RealBlocks, Tokenize Edilmiş Emlak Platformu için 3,1 milyon dolar topladı

Etkileyici Bir Artış

Blockchain şirketi RealBlocks, geçtiğimiz günlerde en son finansman turunun kapatıldığını duyurdu. Bu başarılı artış, RealBlocks’un 3,1 milyon dolar kazandırdığını gördü.

Bu fona çeşitli şirketler katkıda bulundu. En önemlisi, Science Inc. ve Morgan Creek Digital. Bu şirketlerin her biri, endüstrinin devam eden olgunlaşması için çalıştıkları için dijital menkul kıymetler sektörü ile yakın bağlara sahiptir..

Bu fonla RealBlocks, blok zinciri tabanlı emlak platformunun geliştirilmesine devam etmeyi hedefliyor. Bir şirket olarak, emlak gibi gerçek dünya varlıkları tarafından desteklenen dijital menkul kıymetlerin değerini kabul ettiler. Bu nedenle, emlak piyasasına sadece erişilebilirliği değil, likidite de getirmeyi hedefliyorlar..

Yükseltmeye dahil olanlar da Zelkova Girişimleri, Ulu Ventures, ve Çapraz Kültür Girişimleri.  Tüm risk sermayesi firmaları.

Yorum

Duyurunun yayınlanmasının ardından her firmadan temsilciler konu hakkında konuştu. İşte bu bireylerden birkaç kelime:

Perrin Quarshie, Kurucu & RealBlocks CEO’su, belirtilen,

“Stratejik yatırımcılarımızın desteğiyle, ürünümüzün gelişimini ve daha önce pek yenilik görmemiş bir sektör olan gayrimenkul için blockchain teknolojisinin benimsenmesini hızlandırıyoruz. Bu, hem sponsorlar hem de yatırımcılar için yatırım deneyimini iyileştirmek ve aynı zamanda sürecin tamamı boyunca sürtünmeyi en aza indirmek için harika bir fırsat. “

Greg Gilman, Kurucu & Science Inc Genel Müdürü., belirtilen,

“RealBlocks’a yatırım yaptık çünkü blockchain teknolojisinin bu kullanımının, yatırım modelimizle mükemmel bir şekilde uyumlu gerçek dünya faydaları var. Gayrimenkul piyasasının, neredeyse tüm varlık sınıfları gibi, giderek daha fazla veri odaklı ve dijital hale geleceğine veya dijital olarak yerel olacağına inanıyoruz ve dönüştürücü şirketler geçmişimizi geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz. “

Anthony Pompliano, Kurucu & Morgan Creek Digital Ortağı, belirtilen,

“2019, blockchain projeleri için inanılmaz derecede önemli bir yıl olacak. Yıllarca süren deney ve geliştirmeden sonra, piyasa bu şirketlerin gerçek sorunları şimdi çözmesini bekliyor. RealBlocks, çalışan bir ürüne sahip olan ve yüksek düzeyde uygulama yapabileceklerini gösteren ekiplerden biridir – yatırım yapmaktan heyecan duymamızın nedenlerinden biri de budur. Morgan Creek Digital’deki temel tezlerimizden biri, her hisse senedi, tahvil, para birimi ve emtianın gelecekte bir noktada tokenize edileceğidir. RealBlocks, emlak sektöründeki en iyi oyuncuların blockchain devrimine katılmasına yardımcı olacak bir çözüm geliştirdi. “

RealBlocks


RealBlocks’un arkasındakiler, merkezi New York’ta olan şirketi 2017 yılında kurdu. Her şeyden önce, RealBlocks sermaye artırımını kolaylaştırır. Bunu blockchain ve gayrimenkul füzyonu yoluyla yapıyorlar. RealBlocks, dijital menkul kıymetlerin ihracı yoluyla yatırımcıların ve menkul kıymet belirteci ihraççılarının çekiciliğini çekiyor..

Şirket operasyonlarına kurucu öncülük eder, Perrin Quarshie – Georgia Institute of Technology ve Massachusetts Institute of Technology mezunu.

Quarshie, basın açıklamasında, RealBlocks platformunun birkaç avantajından kısaca bahsetti.. Belirtti, Platformumuz ayrıca ihraç sonrası likidite fırsatları da sağlıyor. Yatırımcılar, platform cüzdanlarını Dijital / Fiat Para Birimi ile kredilendirebilecek ve ardından özel yerleşimler yoluyla temel gayrimenkulün sahipliğini temsil eden jetonlar satın alabilecekler. Platformumuz aracılığıyla, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılara, kamu menkul kıymetleri tescilinin zorlukları ve aşırı maliyetleri olmaksızın verimli bir şekilde gayrimenkul teklifleri için yatırım yapma ve kaynak yaratma olanağı sağlanıyor. “

Science Inc.

Science Inc., Santa Monica merkezlidir. Her şeyden önce, şirket bir risk sermayesi şirketi olarak hareket ediyor ve gelecek vaat eden yeni şirketlere yatırım yapıyor. Bunların örnekleri DollarShaveClub, Science Blockchain ve diğerleri gibi şirketleri içerir..

Finansman olaylarını detaylandırmanın yanı sıra, geçtiğimiz aylarda Science Blockchain’e de göz attık. Bu proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için, belirteç listeleri sayfasını BURADAN ziyaret ettiğinizden emin olun..

Morgan Creek Digital

Morgan Creek Digital, yeni kurulmuş bir şirkettir. Morgan Creek Sermaye Yönetimi. Her şube risk sermayesi firmaları olarak hareket ederken, bu yeni kol blok zinciri ve dijital menkul kıymetlerde uzmanlaşmıştır..

Bu şube 2018’in başlarında kuruldu ve öncülüğünü yapıyor Anthony Pompliano – sektörde öne çıkan bir isim.

Diğer Haberlerde

Bugün burada tartışılan finansman, dijital menkul kıymetler sektörünü geliştiren şirketlere yönelik bir ilgi eğilimini sürdürüyor. İşte başarılı bir finansman etkinliğinin başka bir örneği:

Securitize, Seri A’da 12,75 Milyon Dolarlık Artış Yaptı

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map