Steem Nedir – Blogcular Nasıl Günde 100 Dolardan Fazla Kazanabilir?

Kripto para birimleri hiçbir yere gitmiyor, aslında sosyal medyada olduğu gibi burada kalmak ve etraflarındaki her şeyi kökten değiştirmek için buradalar; kripto para birimlerinin bir süredir girmeye çalıştığı bir alan.

Görünüşe göre, bekleme sona erdi ve sosyal medyadaki saldırılar artık sosyal ağ ile gerçek oldu. Steemit, Kullanıcılarına henüz başka hiçbir platformun sunmadığı gizliliği sağlamanın yanı sıra, onlara para da dahil olmak üzere inanılmaz faydalar sağlayan blok zincirine dayalı bir platform.

Elbette, blockchain teknolojilerini kullanarak çalıştığı için platform, merkezi olmayan bir şekilde çalışır ve birçok kullanıcının takdir ettiği bir özelliktir..

Ama bu buzdağının görünen ucu bile değil. Aksine kendi blogunu başlatmak, Steemit’in en iyi yanı, ağda bir şey yayınladığınız her seferinde, bunun için ceza alabilmenizdir (ve bu konuda yakışıklı olanı).

Ağın size verdiği tazminat, paylaştığınız içeriğin aldığı oylara dayanmaktadır, yani temelde, ne kadar çok oy alırsanız, o kadar çok para kazanırsınız..

Doğal olarak, bu bizi daha fazla sayıda takipçinin bir şekilde daha yüksek miktarda oyu ve dolayısıyla kazanılan parayı garanti edeceğine inanmaya götürür. Ancak gerçek şu ki, bu şekilde çalışmıyor, tüm takipçiler aslında her yayına yorum yapmıyor veya oy vermiyor, bu yüzden en iyi çıkış yolu yüksek kaliteli içerik paylaşmaktır.

Steemit ağını kullanarak para kazanmak için en iyi ipuçları

 • Takipçilerinizle etkileşim kurmanın ve onlardan oy veya yorum alacağınıza dair bir garantiye sahip olmanın tek anahtarı, gerçekten ilgi çekici olabilecek değerli içeriği, bilgiyi paylaşmaktır; bu yüzden iyice düşünün ve paylaşmak için mükemmel içeriğiniz olduğundan emin olun.
 • Takip etkinliğinizin doğru olduğundan emin olun, yani etkileşimde bulunmadığınız içeriği takip etmediğinizden emin olun, bu organik olmayan bir takipçi konumuna gelir. Benzer şekilde, çok sayıda insanı takip etmeyin, ancak bu her zaman işe yaramayabilir, çok sayıda takipçiye sahip olmanıza yardımcı olabilir.
 • Haber kaynağınıza gereken ilgiyi gösterin ve takipçilerinizle etkileşime geçmeyi asla unutmayın, her etkileşim size onlarla harika bir ilişki garanti edecektir. İçeriği ve onunla nasıl etkileşim kuracağınızı dikkatlice düşünün; yorum yapın, oylayın ve akıllıca saygı gösterin.
 • Kimin okuduğunu düşünürseniz düşünün etkileşimde bulunmaya devam edin, içerik yayınlama sıklığınızı ve kalitenizi koruyorsanız, kesinlikle birisi ilgi gösterecektir..
 • SteemIt.chat’in avantajlarından yararlanın, bu platform aracılığıyla takipçilerinizi içeriğiniz üzerinde işbirliği yapmaya, onların gönderileriyle etkileşime girmeye ve hatta başkalarının gönderilerine yorum yapmaya teşvik edebilirsiniz.

Steemit ile günlük 100 dolar kazanç elde etmenin sırları nelerdir??

 • Yüksek kaliteli içerik sağlamak: İstediğiniz kadar materyal gönderebilirsiniz, bu konuda herhangi bir kural belirlenmemiş, bu yüzden günde on gönderi oluşturarak o hafta fantastik bir miktar olan 100 dolar ve potansiyel olarak 700 dolar kazanabilirsiniz. İnsanların 10 gönderinizin tamamını okumasına yardımcı olabilecek harika bir ipucu, bir dizi içerik oluşturmaktır. Yani temel olarak, her yayın bir öncekiyle ilişkili olacaktır; bu, takipçiniz ilkini okursa ve siz de onun dikkatini çekerseniz, o takipçinin potansiyel olarak aşağıdakileri de okuyacağını garanti eder..
 • Mümkün olduğunca aktif olmak: Günlük olarak 50 $ ile 100 $ arasında kazanma şansınız var, temin etmeniz gereken tek şey, yapabileceğiniz en fazla aktif kalmaktır. Etkileşimde bulunarak, yorum yaparak veya olumlu oy vererek her hafta makul bir gelir elde edebilirsiniz, aklınızda bulundurun, platformda ne kadar çok kalırsanız o kadar iyi.
 • Yüksek SteemPower’a sahip olmanın prestijinden yararlanmak: SteemPower platformun ağda ne kadar etkili olduğunuzu belirlemek için kullandığı rakamdır, yüksek bir SP’ye sahipseniz, ek oylarınız daha fazla değere sahip olur, bu da diğerlerinin daha fazla kazanmasına yardımcı olduğunuz anlamına gelir ve aynı şey ödülleriniz için de geçerlidir. Cüzdanınızda SP’nin 500’ün üzerinde olması bu şekilde çok olumlu sonuçlanır; bu gerçek, ağdaki kazançlarınızla büyük ölçüde işbirliği yapacak.
 • Takipçi sayısının artmasını sağlamak: Takipçilerinizin sürekli büyümesi gerekiyor ve bunu yapmanın en iyi yolu yüksek kaliteli içerik yayınlamaktır. Takipçileriniz gönderilerinize dahil olduklarında, daha fazla takipçi edinmenin ve daha fazla para kazanmanın temel ilkesi olan onunla etkileşimde bulunma olasılıkları daha yüksektir..
 • Katılımın tadını çıkarmak: Yaptığınız şeyden gerçekten zevk alırsanız, takipçilerinizi içeriğinizle meşgul etmeyi başarmanız daha olasıdır. Gerçekten takdir ettiğiniz bir içerik yazarak, insanlar yayınlarınızın her birinde dürüstlüğü hissedeceklerdir. Anlamlı konuşmaları sürdürün ve haber akışınızın her zaman uyumlu olduğunu doğrulayın, bunu yaparak doğru yolda olacaksınız.
 • Aktif bir küratörlüğü sürdürmek: İyi para kazanmaya devam etmeniz için aktif bir küratörlük çok önemlidir, bu nedenle yüksek kaliteli bir içeriğin temel özelliklerinin neler olduğunu belirlemek için kaliteli zamana daha iyi yatırım yapın ve elbette, nasıl küratörlük yapacağınızı öğrenmeyi unutmayın, bu etkileşim kodudur. Steemit’te.

Sıkı çalışmak – SteemIt’ten çıkmanın anahtarı (yararlı bir araç)

SteemIt’i yanlış anlamayın, faydaları sizin için harika olacak. Platform üzerinde çalışmak, yapılacak basit bir şey olarak görülebilir, ancak aslında çok fazla tutku, kararlılık ve kararlılık gerektirir..

Yukarıda listelenen önerilerin her birini uygularsanız, yakında günde 100 dolarlık bir oranı yakalayabilirsiniz ve kendinizi yeterince zorlarsanız, sosyal platformdan güvenli bir gelir elde edebilirsiniz..

Bunun biraz veya çok fazla çalışma gerektirip gerektirmediği tamamen size, yaratma yeteneğinize, etkileşiminize, zamanınıza ve bağlılığınıza bağlıdır..

Ama elbette, bu istediğin rüya iş olabilir… Peki ne bekliyorsun? Şu andan itibaren en ilgi çekici içerikler oluşturmaya başlayın, tüm SteemIt topluluğu sizi bekliyor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map