Oyster’s PRL Coin için Eksiksiz Kılavuz

PRL madeni paranın proje adı Oyster Pearl, her gün kullandığımız özellikleri dönüştüren, internet reklam alanı için bir tür yeniliktir. Bu çağda hemen hemen herkes sosyal medya kullanımıyla internete katkıda bulunur ve bu kullanımdan para kazanma fırsatı, PRL madeni paranın sunmayı amaçladığı büyük bir potansiyeldir..

Oyster PRL – Devrim Niteliğinde İnternet Reklamı Kripto Para Birimi

Oyster PRL, web içeriği yaratıcıları ile kullanıcılar arasındaki boşluğu dolduran, internet reklamcılığı dünyasında devrim niteliğinde bir kripto para birimidir. Web içeriği yaratıcısı için, web’deki reklam gelirleri için ekmek ve tereyağıdır. Ancak internet kullanıcıları için internet reklamcılığı, çevrimiçiyken dikkat dağıtıcı ve olumsuz bir hal aldı. Reklamlar ayrıca müdahaleci, teğetsel, gizliliği istila edici olabilir ve bir web sitesinin temizliğinden uzaklaşabilir..

Reklam Engelleyici ve bunun gibi uygulamalar, internet kullanıcıları için bu sorunun çözülmesine yardımcı oldu. Ancak bu mükemmel değildir ve içerik oluşturucuların reklamlardan itibar kazanması için kazanç potansiyelini sınırlar. Ancak, reklam engelleyicilerin web içeriği oluşturucu ile kullanıcıları arasında yarattığı sorunlar Oyster PRL ile aşılıyor..

Oyster PRL, web sitesi sahipleri için bir platform ve bir araç sunar; tek kod yazısı. Ayrıca, verilerinizin güvenliğinin iyileştirilmesine yardımcı olan ve bulut tabanlı depolama çözümlerinin maliyetini düşüren güvenilir, merkezi olmayan bir eşler arası veri depolama çözümü sağlar..

Web sitesi ziyaretçileri, kullanıcıların dosyalarının merkezi olmayan ve anonim bir defterde depolanmasını sağlamak için CPU ve GPU gücünün küçük bir bölümünü ekler. Ve karşılığında, web sitesi sahiplerine depolama kullanıcıları tarafından dolaylı olarak ödeme yapılır ve web sitesi ziyaretçileri reklamsız bir göz atma deneyiminin keyfini çıkarabilir..

IOTA Tangle, Sağlam, Yedekli Veri Depolama

Oyster Protokolünün bir başka özel önemi de, egzotik bir teknoloji üzerine inşa edilmiş hızlı kuantum güvenli depolama olan IOTA karışıklığıdır. Herhangi bir kullanıcı adı, şifre veya ilişkili gerektirmeyen bir veri deposudur ve ayrıca hiçbir ikinci veya üçüncü taraf, içinde ne sakladığınız hakkında kişisel bilgiye sahip olmayacaktır. Bu, depoya ne kaydederseniz, ona yalnızca siz erişebilir, hiç kimse erişemez. Bu onu benzersiz bir depolama aracı yapar.

Oyster PRL Parası

18 Eylül 2017’de Oyster Pearl teknik raporu yayınlandı ve ICO Ekim ayında gerçekleştirildi. Oyster ICO’nun katılımcıları PRL (Oyster’ın resmi jetonu) kazandı. Oyster protokolünün belirteci olan PRL, kripto için birçok işleve hizmet eder. Oyster blok zinciri platformunda veri depolamak için kabul edilebilir bir ödeme işlevi gören jeton olan PRL ile ödeme alan web içeriği katkıda bulunanlara, Oyster koduyla oluşturulmuş bir sitenin ziyaretçileri, Oyster’ın sağladığı veri depolamaya güç sağlamak için bilgi işlem gücünün küçük bir bölümünü bağışlar..

Web sitesinden para kazanmanın yanı sıra kullanıcıları için sofistike bir veri depolama platformunda en son yeniliktir. İşin heyecan verici yanı, Oyster’dan para kazanmak için bir siteye sahip olmanıza gerek olmamasıdır..


PRL Coin ile Ticaret ve Para Kazanma

Bazıları Oyster’dan sadece blog sahiplerinin kazanabileceğini veya Oyster PRL tokenlerini tutan değerlerin ne olduğunu düşünebilir? Birçok tüccar ve yatırımcı bundan kazanç sağlayabilir, ayrıca PRL jetonu diğer kripto para birimleri veya itibari para birimiyle takas edilebilir ve paraya dönüştürülebilir..

Kullanıcıların Oyster PRL’yi atlatmaları için, KuCoin, Cryptopia, CoinExchange, IDEX ve diğerleri gibi saygın borsalarda bulunabileceği için, jetonun listelendiği herhangi bir borsaya gitmeleri gerekir. Oyster PRL daha sonra kolayca fiat’a dönüştürülebilen BTC veya ETH gibi diğer kripto para birimleri ile değiştirilebilir..

Oyster PRL, Ethereum tabanlı bir ERC20 belirtecidir ve şu anda yazı yazılırken piyasa fiyatı 0.078789 $ ve piyasa değeri şu anda dolaşımda olan 84.966.676 jetonla 6.694.405 $ ‘dır. Oyster (PRL) şu anda CoinMarketCap’te 491. sırada.

Oyster PRL Coin’inizi Güvenli Şekilde Saklama

Bir ERC20 belirteci olarak Oyster (PRL), MyEtherWallet, MetaMask, Mist veya Parity gibi herhangi bir Ethereum belirteci tabanlı cüzdan olarak saklanabilir. Trezor ve Ledger Cüzdanları gibi ERC20 jetonlarını destekleyen donanım cüzdanlarından herhangi birini kullanarak jetonlarınızı daha güvenli depolarda saklamayı da seçebilirsiniz..

Oyster Projesinin Arkasındaki Ekip

Bruno Block Oyster’ın arkasındaki beynin kullanılan adıdır ve PRL madeni parası, dönüm noktası niteliğindeki başarıları ile internetin yüzünü ve reklam sorunlarını dönüştürürken bile anonim kalan ekip olan Oyster’ın ana itici gücüdür..

Oyster PRL ile, bir web kullanıcısı ve blog sahibi olarak kazanabilir ve ayrıca verilerinize ve bilgilerinize şu anda mevcut olan en iyi güvenliği elde edebilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map