QuantmRE, Inc’in CEO’su Matthew Sullivan – Röportaj Serisi

Matthew Sullivan, QuantmRE’nin CEO’su ve Kurucusudur. Deneyimli bir girişimci olan Matthew, 50 Milyon Dolarlık Teminatlı Gayrimenkul Gelir Stratejileri Fonu’nun Kurucu Ortağı ve bir gayrimenkul kitle fonlaması şirketi olan Crowdventure.com’un Kurucusu ve Başkanı olarak edindiği deneyimler sayesinde gayrimenkul inovasyonunda kanıtlanmış bir geçmiş performansa sahiptir..

AT: QuantmRE, bir hisse senedi aracılığıyla tek aile sahibi tarafından kullanılan gayrimenkule yatırım yapıyor. Bunun nasıl çalıştığını bizimle paylaşır mısınız?

MS: QuantmRE’nin EQRE Sözleşmeleri, müstakil müstakil mülklerin ve apartman dairelerinin sahiplerine, bir ücret veya başka bir bedel karşılığında mülkün gelecekteki takdirinin bir kısmına ekonomik bir hak verme yeteneği sağlar..

EQRE Anlaşması, kredi veya krediye dayalı bir işlem değil, geleneksel ipotek borcuna alternatif olarak tasarlanmış hisse bazlı bir tüketici finansmanı aracıdır..

Ev sahibine ödenen gelirler, emeklilik geliri ve fonlarını desteklemek, mülkü iyileştirmek, borcu azaltmak, yatırım çeşitlendirmesi ve diğer mali amaçlar için kullanılabilir..

AT: Mülk üzerinde tapu devri var mı?

MS: Hayır – ev sahibi tapuda sahip olarak listelenmeye devam ediyor. QuantmRE, ilçe kayıt memurunun ofisinde mülkünüzle ilgili bir Performans Güvence Senedi kaydedecektir. Bu, menfaatlerimizi koruyan ancak bir kredi, teminat veya takas aracı olmayan mülk üzerindeki bir hacizdir. Ev sahibi ile olan anlaşmamız, mülke yaptığımız yatırımı anımsatan bir tüketici sözleşmesidir..

AT: Konu bu hisse senedi sözleşmelerine girmeye geldiğinde, yüklenim kriterlerinizi bizimle paylaşır mısınız??

MS: Evdeki hisse senedi pozisyonuna dayalı üç aşamalı bir yüklenim standardı kullanıyoruz. Her katman, ilk LTV’yi, kaynak birleşik LTV’yi ve katmana bağlı olarak belirli düzeyde FICO ve mortgage performans geçmişini hesaba katar. İşlem sonrası maksimum CLTV% 90’dır.

AT: California mülküne odaklandığınızı belirttiniz. Kaliforniya’da kaçındığınız veya hedeflediğiniz belirli bölge veya şehirler var mı?

MS: EQRE Fonunun getirileri, dayanak varlıkların değerindeki artışla belirlendiğinden, Kaliforniya’daki varlık fiyatlarının sağlıklı bir şekilde artması muhtemel bölgeleri hedeflemeyi planlıyoruz..


AT: Bir ev sahibi evini sattığında veya ev sahibi evini satmadan önce QuantmRE’yi geri ödemek isterse öz sermayeye ne olur??

MS: Ev sahibi, evindeki öz sermayenin bir yüzdesini QuantmRE’ye satıyor. Karşılığında ev sahibine US $ ödüyoruz. Ev sahibinden satın aldığımız bu gayrimenkul varlığı, evindeki öz sermayenin belli bir yüzdesi, diğer ev sahiplerinin diğer özkaynakları ile birlikte bir havuza giriyor. Yatırım jetonlarımız geri alınamaz bir şekilde bu varlık havuzlarına bağlıdır. Yatırım jetonlarımızın satışından elde edilen gelir, tek aileli konutlarda ek kısmi öz sermaye paylarının satın alınmasını finanse etmek için kullanılacaktır..

Bir ev sahibi evini sattığında, QuantmRE’ye ilk satın aldığımız özkaynak yüzdesinin değerini ve ayrıca öz sermaye payımızla ilgili üzerinde anlaşmaya varılan herhangi bir takdir / amortismanı öderler..

Ev sahibi QuantmRE’yi geri ödemek istiyor ve evini satmak istemiyorsa, geri ödeme tutarı, QuantmRE’nin gereksiz yere zarar görmemesini sağlamak için anlaşmamızdaki belirli hükümler dahilinde, önerilen geri ödeme sırasındaki evin değerine bağlı olacaktır. Piyasa koşullarının o sırada elverişli olmaması durumunda öz sermaye.

AT: Sık sık “eşitlik özgürlüğü” teriminden bahsediyorsunuz. Bu ne anlama geliyor ve ev sahibine nasıl fayda sağlıyor??

MS: Düzenlemeyle ilgili herhangi bir kredi, faiz ücreti veya aylık ödeme olmadığı için hizmetimizi “Hisse Özgürlüğü” olarak tanımlıyoruz. Paylaşılan Özkaynak programımız, ev sahiplerinin daha fazla borçlanmadan evlerinde özsermayede hapsolmuş sözde “ölü parayı” serbest bırakmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, sahiplerin, ikinci evlerin, tatil mülklerinin ve gelir / kiralık evlerin sahiplerinin, faiz ödemeden, aylık ödemeler olmadan ve parayı nasıl harcayacakları konusunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın önemli miktarda sermayeye erişebilecekleri anlamına gelir..

AT: Ev sahibi emlak vergisi veya ipotek ödemelerini ödemeyi bırakırsa ne olur??

MS: Mülk sahibinin mülkü uygun şekilde muhafaza etme, tüm emlak vergilerini zamanında ödeme ve mülkün QuantmRE ile ortak özsermaye anlaşması hükümlerine uygun olarak uygun şekilde sigortalanmasını sağlama sorumluluğu vardır. Ev sahibi bu ödemeleri yapamazsa, QuantmRE devreye girebilir ve varlığımızı korumak için ev sahibine yardımcı olabilir, ancak ev ipoteğinin ve tüm vergilerin ödenmesi anlaşmamızın önemli ve anahtar şartıdır..

 

AT: Yatırımcı katılımı ve token basımı için Securrency ile ortak olmayı seçtiniz. Bize bu ortaklıktan biraz daha bahseder misiniz??

MS: Securrency, QuantmRE’nin sunduğu, varlık destekli belirteçlerimizin dağıtımını kontrol etmemizi sağlayan zincir dışı bir doğrulama hizmeti sağlayan kritik bir teknoloji parçası sağlar. Securrency teknolojisiyle, olası bir yatırımcının KYC ve AML durumunu tespit edebiliyor, menkul kıymet jetonları çıkarabiliyoruz ve mülkiyet değişikliğini kesirli bir seviyeye kadar takip edebiliyoruz. Temettü dağıtma ve kaybolan veya çalınan jetonları değiştirme yeteneği gibi, güncellenmiş bir tavan tablosu tutma yeteneği de kritik bir menkul kıymetler yasası gereksinimidir. En önemlisi, Securrency, tokenlerimizin cüzdandan cüzdana nasıl, nerede ve ne zaman taşınacağını güvenilir bir şekilde kontrol etmemizi sağlar. Bu, hem ulusal hem de uluslararası yatırımcılara sunduğumuz teklifler için en katı BSA, AML ve KYC gereksinimlerini karşılayabildiğimiz anlamına gelir..

AT: Prime Trust ile ortaklık yaptınız, bu ortaklık hakkında bize daha fazla bilgi verebilir misiniz??

MS: QuantmRE’nin Prime Trust ile ortaklığı, yatırımcıların kendi dijital cüzdanlarına ihtiyaç duymadan EQRE menkul kıymet tokenlerini satın almalarını sağlar – Prime Trust, bu dijital varlıklar için düzenlenmiş ve sigortalı saklama görevlisi olarak hareket eder ve EQRE gibi dijital varlıkları kendi adına tutabilir. yatırımcı.

AT: EQRE belirteci için STO’yu ne zaman başlatmayı beklediğinizi bize bildirir misiniz??

MS: Akredite yatırımcılar bugün ziyaret ederek EQRE tokenlarına yatırım yapabilirler. www.QuantmRE.com.

AT:  QuantmRE hakkında paylaşmak istediğiniz başka bir şey var mı??

QuantmRE, Blockchain teknolojilerini düzenlenmiş ve uyumlu bir şekilde emlak sektörüne getirerek, evlerin finanse edilme şeklini yeniden hayal ediyor. Aynı zamanda, varlık destekli belirteçler için yeni güven düzeyleri oluşturacağına ve kripto güvenlik belirteci tekliflerinin toplu olarak benimsenmesi için başlatma panosu sağlayacağına inandığımız belirteçlerin içsel değeriyle ilgili bir dizi sorunu çözüyoruz..

Röportaj için teşekkürler, bu kulağa daha eşsiz emlak projelerinden biri gibi geliyor. Daha fazla bilgi edinmek isteyenler için şu adresi ziyaret edin: QuantmRE STO web sitesi veya QuantmRE jeton listeleme ayrıntıları sayfasını görüntüleyin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map