Neden Bitcoin’e Yatırım Yapmalı?

Bitcoin’e yatırım yapmak için pek çok neden var. Bu eşsiz finansal araç dünyayı sonsuza dek değiştirdi ve ekonominin dijitalleşmesine öncülük etti. Bitcoin bir protokolden çok daha fazlasıdır. Küresel para politikasında köklü bir değişimi temsil ediyor. İlk defa, hükümet ve para politikası ayrı.

Kimse, Bitcoin’in anonim yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin’i neden yarattığını tam olarak bilmiyor. Ancak nedenleri konusunda bazı ipuçları var. Örneğin, Bitcoin’in Genesis bloğuna şifreli bir mesaj yerleştirilmiştir. Mesaj, “The Times 03 / Oca / 2009 Şansölyesi, bankalar için ikinci kurtarma paketinin eşiğinde” yazıyor..

Neden Bitcoin’e (BTC) Yatırım Yapmalısınız??

Çoğu analist, finansal geleceğinizin kontrolünü yeniden kazanmanın Bitcoin’in ilhamını en iyi ileten mesaj olduğu konusunda hemfikirdir. Geliştirilmesi, dış faktörlerin manipülasyonundan arınmış sağlam bir para biçimi sağlamaktı. İtibari para birimlerinin aksine, bir hükümetin daha fazla Bitcoin basması mümkün değil. Tedarik sınırlıdır ve doğrudan ağın çekirdek protokolüne yerleştirilmiştir.

CoinMarketCap aracılığıyla Bitcoin Verileri

CoinMarketCap aracılığıyla Bitcoin Verileri

Cryptocurrency Portföyünüze Başlamanın En İyi Yolu

Kripto sektörü artık her zamankinden daha büyük. Binlerce farklı platform var. Bu blok zincirlerinin her biri pazara benzersiz bir özellik getiriyor. Bu platformların çoğu başarılı olurken, çoğu başarılı olmayacak. Bitcoin, dünyanın en eski, en büyük ve en güvenli blok zinciridir. Sonuç olarak, kripto para birimi değer taşıdığı sürece var olacağından emin olan tek projesi.

Sınırlı Tedarik (21.000.000 Bitcoin)

Şimdiye kadar yaratılmış sadece 21.000.000 Bitcoin olacak. Bu Bitcoin’ler, ağ düğümlerini teşvik etmek için madencilik ödülleri olarak yayınlanır. Yeni Bitcoin ödülleri kabaca her on dakikada bir dağıtılır. Bu şekilde, Bitcoin dünyaya ilk güvenilir küresel tahmine dayalı para birimini sağlar.

Piyasada değişimin işaretleri belirgindir. Bu ay yatırım ölçümleri firmasını gördü MicroStrategy şirket rezervlerini fiat’tan Bitcoin’e kaydırır. Varlıkları değiştirme kararı, ABD hükümetinin Pandemik teşvik paketinin bir parçası olarak piyasaya trilyonlarca dolarlık teşvik paketleri yayınlamasından sonra geldi..

Kararı tartışan şirket yetkilileri, piyasadaki itibari para arzının artması ve Coronavirüsü çevreleyen genel belirsizlik nedeniyle Bitcoin’in daha iyi bir seçenek sunduğunu belirtti. Bitcoin’in onu daha uzun vadeli bir yatırım haline getiren birçok anti-enflasyonist önlemi olduğunu açıkladılar..

Bu kıtlık, Bitcoin fiyatlarını yeni boyutlara taşımaya devam ediyor. Bu kripto para biriminin piyasaya girmesinden bu yana sadece 11 yıl geçti ve bu kısa sürede Bitcoin fiyatları fırladı. Spesifik olarak, Bitcoin yaklaşık 0,50 $ ‘dan coin başına 20,000 $’ ın üzerine çıktı. Piyasa, 2017’nin en yüksek seviyelerinden bu yana düzeldi, ancak Bitcoin’in değeri 10.000 doların üzerinde kaldı. Bu, ilk yatırımcıları milyarderlere dönüştüren etkileyici bir YG’dir.

Bitcoin Ticareti - CoinMarketCap ile Analiz


Bitcoin Ticareti – CoinMarketCapBitcoin Ticareti ile Analiz – CoinMarketCap ile Analiz

21 milyon Bitcoin’den 18 milyondan fazla coin şu anda dolaşımda. Ek olarak, Nakamoto iz bırakmadan ortadan kaybolmadan önce 1 milyon madeni para çıkardı. Bu Bitcoin, bu ilk günlerden beri hiç hareket etmedi. Ayrıca, insan hatası nedeniyle büyük miktarda Bitcoin kaybedildi.

Bitcoin’i yanlış bir cüzdan adresine gönderirseniz, sonsuza kadar kaybolur. Araştırmalar, bu hatalar nedeniyle yaklaşık 4 milyon BTC’nin sonsuza kadar kaybedildiğini gösteriyor. Tüm bu faktörler birlikte, çıkarılan 18 milyon Bitcoin’den sadece 13 milyonunun hala var olduğu anlamına geliyor..

Bitcoin Ağı Boyutta Büyüyor

Bitcoin’in ağı her zamankinden daha büyük. Kullanıcılara sunulan daha fazla cüzdan, borsa ve platform var. Ek olarak, daha fazla satıcı Bitcoin’i kabul ediyor. Kullanıcıların Bitcoin’lerini Visa kabul eden herhangi bir yerde harcamalarına izin veren Bitcoin banka ve kredi kartları bile var..

Büyüyen bir Dapp sektörü ile birleşen bu yenilikler, Bitcoin’in öngörülebilir gelecekte genişlemeye hazır olduğu anlamına geliyor. Ek olarak, halka açık olan EFT’ler gibi çeşitli yeni nesil Bitcoin tabanlı finansal ürünler vardır. Bu ürünlerin her biri, geleneksel pazarı kripto sektörüne getirmeye yardımcı oluyor.

Kurumsal Yatırımcılar Dikkat Ediyor

Geleneksel sektöre yeni bir Bitcoin tabanlı ürün girdiğinde, Bitcoin benimsemesini yeni bir seviyeye taşır. Bu yenilikçi finansal araçlar, kullanıcıların doğrudan Bitcoin’e sahip olmadan Bitcoin pazarına katılmalarına olanak tanır. Bu strateji, yatırımcıların ağır kripto para birimi düzenlemelerinden veya vergilerden kaçınmasını sağlar.

Son zamanlarda, dünyanın dört bir yanındaki bazı hükümetlerin zula Bitcoin. Bu ülkeler, Bitcoin’in temsil ettiği mükemmel değer deposunu tanıdılar ve bahislerini korumaya karar verdiler. Bu Bitcoin’lerin çoğu, devlet kurumları için büyük getiri sağlayan el koymalardı..

Örneğin, Bulgar yetkililer organize bir suç sokması sırasında 200.000’den fazla Bitcoin ele geçirdi. Ayrıca İsveç, Amerika Birleşik Devletleri ve Kuzey Kore’nin büyük Bitcoin holdingleri var. Bu el koymalardan bu yana, bazı madeni paralar büyük iadeler için açık artırmaya çıkarıldı. Bir örnekte, ABD Polis Teşkilatı müzayedede 48 milyon dolara halka 144.000’den fazla BTC.

Bitcoin Yeni İşlevler Ekliyor

Piyasadaki en önemli proje olan Bitcoin, yenilikçi gelişmeler görmeye devam ediyor. Lightning Network, Bitcoin’e bir dizi yeni işlev sağlayan bir yükseltmedir. Lightning Network, zincir içi tıkanıklığı ortadan kaldırmak için özel ödeme kanallarını kullanan zincir dışı bir çözümdür.

Bu devrim niteliğindeki ikinci katman protokolü, Bitcoin’in pazardaki yeni teknolojilerden yararlanmasına da olanak tanır. Örneğin, Lightning Network, oracle’ların Bitcoin ağına kullanımını tanıtıyor. Oracles, zincir üzerindeki eylemleri tetikleyebilen zincir dışı sensörlerdir. Kahinler, piyasadaki en heyecan verici teknolojilerden biridir. Kripto para birimlerinin kullanılabilirliğini yeni boyutlara taşıyorlar.

Bitcoin Yatırımı Kendinize Yapılan Bir Yatırımdır

Blockchain teknolojisinin yanı sıra Bitcoin ağını güçlendiren başka bir şey daha var. Dünya insanlarının daha iyisini hak ettiğine dair bir inanç var. Bitcoin ile ilgili her şey tahıla aykırı. Yeni bir finansal güçlendirme düzeyini gerçekten dağıtır ve toplumun mevcut finansal sıkıntılarını nasıl aşabileceğini gösterir..

Gelecek Ne Tutuyor

Kimse size Bitcoin’in finans sektöründeki pek çok kişi tarafından öngörülen yüksekliklere ulaşacağını% 100 kesin olarak söyleyemez. Bununla birlikte, tüm göstergeler daha uzun yıllar rekor düzeyde benimsenmeye işaret ediyor. Bitcoin bir kripto para biriminden daha fazlasıdır. Finansal geleceğinizin kontrolü için bir oy.

Bitcoin (BTC) Satın Alın

Aşağıdaki değişimleri tavsiye ediyoruz:

Neden Bitcoin'e Yatırım Yapmalı? Neden Bitcoin'e Yatırım Yapmalı? Neden Bitcoin'e Yatırım Yapmalı?
★★★★★ ★★★★★ Binance İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Dijital varlıklar (kripto para birimi) komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

★★★★★ ★★★★★ Kraken İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Dijital varlıklar (kripto para birimi) komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

★★★★★ ★★★★★ Poloniex İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Dijital varlıklar (kripto para birimi) komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

İçin en iyisi

Gelişmiş Tüccarlar

İçin en iyisi

ABD Tüccarları

İçin en iyisi

Kullanım kolaylığı

Ticaret Ücretleri

% 0.10

Ticaret Ücretleri

% 0.16

Ticaret Ücretleri

% 0.125

Promosyonlar

% 10 Nakit İade

İndirim Kodu: EE59L0QP

Promosyonlar

Yok

Promosyonlar

Yok

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map