CoinEx Exchange İncelemesi: Tam Bir Kılavuz

CoinEx exchange, 2017’de bir ara kurulan Çin merkezli bir kripto para birimi platformudur. Borsa, kullanıcıların platformda işlem yapabileceği çok çeşitli kripto para varlıklarına sahiptir. Kriptolar BCH, BTC, ETH ve USDT kripto para birimlerine karşı alınıp satılıyor.

CoinEx Cryptocurrency Exchange Hakkında

Borsa, platformdaki majörlere karşı işlem görebilen kendi kripto para birimini de piyasaya sürdü. Değişim yeni başlamış olsa da, CoinEx Token (CET) tarafından beslenecek merkezi olmayan bir kripto para birimi değişimi oluşturma planları devam ediyor..

Coinex Borsası

Platform, kullanıcı göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur – kullanımı en basit olanlardan biridir – bir acemi bile herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan platformda dolaşabilir. Ayrıca, birçok kullanıcıyı ayaklarından kaldıran çığır açan özelliklerle doludur..

CoinEx Borsasının Bazı Harika Faydaları

Ticaret Yapmak İçin Çok Çeşitli Kriptolar

CoinEx exchange, işlem yapabileceğiniz çok çeşitli kripto para birimlerine (madeni paralar ve jetonlar) sahiptir. Daha önce de belirtildiği gibi, bu kriptolar platformdaki ana para birimlerine karşı işlem görüyor; Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) kripto para birimleri.

Düşük İşlem Ücretleri

CoinEx borsası sadece piyasa katılımcılarından% 0,10 oranında ücret alır, ancak piyasa yapıcılar (her zaman belirli fiyatlarla alım satım yapmayı taahhüt eden bir satıcı) borsadaki işlemler için ücret alınmaz..

Hızlı OTC İşlemleri

Platform, “Tezgah Üstü” işlemlerini hızlı bir şekilde işleyebilir. Bu, platformdaki alım satımların belirli para birimleriyle sınırlı olmadığı, ancak alım satımların kripto para birimleri kullanılarak yapılabileceği anlamına gelir..

Yüksek Güvenlikli Platform

CoinEx borsası bir “Tam Boyut Koruması” güvenlik sistemi uygular. Platform, platformun farklı yönlerini güvence altına almak için çeşitli protokoller kullanır. Platformda yapılan ödemeler, takas ve transferlerle ilgili tüm işlemlerin çok güvenli olduğundan emin olabilirsiniz..

Gelişmiş Grafik Araçları ile İşlem Platformunu Kullanması Kolay


Platformdaki grafik, yatırımcıların gelişmiş grafik araçlarını verimli bir şekilde kullanarak piyasa yönlerini analiz etmelerini kolaylaştırır. Kullanıcılar ayrıca basit tıklamalarla çeşitli çiftler arasında gezinebilirler.

Kullanımı Kolay Bir Kullanıcı Arayüzü

Daha önce de belirtildiği gibi, tasarım tek kelimeyle harika. Diğer bazı borsaların aksine CoinEx, teknik adamlar ve acemiler tarafından da kullanılabilir. Etrafa tıklayabilirseniz, platformda yolunuzu yönlendirebilirsiniz..

Ücretsiz Para Yönlendiren Arkadaşlar

CoinEx kripto para birimi değişimi, yönlendirme kodunu platformdaki diğerlerini davet ederken kullanan kullanıcılara tavsiye ödülleri sunar. Yönlendirmeler, yönlendirdikleri kişilerden işlem ücretlerinde% 20 alacak.

Dahası, CoinEx borsası kısa süre önce piyasaya sürüldüğü gibi bazı süper heyecan verici özellikleri piyasaya sürdü.

Ticaret Odaklı Madencilik

Borsa, CoinEx ticaret platformunda kullanıcılara yeniden tahsis edilecek olan CET tokenlerinin serbest bırakılmasına yardımcı olan “Ticaret Odaklı Madencilik” konseptini duyurdu..

CoinEx Jetonu

Platformdaki tüm işlem ücretleri hesaplanır ve CET jetonlarına dönüştürülür. CET tokenleri daha sonra işlem hacimlerine bağlı olarak tüccarlara geri dağıtılır..

CoinEx borsası, toplanan tüm işlem ücretleri ve bunların nasıl dağıtılacağı gerçek zamanlı olarak sitede gösterildiğinden şeffaf bir token dağıtımı yöntemi kullanır..

Madeni para dağıtımının bir parçası olmak için, kullanıcıların doğrulanması gerekir ve yalnızca minimum 100 CET jetonuna sahip olanlar jetonlardan pay alır. Tüm token sahipleri, temettülerini ertesi günün başında alacaklar..

Değişimin Bir Parçası Nasıl Olunur?

Kayıt olmak çok basittir. Tüm gereken, doğrulamanın ilk adımı için etkin bir e-posta adresidir.

Bir hesap kaydedildikten sonra, her kullanıcının hesaplarını doğrulaması istenir.

Ayrıca, daha iyi hesap düzeyinde güvenlik için kullanıcıların Google Authenticator’ı ve cep telefonu numarasını bağlamaları da zorunludur..

CoinEx Borsası Üzerine Son Düşünceler

Kripto para birimlerine yönelik sürekli artan talep, çeşitli kripto para birimi borsalarına olan ihtiyacı gündeme getirdi ve bugün onlara sahibiz. Birçoğu standartlara uygun olmasa da, birçoğu en yeni teknolojileri kullanarak çeşitli topluluklara en iyi hizmetleri sunuyor..

Rağmen CoinEx kripto para borsası piyasada oldukça yenidir, en yeni teknolojileri ile kısa sürede birçok tüccarı etkilemiştir. Borsa hakkında etkileyici olan şey, platformda alınıp satılabilen çok sayıda jetona ve inanılmaz derecede düşük ücretlere sahip olmasıdır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map