En İyi Bitcoin Ticaret Botu: Kullanıcı İnceleme Kılavuzu

en iyi bitcoin ticaret botları incelemesi

Gelişmekte olan bir kripto para piyasası varlık sınıfında bitcoin ticareti yapabilme yeteneği şaşırtıcı olmaktan başka bir şey değil.

Ticaret her zaman pazar yerlerinin can damarı olarak bilinmiştir. Ve blockchain tabanlı Bitcoin dönemi, kripto endüstrisinin 24/7/365 on-the-time doğası göz önüne alındığında, geleneksel, sahadaki hisse senedi tüccarlarının asla karşılaşmadığı yeni zorlukları da beraberinde getirdi. Bitcoin ticaret trendinin görünürde bir sonu yok, öyleyse başlayalım.

2019’un en iyi bitcoin ticaret botlarının nasıl kullanılacağını öğrenmek kolay olmayacak ve anında kar hemen akmayacak. Bununla birlikte, en akıllı ticaretler için optimize etmek için kilidi açılacak ilk eşik anahtardır.

Bugün başlamak için aşağıdaki 15 otomatik ticaret bot sisteminin her birini incelemenizi öneririz..

Aşağıdaki bitcoin ticaret bot sıralaması, bu bileşenleri derecelendirmeye ve incelemeye yardımcı olacak kriterler olarak kullandı:

 • kurulumu kolay, düzgün kurun ve kullanın – ayrıca hızlı değişiklik yapma yeteneği (süper teknik beceriler olmadan)
 • ticaret stratejisi (arbitraj, piyasa yapımı, kopya ticareti, kısa devre, zararı durdur, scalping, beceri simülasyonları)
 • değişim entegrasyonları (Binance, Coinbase, Bittrex, Bitfinex, Bitstamp, Poloniex, KuCoin, Huobi vb.)
 • fiyatlandırma ve maliyet esnekliği (ücretsiz denemeler, aylık, yıllık veya ömür boyu lisans seçenekleri)
 • tip (bulut tabanlı, Windows / macOS / Linux, otomatik 1 tıklama ile ticaret özelliği)
 • harici sinyaller (TradingView veya diğer üçüncü taraf göstergeleri vb. aracılığıyla)
 • aktif pozisyon sayısı (herhangi bir zamanda kaç tane açık işlem)
 • madeni para çeşitliliği (ticaret için kaç farklı token mevcut)
 • şirket itibarı, ürün geçmişi ve genel uzun ömür
 • müşteri desteği ve hizmet erişilebilirliği (artı yazılım sistemi yükseltmeleri)

Bu özellikler platform bazında değerlendirildikten sonra, beğeninize göre en uygun strateji uygulama özelliklerinin hangileri olduğunu belirleyin ve tam olarak incelemeye başlayın. Küçük başlayın, bitcoin tabanlı herhangi bir otomatik kripto varlık ticaret botu kurarken tolere edilebilir miktarları kullanın. Herhangi bir uygulamalı yarı otomatik pilot tüccarının deneyimlemek istediği son şey, özellikle manuel işlemlerin doğal olarak sahip olduğu bilgili ‘rızanız’ olmadan (aynı zamanda ayarlama ve unutmanın yanlış gitmesi olarak da bilinir) zararla bitcoin ticareti yapmaktır..

Yatırımcılar ve tüccarlar olarak bilinen insanlar önyargılarla doludur ve duygusal tepkilere eğilimlidir (diğer adıyla FOMO, FUD).

Bu, Bitcoin alıcılarını ve satıcılarını zaman zaman küçük bir dezavantaja sokarak yanlış hesaplamalara yol açar ve aşırı analiz ve ‘trend’ kripto para birimi haberleri nedeniyle ticaret sonuçlarını tehlikeye atar..

Kripto ile ilgili platformların tümü, gelişen bitcoin sektöründe ‘yüksek frekanslı ticaret’ patlaması için hazırlanıyor. Kesintisiz fiyat dalgalanma hareketleri ile birleştiğinde, günlük tüccarlar için, özellikle de gerçek miktarda para söz konusu olduğunda, herhangi bir gönül rahatlığı ile küresel veya sürekli olarak rekabet etmek sinir bozucu olabilir. Daha sert hale getirmek için; sınırsız, izinsiz, eşler arası pazar asla uyumaz veya “mesai saatleri dışında” kapatılmaz. Bu, yatırımcıların içinde var olması için oldukça stresli bir durum haline gelebilir. Usta Crypto’nun en iyi bitcoin ticaret botları listesi hakkındaki rehberi, her birinin nasıl birer birer, botlar halinde biriktirildiğini görmeye yardımcı olmayı umuyor..

İşlemleri gerçekleştirmek için bir bitcoin bot kullanmanın faydaları oldukça basittir. 7 gün 24 saat değiş tokuş, hızlı yürütme, insan hatasını ve duyguyu ortadan kaldırır, çeşitlilik ve hatta bot paranızı canlı pazarlarda riske atma pratiği için bir test oyun alanı sağlar. Elbette, çoğu kişinin bildiği gibi, bazen iyiyi kötü ile birlikte almak zorundasın. Bu botlar dijital bir avantaj sağlayabilir, ancak düşük kaliteli yazılım, korku oluşturma ve unutma, kötü stratejiler, uygulanan başarısız durdurma-durdurma limitleri veya “garantili kazançlar” vaat eden genel aldatmaca planları gibi kendi risklerini sunar.

Bebekliklerinde, büyük miktarlarda paraya güvenmek için en iyi seçenek değildi, ancak o zamandan beri uzun bir yol kat ettiler. Ticaret botları artık son derece sofistike kabul edilebilir ve konfor seviyeniz ve ihtiyaçlarınız için her türlü işleve sahiptir. Mevcut en iyi yazılım sistemleri, yatırımcılara, belirli parametrelerin ayarlanmasıyla kendi adlarına ticaret yaparak meşru bir avantaj sağlayabilir ve böylece dahil olan insanın zamanını, çabasını ve kaynaklarını optimize edebilir. Kişisel bitcoin ticaret botunuzun yapay yardımcınıza benzediğini düşünseniz de, seçim yapabileceğiniz iki seçenekten yalnızca biri vardır; Kendin Yap, diğer adıyla kendinizinkini oluşturun veya önceden programlanmış bir bot kullanın. İkincisine odaklanmanın ve büyüyen otomatik kripto ticaret botları dünyasında Bitcoin piyasasının neler sunabileceğini görmenin zamanı geldi..

Alım satım botlarının geliştirilmesi, programlanabilir robotlar sabah, öğle ve akşam saatlerinde işlem yapmak için tasarlanmıştır..

2019’un En İyi 15 Bitcoin Ticaret Botu

bitcoin-ticaret-bot-kılavuzu


Burada 2019 için en iyi ticaret botları seçimini, risk toleransı kullanımları, zaman dilimleri ve yatırımcının belirli bir madeni para hakkında düşünceleri dahil olmak üzere neden çalıştıklarını ve nasıl programlandıklarını ortaya çıkarıyoruz. Ayrıca olabildiğince çok alakalı bilgi ekleriz (eğer hazırsa maliyetler gibi).

Haasbot

Hassbot, daha popüler otomatik ticaret çözümlerinden biridir ve ayrıca tüm büyük borsalarla entegre olabilir. Başkalarına kripto para birimi hakkında bilgi veren finans uzmanları tarafından düzenli olarak kullanılır (ticaretin en iyi sırlarının her zaman kendilerine saklanan ticaret botları gibi). 7 gün 24 saat çalışır, işlem tanımada mum çubuğu kalıplarını belirleyebilir ve bir seferde üç aylık kullanım olarak satın alınabilir.

Ocak 2014’te Stephen de Haas tarafından HaaSOnline Otomatik Yatırım Yazılımının başlangıcından bu yana, yazılım 2 büyük revizyona sahipti ve üçüncüsü bu yıl piyasaya sürmek üzere. Güncellenen sürüm gözden geçirildi ve her büyük platforma bağlanamıyor ancak şu anda buna bir çözüm üzerinde çalışıyorlar.

Bot Windows, MacOS ve Linux’ta desteklenir, ancak düzgün çalışması için 1,2 GHz veya üzeri, 4 çekirdek, en az 2GB bellek alanı ve süper yüksek internet bağlantısı (5mbit indirme hızı) gerektirir. HaaSOnline, ne sıklıkta ticaret yapmak istediğinize bağlı olarak seçebileceğiniz 15 farklı bot sunar ve ürün yelpazesi, tercihleri ​​kişisel olarak yapılandırmak için birçok yol sunar. Çok farklı türde sistemler sundukları için, her şey için bir şeyler vardır. Bununla birlikte, fiyat üç aylık kullanım başına 12 BTC ile 32 BTC arasındadır, bunu yalnızca botun kendisinden önemli miktarda kullanım elde etmeyi taahhüt eden kullanıcılar için tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde, fiyatına değmez.

3 virgül

3Commas, BitFinex, Bittrex, Bitstamp, Binance, GDAX, KuCoin, Poloniex, YoBit, Huobi ve Cryptopia’yı destekleyen popüler ve kullanımı kolay bir bottur. Her zaman yeni borsalar ekler ve hepsine aynı anda uygun bir platformdan erişmenizi sağlar. Toronto merkezli olmasına rağmen, büyük çoğunluğu Rusya merkezli çalışanlarla Rusya’dan yönetiliyor. Web sitesinde LinkedIn profilleriyle birlikte listelenen bir düzine çalışanı görebilirsiniz ve şirketin kendisi çok aktif bir sosyal medya hesabına sahiptir..

Platform, kişiselleştirmeye izin veren portföy yönetim araçlarına sahip akıllı bir ticaret terminaline sahiptir. Farklı borsalardaki tüm işlemlerinizi kolayca görülebilen tek bir konumda tutan bir “tüccar günlüğü” vardır ve bu hizmet aracılığıyla normalde bu türe izin vermeyen platformlarda işlem türleri oluşturabilirsiniz. Botlar, aynı anda birden fazla işlem yapmanıza bile izin verir. Muhtemelen daha harika özelliklerden biri, başka birinin ticaret tarzını takip etme ve kopyalama yeteneğidir. Dolayısıyla, hayranlık duyduğunuz yeteneklerini takas eden birini görürseniz, onu izleyebilir ve tek bir tıklamayla takip edebilirsiniz – ve bu buzdağının sadece görünen kısmı.

Gösterge tablolarının neye benzediğini görmek için, e-postanız ve şifrenizle ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz. Takas ve bot kullanımı için aylık abonelikler, aradığınız şeye bağlı olarak, 1 ay, 6 ay ve yıllık aralıklarla satın alabileceğiniz başlangıç, gelişmiş, profesyonel ve kurumsal paket dahil olmak üzere ayda 30 ila 100 ABD doları arasında değişmektedir. . % 0,25 komisyon ücreti vardır, ancak bu, bireysel borsalarda değil, doğrudan 3 virgül hesabınıza yatırdığınız paradan alınır ve 10 $ ‘lık bir kayıt bonusu vardır..

3 virgülün hepsine masaüstünde veya mobil cihazda bir web tarayıcısı üzerinden erişilebilir, ancak iOS’un bir uygulaması var ve şu anda Android için bir uygulama üzerinde çalışıyorlar.

Cryptohopper

CryptoHopper, bulut teknolojisine dayalı bir kripto alım satım platformudur, yani bilgisayarınız kapalıyken bile sizin için alım satım yapabilir. Üçüncü taraf güvenilir kaynakların, botun daha yeni tüccarlar için yararlı olan hangi sinyalleri araması gerektiğini belirlemesine izin veren bir ayar vardır. Deneyimli tüccarlar, kullanmak istediğiniz stile uyan benzersiz bir ticaret yaklaşımı oluşturmak için dünyanın her yerinden 30’dan fazla sinyal grubunun yanı sıra 120’den fazla gösterge ve mum modeline sahiptir..

Cryptohopper, ticaret tasarımcısı stratejisi, otomatik robotlar, kopya ticareti ve kendi ticaret piyasası gibi özelliklerle saygın, kaliteli bir ticaret platformu olarak kendisine bir itibar yarattı. Becerilerinden emin olmayanlar için, gerçek piyasaları simüle eden ancak gerçek para kullanmayan “kağıt ticareti” de sunarlar. Bu, gerçek parayla adım atmadan önce istediğiniz / ihtiyaç duyduğunuz kadar pratik yapmanızı sağlar.

2017 yılında iki kardeş tarafından kurulan CryptoHopper’ın temel amacı, gelişmiş otomatik ticareti basitleştirmek, ulaşmış gibi göründüğü bir hedef ve merkezi Amsterdam’da bulunuyor. Diğer bazı bot platformları gibi, tek bir yerden birden fazla borsaya erişmenize izin verir, ancak onları ayıran şey, bunu yapmak için ücretlerinin olmamasıdır. Dünyanın en iyi 12 borsasına bağlanabilir.

Bu platformu özellikle kullanım kolaylığı, “eğitim” programı ve kullanıcıya herhangi bir yönde herhangi bir itme olmaksızın veren nihai kontrolü nedeniyle öneriyoruz. Aylık abonelikleri, istediğiniz özelliklere ve sahip olduğunuz bütçeye bağlı olarak kaşif haznesi, maceraperest haznesi ve kahraman haznesi paketleri dahil olmak üzere ayda 19 ila 99 ABD doları arasında değişmektedir. Hâlâ ikna olmadıysanız veya endişeliyseniz, kaydolan herkes için 7 günlük ücretsiz deneme sunarlar.

Gekko

Gekko, tamamen programlanabilir olması ve GitHub’da tamamen açık kaynak olarak bulunmasıyla benzersiz bir ticaret botudur. 18 büyük değişimi destekler ve IRC, Telegram ve e-postalarla entegre olmak için uyarlanabilir bir eklenti sistemi sunar.

Genel olarak, Gekko, temel ticaret stratejilerini uygulamak için basit otomasyona ve optimizasyona değer veren kullanıcılar içindir. Tarihsel verilerin ve canlı verilerin girilmesine, göstergelerin yanı sıra kar / risk ölçümlerinin hesaplanmasına, piyasaların ve sipariş uygulamalarının simüle edilmesine ve anlaşılma kolaylığı için grafik sonuçlarına izin veren bir web arayüzüne sahiptirler. Ayrıca, madeni para fiyatlarını gerçek zamanlı olarak görüntüleme ve canlı siparişleri gerçekleştirme özellikleri.

Çok fazla bir hizmet değildir ve sınırlı işlevselliğe sahiptir, ancak aynı zamanda basit ve anlaşılması kolaydır. Gekko işi bitirir ve yalnızca yararlı değil, aynı zamanda tamamen ücretsizdir.

Gunbot

Gunbot, günümüzde mevcut olan en popüler otomatik bitcoin ticaret sistemlerinden biridir ve bazıları kapsamlı özelleştirme seçeneklerini öne sürerken, diğerleri acemileri ve ileri düzey kullanıcıları mutlu tutma becerisini açıklamaktadır..

Bu platform, kullanıcıların hemen hemen her popüler borsaya (her güncelleme daha fazlasını ekleyerek) bağlanmasına olanak tanır ve botunuzun ticaret tekniğini tamamen özelleştirmek için mevcut ticaret araçlarından biridir. Popülerliği, onu her gün binlerce insanın kullandığı için, büyük ve aktif bir topluluğu da beraberinde getiriyor. Yazılımla karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun, büyük olasılıkla size nasıl çözüleceğini yönlendiren forumlara sahip olacaktır..

Gunbot, masaüstü yazılımıdır ve PC, Mac, Linux veya VPS üzerinde çalışabilir. 0,04 BTC ile 3 BTC arasında değişen üç fiyat noktasında geliyor. Satın alma işleminiz ömür boyu süren güncellemeleri içerir ve 0,035 BTC ile 0,165 BTC arasında ömür boyu lisans alabilirsiniz..

CryptoTrader

Cryptotrader harika ama pek de bilinmeyen bir platformdur. Tüccarların dakikalar içinde kendi özelleştirilebilir ticaret botu çözümlerini oluşturmalarına olanak tanıyan ve herhangi bir yazılım kurulumunu gerektirmeyen bulut tabanlı bir ticaret botudur..

Bu platformun benzersiz bir özelliği, başarılı stratejiler satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz strateji pazarlarıdır. Cryptotrader, geçmiş piyasa verileri üzerinde geriye dönük test stratejilerine bile izin verir. Aynı zamanda tüm büyük kripto para birimi değişimlerini destekler ve sadece Bitcoin değil, çok sayıda madeni para türü kullanır..

Maliyet, aylık bazda 0,0026 BTC ile 0,0316 BTC arasındadır (Litecoin de kabul etseler de).

BTC Robotu

BTC Robot, kendi tanımladığı otomatik bir ticaret aracıyla karı garanti eder ve ticari olarak mevcut olan en eski ticaret botlarından biridir. Onları diğer platformlardan ayıran, aynı zamanda en iyisi olduklarını iddia etmeleridir, aslında bunu destekleyen kanıtlara sahip olmaları ve boşluklardan yararlanmak için tüm Bitcoin borsa piyasalarındaki fiyatları sürekli analiz ederek çalıştığını iddia etmeleridir..

Kurulumları basit ve kullanıcı dostudur, ancak karışık incelemelerle dolu bir geçmişe sahiptir. Bazıları düzenli olarak küçük getiri talep ediyor, ancak diğerleri düzgün çalışmasını sağlamanın zor olduğunu ve önemli bir yatırım getirisi sağlamadığını belirtiyor..

Buna rağmen, en azından denemek güvenli bir bahis çünkü 60 günlük,% 100 para iade garantisi ile destekleniyorlar..

Zenbot

Zenbot, şu anda aktif geliştirme aşamasında olan ve üçüncü yinelemesinde olan açık kaynaklı, anonim bir ticaret botudur. Tamamen ücretsizdir ancak Github aracılığıyla kişiselleştirilmiş düzenlemeye izin verdiği için kodu hakkında biraz bilgi gerektirir.

Bot birçok kriptoyla çalışır ve birden fazla ticaret stratejisi uygulayabilir. Aynı zamanda, yüksek frekanslı alım satım yapabilen ve aynı anda birden fazla ticareti destekleyen tek otonom ticaret çözümlerinden biridir. Çok sayıda özelliğin kapasitesine sahipler, ancak büyük miktarlarda ticaret yapmak istiyorsanız kullanılmasını önermiyorlar..

Coinbot.club

Coinbot.club, açık kaynak kodlu bir kripto bot kiralama hizmetidir. Bu şirket hakkındaki en iyi şeylerden biri, ne kadar aşırı şeffaf olduklarıdır. Web sitesinde kullanılan algoritmaların bir açıklaması (Muhafazakar Algoritma ve Agresif Algoritmalar dahil), ekip hakkında bilgiler ve Github sayfalarına bir bağlantı vardır: https://github.com/coinbitbot.

Çok sayıdaki özellik bir gurur kaynağıdır ve onları bugün piyasadaki en popüler otomatik Bitcoin ticaret botlarından biri yapan şeyin bir parçasıdır. Üç tür botları ve üç bonus modülleri vardır; kripto seçiminizle ilgili bilgiler için çeşitli sosyal medya sitelerindeki bilgileri analiz eden ve bunu insan ekip üyeleri aracılığıyla yapan sosyal analiz modülü, çeşitli borsalardaki fırsatları tarayan tahkim botu ve alım satım yapmanızı sağlayan telgraf asistanı tanıdık bir platform arayüzü. Üçü de özelleştirilebilir.

Çok aşamalı bir komisyon programlarına sahip olduklarını hatırlamak önemlidir, bu nedenle bir arkadaşınızdan bunun ne kadar harika olduğu hakkında bir bağlantı gönderilirse, onlar aracılığıyla kaydolursanız para kazanacakları için tamamen açık olmayabilirler..

Genel olarak Coinbot.club, topluma ve çekici olan şeffaflığa özel bir vurgu yapıyor. Kişisel kazanç ve tipik olarak anonimliğe değer veren bir endüstri olarak, tam tersi bir şekilde ilan etme ve hareket etme noktasında yaptıkları güzel bir değişiklik yapar. Ayrıca, botun% -10’luk bir zarar vermesi durumunda bir uyarı göndererek, gerçek kar ve zarar sunma sözü vererek kendilerini ayırt ederler..

İlgileniyor ancak emin değilseniz, 7 günlük ücretsiz deneme süresine sahiptirler. İşlem hacminiz 0,001 BTC’yi geçmediği sürece botları ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Bu, onu gerçek bir satın alma işleminden sonra ne olacağınıza dair bir fikir edinmek istemeniz için harika bir seçenek haline getirir..

Margin.de (Eski adıyla Leonardo)

Margin.de, Margin tarafından ortaya konan bir ticaret bot platformudur ve daha önce kapatılmış bir ticaret botundan Leonardo adıyla satın aldığı entegre parçalarla yapılır. Vurguları güvenlik, temiz düzenler ve etkili botlardır ve site önemli düzeyde şeffaflık gösterir..

Bu, başlangıç ​​paketi 89 $ ve profesyonel plan 1.699 $ olan bir kez ödeme sistemidir. Şaşırtıcı miktarda borsayı destekler ve birden fazla kaynaktan (Visa, MasterCard, PayPal ve BitPay) ödeme seçeneklerine izin verir..

Muhtemelen en çekici olanlara sahipler ve arayüzün görünümüne çok fazla yatırım yaptılar. Ayrıca web sitesinde kapsamlı bir SSS bölümü ve çok sayıda çevrimiçi öğretici bulabilirsiniz..

Autonio

Bu bot, AI tarafından desteklenen ilk tamamen merkezi olmayan ticaret uygulaması olduğunu iddia ediyor. Bu nedenle, Autinio’nun kaynak kodu herhangi bir kullanıcı tarafından kontrol edilebilir ve doğrulanabilir..

Autinio, botunuz için istediğiniz bir ticaret stili oluşturmak için birçok özelleştirilebilir seçenekle hem acemi hem de profesyonel kullanıcılara pazarlanmaktadır. Ancak, başka birinin satın alabileceğiniz bir pazar yeri de vardır..

Platformun uygulaması Ethereum Blockchain üzerindedir ve NIO adı verilen kendi ERC-20 jetonunu kullanır. Bitfinex, Ethfinex ve diğerleri gibi büyük borsalarda NIO jetonlarını satın alabilirsiniz, çünkü uygulamada işlem yapmak için bunlara ihtiyacınız olacaktır..

Ekim ayı itibarıyla, uygulamanın günlük 3.000’den fazla aktif kullanıcısı var ve Windows, Mac OS, Linux ve Android’de indirilebilir. Abonelik fiyatı şu anda aylık 50 ABD dolarıdır.

Zignaly

Zignaly, hala beta aşamasında olan inanılmaz derecede yeni bir bitcoin ticaret botudur ve şu anda yalnızca Binance’i destekler ve kullanıcıların doğrudan ticaret stratejilerini yürütmesine izin verir. Şimdiye kadarki en iyi özellik, ticaret çiftlerinde sınır olmamasıdır (diğer platformlar, daha fazlasına erişmek için daha fazla ödeme yapmanıza neden olur).

Web sitesi ayrıca, kurucu ortakların sosyal medya profillerine bağlantılar da dahil olmak üzere çok sayıda şeffaflık sunar. Şu anda ücretsiz, ancak resmi bir sürüm olduğunda, bir maliyeti olacak ve daha fazla değişim ekleyecekler..

İncelemeler şu ana kadar iyi durumda, bu nedenle ana platformunun gelecekteki sürümüne dikkat edin!

Kar Fragmanı

ProfitTrailer mütevazı bir şeffaflığa sahiptir, ancak içerik oluşturucularını sitede hiç listelememektedir. Resmi olarak Curaco’da kayıtlı olmasına rağmen, genel merkez ve çalışanlar aslında Hollanda’da ve dünya çapında 3.000 kullanıcıya sahip olduğunu iddia ediyor.

Bu bot, kullanıcıların en son trendlere daha az riskle daha hızlı atlamasına olanak tanıyan “trendleri takip etme” yeteneğine sahiptir. Ama onu özellikle benzersiz yapan şey wiki’sidir. Wiki’de birçok nasıl yapılır sayfası vardır ve destek ekibi, insanların kapsamlı kullanımlarını gösteren 50’den fazla video oluşturmak için zaman ayırır. Kullanıcılara iyi yorumlar bırakma konusunda ilham veren pek çok şeyden biridir.

Bu platformun özellikleri arasında 20’den fazla alım ve satım stratejisi, yeni başlayanlar için yardım, portföye genel bakış, çoklu değişimler ve yüzlerce kripto, Telegram ve Discord’a bildirim izleyici ve çok daha fazlası bulunur (ancak bunlarla sınırlı değildir). Abonelikler 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık, 9 aylık ve 1 yıllık aralıklarla gelir ve fiyatları ayda 39 € ile 89 € arasında değişir. Tüm abonelik türleri, tüm borsalara ve 24/5 desteğe erişmenizi sağlar. Ayrıca bir VPS (sanal özel sunucu) satın aldığınız bir hizmet de sunarlar..

ProfitTrailer Windows, Mac OS ve Linux’ta mevcuttur. Yazılımı indirebilir ve internete bağlı herhangi bir cihazda kullanabilirsiniz..

Pro Kripto Botları (Goldman Bot)

Ne yazık ki, Pro Crypto Bots önemli bir şeffaflık eksikliği sunuyor. Web sitesinde hakkımızda sayfası yoktur ve adın Toronto’da kayıtlı olmasına rağmen, hizmetlerini kimin veya nereden yürüttüğü açık değildir. Meşruiyetinin tek ipucu çevrimiçi gözden geçirenlerden ve en büyük çevrimiçi ad bağlantısı brokeback paketleyicisinden geliyor..

Siteye göre, platform, kullanıcılara “değişken piyasa koşullarında bile minimum riskle kripto yatırımınızı büyütmek için inanılmaz fırsatlar” sunmak için Fibonacci ticaret botlarını kullanıyor ve ticaret stratejilerini uyguladıktan sonra bile muazzam getiri elde eden kullanıcıların hikayeleriyle göz kamaştırmaya çalışıyor. fiyatlar düşerse.

Botların kendilerinin anonim kullanıcı @ Fibonacci30 tarafından oluşturulduğu iddia ediliyor, biri 2 saatlik bir zaman diliminde çalışan ETH / USD için ve diğeri 4 saatlik bir zaman diliminde çalışan BTC / USD için. Her ikisi de tamamen otomatiktir ve yalnızca Bitmex ve Deribit aracılığıyla gerçekleşir. Bu nedenle, bu iki borsa yasaklandığından Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcut değildir (bazı çevrimiçi kullanıcılar bunu aşmak için bir VPN kullanmayı önerir).

Özellikleri arasında kolay kurulum, bilgisayarınız yerine amazon web servisleri üzerinden çalıştırma, uyumsuz bir destek grubu sunma, şifrelenme, büyük getiri talep etme ve vadeli işlemleri alıp satma imkanı vardır. Tek gereken bir Bitmex veya Deribit hesabı, Bitcoin (minimum 5 BTC önerirler ancak gerekli değildir) ve aboneliğe kaydolmak için bir PayPal. Sadece 1 paket var ve ayda 350 dolara mal oluyor, sadece PayPal ile ödenebiliyor.

Genel olarak, şirket ve platform hakkındaki sınırlı bilgi, Pro Crypto Bots’u tam olarak anlamayı zorlaştırıyor. Ancak, 14 günlük ücretsiz bir deneme sunarlar ve 14. günden önce iptal ederseniz Paypal’ınızdan herhangi bir ücret alınmaz. Şeffaflık eksikliği, bu kadar pahalı bir hizmet için alışılmadık bir durumdur, bu nedenle kendi sorumluluğunuzdadır devam edin.

Crypto World Evolution (CWE)

CWE, sadece bu bitcoin ticaret botlarının ne kadar hızlı ‘yıpranabileceğini’ göstermek için listelenmiştir. Bir zamanlar büyük bir üyeliğe ve aktif kullanıcılara sahip üst düzey bir sistem olarak kabul edilen Crypto World Evolution, otomatik kripto ticareti bot alanında gözden düşmüş durumda. En büyük cazibesi, neyin ve nasıl işlem gördüğü üzerinde sahip olduğunuz bireysel kontrol miktarıdır – hatta seçtiğiniz tek tek paralar için bile. Alım satım emirlerinde yalnızca bitcoin kullanırken, ticaret yapmak için 15’e kadar farklı coin seçme seçeneğine sahipti ve esasen ‘mikro bahis’ veya mikro satış ve mikro satın alma yoluyla kar elde etmeye çalışıyordu..

Bu botun yaptığı takaslar ortalama olarak 01 BTC değerindeydi, bu nedenle 1 BTC’lik bir limit seçerseniz, botun bu limiti karşılamak için aynı anda 10 işlem açması mümkündür. Alım satımlar, istenen seviyeye ulaşılıncaya kadar veya siz kendinizi satmaya basana kadar (yine nihai kontrole sahip olmanızı sağlayacak şekilde) “beklemede” kalır. Şimdi, 2019’un sonlarında, bu bitcoin ticaret botu unutulmaya yüz tutmuş gibi görünüyor ve güncel olduğundan ve düzgün çalıştığından emin olmak için otomatik ticaret bot yazılımını kullanmanın dikkatli bir şekilde değerlendirilmesinden önce kontrol edilmesi gerekiyor..

Zirveye döndüğünde, ortalama olarak işlemlerin yaklaşık% 2 civarında kapanması bekleniyordu, ancak% 1-10 seviyesinde kapandığı görülebilir. Piyasalar değişken olduğu için, günde birkaç işlem yapabilir veya hiç olmayabilir. Bu gerçekten sadece neye layık gördüğüne bağlı, bu da sürekli yukarı ve aşağı izlemek yerine arkanıza yaslanıp rahatlayabileceğiniz anlamına geliyor. Bu botla herhangi bir ticaret platformunu kullanabilirsiniz, ancak şimdilik Binance’i öneriyoruz çünkü API’leri, Bitcoin’e karşı işlem yapmak için daha özgürce altcoin seçimine izin veriyor. Ancak, belirtildiği gibi, kullanmadan önce iyi bir iç kontrol sorgulaması yapmak için lütfen bitcoin ticaret bot portalının en son sürümüne erişin. Bir kez daha intel bize geri döndüğünde, CWE ticaret bot yazılımındaki incelemeyi güncelleyeceğiz.

İncelenecek Daha Fazla Bitcoin Ticaret Botu

En popüler olarak kullanılan 15 bitcoin ticaret botu, daha ayrıntılı inceleme ve rehberlik için listelenmiştir. Ancak, yakında daha fazlası da var.

 • Apex Trader Otomatik İşlem Platformu (Binance ve KuCoin üzerinde çalışır)
 • SuperOrder Otomatik Kripto Para Birimi Ticaret Botları (BitMEX üzerinde çalışır)
 • Quadency Akıllı Kripto Varlık Ticareti ve Yönetimi (10 borsada çalışır)
 • Kryll
 • Shrimpy Evrensel Kripto Ticareti ve Portföy Yönetimi Uygulaması (tüm büyük platformlar)
 • HodlBot Cryptocurrency Ticaret Botu (hafif, özelleştirmesi kolay)

İnsanlar Otomatik Kripto Ticaretiyle Nasıl Karşılaştırılır?

bitcoin-ticaret-grafik-grafik

Ticaret botları, piyasanın durumunu analiz etmek, bir sonraki hareketini tahmin etmek ve alım satım yapmak için karmaşık göstergeler kullanan özel programlar olduğundan, kripto para biriminin bitcoin ticareti cephesindeki yeni savaşının içine girmek göz korkutucu olabilir. Karmaşık görünüyor, değil mi? Ancak bu yeni ticaret yolunun iniş ve çıkışlarına bir göz atalım.

Olumsuz

 • Dolandırıcılık – bot ticaretinin ilk günlerinde, çoğu sadece dolandırıcılıktı ve bu, herhangi bir partiyi engelleyebilir..
 • Gizli Ücretler – hepsi göründüğü gibi değil, bazı hizmetlerin aylık abonelikler için ek ücretleri vardır.
 • Güncellemeler – güncellemeleri takip etmek, insanlar bunu yapmaktan hoşlanmadıkları için çevrimiçi olarak alay edilen bir şeydir, ancak bu durumda botun pazar değişiklikleriyle alakalı kalabilmesi için yazılımı güncel tutmak çok önemlidir..
 • Sınırlamalar – seçtiğiniz bota bağlı olarak, kripto para birimi haberlerini, analizlerini, içeriden bilgileri veya bir insanın yapacağı daha fazlasını kırma faktörünü hesaba katmıyor olabilir..
 • Desen eşleştirme – bu, bir ticaret botlarının operasyonel algoritmasının tanımlanarak potansiyel olarak daha az karlı hale gelmesidir..
 • Yapay Zeka – AI hala sınırlıdır ve insan deneyimi ve içgüdüsünün yerini almak için mücadele etmektedir..

Üst taraf

 • Verimlilik – bu botlarda insan hatası yoktur, hızları ve hataları önleme yetenekleri onları oldukça karlı kılar.
 • 24 / 7- Bu pazar asla uyumaz ama insanlar buna mecburdur, bir bot sizi stresli bir şekilde mümkün olduğunca sık haberdar edilmek zorunda kalmadan koruyabilir.
 • Sezgisel Algoritmalar – makine öğrenimi algoritmaları, en iyi yatırım fırsatlarını belirlemek için sosyal medya dahil pek çok şeyi hızla hesaba katabilir.
 • Duygu Eksikliği – dürtüsel satın alma eksikliği veya insanın yapacağı duygusal olarak yönlendirilen seçimler, özellikle de korkuya dayalı olanlar anlamına gelir..
 • Kişiselleştirme – dünya çapındaki pazarları sürekli takip ederken, botunuzu, kullanımı kolay arayüz düğmeleriyle tercih ettiğiniz temel göstergelere bakacak şekilde programlayabilirsiniz..

Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Önemli Noktalar:

Kurumsal botlar, piyasa manipülasyonu ve kripto oynaklığıyla ilgili sorunları azaltmak için tasarlanmıştır..

Geleneksel kripto botlar, gerçek zamanlı bilgi alışverişi, fiat-kripto ticareti, müşteri sorgularının çözümü vb. Gibi eylemleri gerçekleştirmek için tasarlanmış büyük ölçüde otomatik sistemlerden oluşur.

İdeal bir dünyada, otomatik sistemi insan uzmanlığıyla birleştiren botları kullanmayı düşünebilirsiniz. Örneğin, eToro, diğer yatırımcıların yaptığı işlemleri tam olarak kopyalamanıza izin veren CopyTrader aracını sunar. Daha çok bir insan tüccarının yardımıyla çalışan bir ticaret botudur..

Öyle olsa bile, her zaman gelişmeye devam ediyorlar ve işlevsellikleri ve karmaşıklıkları sürekli artıyor. Her zaman yenileri ortaya çıkıyor ve şu anda piyasada kullanılmayı bekleyen düzinelerce var. Ücretsiz veya abonelik tabanlı olabilirler. Bu tür botlar oldukça pahalı olabilir ve genellikle profesyonel tüccarlar tarafından kullanılır. Yine de hepsi kullanılabilir ve hatta oldukça karlı olabilirler.

Ticaret botlarını kullanmanın sayısız faydası olsa da, kullanıcılar bazı ciddi ikinci düşünce risklerinin de olduğunu unutmamalıdır. Sonuçta, paranızın kontrolünü üçüncü bir tarafa veriyorsunuz. Ticaret botları, henüz geliştirilmemiş yeni bir teknolojidir. Sadece bu da değil, botların kendisinden sadece birkaç yıl daha eski teknoloji olan kriptolarla çalışıyorlar..

En büyük risklerden biri hatalı yazılımdır. Botların tümü eşit kalitede değildir ve kötü kodlama çok fazla zarar verebilir. Bot aracılığıyla büyük miktarlarda ticaret yapmaya karar verirseniz, riskler çok daha büyüktür. Elbette, hatalı yazılım kasıtlı bir kusur değildir, ancak ona sahip bir bot kullanmanız size çok pahalıya mal olabilir..

Durdurma kaybı limitlerini belirleyemezseniz oldukça ağır kayıplar yaşayabileceğiniz için dikkat etmeniz gereken Flash çökmeleri de vardır. Flaş çökmeleri oldukça sık olabilir ve bu tür olaylara karşı dikkatli olmanız şiddetle tavsiye edilir..

Son olarak, dolandırıcılıkları unutmamalıyız. Dolandırıcılar meraklı bir türdür ve teknoloji ve pazarla birlikte gelişirler. Ticaret botları ortaya çıkar çıkmaz, dolandırıcılar bunları nasıl kendi avantajlarına göre kullanacaklarını anladılar. Tüccarların kullanmaya başlayacağı, paralarını vereceği, bir daha asla görmeyeceği sahte ticaret botları oluşturmaya başladılar..

Bitcoin Pazarında Bot Ticareti Ne Kadar Önemlidir??

kripto para birimi ticaret robotları

Cryptocurrency, hızla dünyanın sevgilisi haline gelen kesinlikle yeni bir teknolojidir. Dahası, daha yüksek bir frekansta ticaret yapmak için canlı bir laboratuvar prosedürü ve ticaret botları için bir ilerleme alanı haline geliyor..

Wall Street şirketleri tarafından geleneksel ticaret disiplinleri için kullanılan çok sayıda ticaret botu ve algoritması olsa da, kripto para piyasaları artık yeni yöntemler keşfetmek ve bazı pazarlama stratejileri kullanmak için yeni bir ticaret platformu olarak görülüyor..

Forbes, araçların veya ticaret yazılımının geliştirilmesinin ve merkezi olmayan borsaların yeni bir otomatik ticaret botları çağının habercisi olacağını bildiren Forbes tarafından onaylandı..

Şirketler kripto ticareti için giderek artan bir şekilde farklı yazılımlar üzerinde çalışırken, yapay zekanın sağladığı sürekli genişlemeyle ortaya çıkacak birçok iyileştirmeyi hala garanti eden bir sektör..

Borsaların ve blockchain teknolojisinin geleceği hala tam olarak net değilken, yapay zekanın yakın gelecekte büyük bir rol oynayacağı giderek daha açık hale geliyor..

Profesyonel tüccarlar ve kurumsal yatırımcılar, yüksek hacimli alım satımları yarı otomatik veya eller serbest bir şekilde gerçekleştirirken riskleri azaltmaya yardımcı olmaları için bunlara ihtiyaç duyacaklar..

Ticaret botları, alım satım sınırlamalarını en aza indirmeye etkili bir şekilde yardımcı olur ve perakende yatırımcıların daha basit teknoloji uygulamalarını güvenli bir süreçle verimli bir şekilde kullanmasını kolaylaştırır. Aslında, bu ticaret botları, bazı manipülasyonların neden olduğu ticaret tutarsızlıklarından yararlanmak için tasarlanabilir, böylece bir yatırımcının veya tüccarın daha da fazla para kazanmasına yardımcı olabilir..

Yapay zekaya sahip tüccar botları, yatırım portföyünün yanı sıra ticaret izleme kolaylığını da iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Sonuç olarak, yatırımcılar güvenilir ve öngörülebilir getiriler sayesinde portföylerini büyütmeye odaklanabilirler..

Ayrıca, bot kullanan tüccarların işlemlerinden her türlü insan hatasını ortadan kaldırma olasılığı daha yüksektir. Aslında, geçen yıl, birçok tüccar ticaret kullanarak büyük bir servet kazandı..

Uzun Vadeli Etkiler

Bu günlerde, deneyimli tüccarlar, geleneksel tüccarlar bunlara aşina olmadığı için gelişmiş ticaret araçlarını kullanıyor. Mevcut haliyle, kripto ticareti için botların kullanımını daha zor hale getiren ortak bir API vardır. İronik bir şekilde, düşük hacimli alım satımlar söz konusu olduğunda çoğu iyi performans göstermiyor.

Kripto para piyasasının oynaklığı, tüccarlar arasında giderek daha popüler hale gelen ticaret botlarına olan ihtiyacı gerektirir. Bu programlanabilir yazılım algoritmaları, yatırımcıların her zaman işlem yapmaya devam etmelerini sağlar; bot, tüccar uykudayken ve dünyanın diğer yarısı uyanmaya ve yükselmeye başladığında bile otomatik teklifler verir..

Kripto ticaret botları kulağa harika gelse de, işlem söz konusu olduğunda insan tek başına yanılmaz olmadığından, otomatik yazılım içeriyorsa durum tespiti için bir ihtiyaç vardır. Tecrübeli bir Wall Street efsanesi olan Warren Buffet bile zaman zaman kaybediyor ve kripto ticaret botları, bu tür yatırımcıların diğerlerinin önünde kalmasını sağlamak için yararlı olabilir..

Bununla birlikte, ticarette sürekli kullanımları büyük maliyetlerle birlikte gelir. Sonunda, çeşitli ticaret ihtiyaçlarını karşılamak için botların geliştirilmeye devam edeceği kesindir. Bu, geliştiricilere yapay zekanın derin öğrenme yetenekleriyle yardımcı olmada bir rol oynayacağından, kripto endüstrisi istikrara kavuştuğunda daha da artacaktır..

Son Otomatik Bitcoin Ticaret Botu Düşünceleri

kripto ticaret botları incelemesi

İşte buna sahipsiniz – en yeni ve harika bitcoin ticaret robotları hakkında devam eden araştırmalarla güncellemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. FinTech ve sanal para dünyaları büyüdükçe, çok şey kısa sürede değişebilir.

İnovasyon ve içgörü, her türlü dönüştürücü ve yıkıcı şekilde güçlenmeye ve sergilemeye başladıkça, domuz pastırmasıyla bol miktarda domuz yıkama olacaktır. Ancak etin anahtar olmadığı gibi, protein de çözümün yattığı yerdir. Hangi listeye rastlarsanız ve sonra okursanız okuyun, kripto para birimiyle ilgili birçok yasa, kural ve yönetmelik henüz alfabe yönetim organları tarafından teslim edilmediği için kaybetme riskinden daha fazla asla yatırım yapmayın..

Ticaret botları ile ilgili hatırlanması gereken son bir şey, bunların birer araç oldukları ve araçlar olarak görülmesi ve kullanılması gerektiğidir. Otomatikleştirilmiş moda sözcük sayesinde başka bir şey yaparken sizin için kar sağlayacak pasif bir gelir çözümü değildirler. Elbette, bazılarında belirli parametreler ayarlayabilir ve ticaretinizi bir şekilde güvence altına alabilirsiniz, ancak pazar her zaman büyüyor ve değişiyor ve parametrelerinizin özellikle günlük kripto haberleri ve döngüleri devam ederken bu değişiklikleri takip etmesi gerekiyor..

Bu nedenle, bir bot kurup unutamazsınız. Hala sizin gözetiminize ve hatta çoğu zaman müdahaleye ihtiyaç duyarlar. Doğru strateji de önemlidir ve işleri doğru yaparsanız, ticaret botları oldukça karlı araçlar haline gelebilir. Eğer yapmazsan – bazı ciddi kayıplar bekle.

Bu parçayı kapatırken, ticari robotların insanlardan farklı olarak, birçok tüccarı etkilediği bilinen duygular veya diğer psikolojik faktörlerden asla etkilenmediğini hatırlamakta fayda var. Bununla birlikte, zekaya boşuna “insanın en büyük varlığı” demiyorlar. Herkese mutlu ticaret &# 128578;

Not: Herhangi bir geri bildirim veya öneri için bizimle iletişime geçin ve birçok güvenilir BTC fiyat tahmininin gerçekleşebileceği bitcoin yarılanmasına hazır olun. Eşsiz, türünün tek örneği olan bitcoin’in içinde bulunduğu zaman aralığı, bir sonraki boğa piyasası döngüsünden yararlanmak için otomatik bir kripto ticaret botu kullanmaya başlamak için mükemmel bir zaman olabilir..

@media (min-genişlik: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg")! önemli;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: fareyle üzerine gelin [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg")! önemli;}}

Bitcoin Ödemelerini Kabul Edin: Kullanılacak En İyi 14 Satıcı Ağ Geçidi

Devamını Okuyun @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg")! önemli;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: fareyle üzerine gelin [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg")! önemli;}}

Bitcoin Harcayın: 2020’de Kripto Ödemelerini Kabul Eden En İyi Yerler

Devamını Okuyun @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg")! önemli;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: fareyle üzerine gelin [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg")! önemli;}}

Bitcoin Vadeli İşlem Rehberi: En İyi Borsalar + Ticaret Nasıl Çalışır?

Devamını Okuyun @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg")! önemli;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: fareyle üzerine gelin [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg")! önemli;}}

Bitcoin Dolandırıcılıkları: Bitcoin Hacks, Theft and Exit Scams History

Devamını Okuyun @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg")! önemli;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: fareyle üzerine gelin [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg")! önemli;}}

Bugün Bitcoin Fiyatı: BTC / USD Döviz Kuru Değer Kılavuzu

Devamını Okuyun @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg")! önemli;} [data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: fareyle üzerine gelin [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {arka plan resmi: doğrusal gradyan (rgba (0, 0, 0, 0.25), rgba (0, 0, 0, 0.25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg")! önemli;}}

Bitcoin Grafik Analizi: Grafikleri Kullanarak Bitcoin Ticareti Nasıl Yapılır

Daha fazla oku

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map