KuCoin Borsasında Nano (XRB) Nasıl Satın Alınır

Nano, eskiden RaiBlock’lar Bitcoin ile karşılaştırıldığında küresel işlemlere farklı bir yaklaşım getirdiğini iddia ediyor. RaiBlocks’un uyguladığı blok kafes konseptiyle, her hesabın kendi blok zinciri ve her bloğun bir işlemi vardır. Bugün size KuCoin Borsasında Nano’nun (XRB) nasıl satın alınacağına dair tüm adımları öğreteceğiz..

Nano Nasıl Satın Alınır

Bir işlem başlatıldığında, biri gönderenden diğeri alıcıdan olmak üzere iki işlem gerçekleşir. RaiBlocks madeni paraları göndermek ve almak aynı anda olmak zorunda değildir. Gönderici, alıcı çevrimdışıyken gönderebilir ve alıcı uygun olduğunda alma bloğunu oluşturur. İşlem, yalnızca alıcı kendi rolünü yapmak için çevrimiçi oluncaya kadar kararsız kalacaktır..

KuCoin Borsasında Nano Satın Alma Adımları

Günlük işlem gören Nano’nun (RaiBlocks) en büyük hacmi KuCoin Borsası’nda yapılır. Aşağıdaki adımlar, RaiBlock madeni paralarınızı nasıl satın alacağınız konusunda size yol gösterir.

 1. KuCoin borsasında RaiBlock için diğer kripto para birimleri ticareti yapmanın ilk adımı, platforma bir hesap kaydettirmektir. Tıklayın bu bağlantı Şimdi bir hesap kaydetmek için KuCoin Hesap kayıt sayfasını ziyaret etmek için.
 2. Kayıt formunu doldurun. Öncelikle ihtiyaç duyulan şey, erişiminiz olan etkin e-posta adresiniz ve ayrıca sizin için hatırlaması kolay ancak başkaları için zor olan güvenli bir şifre (daha iyi güvenlik için alfasayısal şifreler) seçmenizdir..
 3. Yeni kaydettiğiniz e-posta adresine bir posta gönderilir. Bu e-posta adresine giriş yapmanız ve KuCoin’de hesabınızı etkinleştirmenize yol açan postanın gövdesindeki bağlantıya tıklamanız gerekir. Bu özellik, postaya kaydolan kişinin gerçek sahibi olduğunu tespit etmek içindir..
 4. Aktivasyon bağlantısına tıklamak sizi doğrudan platformdaki hesabınıza götürür. Değilse, kayıt işlemi sırasında girildiği şekliyle e-postanızı ve şifrenizi girmeniz gerekir..
 5. Platformda oturum açtığınızda, bazılarını harici bir cüzdandan KuCoin platformuna göndermek için sayfadaki DEPOZİT düğmesine tıklayın. Eğer yoksa, biraz satın alabilirsin Değişen, veya madeni para fiat ile ve ardından KuCoin platformuna gönderin.
 6. İlk depozito, borsada hesabınızın güvenliğini sağlamak için Google Authenticator uygulamasını kullanmanızı zorunlu kılar. Bunu yapmak için, cihazınız için Google Authenticator eklentisini yüklemek ve kurmak için para yatırma sayfasındaki talimatları izleyin..
 7. Artık güvenli bir hesabınız olduğuna göre, para yatırmaya devam edebilirsiniz. Bitcoin ağında son zamanlardaki yüksek işlem ücretleri ve artan işlem süresiyle, hesabınıza bazı Eterler ile para yatırmayı düşünebilirsiniz. Bu, bir bitcoin işlemi için bu kadar harcayan daha fazla RaiBlocks coin’i satın almak için kullanılacak paradan daha fazla tasarruf etmenizi sağlar..

ETH varlığını seçmek için varlıklar açılır kutusunun önündeki açılır oka tıklayın. Bu, üretilen Ether adresinizi KuCoin platformuna yükler. Satın almak istediğiniz RaiBlocks coin değerine bağlı olarak KuCoin cüzdanınıza bazı Ether kriptoları göndermek için bu adresi harici cüzdanınıza kopyalayın..

 1. İşleminizin başarılı bir transfer olarak yansıması için bir dakika bekleyin. Coin’lerinizin ne kadar hızlı onaylandığı, bu işlemi gönderirken ne kadar gaz kullandığınıza bağlıdır. 5 dakika içinde madeni paralarınızı KuCoin’de bulundurmalısınız.
 2. Depozito yansıdığında, üstte bulunan sayfadaki MARKET bağlantılarına tıklayın..
 3. Mevcut seçeneklerden herhangi birini finanse ettiyseniz ETH sekmesine veya başka herhangi birine tıklayın..
 4. XRB / ETH için varlık bölümünün üzerindeki arama kutusu ile arama yapın; bu size RaiBlock çiftini getiriyor. Sizi değişim sayfasına götürmek için üzerine tıklayın.
 5. Sayfanın sağ alt tarafında, yeni yüklediğiniz Google Authenticator uygulamasından bir kod girmenizi isteyen bir kutu göreceksiniz..
 6. Eterlerinizi RaiBlock’larla takas etmek için XRB / ETH çiftinin satın alma bölümündeki Fiyat alanındaki En İyi Fiyat bağlantısına tıklayın, bu, parayı satın alabileceğiniz en iyi fiyatla bu kutuyu otomatik olarak doldurmalıdır. Ayrıca, Miktar kutusunu yatırdığınız parayla satın alabileceğiniz XRB sayısı ile doldurmak için Maks bağlantısına tıklayın. Satın almak istediğiniz jeton sayısını manuel olarak da girebilirsiniz..
 7. Son olarak, SATIN AL düğmesine tıklayabilirsiniz.

Bir süre bekleyin ve RaiBlocks paranızın KuCoin borsasında cüzdanına yatırıldığını görmelisiniz..

RaiBlocks, seçiminize bağlı olarak çeşitli cüzdanlarda saklanabilir. Bir web cüzdanı, RaiBlock cüzdanını da indirebilirsiniz. Linux, pencereler, veya Mac işletim sistemleri. RaiBlock madeni paraları için üçüncü taraf cüzdanlar şunları içerir: RaiWalletBot ve RaiWallet.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map