Trust Wallet İncelemesi – Binance’in Trust Wallet Neden Özel?

Binance, kullanıcıları için yeni bir resmi kripto para cüzdanı açtı ve buna Trust Wallet deniyor. Trust Wallet’ın arkasındaki şirket, kullanıcılar için güvenli, anonim, çoklu para birimi ve kullanımı kolay bir kripto cüzdanı sunmak için çalışıyor. Bu dijital para cüzdanının ana özellikleri nelerdir??

Trust Wallet İncelemesi

Günümüzde kripto kullanıcılarının hem sahiplerine, hem tüccarlarına hem de yatırımcılara hizmet sunan güvenilir bir kripto cüzdanına sahip olması çok önemlidir. Mobil cüzdanlar çok kullanıcı dostu olma eğilimindedir ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Geri Temmuz 2018’de Binance, Trust Wallet daha iyi hizmetler sunmak ve kullanıcılar için güvenliği artırmak. Trust Wallet satın alındığı süre boyunca Ethereum (ETH) ve ERC-20, ERC-223 ve ERC-721 coinleri gibi Ethereum tabanlı diğer tokenları destekledi. Ama şimdi liste çok daha büyük. 

# Binance Trust Wallet’ı Satın Aldı – Popüler Bir Mobil Kripto Cüzdanıhttps://t.co/2yY35u7AAb pic.twitter.com/L4ktVm6YCn

– Binance (@binance) 31 Temmuz 2018

Firmanın Kasım 2017’den beri faaliyette olması nedeniyle, güvenlik konusundaki itibarlarını artırabildiler ve ayrıca kullanıcıların fonlarını koruyabildiler. Şirket asla kullanıcıların cüzdanlarına erişim talep etmeyecek, özel anahtarlarını elinde tutmayacak veya özel bilgiler istemeyecektir. Bu, şirketin sektördeki en iyi standartları oluşturduğunu gösterir..

Binance Trust Wallet’a entegre edildikten sonra borsaya zincir üstü bir mobil cüzdan ekler ve gelecekte diğer entegrasyonlarla açıkça çalışacaktır..

Binance o anda şunları yazdı:

“Teknoloji odaklı bir şirket olarak Binance’in Trust Wallet’ı satın alması, bir bütün olarak kripto para biriminin gelecekteki gelişimi için güvenli cüzdan teknolojisinin önemini gösteriyor.”

Kullanıcılar cüzdanı doğrudan Google Oyun mağazası ve Apple’ın App Store. Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Callisto (CLO), Dash, Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Ethereum Classic (ETC), GoChain (GO) dahil olmak üzere şu anda cüzdan tarafından desteklenen birçok dijital varlık bulunmaktadır. , ICON (ICX), Litecoin (LTC), POA Ağı (POA), TomoChain (TOMO), Tron (TRX), VeChain (VET / VTHO), Wanchain (WAN), XRP, ZCash (ZEC) ve Zcoin (XZC) ).

Trust Wallet, kullanıcıların kripto ile ilgili varlıklarını korumalarına yardımcı olan gelişmiş güvenlik özellikleri sağlar. Kullanıcıların özel anahtarları herhangi bir sunucuda saklanmaz. Trust Wallet Uygulaması sahipleri, hesaplarıyla ilişkili tüm coinleri ve tokenları güvenle görüntüleyebilir ve kontrol edebilir, yalnızca kendi özel anahtarlarına erişebileceklerinden emin olabilirler..

Kullanıcılar ayrıca fonlarını geri yükleyebilirler. Kullanıcıların cüzdanlarını yedeklemelerine ve gerektiğinde tüm bilgileri şifrelemelerine olanak tanıyan bir seçenek vardır. Bireyler ayrıca cüzdana PIN ve parmak izi taraması da dahil olmak üzere çok çeşitli biyometrik pazar kimlik doğrulama sistemleri ekleyebilirler..

Bu nedenle, Trust Wallet tarafından sunulan iki ana özellik, güvenliği ve desteklenen çok sayıda token ile ilgilidir. Doğrusu, Trust Wallet hemen hemen tüm ERC-20 token türlerini destekler ve bu, farklı İlk Para Tekliflerine (ICO) katılan kullanıcılar için çok yararlıdır..


Trust Wallet, kullanıcılara kendi özel anahtarları üzerinde kontrol sağlar ve alandaki kripto meraklıları için çok önemli olan kullanıcıların anonimliğini tamamen korur. Aynı zamanda, cüzdan Coinbase, Shapeshift ve Changelly gibi borsalara zaten entegre edilmiş ve kullanıcıların dijital varlıkları satın almasını kolaylaştırıyor..

Dijital para cüzdanı, güvenlik ve kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Bunlar yatırımcılar ve kripto meraklıları için iki önemli şey. Trust Wallet, bireylerin doğrudan uygulamadan merkezi olmayan uygulamalarla (dApps) etkileşime girmesine izin veren Web3 Tarayıcısını da entegre etti. Buna ek olarak, Trust Wallet, müşterilerin merkezi olmayan borsada anında işlem yapmalarına olanak tanıyan Binance DEX ile sorunsuz bir şekilde çalışacak..

Binance, platformunu daha merkezi olmayan hale getirecek bir DEX geliştirmeye çalışıyor. Kullanıcılar ayrıca kendi özel anahtarları üzerinde kontrole sahip olacaktır. Binance Coin’i (BNB) cüzdana nasıl entegre edecekleri göreceğiz. Ancak bu, Trust Wallet için sorun olmamalı. Binance Coin, bu yıl en kısa sürede kendi blok zincirinde çalışması beklenen bir ERC-20 dijital varlıktır..

Sonuç

Trust Wallet, hem yatırımcılar hem de meraklılar için güvenli ve kullanımı kolay bir kripto para cüzdanı olduğunu kanıtladı. Şirket dijital varlığa destek eklemeye karar verdiğinde cüzdan Binance’den destek aldı. Piyasadaki birçok farklı cüzdan ile Trust Wallet, kullanıcıların uygulamayı kullanırken daha iyi bir deneyim yaşamaları için gizlilik, güvenlik ve kullanılabilirliğe odaklandığını gösteriyor..

İndir İOS için Trust Wallet

İndir Android için Trust Wallet

İndir Trust Wallet Android APK 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map