Gladius.io Ağı ile Bilgisayarınız Açıkken Nasıl Para Kazanılır?

Gladius Network, PC kullanıcılarının siteleri DDoS saldırılarına karşı korumak için kullanılmayan bant genişliklerini kiraya vermeleri için bir yol sağlayan ve aynı zamanda web sayfalarını hızlı bir şekilde teslim etmelerine yardımcı olan Ethereum blok zincirindeki bir ekosistemdir..

Günümüz dünyasında hız her şeydir. İnsanlar, ihtiyaç duydukları bilgileri İnternet üzerinden kendilerine ulaştırmak için bu kadar uzun süre beklemek istemiyorlar. O sevdikleriyle uzun saatler sohbet etmek için bekleyemezler veya bekleyemezler. Şirketler iyi bir gelir elde etmek zorundaysa, işin anında gerçekleşmesi gerekir, o zaman bu büyük rakamları işlerinde kalmak için çok sayıda izleyiciye ihtiyaç duyarlar. Ancak sitelerinin gösterilmesi biraz zaman aldığında (veya sitenin bir DDoS saldırısıyla tamamen kapatıldığında) ve bir izleyici sitenin görüntülenmesi için uzun süre beklemek zorunda kaldığında kitlelerini nasıl tutmayı planlıyorlar? Bu berbat bir kullanıcı deneyimi olacak ve bu, dev şirketlerin her yıl büyük bir gelir kaybetmesine neden olabilir..

Sistem Nasıl Çalışır

İle Gladius.io, kullanıcılar Gladius.io Masaüstü İstemcisini arka planda bilgisayarlarında çalıştırarak masaüstlerinden para kazanabilirler. Madencilikten farklı olarak, işletim sistemlerinden bağımsız olarak bu uygulamayı çalıştıran kullanıcılar yeni belirteçler oluşturmazlar, ancak ağ bant genişliğinin bir parçası olarak ödeme alırlar ve web sitelerini dünya çapındaki izleyicilere daha hızlı sunmak için bilgisayar alanı kullanılır..

Gladius.io Masaüstü İstemcisi

Masaüstü Düğüm İstemcileri, arka planda çalışabilen hafif uygulamalardır. Şu anda büyük işletim sistemleri desteklemektedir. İstemciler, tüm işin gerçekleştiği havuz ağlarına bağlanmak için arayüzlerdir. Her bir düğüm ekosistem için çok önemli olsa da, herhangi bir düğümün çökmesinin, blok zinciri üzerinde koruma kaybı veya site teslimi üzerinde hiçbir etkisi yoktur..

Düğüm, yüklendikleri bilgisayarların onaylanmış uygulamalar için istekleri doğrulayıp havuza geri göndermelerine izin verir ve ayrıca İnternet üzerinden kötü amaçlı istekleri engeller. Her geçerli istek, düğüm istemcisi için daha fazla para anlamına gelir ve bu düğüme, gerçek para değerleri olan daha yüksek bir token yüzdesi verilir..

Gladius Token Satışı

Gladius Network, erken kuşlara token yayınlanmadan önce bir süre önce tokenlarını alma fırsatı veriyor. ICO’da elde edilen jetonlar, proje hazır ve çalışırken alamayacağınız büyük yüzdelerle gelir. ICO sırasında Ethereum ile satın alınan tüm jetonlar, karşılığında alacağınız belirli bir Gladius Jetonuna sahiptir. Bu belirteçler, web siteleri tarafından düğüm havuzuna ödeme yapmak için gereklidir, ayrıca bant genişliğinizi ve depolama alanınızı kiralamaya katılmanıza, CDN için ödeme yapmanıza ve son olarak havuzlar oluşturmanıza olanak tanır..

ICO Programları
 • Özel ve halka açık bir ön belirteç satışı olacak.
 • Özel Ön Token Satışı devam ediyor ve 23 Kasım 2017’de sona ermesi planlanıyor. Katılmak için, adresine bir posta göndermeniz gerekiyor. [e-posta korumalı] veya onların resmi Telegram grubu.
 • Halka Açık Ön Token Satışının 24 Kasım’da başlaması ve 30 Aralık 2017’de sona ermesi planlanıyor. Bağışladığınız her Ethereum’da% 20 bonus ile 600 Gladius Token alıyorsunuz.
 • Gladius Token’in Ana Kamu Satışları 14 Ocak 2018’de başlıyor ve dört hafta sürmesi planlanıyor.
 • Halka Açık Satışın ilk haftasında, Ethereum başına 525 jeton ve ayrıca% 5 bonus alırsınız..
 • İkinci hafta, Ethereum başına 515 jeton ve% 3 bonus.
 • Üçüncü hafta, bağışlanan her Ethereum için% 1 bonus ile 505 jeton alırsınız.
 • Dördüncü hafta, Ethereum başına ödülsüz 500 Gladius Jetonu.

Gladius Token Satışına katılmak için şunları yapmanız gerekir: Kayıt Olun.

Gladius.io Programları ve Başlatma Programları
 • 15 Ekim 2017 – Özel Ön Satış ve dışarıya yönelik kaynak yaratma başlıyor (şimdi canlı yayında)
 • 30 Ekim 2017 – Kullanıcıların Gladius Token kullanımını test etmelerini sağlamak için Alpha platform sürümü.
 • 24 Kasım 2017 – Genel satış öncesi açılış
 • 14 Ocak 2018 – Herkese açık ICO
 • Mart 2018 – DDoS ve CDN Lansmanı.
 • Ağustos 2018 – Tam Ağ Lansmanı.
 • Aralık 2018 – Sistem daha iyi performans için optimize edilecek.
Sonuç olarak

Gladius.io Ağ, nihayet başlatılırsa kesinlikle oyunun kurallarını değiştirecek. Blockchain’in gücünü kullanarak, web’de verimlilik ve daha fazla güvenlik sağlamak için tüm kaynakları mümkün olduğunca birleştirmek, yatırım yapılacak bir şeydir. Kullanılmayan kaynakları serbest bırakırken para kazanma fırsatı da inanılmaz ve interneti heyecanlandıracak bir şey..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map