OKEx Jumpstart’a Nasıl Katılırım?

Sevgili kullanıcılar, OKEx Jumpstart’ımıza hoş geldiniz. Bu bölüm, OKEx Jumpstart projesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız için temel olarak iki bölümden bahsedecektir. İlk bölüm projeye katılma adımları, ikinci bölüm ise kurallar için daha fazla ayrıntıyla ilgili..

Giriş:

Birinci bölüm: Projeye nasıl katılınır

İlk adım: Yurtdışında OKEx hesabı hazırlayın

İkinci adım: OKB satın alın

1. OKB ile daha yüksek bir tahsis tutarı nasıl elde edilir

(1) OKBelievers Özel Tahsis Tutarı

(2) OKTraders Bonus Tahsis Tutarı

Üçüncü adım: Katılın

İkinci bölüm: Kurallar

1. Tahsis:

2. Token Satış Ayrıntıları

3. Risk Uyarısı

Şimdi ilk bölümde projeye nasıl katılacağımızdan bahsedelim ve aşağıdaki gibi üç aşamaya ayrılacaktır:

İlk adım: Yurtdışında OKEx hesabı hazırlayın


Lütfen önce OKEx hesabını hazırlayın. Hesabınızı almak için https://www.okex.com/join?channelFlag=ACECO2500921 adresini ziyaret edebilirsiniz veya zaten hesabınız varsa, projeye katıldığınızda lütfen giriş yapın.

İkinci adım: OKB satın alın

OKB ile daha yüksek bir tahsis tutarı nasıl elde edilir

  1. OKBelievers Özel Tahsis Tutarı

Minimum eşik jeton satışına katılmak için: 5 Günlük Ortalama Bekletme Miktarı ≥ 100 OKB. OKB tutma miktarınız azalırsa veya 5 günlük süre içinde OKB tutmayı bırakırsanız, katılım eşiğine ulaşmak için token satışının son rastgele anlık görüntü süresinden önce daha büyük miktarda OKB satın almayı düşünebilirsiniz;

• Token satışının başlangıcından önce büyük miktarda OKB satın almaya kıyasla, sürekli olarak OKB’ye sahip olmak, daha yüksek tahsis katsayılarını garanti edecek ve böylece daha yüksek bir fiili tahsis tutarı elde edecektir;

• Minimum OKB tutma miktarı ve ortalama OKB tutma miktarı farklı tahsis katsayılarına karşılık geliyorsa, hangisi daha yüksekse geçerli olacaktır.

2. OKTraders Bonus Tahsis Tutarı

Tahsisat tutarı, OKEx’in kurulmasından bu yana kullanıcıların birikmiş spot ticaret tutarı (BTC cinsinden hesaplanır) tarafından belirlenecektir. Karşılık gelen tahsis katsayısı OKEx Jumpstart ana sayfasında görüntülenebilir ve aşağıdaki gibi gösterilebilir:

OKEx’te birikmiş spot ticaret tutarı (BTC cinsinden) [5, 10) [10, 20) [20, 50) [50, 100) [100, + ∞)
İkinci tur için tahsis katsayısı 1 2 3 4 5

Lütfen hatırlatma: OKB’yi 12 Haziran saat 00: 00’dan önce satın almanız daha iyi olur (yalnızca OKEx Jumpstart 14. Projesi WGRT için geçerlidir), böylece maksimum Tahsis Katsayısı elde edilebilir; (Etkinliği bulduğunuz son günse, tahsisatların başarısız olması durumunda para birimi 17 Haziran saat 00: 00’dan önce aktarılmalıdır.)

Üçüncü adım: Katılın

Her OKEx Jumpstart Projesi tutma zamanı farklıdır ve bu sefer örnek olarak OKEx Jumpstart 14th Project WGRT’yi alacağız ve tüm OKEx Jumpstart projesi hakkında daha fazla ayrıntı için https://www.okex.com/jumpstart adresini ziyaret edebilirsiniz..

17 Haziran saat 12’den sonra (UTC + 8) (OKEx Jumpstart 14th Project WGRT saati), https://www.okex.com/jumpstart adresini ziyaret edin ve denizaşırı hesabınızla oturum açın.

Ya da OKEx resmi web sitesine girebilir ve ardından “Hızlı Başlangıç” ı tıklayabilirsiniz..

Ardından tahsis sayfasına gelir ve bir sonraki sayfada “Tahsis Detayları” na tıklayabilirsiniz..

17 Haziran saat 12: 00’de (UTC + 8) WGRTSale sayfasına geldiğinizde, lütfen “Tahsis” üzerine tıklayın.

(Not: Yukarıda belirtilen sürenin tamamı OKEx Jumpstart 14th Project WGRT’ye göredir)

Kurallar:

Tahsis:

1. Tahsis süresi sona erdiğinde, jetonlar kullanıcıların OKEx Finansman Hesabına yatırılacak ve karşılık gelen OKB miktarı düşülecektir. Abonelik için beklemede kalan tüm OKB miktarı serbest bırakılacaktır;

2. İkinci tahsis oturumu, sonuçları hesaplamayı bitirdikten sonra başlayacaktır. İlk oturumdan çıkan OKB’yi ikinci oturumda kullanabilirsiniz..

Token Satış Detayları

1. Anlık görüntü kuralları: Fon Hesabı, Spot Hesabı, Fiat Hesabı ve Marjin Hesabı dahil olmak üzere kullanıcıların OKB tutma günlüklerini rastgele anlık olarak görüntüleyeceğiz;

2. Tarihi birikmiş spot ticaret hacmi, spot ticaret hacmi ve marj ticaret hacmini içerir;

3. Tahsis katsayınızı görüntüleyin: OKB anlık görüntü kayıtlarınızı ve bireysel tahsis katsayısını OKEx Jumptusers’ın ana sayfasında görüntüleyebilirsiniz;

4. Tahsis Hesaplama

Hem OKBelievers Münhasır Tahsis Oturumu hem de OKTraders Özel Tahsis Oturumu aşağıdaki aynı tahsis formülünü izleyecektir:

(Tahsis formülü)

mceclip0.png? x-oss-process = resim / kalite, q_85

5. Örnek

Kullanıcı A, B, C ve D, OKBelievers Münhasır Tahsis Oturumuna katılmak ister. OKB tutma anlık görüntülerinin aşağıdaki gibi olduğunu varsayalım:

Enstantane fotoğraf Bir B C D
Minimum Günlük OKB Holding 500 50 1000 1500
Ortalama Günlük OKB Holding 1500 50 1000 5000

Yukarıdaki tabloya göre, OKBelievers Münhasır Tahsis Oturumu tahsis katsayısı A, B, C ve D kullanıcısının sırasıyla 15, 0, 20 ve 30 olacaktır ve B kullanıcısı abonelik için uygun değildir. Diyelim ki oturum tedariki 1000 jetondur, o zaman A, C ve D kullanıcısının abonelik miktarı sırasıyla 1000, 300 ve 500 olacaktır. Tahsis aşağıdaki gibi olacaktır:

mceclip0.png? x-oss-process = resim / kalite, q_85

OKTraders Münhasır Tahsis Oturumu sırasında, A kullanıcısının birikmiş spot işlem hacmi 20 BTC ve B kullanıcısı 8 BTC ise, bu oturumdaki tahsis katsayıları sırasıyla 3 ve 1 olacaktır. Diyelim ki oturumun toplam arzının 300 jeton olması durumunda, A ve B kullanıcısının abonelik miktarı sırasıyla 200 ve 300 olacaktır. Tahsis aşağıdaki gibi olacaktır:

mceclip6.png? x-oss-process = resim / kalite, q_85

Risk Uyarısı

• İlgili düzenlemelere göre, aşağıdaki ülkelerden / bölgelerden kullanıcılar (KYC bilgilerine göre) aboneliğe katılamaz: Çin Anakarası, Çin Hong Kong, Küba, İran, Kuzey Kore, Kırım, Sudan, Malezya, Suriye, ABD [dahil Porto Riko, Amerikan Samoası, Guam, Kuzey Mariana Adası ve ABD Virgin Adaları (St. Croix, St. John ve St. Thomas)], Bangladeş, Bolivya, Ekvador ve Kırgızistan gibi tüm ABD toprakları;

• Dijital varlıkların ticareti önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almanızı sağlamalısınız. Bu duyuru ve OKEx ile ilgili diğer bilgiler yatırım tavsiyesi olarak kabul edilmemelidir. OKEx, buradaki bilgilerin kullanımından kaynaklanan kayıplardan sorumlu değildir;

• Süreci veya aboneliğin işlemlerini kurcalayan veya kurcalamaya çalışan herhangi bir kişi OKEx Jumpstart’tan diskalifiye edilecektir;

• Herhangi bir anlaşmazlık durumunda, OKEx Jumpstart nihai karar hakkını saklı tutar.

Devam eden desteğiniz için teşekkür eder ve size her zaman en iyi hizmetlerimizi garanti ederiz..

Saygılarımızla,

OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map