyor.

Jacobson, Güney Florida’da Aventura merkezli geliştirme firması J Cube Development’a başkanlık ediyor. Kasım ayında Wynwood’daki bir geliştirme sitesini Quadrum Global’e sattı. 8,55 milyon $.

Antoine: RealT, Michigan, Detroit şehrinde gayrimenkulleri tokenize etmeyi planlıyor. Neden daha güçlü emlak piyasalarına sahip rakip şehirler yerine Detroit’i seçtiniz??

Remy: Detroit, RealT’nin başlaması için en uygun yerdir. Detroit’teki mülkler, düşük fiyat etiketleri ve yüksek kira oranları nedeniyle uluslararası yatırımcılar arasında zaten yüksek talep görüyor. RealToken sahipleri olarak, kira geliri aldıkları somut memnuniyet kaynağıdır. Yüksek kira oranlarına sahip düşük maliyetli mülklere sahip olmak, erken benimseyenlerimize değer sağlamanın harika bir yoludur.

 

Antoine: Sermaye kazançlarına mı yoksa kira getirilerine mi odaklanacaksınız??

Remy: Her iki alana da bakacağız. Kira getirileri yatırımcıya Ethereum cüzdanları üzerinden sürekli olarak ödenecek ve mülkün değeri ve kira fiyatı arttıkça kira gelirleri de artacaktır. Yatırımcılar ayrıca, gerekli özeni gösterdikten sonra, sermaye kazancı sağlamak için token’larında satış yapma seçeneğine de sahiptir..

 

Antoine: Ortalama elde tutma süresi ne olacak?

Remy: Yurtdışında satılan RealToken’lar, AML / KYC incelemelerini takiben kalifiye olan ABD dışındaki kişilere serbestçe denizaşırı aktarılabilir, ancak ABD’nin geçerli menkul kıymet yasalarına uymak için bu ReatTokenler bir süre Amerika Birleşik Devletleri’ne geri akmayabilir. 12 ay. ABD’de akredite yatırımcılara satılan RealTokens, 90 gün sonra diğer akredite akredite yatırımcılara devredilebilir ve 12 ay sonra herhangi birine serbestçe devredilebilir..

Pratik bir konu olarak, alıcıların RealTokens’larını ne kadar süreyle ellerinde tutmak isteyeceklerini söylemek için henüz çok erken..

 

Antoine: Simgeleştirme modeline karar vermenizi sağlayan şey neydi??

Remy: ABD mülklerine yatırım yapmayı, özellikle yabancı yatırımcılar için daha erişilebilir hale getirmek istedik. Mülkleri tokenize ederek, daha fazla sayıda insana erişilebilir fiyatlarla yatırımlar sunabiliriz. Blok zincirinin tokenleştirmeyi destekleyen teknoloji olması da önemlidir çünkü bu, geleneksel gayrimenkul sektörünün açıkça eksik olduğu gayrimenkul yatırımının verimliliğini ve izlenebilirliğini sağlar. Tokenizasyon modelimiz, blok zinciri şeffaflığının yanı sıra düzenli bir gayrimenkul işleminin avantajını sunar. RealT, fiziksel ve dijital dünya arasında bir köprüdür: tüm işlemler, operasyon sözleşmeleri ve diğer yasal belgeler blok zincirinde görüntülenebilir ve aynı zamanda bir hukuk firmasına güven içinde tutulur..


 

Antoine: Genel olarak güvenlik belirteçleri veya kripto para birimine aşina olmayan perakende yatırımcıları nasıl çekmeyi planlıyorsunuz??

Remy: RealT, gayrimenkule giriş engelini erişilebilir ve uygun bir miktara indirdi. RealT, modern bir yatırımcı portföyünün ayrılmaz bir parçasını sağlayabilir ve şimdi Ethereum’un cüzdanında saklanabilir. Gayrimenkul varlıklarının Coinbase’i olmayı hedefliyoruz. Ana hedeflerimizden biri, mülke yatırım konseptini ve sürecini olabildiğince basit hale getirmektir. Blok zinciri yoluyla mülke yatırım yapmayı asla düşünmeyecek kişilerin, katılmak için bürokrasi ve jargonla boğuşmak zorunda olmadıklarını anlamaları bizim için önemlidir. Pazarımız ve satın alma sürecimiz sezgiseldir ve alıcıları token satın almadan önce sindirilebilir adımlarla çalıştırır..

 

Antoine: Yatırımcılara sunulacak faydaları bizimle paylaşır mısınız??

Remy: Yatırımcılar, bir mülke yatırım yaptıktan sonra Ethereum cüzdanlarına sürekli olarak ödenecek pasif kira gelirinin tadını çıkarabilirler. Bu gelir, ABD dolarına sabitlenmiş sabit madeni paralarla ödenecek, böylece yatırımcıların herhangi bir noktada belirli bir kripto para biriminin oynaklığıyla ilgilenmeleri gerekmeyecek. Yatırımcılar, simge sahipleri olarak, yatırım yaptıkları mülkün bakımı ve bakımı ile ilgili gerekli önemli kararlara da katkıda bulunabilirler. Bu, basit bir oylama süreciyle yapılır.

 

Antoine: Yatırımcılar dahil olmak istedikleri yatırımı seçebilecekler mi? Yoksa güvenlik jetonu birden fazla mülkü tutan bir fon olarak mı hareket edecek??

Remy: RealT ile belirli mülkleri seçebilir ve mülkün sahibi olabilirsiniz. Bir yatırımcı olarak, gerçek mülkün sahibi olursunuz. RealTokens, Ethereum ekosistemindeki önemli yapı taşlarıdır. Gayrimenkulün kuruluşuna, münferit mülklerin kendisine kadar inen RealT, herkesin RealTokens kullanarak bir gayrimenkul portföyü oluşturmasını sağlar. Bu önemli bir ayrımdır; Geleceğin gayrimenkul fonları, varlık olarak RealTokens’a sahip olabilir. Bu nedenle, RealT yatırımcıları pazarımızda tam görünürlüğe sahiptir ve yatırım yapmak istedikleri mülkü ve bu mülk için kaç jeton satın almak istediklerini seçebilirler. Daha sonra verdikleri kira, doğrudan yatırım yaptıkları mülkten gelecektir..

 

Antoine: Bu teklif, ABD akredite yatırımcılara özel mi? Uluslararası yatırımcıları kabul edecek misiniz?

Remy: Teklif öncelikle uluslararası yatırımcıları hedefliyor. Geleneksel olarak, ABD emlak piyasası, ABD dışında ikamet edenler için nispeten erişilemez durumdadır. Bunu değiştirmek ve dünyadaki herkesin ABD gayrimenkulüne yatırım yapma ve pasif kira gelirinden yararlanma olanağını açmak istiyoruz. Elbette akredite yatırımcıları kabul ediyoruz.

Teklif, ABD’de yalnızca 1933 Menkul Kıymetler Yasası D Yönetmeliği uyarınca akredite yatırımcılara ve Menkul Kıymetler Yasası’nın S Yönetmeliği uyarınca yurtdışında ABD dışındaki kişilere yapılmaktadır..

 

Antoine: Kendinizi BlockEstate, Realecoin, Slice RE gibi rakiplerden nasıl farklılaştırmayı planlıyorsunuz?.

Remy: Ana farklılaştırıcı, RealT’nin ayakta ve canlı olmasıdır. Bildiğimiz kadarıyla, tokenize mülke satın alma olasılığını resmi olarak başlatan ve sunan ilk platformuz. Ek olarak, RealT, gayrimenkul konusunda uzmanlaşmış bir yatırım fonu sunmak yerine mülkleri kendileri tokenize ediyor. Bu, bireye özerklik kazandırır ve seçtikleri yatırım boyutunda istedikleri mülkleri seçmelerine izin verir. RealT’nin arkasında hem blok zinciri hem de kripto para birimi uzmanlığı ve kapsamlı gayrimenkul bilgisi ile çok güçlü bir ekibimiz var. Tokenleştirilmiş gayrimenkul alanındaki birçok proje ya kripto meraklıları ya da emlak uzmanları tarafından yürütülür, ancak RealT’de kapsamlı, tam uyumlu bir hizmet sunmak için bu uzmanlık alanlarını birleştiriyoruz..

 

Antoine: RealT hakkında bizimle paylaşmak istediğiniz başka bir şey var mı??

Remy: RealT, müşterilerimizin satın alınabilir görmek istediklerini örneklemeye devam etmek için çeşitli şehirlerden yeni mülk türleri eklemeye devam edecek. RealT’nin tüm büyük ABD şehirlerindeki mülkleri belirtme planları var ve hangi şehirlerin en fazla talebi oluşturduğunu görmeyi dört gözle bekliyoruz. Ve likidite yaratmak.

Daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: RealT web sitesi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map