Kripto Para Birimi Ticareti AI Trader ile Sonsuza Kadar Değişecek

Kingdom Mining olarak bilinen en önemli GPU tabanlı madencilik firmalarından biri, AI Trader olarak bilinen otonom bir kripto para birimi ticaret platformunun lansmanını duyurdu. Piyasaya sürüldükten sadece iki hafta sonra, AI Trader şimdi Oyunu Değiştiren OCO Ticaret Modunu duyuruyor.

Şirket açıkladı:

“Yapay zeka ekosistemini Morgan Stanley ve Deutsche Bank gibi köklü finans firmalarından ve makine öğrenimi ve yapay zeka alanlarından uzmanlardan oluşan bir ekip ile geliştirdik. Topluluktan ezici bir yanıt aldık ve yeni abonelikleri kabul ediyoruz 20/07/2018 tarihine kadar bundan sonra yalnızca geçerli bir yönlendirme bağlantısına sahip olanlar gemiye alınacaktır “

Ekosistem, iki temel ilkeye dayanmaktadır: Basitlik ve Şeffaflık. Bunun arkasındaki temel amaç, tüm ticaret paradigmalarını bozmaktır. Sistem artık yayında ve abonelerine Döviz Ticareti ve kaldıraç ticareti seçenekleri sunuyor.

Peki ya Performans?

AI, platformun yaratıcıları ve geliştiricileri için HODL kayıplarını azaltmayı başardı, kripto para ticareti yaparken aylık ortalama% 82 getiri elde edebildi. Dahası, desteklenen tüm farklı stratejilerde kaldıraç alım satımı yaparken% 120 getiri kaydedebilir..

Tüm sonuçlar web sitelerinde yayınlanır ve gerçek zamanlı olarak güncellenir. Kullanıcılar, AI’nın yaptığı her işlemin tüm ayrıntılarını indirebilir ve görebilir..

Döviz Ticareti

AI Trader, geçmiş piyasa eğilimlerini gözden geçirmek ve gerçek zamanlı bilgilere dayanarak alım satım kararları vermek için Yapay Zeka (AI) ile birlikte çalışır. AI ekosistemi, ticaret için en uygun piyasa koşullarını tanıyabilir ve piyasadan kazanç elde edebilir. Şu anda, platform Binance tarafından destekleniyor ancak gelecekte bir dizi başka borsaya da yer verilecek. Kullanıcılar, Otonom AI Ticareti veya OCO ticaret modlarında ticaret yapabilirler.

AI Ticaret modu

Kullanıcılar, istenen bir stratejiyi etkinleştirebilir ve AI sistemi, en iyi sonuçları aramaya otonom olarak başlayacaktır. Dahili dinamik öz sermaye yönetimi protokolleri, yapay zekanın derin öğrenme ve daha yüksek miktarlarla alım satımlara geri girerek kayıpları telafi etmesini sağlar. İnsanlar tarafından da uygulanan benzer bir strateji.

Kullanıcılar, yapay zekanın son 30 günde nasıl performans gösterdiğini görebilir ve her bir işlemin eksiksiz bir işlem geçmişini indirebilir. Uygulama, zamana dayalı stratejilere dayanan farklı AI Ticaret tutumlarına sahiptir. Tüm tutumlar, belirli bir yapay zeka davranışını harekete geçirir.

OCO Ticaret Modu – YENİ!

AI Trader, kullanıcıların OCO (Biri Diğerini İptal Eder) ile ticaret yapmasına olanak tanıyan türünün ilk ticaret platformudur. YA DA bir zararı durdurun VEYA kar elde etmenin ayarlanabildiği diğer platformların aksine, AI Trader kullanıcıya benzersiz bir fırsat sunarak TÜM çiftlerde HİÇBİR zarar durdurma ve aynı anda kar alma yeteneği ile işlem yapmayı mümkün kılar. Deep Learning AI, çok sayıda gösterge ve eğilimleri ve ortaya çıkan kalıpları analiz eden titizlikle test edilmiş makine öğrenimi algoritmalarını kullanarak mevcut pazar modellerini inceler ve kullanıcılara gerçek zamanlı bir satın alma sinyali sağlar..

Kaldıraç Ticareti

Ayrıca, AI Trader, Bitmex tarafından desteklenen otonom ticaret sunan türünün ilk platformudur. Değişim, kullanıcıların piyasadaki en yüksek kaldıraçlardan biriyle işlem yapmasına olanak tanır.

AI Trader, kalıpları anlamak ve yorumlamak ve hızlı ticaret kararları vermek için makine öğreniminin gücünden yararlanıyor. Yerleşik derin öğrenme araçlarıyla, bu kararlar, havuzlarında depolanan tüm büyük veriler temelinde alınabilir. Şu anda kullanıcılar Bitmex tarafından sağlanan her kripto para birimi çifti üzerinden işlem yapabilirler..

AI Trader, kullanıcıların kendi adlarına ticaret yapabilmeleri için AI Trader’ı etkinleştirmeden önce kaldıraç oranını 20 kat artırmalarını önerir. Ek olarak, 1 USD kadar düşük bir fiyatla alım satım faaliyetlerine başlamak mümkündür..

Yönlendirme Programı

Platform, piyasadaki en karlı ve çekici tavsiye programlarından birini duyurdu. Etkileyenler, yönlendirilen müşterinin% 10 ömür boyu komisyonuna sahiptir. Müşteri ayrıca, yönlendirme bağlantısını kullanarak kaydolduğunda% 10 ömür boyu indirim alacaktır..

Abonelik Ayrıntıları

AI Trader, üç farklı abonelik paketi sunar. Temel paket 150 dolardan başlıyor. Litecoin, Bitcoin Cash, Kredi Kartı ve PayPal ile ödemeler kabul edilir. Kripto ticaret topluluğunun ezici tepkisi nedeniyle, yeni aboneliklerin 20/7/2018 tarihinde bir sonraki duyuruya kadar kapatılacağını belirtmek önemlidir..

Sonuç

AI Trader, kripto para birimi ticaretinin gerçekleştirilme şeklini bozmayı amaçlayan benzersiz bir platformdur. Mevcut ticaret paradigmasını sarsarak, kripto ticaret piyasasında daha önce görülmemiş bir dereceye kadar basitleştiriyor..

Ayrıca tüm izleyicilerimiz için% 10 indirim vardır, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak aynısını talep edebilirsiniz: https://app.aitrader.ai/referral/usethebitcoin

Bu sınırlı süreli bir tekliftir ve süresi 1/07/2018 saat 24:00 GMT’de sona erecektir.

İşte bu pazardaki diğer tüccarları eğiten bir Cryptocurrency Day-Trader olan Bitcoin Trading Challenge tarafından yapılan bağımsız bir inceleme.. https://www.youtube.com/watch?v=3udlmtxDNoU&t = 16s

Platforma Genel Bakış: https://vimeo.com/271853160

AI Trader’ı Twitter’da takip edin: https://twitter.com/Aitrader_Ai

AI Trader hakkında: https://aitrader.ai/about

AI Trader ile iletişime geçin: [e-posta korumalı]

AI Trader ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: https://aitrader.ai/

* Ticaret, piyasa risklerine tabidir ve AI Trader hiçbir şekilde getiri garanti etmez.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map