Regeneron İlaç (NASDAQ: REGN) New York merkezli bir ilaç şirketidir. Şirket, otuz yılı aşkın tecrübesiyle, sayısız bireyin hayatını değiştiren ilaçları piyasaya sürmek için araştırma ve geliştirme yeteneklerini kullanabildi. Şirket tarafından geliştirilen yenilikler, ilaç geliştirme zaman çizelgesini düzene sokarak maliyet verimliliğine yol açtı ve ilaçları pazara sunma maliyetlerini düşürdü. Şirket, araştırma ve geliştirme cephesinde aktif olmaya devam ediyor, en son bilimsel yenilikleri takip ediyor ve uzun vadeli büyüme için bunlardan yararlanmanın yollarını arıyor.. 

Regeneron İlaç Nedir (REGN)?

1988’de kurulan Regeneron’un farmasötik araştırmasının asıl odak noktası, Huntington hastalığı, Alzheimer hastalığı ve Parkinson hastalığı olan hastaları tedavi etmek için beyin nöronlarının yenilenmesiydi. Kuruluşundan dört yıl sonra, ilk ilaçları klinik denemelere başladı. Orijinal ilaç bu denemeleri geçemezken, Regeneron o zamandan beri araştırma odağını bir dizi başka alana genişletti. Yirmi yıllık deneme yanılma sürecinden sonra, şirketin ilk ilacı ARCALYST, 2000’lerin başında pazara girdi. Şirket şu anda dünya çapında 9.000’e yakın kişiyi istihdam ediyor ve bugün piyasada FDA onaylı sekiz tedaviye sahip. Portföyleri, alerjik ve enflamatuar hastalıklar, kanser, kardiyovasküler ve metabolik hastalıklar, nöromüsküler hastalıklar, bulaşıcı hastalıklar ve nadir hastalıkları kapsayan geniş bir ilaç yelpazesini kapsamaktadır..

Kurucu ortak George D. Yancopoulos, eğitim almış bir bilim insanıdır ve Regeneron’un piyasaya sunduğu 8 onaylı ilacın 6’sının birincil araştırmacısı olarak listelenmiştir. Başkan ve Bilimsel Baş Sorumlusu olarak görevine rağmen, Yancopoulos, şirketin araştırma ve geliştirme tarafında yüksek oranda yer almaya devam ediyor. Devam eden çalışmaları sayesinde Yancopoulos, 1990’larda en çok atıf alan 11. bilim adamı oldu ve bugün farmasötik araştırmada kullanılan yöntem ve tekniklerin çoğu, araştırmasının doğrudan bir sonucudur..

Regeneron Pharmaceuticals neden (REGN) Önemli olmak?

Regeneron’un araştırma ve geliştirme yaşam döngüsü, şirket tarafından 2003 yılında geliştirilen “Velocisuite” teknolojisinden büyük ölçüde yararlanmaktadır. Bu araç setinin kullanılmasıyla, ilaç deneme sürecinin tüm aşamalarında yenilikçi ve doğru sonuçlar mümkün kılınmaktadır. Bu teknoloji paketi 2003 yılında geliştirilmeye başlandı ve VeolciGene, VeolciMouse ve VeolciHum’u içeriyor.Bu araç takımı, laboratuvar farelerinin genetik materyalinin hızlı bir şekilde manipülasyonuna ve kopyalanmasına izin veriyor. Böylelikle, farklı genetik bozukluklar kitleler halinde yeniden üretilebilir ve farelerde tamamen insan antikorlarının üretilmesine izin verilir. Bu faktörler ilaç testi için oldukça faydalıdır ve insanlarda terapötiklerin etkisini yansıtan son derece doğru bir sonuca izin verir. İnsanlara benzer genetik kompozisyonlara sahip farelerin geliştirilmesi, şirketin ilaç geliştirme zaman çizelgesini kısaltmak.

Daha yakın zamanlarda şirket, bir COVID-19 tedavisinin geliştirilmesiyle büyük ilgi gördü. Velocisuite ve diğer teknolojileri kullanan Regeneron’a, ABD hükümetinin Warp Speed ​​Operasyonunun bir parçası olarak virüs için bir antikor tedavisi geliştirmesi için Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanlığı tarafından 450 milyon dolar verildi. REGN-COV2 olarak bilinen tedaviye FDA tarafından acil kullanım izni verildi. Regeneron, REGN-COV2’nin, COVID-19 teşhisi için tedavi görürken Başkan Donald Trump’a verildiği bildirildiğinde medyanın büyük ilgisini çekti. Tedavi, şirketin Ebola salgını sırasında geliştirdiği tedaviye çok benziyor. Ebola hastalarına verilen benzer bir ilaç kokteyli, enfeksiyonun ilk günlerinde verilirse yaklaşık% 90 hayatta kalma oranına yol açmıştır..

Regeneron İlaçları (REGN) Umutlar

Şirket, FDA deneme sürecinin farklı aşamalarında birkaç ilaca sahiptir. Toplamda, şu anda klinik deneylerin 1., 2. veya 3. Aşamasında olan Regeneron tarafından kendi bünyesinde üretilen 31 ilaç bulunmaktadır. Bu denemeler 53’ten fazla ülkede 8.400 hastayı içermektedir. Hangisinin onaylanacağını tahmin etmek imkansız olsa da, şirketin şirket içi araştırma yetenekleri, pazara sunacak ürünler yaratma konusunda sağlam bir geçmişe sahiptir. Şirket, etkileyici bir Yıllık gelirin% 30’u araştırma ve geliştirmeye geri döndü. Bu gelir payı, Pfizer gibi endüstri devleri ile uyumludur ve ürün tekliflerinin çeşitlendirilmesi yoluyla sürekli büyümeye yönelik ciddi bir bağlılığa işaret etmektedir. Bu öngörü ile, şirket sürekli olarak eğrinin ilerisindedir ve daha fazla ürünü Market.

Regeneron’un ilaç geliştirmeye yaklaşımı benzersizdir ve birçok faydası vardır. Belki de yaklaşımları için en önemlisi, 2013’te açılan ve şimdiden 1 milyondan fazla insanın genomlarını sıralayan Regeneron Genetik Merkezi’dir. Bu çalışma, Regeneron’u dünyanın en büyük genetik veri tabanlarından birinin sahibi yaptı. Regeneron, araştırma çalışmaları ve gönüllüleri onaylayarak genetik bilgileri toplar, anonimleştirir ve ardından genetik özelliklere bakmak için analitik yazılımlarını kullanır. Veriler analiz edildikten sonra, şirket bu genetik dizileri ilaç araştırmalarında kullanabilir. Genetik dizilemenin, ilaç testi ve geliştirmenin gelecekte sahip olacağı önemi anlayan Regeneron, aynı zamanda aşağıdaki gibi büyük ilaç üreticileriyle de işbirliği yapmaktadır. Pfizer ve AstraZeneca genetik sıralama teknolojisini hızlandırmayı ve geliştirmeyi amaçlayan küresel araştırma girişimlerini finanse etmek. Bu işbirliğinin amacı, araştırmada verimlilik sağlamak, ilaç geliştirme ve keşifte daha fazla ilerlemeye ve nihayetinde insan sağlığını iyileştirmektir..

Regeneron İlaçları Nereden Alınır (REGN) Hisse senetleri

Önerdiğimiz bir komisyoncu Firstrade.

Firstrade, sizin gibi yatırımcıların finansal geleceğinizin kontrolünü ele geçirmesine yardımcı olmak için tasarlanmış eksiksiz bir yatırım ürünleri ve araçları yelpazesi sunan lider bir çevrimiçi aracı kurumdur. Firstrade, kurulduğu 1985 yılından bu yana yüksek değerli ve kaliteli hizmetler sunmaya kendini adamıştır..

Tescilli ticaret teknolojisi, son derece sezgisel bir kullanıcı arayüzü, olağanüstü müşteri hizmetleri ve mobil uygulamaları bir araya getiren Firstrade, tüm yatırım ihtiyaçlarınız için kapsamlı bir çözüm sunar..  Firstrade FINRA / SIPC üyesidir.

Regeneron İlaç (NASDAQ: REGN) Hisse Senetlerine Yatırım Yapmak Regeneron İlaç (NASDAQ: REGN) Hisse Senetlerine Yatırım Yapmak Regeneron İlaç (NASDAQ: REGN) Hisse Senetlerine Yatırım Yapmak
★★★★★ ★★★★★ Firstrade İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Hisse senedi komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

★★★★★ ★★★★★ M1 Finans İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Hisse senedi komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

★★★★★ ★★★★★ Public.com İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Hisse senedi komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

Ücretler

Sıfır Komisyon

Ücretler

Sıfır Komisyon

Ücretler

Sıfır Komisyon

Minimum Hesap

Yok

Minimum Hesap

100 $

Minimum Hesap

Yok

Promosyonlar

Bedava Hisse Senetleri *

* Ayrıntılar için web sitesine bakın.

Promosyonlar

Yok

Promosyon

Yok

Özet

Regeneron, araştırma ve geliştirmeye yatırım yapma konusunda kesin bir taahhütte bulunan bir ilaç şirketidir. Bu taahhüt sayesinde, sektörde benzersiz olan bir dizi yaklaşım ve yöntem ürettiler. Bu gelişmeler, sabit bir terapötik ilaç hattının pazara ulaşmasını sağlamıştır. İlaç geliştirmeye bir yaklaşım olarak genetik dizileme üzerine sürekli odaklanmaları ile, zaman içinde teknolojideki gelişmeler, ilaç endüstrisindeki en yenilikçi şirketlerden biri olarak yerlerini daha da sağlamlaştıracaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me