En İlginç 5 Airdrop’un Ardından – Katılmak İçin Bilmeniz Gereken Her Şey

Bir kripto para birimi airdropu, bir blockchain platformunun belirli kriterlere göre topluluğuna ücretsiz kripto para birimi jetonları veya platform jetonları dağıtmasıdır..

Bu kripto para birimi airdrop’larına katılmak için, genellikle platformun belirlenmiş cüzdanında çalıştırdığı blok zincirindeki gerçek token veya tokenlerin tamamını veya bir kısmını tutmanız gerekir..

Airdrop eşantiyonları genellikle bu şekildedir; Proje, ilan edilecek belirli bir zamanda, blok zinciri durumunun anlık görüntüsünü alacak ve o sırada hesapları ve bakiyelerini ortaya çıkaracaktır. Token sahiplerine daha sonra ilan edildiği gibi belirli miktarda coin / token verilir. Bu airdrop’lar birkaç blok zincirine dağıtılır, ancak Ethereum ve Ethereum blok zincirindeki projelerin airdropları aldığı biliniyor..

İşte 2018’in ilerleyen aylarında dikkat etmeniz gereken airdrop’lar.

Callisto Airdrop

Callisto projesi, üzerinde çalışan bir blok zinciri teknolojisidir. Ethereum Klasik protokol. CLO token sahiplerini blok zincirinde ödüllendiren soğuk staking’i tanıtır..

Yakında başlatılacak olan Callisto projesiyle, 5500000 bloğundaki Ethereum Classic bakiyeleri, tutulan her Ethereum Classic (ETC) Coin için aynı miktarda CLO token alacak. Ethereum Classic sahipleri hesaplarında sahip oldukları her ETC token için 1 Callisto (CLO) token alırlar..

Bu airdropun ne zaman gerçekleşeceği konusunda hiçbir bilgimiz yok, ancak ilerlemeyi takip edebilirsiniz. Ethereum Klasik Blok Gezgini blok zinciri yüksekliğinin 5500000’e ne zaman ulaştığını bilmek. Bazı hesaplamalara göre, blok 5 Mart 2018’de benim olacak.

Dalgalar Airdrop

Waves platformu Waves Platform AG tarafından geliştirilen ve işletilen açık kaynaklı bir blockchain platformudur. Platform, kullanıcıların kendi özel kripto para birimi belirteçlerini başlatmalarına olanak tanır.

Waves platformunda ayrıca duyuruldu Waves Community Token (WCT) sahiplerinin cüzdan adreslerine airdrop olacağı. Bu airdropun 22 Şubat 2018’de yapılması planlanıyor.

Airdropu almak için, WCT sahipleri şu yönergeleri takip etmelidir:

  • B, C ve H harflerinden oluşan bir dalgalı cüzdan oluşturmanız gerekir. Herhangi bir sırada olabilir..
  • Cüzdan oluşturduktan sonra, satın aldığınız Waves Jetonlarını oraya aktarmalısınız..
  • BCH (Bitcoin Cash) koinlerinin dağıtımı, WCT varlıklarına göre yapılacaktır..
  • Bireysel adresler bu sırayla B, C ve H harflerini içeriyorsa, bu tür adresler çift ödeme alır. Doğru sırada belirtilen harflere sahip eski adresler de uygundur.

Coinlancer Airdrop


Coinlancer serbest çalışanlar için merkezi olmayan bir iş piyasasıdır. Ethereum ağı. Bu, serbest çalışanların becerilerini dünya çapındaki müşterilere tanıtmasına ve ayrıca müşterilerin istedikleri hizmetleri verimli ve iyi bir fiyata sunabilecek biriyle tanışmalarına olanak tanır..

Coinlancer, yeni ve mevcut token sahiplerini 24 Ocak 2018’den 30 Nisan 2018’e kadar başlayan airdrop’a katılmaya davet etti..

Coinlancer jetonlarını 21 Şubat’a kadar satın alan ve 30 Nisan’a kadar elinde tutan katılımcılar, Coinlancer Airdrop 1 Bonusu almaya hak kazananlardır. Halihazırda sahibi olanlar, bonusu da talep etmek için belirtilen süre boyunca daha fazla satın almakta ve tutmakta özgürdür..

Token dağıtımı 1 Mayıs 2018’de başlayacak ve 15 Mayıs 2018’e kadar devam edecek. Toplam 3 milyon Coinlancer Jetonları (CL) Kampanya süresi boyunca tuttukları token sayısının bir oranını elde ettikçe airdrop için uygun olanlar arasında dağıtılacaktır..

EOS Airdrop

EOS İşlevsel olarak Ethereum’a benzeyen merkezi olmayan uygulamaların (DAPPS) geliştirilmesine izin veren bir blok zinciri platformudur. Merkezi olmayan uygulamaların kullandığı bir dizi hizmet ve işlev sağlar..

Everipedia, Öte yandan, EOS blok zincirindeki ilk merkezi olmayan ansiklopedi platformudur. EOS sahiplerine tokenlerinin gelecekteki bir airdropunu duyurdular.

Airdrop hakkında belirli bir ayrıntı verilmedi, ancak EOS airdrop’un yakında sahiplerine geleceğini bilmek güzel. Göre CoinMarketCal, airdrop 28 Şubat’ta veya daha önce gerçekleşecek.

Ontology Airdrop

Ontoloji (ONT) kimlik doğrulama, veri alışverişi, veri işbirliği, prosedür protokolleri, topluluklar, tasdik ve diğer sektöre özel modülleri birleştiren bir blok zinciri ve dağıtılmış defter ağıdır.

NEO token sahiplerine 20 milyon ONT token dağıtımı yapılacağını duyurdular. Bu airdrop için kimin kalifiye olduğunu bilmek için 1 Mart 2018’de airdropun anlık görüntüsü alınacak..

Her biri için NEO tutulduğunda, 0.2 ONT jetonu belirlenen cüzdanlara airdrop olacaktır. 0.1 ONT anında kullanıma sunulur ve diğer 0.1 ONT daha sonraki bir aşamada serbest bırakılır..

Artık, uzun süre elinizde tutabileceğiniz veya gerçek parayla satabileceğiniz bazı yaklaşan ücretsiz jetonlar için gerekli bilgilere sahipsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map