Ark Ekosistemine Giriş

ARK hepsi bir arada blockchain para birimi olarak bilinen bir kripto para birimidir. Neden bu şekilde? Çünkü ARK, piyasadaki her bir kripto para biriminin tüm farklı blok zincirlerini birbirine bağlamak istiyor. ARK, 7 Kasım 2016’da başlayan ve 11 Aralık 2016’da sona eren bir ICO’dan doğdu. Token satışı anında ark token fiyatı yaklaşık 0,0099 dolardı. İlginç bir bilgi olarak, ARK sahipleri, jeton satışından satın almış olsalardı% 28.263 ROI’ye sahip olacaklardı..

ARK Nasıl Çalışır?

ARK, kullanıcılara, geliştiricilere ve yeni kurulan şirketlere yenilikçi blockchain teknolojileri sunar. Ana amaç, bağlantılı zincirlerden oluşan eksiksiz bir ekosistem ve sonsuz kullanım durumlarından oluşan sanal bir örümcek ağı yaratmaktır. ARK, her bir madeni paranın, her bir para biriminin daha da güçlü olmasına izin veren Akıllı Köprü teknolojisini kullanır..

Piyasada farklı kripto para birimleri var. Bitcoin, Ethereum ve diğer tüm alt paralar. Her birinin kendine özgü bir özelliği vardır. Peki ARK ne sağlıyor o zaman? ARK ekibi ve geliştiricileri, bu kripto para biriminin sunabileceği hizmet yelpazesini genişletmek için en yeni blockchain teknolojilerini arıyor. Bu teknolojilerin köprülü blok zincirleri (ARK Akıllı Köprü) aracılığıyla ARK Çekirdeğine uygulanmasıyla, ARK Ekibi yeni özellikler inşa edecek ve ortalama tüketiciye değerli hizmetler sunacak. Buna bağlantılar ve çok amaçlı veri alanları ile ulaşılır..

Biri blockchain, diğeri akıllı sözleşmelerle olan Bitcoin ve Ethereum, ARK’nın gelişmelerinden yararlanabilecek. Diğer tüm alt madeni paraların işlevlerini alabilecekler. Akıllı Köprü, blok zincirleri arasında iletişim kurarak farklı işlevlerin ağlar arasında yayılmasına izin verir.

Örneğin, bir şirket yalnızca bir blok zincirinde kullanılacak bir uygulama geliştirirse, ARK’nın yaptığı şey bir köprü (Akıllı Köprü) oluşturmak ve bu uygulamanın kullanımlarını başka bir ağa genişletmektir. ARK ile kullanıcılar, herhangi bir özel özelliği bir blok zincirinden ancak farklı bir blok zincirinden başlatma olanağına sahiptir. ARK hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler için birkaç açıklayıcı video içeren bir liste aşağıda verilmiştir:

ARK’ın Hedefleri Hakkında – ARK Nedir??

ARK Crew’un temel amacı, hızlı ve güvenli bir teknolojiye ve gerçek insanlar için pratik hizmetlere odaklanarak tüketici benimseme oranını artırmaktır. ARK platformu, son derece güvenli bir çekirdek blok zinciri sağlayacak, merkezi olmayan temel teknolojileri entegre edecek ve ARK ağının yeteneklerini göstermek için kullanım durumları geliştirecek. ARK ekosistemi, zaman içinde bu teknolojileri kullanarak ve entegre ederek, tüm yeni zorluklara uyum sağlar..

ARK bir Topluluktur. Çeşitli insanlardan ve beceri setlerinden oluşan bir gruptur. Para Yöneticileri, Müzisyenler, Tüccarlar, Sosyal Medya Destekleyicileri ve İşletme Sahipleri. Hepsi ARK ekosistemi ve topluluğunu işbirliği yapmaya ve geliştirmeye adanacaktı..

ARK Temel Belirteçtir. Temsilcili bir Proof of Stake Algoritması ile kriptografik bir blockchain ağı ile güvence altına alınmıştır..

ARK, Akıllı Köprü teknolojisi aracılığıyla bir dizi Bridged Blockchain’e sahiptir. Bu yenilikçi sistem, görevleri ve gelişmiş işlevleri gerçekleştirme yeteneği ile doğrulanmış köprülü blok zincirleri arasında iletişime izin verir. Örneğin, ARK Crew birçok popüler blok zinciri birbirine bağlayabilir ve farklı ekosistemler arasında birleştirici bir bağ oluşturabilir..

ARK’nın özellikleri ve ağı uygun şekilde güvence altına alınacaktır. Güvenlik, ARK geliştiricileri için önemli bir noktadır. Ekip, ortamın gerektirdiği yüksek standartları karşılayan bir sistem sağlayarak, sürekli bir risk analizi ve dahili bir yinelenen sızma testinden sorumlu olacaktır. Güvenlik ile ilgili olarak, gizlilik ARK için önemli bir konudur. Anonim ağ entegrasyonu, ARK platformunda bir ARK işlemi gönderirken kullanıcılara isteğe bağlı gizlilik ayarları verecektir..

ARK ekosisteminin temel noktalarından birini temsil eden şey, ARK’nın blockchain teknolojisini tüketiciler için kolayca erişilebilir hale getirme misyonuna sahip olmasıdır. Tüketicilerin herhangi bir teknolojiyi kullandığını hissetmemesini istiyorlar. Amaç, kullanıcıların ARK kullanarak istediği, anladığı ve satın almaya istekli olduğu benzersiz hizmetlerle sanal dünya ile gerçeklik arasında bir köprü oluşturmaktır. ARK hakkında daha fazla ayrıntı için, yol haritası.

Ya Geleceği?

Şu anda ARK 2,83 dolardan işlem görüyor. CoinCodex. Nisan ayında döviz fiyatı 0,05 dolar civarındaydı. Eylül sonunda, fiyatı 4 dolara yükseldi ve burada bir direnç seviyesi buldu..

ARK, önümüzdeki zamanlarda büyük bir büyüme potansiyeline sahip. ARK, işletmelerin, kullanıcıların ve geliştiricilerin farklı blok zincirlerinden farklı işlevleri kullanmalarına izin verebilir. ARK’nın oluşturduğu bağlantı, tüm blok zincirlerinin diğerinden bir şeye ihtiyaç duyacağı bir gelecekte gerekli olacak. Başkaları inanılmaz araçlar ve olanaklar sunarken neden sadece bir blok zincirine güvenmemiz gerekiyor? ARK’nın Akıllı Köprüsünün fark yarattığı nokta budur.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map