2018’de Büyük Büyüme Potansiyeline Sahip En İyi Kripto Para Birimleri – Bölüm II

Bu, listenin bir takip makalesidir:   

  • 2018’de Büyük Büyüme Potansiyeline Sahip En İyi Kripto Para Birimleri – Bölüm I “

Bugün piyasada çok sayıda Altcoin var, ancak bazılarının kripto para dünyasında başarılı olmak için çok az potansiyele sahip olduğunu bilmek gerekiyor. Ancak, doğru olanlara yatırım yapma yeteneği, her zaman hedeflemeniz gereken şeydir. Paranıza yatırım yaptığınız kripto para, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi yarın piyasadaki bir sonraki “büyük şey” olabilir..

Yine de, bu makalede, 2018’de büyüme potansiyeline sahip pazardaki beş kripto para birimine (şimdilik o kadar ünlü olmasa da) ayrıntılı bir şekilde bakmayı çok isteriz.!

EOS

EOS, kripto para birimi dünyasında en verimli yapı haline gelmek için özel olarak üretilmiş bir blok zinciri belirtecidir. Bu kripto para temelde Ethereum’a benziyor, ancak daha iyi bir versiyonu olmayı ve DAPP’lerin saniyede yaklaşık 60.000 işlemi idare edebilmeyi hedefliyor..

Bitcoin ve diğer bazı önemli kripto para birimleriyle ilgili sorun, işlemlerin yavaş olması ve DAPP’lerin, DAOS’un ve diğer kripto para birimi işlevlerinin ilerlemesine izin vermemesiydi; bu nedenle EOS yaratıldı.

EOS’un sizi daha yüksek bir işlem hızı elde ettirebileceğini ve herhangi bir işlemi tıkanma ile karşılaşmadan istediğiniz zaman gerçekleştirebileceğinizi bilmek gerekir..

EOS aracılığıyla DAPP’lerin oluşturulmasına yardımcı olunabilir. Ayrıca EOS ile herhangi bir işlemde ücretsiz olan daha iyi bir ekonomi yaratılabilir. Başka bir deyişle, Ethereum gibi kripto paralar her işlem yaptığınızda sizden ücret alır. Ancak EOS DAPP, yaptığınız herhangi bir işlem için sizden ücret almaz..

Sonuç olarak, bu kripto para, kripto para biriminin geleceğini iyileştirmek için üretildi..

NEO

NEO, merkezi olmayan uygulamaların erişilebilir bir ağını yapılandırmak için oluşturulan yeni nesil bir kripto paradır. Önemli bir özelliği NEO belirtecinin bölünebilir olmaması ve ağdaki uygulamalar tarafından oluşturulan işlem ücretlerini ödemek için kullanılabilecek GAS belirteçleri üretmesidir..

Ayrıca, bu kripto para birimi, verimli bağlantılar kullanılarak varlıkların dijitalleştirilmesi için blockchain teknolojisini ve dijital kimliği kullanır. NEO’nun, dijital kimlik kullanımıyla gelecek için daha iyi bir yaratım üretmeye yönelik dijital bir para birimi olduğunu söylemek güvenlidir..

Daha sonra, dijital kimlik özelliği ile NEO, dijital kimlik özelliğinin PKI standardı (Açık Anahtar Altyapısı) X.509’a ulaştığından emin olmayı planlıyor. Bu, bu blok zincirini kullanan herkes için anonimlik sağlanacağı, ancak bunun dijital kimlik için uluslararası standart kapsamında olması gerektiği anlamına gelir. Yine de NEO ile en iyi blockchain çözümlerini elde edebilirsiniz.

DASH

Bitcoin gibi önde gelen dijital para birimlerindeki bazı dezavantajlar, diğer kripto paraların yükselmesine yol açtı. DASH.

Dash, toplamda yaklaşık on sekiz milyon jeton arzına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Şu anda, arz miktarı 7,4 milyona yükseldi ve 2300 yılına kadar kilometre taşına ulaşması bekleniyor..

Bununla birlikte, bu makaleyi yazarken, her bir DASH biriminin fiyatı yaklaşık 352 $ ‘dır. Buna ek olarak, bu kripto para biriminin piyasa değeri yaklaşık 2,8 milyar dolar..

Dash, P2P merkezi olmayan elektronik parayı destekler ve parlak bir geleceği olan bir kripto paradır..

VEN

VEN HubCulture ağı tarafından kontrol edilen bir kripto paradır. Bu kripto para birimi, uygun olması nedeniyle artık geniş çapta kabul görmektedir..

Aslında, bu kripto para 2018’de izlenecek dijital bir varlıktır ve bunun nedeni akıllı sözleşmeleri hedeflemesi ve aynı zamanda ICO’lara ve DAPP’lere odaklanmasıdır..

Bu kripto paraya dikkat etmeniz gerektiğinin bir başka sağlam nedeni, bugün dünyadaki büyük finans şirketleriyle şekilleniyor olmasıdır. büyük finans şirketleriyle ortaklık bu kripto para biriminin değer artışını artıracak.

Ayrıca VEN, Çin hükümeti ile iyi bir uyum içindedir. Çin hükümetinin kripto para birimleriyle yaşadığı savaşı hepimiz biliyoruz – ancak VEN, Çin ile herhangi bir sorunu olmayan bir kripto paradır ve orada geniş çapta kabul görmektedir..

DCR

ne decred

DCR (Decred Coin), hibrit bir konsensüs sistemine sahip başka bir anonim kripto para birimidir. Bu dijital varlık daha çok Bitcoin’e benziyor, ancak finansal gelişmeyi sürdürmek için topluluk girdisine yönelik sağlam bir plana sahip.

DCR, topluluğun onayı olmadan hiç kimsenin işlemlerin tam kontrolüne sahip olmadığından emin olmak için bir madencilik sistemi kullanır..

Buna ek olarak, DCR, kullanıcılarının pahalı madencilik donanımını kullanmadan planlarına katılmalarına da izin verir..

Aslında DCR, katılımcıların ve düzenleyici kurumların ihtiyaçlarını dengelemek için oluşturuldu. DCR bugün piyasada “acemi” olsa da; yine de büyüme hızı şaşırtıcı. Yine de, bu kripto paranın büyümesi için gereken potansiyeli var çünkü zaten çok sayıda yatırımcıyı cezbetti – bazı iyi nedenler olmalı, doğru?

Bir önceki makalemize göz atın ‘2018’de Büyük Büyüme Potansiyeli Olan En İyi Kripto Para Birimleri – Bölüm I’.

Bunu beğendiyseniz, buradan “2018’de Büyük Büyüme Potansiyeline Sahip En İyi Kripto Para Birimleri” nin bir sonraki bölümünü kontrol etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca, bahsedilen kripto para birimlerinin çoğu, Binance değişimi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map