OKEx, 7 Yeni DeFi Listesi, Daha Fazla Promosyon ve En Büyük OKB Yazma İşlemi Görüyor

OKEx Haftalık Güncellemesi, her hafta düzenlenen promosyonlar, yarışmalar, listeler ve tartışmalara genel bir bakış sunar.

Bu hafta OKEx’te, OKB Geri Alımının dokuzuncu turunu tamamladık & DeFi ekosistemimizi desteklemek için SUSHI, YFV, CVP, UMA, KLAY, TRADE ve KSM gibi daha fazla token ve türevi listelemenin yanı sıra yazın.. 

Ayrıca, BTC ve USDT kazanırken OKEx’te nasıl işlem yapılacağını öğrenmek için kripto çaylakları için OKEx ödül programını başlattık. OKExAlts YouTube Video hediyeleri ve yeni madeni para listeleme kutlamaları da dahil olmak üzere yeni tanıtım faaliyetleri de devam ediyor. Son olarak, kademeli bakım marj oranı çizelgemizi de yükselttik – yani artık daha yüksek kaldıraçla ticaret yapabilirsiniz!

Dokuzuncu OKB Geri Alımı & Yanmak 

OKB ekosisteminin sürdürülebilirliğini geliştirme ve OKBelievers için daha fazla uzun vadeli değer sağlamaya yönelik devam eden çabalarımızda, OKB Geri Alımının dokuzuncu turunu tamamladık & 1 Haziran – 31 Ağustos arasında yakın. 

Bu tur, spot piyasadaki işlem ücretlerinin% 30’unu geri satın almak ve 21.000.000 $ ‘a eşdeğer toplam 3.816.358,49 OKB’yi yakmak için kullanarak şimdiye kadarki en büyük turdu..

Promosyonlar

OKExAlts YouTube Video Hediyeleri

Bizim üçüncü #OKExAlts videosu Size en yaygın altcoin türlerinden ikisi – madencilik temelli paralar ve sabit paralar – konusunda rehberlik ediyoruz. Ayrıca abone olabilirsiniz Youtube kanalı, videoyu beğenin ve sınırlı süreli USDT 100 hediyemizi girmek için açıklama kutusundaki kuralları izleyin. Promosyon, 6 Eylül saat 23: 59’a kadar sürecek.. 

OKEx Yeni Başlayanlar Ödülleri

OKEx ödül programı, OKEx’e yeni başlayan her kişinin, sadece kripto satın alarak, yatırarak ve takas ederek 80 $ değerinde BTC ve USDT elde etmesini sağlar. Kaydolun ve bu ödülleri nasıl alacağınızı şimdi öğrenin.

UMA listeleme x Twitter bonus promosyonu 

Katılmak Twitter’ımızda UMA bonus etkinliği 2.000 UMA ödül havuzunu şu basit adımları tamamlayarak paylaşmak için: retweet, yorum ve iki arkadaşı etiketleyin. 100 UMA bonusu için bir şanslı kazanan ve 30 UMA bonusu için 30 kullanıcı seçeceğiz. 

UMA’da% 200’e kadar APR kazanın (yeni OKEx kullanıcılarına özel)

UMA promosyonu sırasında, katılımcıların en az 10 UMA jetonunu net tutmaları gerekir. OKEx’e UMA yatıran veya ticaretini yapan ilk 100 yeni kullanıcı,% 200’e varan APR’den yararlanacak. Bu promosyondan yararlanmak için 9 Eylül’de saat 18: 00’den önce kaydolun.. 

% 200’e kadar KLAY kazanın (yeni OKEx kullanıcılarına özel)

KLAY için promosyon dönemi boyunca, jetonu OKEx’te tutan kullanıcılar% 200’e varan yıllık yüzde getiri elde edebilir. KLAY’de toplam 100.000 adet dağıtılacak ve promosyon 10 Eylül’de UTC 02: 00’ye kadar sürecek..

Bu Hafta Yeni İlanlar

OKEx, bu hafta marj ticaretinin yanı sıra SUSHI, YFV, CVP, UMA, KLAY, TRADE ve KSM olmak üzere yedi yeni DeFi token listeledi & tasarruflar ve daha fazla DeFi jetonu için sürekli takaslar.

SushiSwap (SUSHI)

SushiSwap, Uniswap protokol tasarımında bir sonraki adımdır. SushiSwap, Uniswap’in zarif temel tasarımını benimseyerek, protokolün sistemini iyileştirmeye yardımcı olan ve ilgili aktörlere daha fazla fayda sağlayan topluluk odaklı özellikler ekledi..

YFValue (YFV)

YFV, YFValue protokolünün yönetim belirtecidir. Verim tarımı finansmanının gerçek değerini, arzın enflasyonist oranına oy verme ve tamamen zincir üzerinde otomatik yakma ile sevk sistemi gibi benzersiz özellikleri aracılığıyla tüm kullanıcılar için erişilebilir hale getirmeyi amaçlamaktadır..

PowerPool (CVP)

PowerPool, yönetişim belirteçlerini havuzlamak için uygun bir çözüm sunan bir protokoldür. Token sahiplerinin yönetişim jetonlarını ödünç vermesine, bir araya getirmesine ve ödünç almasına, bunlardan gelir elde etmesine ve Ethereum’a dayalı protokollerde yönetişim gücü biriktirmesine olanak tanır. Yönetişim belirteçlerinin kullanımını son kullanıcılara genişletmeyi ve Defi ekosisteminde karar verme için yeni bir koordinasyon düzeyi sağlamayı amaçlamaktadır..

UMA (UMA)

UMA, Evrensel Pazar Erişimi sağlamak ve Ethereum gibi izinsiz, halka açık blok zincirleri tarafından mümkün kılınan finansal yenilikleri desteklemek için oluşturulmuş bir DeFi sözleşmeleri platformudur. Herhangi iki tarafın finansal sözleşmelerini oluşturmasına izin veren açık kaynaklı bir protokol tanımlar. UMA sözleşmeleri, yalnızca ekonomik teşviklerle güvence altına alınır, bu da onları kendi kendini uygulayan ve evrensel olarak erişilebilir kılar.

Klaytn (KLAY)

Klaytn, kullanıcı dostu bir blockchain deneyimi sağlayan kurumsal düzeyde, hizmet merkezli bir platformdur. Günümüzde işletmelerin ve girişimcilerin, hem kamuya açık blok zincirlerinin hem de özel blok zincirlerinin en iyi özelliklerini verimli bir hibrit tasarımla birleştirerek blok zinciri teknolojisini kullanarak değer yakalamalarını sağlar..

UniTrade (TİCARET) 

UniTrade, Uniswap likidite havuzlarının üzerine inşa edilen DeFi alanında tamamen merkezi olmayan bir ticaret platformudur ve KYC, hesap ve ticaret limiti gerektirmez. OKEx’te TİCARET ticareti yapmaya başlayabilirsiniz.

Kusama (KSM)

Kusama, değişim ajanlarının kontrolü geri alması, yeniliği tetiklemesi ve statükoyu bozması için oluşturulmuş bir ağdır. Kusama, geliştiriciler için çalışma zamanı yükseltmeleri, zincir üzerinde yönetişim ve parachain’ler için kanıtlayıcı bir zemindir. 

SUSHI: Marjin Ticareti & Tasarruf ve Sürekli Takas 

SUSHI marj ticareti, tasarruf özelliği ve madeni para marjlı ve USDT marjlı sürekli takas, 3 Eylül’de saat 9: 30’dan itibaren canlı hale geldi. Takas çiftleri ve ücret kademesi gereksinimleri hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.. 

YFI / YFII / DOT: Marj Ticareti, Tasarruf, Sürekli Takas & Vadeli işlemler

YFI lansmanının yanı sıra & YFII marj ticareti ve tasarrufu, artık YFIUSDT takası ve YFIIUSDT takasının yanı sıra 75x kaldıraçla DOTUSD takası, DOTUSDT takası ve YFIUSD takası ile işlem yapabilirsiniz..

CRV & UMA: Marjin Ticareti & Tasarruf ve Sürekli Takas 

CRV ve UMA marj ticareti, tasarruflar ve madeni para marjlı ve USDT marjlı kalıcı swaplar, 4 Eylül’de saat 07: 00’de (UTC) canlı hale geldi. Takas çiftleri ve ücret kademesi gereksinimleri hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.. 

Ürün Yükseltmeleri

Vadeli İşlemlerin Ayarlanması ve Sürekli Takas Kademeli Sürdürme Marjı Oranı Çizelgesi

Vadeli İşlemler ve Sürekli Takas Kademeli Sürdürme Marjin Oranı Çizelgesindeki son düzenlememizden sonra, kullanıcılar OKEx’te daha yüksek pozisyon limitleri ve 125 kata kadar daha yüksek kaldıraçla işlem yapmanın keyfini çıkarabilirler. Buradan daha fazla ayrıntı öğrenin.

Kademeli Sürdürme Marjı Oranı Çizelgesinin Ayarlanması

OKEx, kademeli bakım marj oranı programını 4 Eylül’de 07: 00-7: 30 UTC arasında ayarladı. Artık 10x kaldıraçla şu coin’leri takas edebilirsiniz: BTC, ETH, EOS, LTC, OKB, ETC, BCH, XRP, TRX, BSV, DASH, NEO, QTUM, ADA, ATOM, IOST, IOTA, ONT, ZEC ve XMR. Ek olarak, kullanıcılar aşağıdakileri 5x kaldıraçla takas edebilir: LINK, DOT, XLM ve ALGO.

Burada ayarlama yaptıktan sonra kaldıraçların ayrıntılarını inceleyebilirsiniz..

Sürekli Takas Askıya Alma

Hizmetimizi optimize etmek ve kullanıcıların ticaret deneyimini iyileştirmek için, kalıcı takas sistemimizi 3 Eylül TSİ 12: 00-12: 03 pm’den yükselttik.

Etkinliklerde OKEx

Geçmiş Etkinlik: OKExDeFi Roundtable – Aave

Bu yuvarlak masa toplantısında, Aave’nin CEO’su ve kurucusu Stani Kulechov’u kripto ve DeFi kredilendirme yenilikleri hakkındaki görüşlerini paylaşmaya davet ettik.. 

Tam özeti buradan izleyin Aave ve İngiltere’nin Elektronik Para Lisansının arkasındaki sistem hakkında bilgi edinmek, yaklaşan Aave v2, Kulechov’un DeFI alanındaki merkezi oyuncuları nasıl gördüğünü ve genel olarak DeFi hakkındaki görüşlerini öğrenmek için.

OKExDeFi Yuvarlak Masa: Aragon

OKEx DeFi Roundtable 7’de CEO’muz Jay Hao, Aragon’un kurucusu ve CEO’su Luis Cuende ile konuştu ve merkezi olmayan otonom yönetişimin geleceğini tartıştı..

Abone olun resmi YouTube kanalı OKExDeFi Roundtable serimizden tam bölüm ve diğer videolar için.

Yaklaşan Etkinlik: OKExDeFi AMA Serisi – Evrensel Pazar Erişimi (UMA)

8 Eylül’de Universal Market Access’in kurucu ortağı Hart Lambur’u resmi Telegram kanalı. Merkezi olmayan bir finansal sözleşmeler platformu olan UMA ile ilgili canlı tartışma için 12:00 – 13:00 UTC arasında izleyin. 

OKEx’i takip edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map