Binance İncelemesi: Bilmeniz Gereken Her Şey

Binance borsası, piyasanın en iyi kripto para birimi değişim platformlarından biridir. Nadir ve yüksek potansiyelli madeni paralar üzerinde spekülasyon yapmak için eğlenceli ve heyecan verici bir yer arıyorsanız, burayı buldunuz. Binance incelememizin tamamını okuyun ve bilinçli seçiminizi yapın. Ama kapılarını açtığından beri çok şey değişti ve birkaç karanlık sır saklıyor.

Binance Bitcoin borsası hakkındaki güncellenmiş incelememiz, bilmeniz gereken her şeyi kapsayacak. Okumadan ticaret yapmayın.

Binance değişimi

Binance, lider borsa olmak için dünyayı kasıp kavurdu. Nadir ve yüksek potansiyele sahip altcoinler, benzersiz Maserati eşantiyonları ve pazarlık temelli ücretler, yükselişini sadece 6 ayda 0’dan pazar liderine taşıdı. Hatta kaydoldu Sadece bir saatte 240.000 yeni kullanıcı.  Ancak onu gerçekten benzersiz kılan, yenilikçi eşleştirme motorudur. Piyasadaki en gelişmiş borsa olduğunu iddia ediyor, eşleştirme yeteneğine sahip Saniyede 1,4 milyon işlem.

Bunların hepsi son derece güvenilir, saygı duyulan ve arzulanan bir değiş tokuş anlamına gelir.

Ama mükemmel değil. Binance’de Bitcoin ticareti hakkında bilmeniz gereken çok şey var (özellikle ücretler konusunda).

Dışarıdaki kötü bilgi miktarı bir fikir oluşturmayı zorlaştırıyor.

Bu kılavuzu bu yüzden oluşturdum.

Artıları:

 • Düşük Ücretler
 • Yüksek Likidite
 • Nadir Paralar
 • Eşsiz Eşantiyonlar
 • Yüksek Topluluk Duyarlılığı
 • başparmak yukarı
 • son derece hızlı

Eksileri:

 • Yalnızca Kripto
 • Kesirli Ticaret Yok (açıklama daha sonra)
 • başparmak aşağı Bazı Madeni Paralarda Yüksek Para Çekme Ücretleri

Contents

Özellikleri

Güvenlik

Fonları nasıl koruduğu konusunda şifreli olmasına rağmen, topluluk güveni yüksektir. Standart 2FA’nın yanı sıra, birkaç başka ayrıntı var. Site, yolculuğunuz boyunca size sürekli olarak güvenlik önlemlerini hatırlatır.

Gizlilik

Binance, Seviye 1 hesaplar için doğrulama gerektirmez. Bu, günde 2BTC’ye kadar para çekmenize olanak tanır. Seviye 2, günde 50 BTC çekmenize izin verir ve yalnızca fotoğraflı bir kimlik gerektirir.

Başlangıç ​​Dostu


Binance’in tüm özellikleri, özellikle ticaret arayüzü olmak üzere yeni başlayanlar için zorlaştırıyor. Temel görüş bile anlaşılması zor. Aynı zamanda yalnızca kripto olduğundan, para kazanmak için kredi olarak nakit kullanamazsınız. Zaten sahip olmalısın.

Ücretler

Ticaret için çok düşük ücretlere rağmen, bazı madeni paralar için para çekme ücretleri astronomiktir. Nadir madeni paralar istiyorsanız, bunları siteden çıkarmak bir kralın fidyesine mal olur.

Destek

Binance gerçek anlamda uluslararası bir operasyondur. Saygın çok dilli müşteri desteğine sahiptir. Reddit’te aktifler ve genellikle ulaşılabilirler. Dezavantajı, destek alanının eksik olması ve kötü İngilizce içeren makalelere sahip olmasıdır..

Verim

Binance’in ticaret motoru rakipsiz.

İtibar

Diğer borsaların çoğunun aksine, Binance’e kötü söz veren birkaç gönderi buldum. Topluluk onu seviyor.

Genel

Düşük ücretler, yüksek performans ve altcoinlerle dolu likit kitaplar? Sevmemek için ne var? Binance kayalar.

Bitcoinlerinizi nasıl güvenli bir şekilde saklayacağınızı öğrenmek için bu makaleyi okuyun.

Binance Exchange hakkında

Binance, teknoloji ve finansı birleştiren bir Asya dijital varlık borsasıdır. Dünyanın en gelişmiş motoruyla (yapabilen saniyede 1,4 milyon sipariş işleme) Başlangıçta bir madeni para teklifi (ICO) ** yoluyla finanse edildi, şimdi risk kapitalistlerinden destek aldı ve hızla pazarın zirvesine yükseldi.

En önemli avantajları, ender altcoin çeşitleri, likit emir defterleri (BTC, 26.01.2018 itibarıyla en çok işlem gören varlık bile değildir) ve komik olarak düşük işlem ücretleridir. Ama aynı zamanda topluluk katılımını ve hediyelerini de sevdim. Oldukça yaygın bir olay olan, kullanıcıların yeni ticaret çiftlerinin eklenmesine katılmasına gerçekten izin veren nadir borsalardan biridir..

bitcoin değişimi incelemesi

Binance, likit ve karlı olduğu kadar benzersiz ve eğlenceli.

Binance, kripto para dünyasına sahip. Kapılarını 2017’nin ortasında açtı ve şimdiden zirveye çıktı. Şu anda 24 saatlik hacim (2,2 milyar dolar 26 Ocak 2018 itibariyle).

Tüccarların dikkatini çeken bir diğer benzersiz özellik, platformun yerel parası Binance Coin’dir. Bu sadece harika bir yatırım fırsatı değil (nedenini daha sonra öğrenin), aynı zamanda işlem ücretini yarı yarıya azaltmanıza olanak tanır.

Yeni başlayanlar için uygun değil, ancak bunu birçok yönden telafi ediyor.

** ICO – İlk madeni para teklifi, kripto para birimi merkezli bir kitle fonlaması aracıdır. Temel olarak, başlangıç, proje başladığında para birimi, Bitcoin veya diğer madeni paralar için kullanılabilecek “jetonlar” sunar. Okuyun tam açıklama Wikipedia’da.

Binance Özellikleri:

Bitcoin Borsası Nasıl Çalışır??

İşlem yaptığınızda platformdan alım satım yapmazsınız. Binance’te işlem yapabilmek için halihazırda kripto paranızın olması gerekir güvendiğin bir cüzdan (veya çevrimdışı donanım cüzdanı. ÇOK GÜVENLİ).

Binance nedir?

Binance, alıcılar ve satıcılarla eşleşen bir dijital varlık borsasıdır. Kullanıcılar arasında kripto-kripto ticareti yapılır ve borsa sorunları için ücret alır. Birçok borsadan farklı olarak Binance’den kripto satın alamazsınız.

Zaten kripto paranız varsa, borsaya gidin, para yatırın ve kripto paranızı seçin ticaret çifti**.

Binance bir Bitcoin komisyoncusu değildir (BTC için itibari para birimini takas eden bir platform).

**İşlem Çifti – Ticaret için iki para biriminin eşleştirilmesi için kullanılan bir terim. Örneğin, BTC / ETH. Bu durumda, BTC’nizi ETH ile takas etmeyi veya tersini kabul edersiniz..

ticaret çifti kripto para birimi

En popüler BTC çiftleri, arama işlevi ile birlikte sağ üsttedir. Artık BTC için ADA alabilir veya satabilirsiniz.

Binance Güvenli mi?

Binance’in Asya’daki şüpheli operasyonlarının ve üssünün bazı kullanıcıları erteleyeceğinden emindim. Piyasada bu kadar yeni olması, insanların zihnini büyük ölçüde etkileyen bir başka faktör. Birçoğunun ihtiyatla yaklaştığını söylemeye gerek yok.

binance borsa incelemesi

Binance – Güvenlik riski bildirimi.

Binance İncelemesi: Dolandırıcılık veya İyi Bir Kripto Değişimi?

Binance, kendinizi güvenliğinize adadığını iddia ediyor. Bana düzenli olarak güvenlik prosedürlerini hatırlatan kullandığım tek değişim buydu. Ancak, güvenlik protokolleri konusunda fazla açık değiller. Hakkında sayfalarında “çok katmanlı & çok kümeli ”sistem mimarisi – bu ne anlama geliyorsa.

Ancak korkulara rağmen Binance toplumun kalbini kazandı. Standart 2FA prosedürlerinin yanı sıra, bir Binance için iyi işaretlerin sayısı:

 • Reddit.com/r/Binance – Binance’in abonesi oldukça olumlu. Çoğu kullanıcı borsaya karşı dostça davranıyor ve güvenli ve emniyetli olduğunu söylüyor. Bu konu yeni bir kullanıcının güvenlikle ilgili soru sorması iyi bir örnektir.
 • Chenpeng Zhao – CEO, kariyeri boyunca çok sayıda blockchain projesinde çalışmış, tanınmış ve saygı duyulan bir şirkettir..
 • Yüksek Toplum Duyarlılığı – Binance mükemmel bir üne sahip.
 • Risk Sermayesi Desteği – Şirketin ICO’sundan sonra, görünüşe göre 10 milyon dolar daha topladı finansmanında Kara Delik Başkenti. Mali temeli güvende.

Karar: Güvenlik kontrolleri.

Binance’in Alım Satım / Para Çekme Ücretleri Nedir??

Binance bir daire alıyor .% 1 ücret yapılan tüm ticaretlerde.

Yapımcı / alıcı ücretlerini alan veya madeni para fiyatlarını kâr için şişiren rakiplerin aksine Binance şeffaf, anlaşılır ve anlaşılması kolaydır..

Ama bir püf noktası var …

Binance’de bazı çok yüksek para çekme ücretleri altcoinler için. Bitcoin veya Ethereum’u çekmek aşağı yukarı standarttır, ancak diğer bazı kripto paralar için ücretler sınırda zorlayıcı olabilir. Reddit kullanıcısının “keyfi” ifadesinin yerinde bir şekilde ifade ettiği gibi:

“Açıkta kullanıcıyı aldatmak. Komik. KRİPTO PARA BİRİMİ BU ORTA LİMANIN DURDURULMASI ANLAMINA GELDİ *********, BINANCE. “

Aşırı tepki veriyorlar, ancak bu web’deki birçok kişinin hissiyatını yansıtıyor.

Para Çekme Ücretleri

Bir dizi popüler altcoin için ücretler şunlardır:

 • KontrolDalgalanma: .15 XRP
 • KontrolKısa çizgi: .002 DASH
 • KontrolIOTA: .5 IOTA
 • KontrolMonero: .04XMR

Daha yüksek ücretler, çok sayıda küçük işlemi caydırmak ve likiditeyi teşvik etmektir. Mantık, kullanıcıların çekilme konusunda cesaretleri kırılırsa, ticarete devam etme olasılıklarının daha yüksek olmasıdır..

Yine de bu herkesi mutlu etmiyor.

binance exchange kullanıcı incelemeleri

Kapsam dışında bırakmaktan çekinmeyin Reddit’te para çekme ücretleri dizisi Ocak 2018 itibarıyla kullanıcıların neler söylediğini görmek için.

Profesyonel İpucu:

Nadir jeton ticareti yaptığınızda, ücretler yüksek olacaktır. İşte böyle. Hiçbir değişim tüm arzularınızı karşılamayacak. Belirli bir madeni parayla ilgileniyorsanız, hangi borsanın en iyi ücreti sunduğunu görmek için biraz araştırma yapın. Coinmarketcap.com’a gidin ve para biriminizi arayın. Piyasalar’ı tıklayın ve madeni paranızı sunan tüm borsaları göreceksiniz. Oradan, Google o değişim + para çekme ücreti. Karşılaştırın ve en iyi teklifi alın.

BNB Coin nedir?

Binance Coin (BNB), Binance’in kendi kripto para birimidir. Borsada satın alınabilir veya satılabilir. Binance başlangıçta 200 milyon tane yarattı ve her çeyrekte kârının% 20’sini geri satın almak için kullanmayı planlıyor… ve onları yok et!

Binance, tokenini geri alacak ve yarısını yok edecek, böylece arzı kısıtlayacak ve değeri artıracak.

BNB, sitedeki alım satım ve para çekme ücretlerini ödemek için kullanılabilir. İşlem ücretlerini ödemek için BNB kullandığınızda ücret .% 05. İndirim her yıl azalacak.

binance incelemesi

Binance’in Alım Satım Ücretleri Rakiplerle Nasıl Karşılaştırılır??

Rakiplerle karşılaştırıldığında, ücretler hala o kadar kötü değil. Alım satım ücretlerinden ne kadar tasarruf ettiğinizi göz önünde bulundurursak, çok fazla para çekme işlemi yapmazsanız muhtemelen sonunda eşitlenir..

Çok fazla alım satım yapıyorsanız ve çok fazla para çekme işlemi yapmıyorsanız, bu son derece ucuz bir platformdur.

Rekabette nasıl yükseldiği aşağıda açıklanmıştır:

 • KontrolBitstamp: .% 25 İşlem Ücreti | % 5 Kredi Kartı Ücreti
 • KontrolBittrex: .% 25 İşlem Ücreti
 • KontrolLocalBitcoins: “Ücret” yok | Satışta% 1 Komisyon | Daha Yüksek Coin Fiyatları
 • KontrolCEX.IO ” Maker Ücreti:% 0,16 | Taker Ücreti -% 25

Doğrulanmış / Doğrulanmamış Kullanıcılar İçin Binance’in Sınırları Nelerdir??

Binance’in en sevdiğim avantajlarından biri de doğrulama yapmadan para yatırma, ticaret yapma ve para çekme işlemlerini yapabilmeniz. Bununla birlikte, daha yüksek limitlerin kilidini açmak istiyorsanız, şirketle biraz daha kişisel olmanız gerekir..

Burada Binance’in farklı seviyeler için mevcut limitleri:

 • KontrolSeviye 1: Günde 2 BTC’ye kadar çekebilir
 • KontrolSeviye 2: Günde 50 BTC’ye kadar çekebilir. Devlet kimliği gerektirir

Daha yüksek miktarlar için Seviye 3’e (nefes al!) Gidebilirsiniz. Bunu yapmak için şirketle iletişime geçmelisiniz.

Seviye 2 için Binance Doğrulama Gereksinimleri Nelerdir??

Günlük 2BTC’lik bir para çekme limitinin zincirlerini kırmak istiyorsanız, seviye atlamak size oynamanız için günde 50BTC kazandıracaktır. Diğer birçok borsadan farklı olarak Binance’in doğrulaması o kadar da zor veya saldırgan değil. Sadece bir resmi kimlik yeterli.

Önce sağ üst köşedeki küçük başlığa tıklayın ve ardından sayfadaki iki bağlantıdan birine tıklayarak belgelerinizi gönderin..

binance-level2

Sağ üst köşedeki küçük başlığa tıklayın ve ardından belgelerinizi gönderin

Şimdi sadece ayrıntıları doldurun ve belgenin ön ve arka yüzünün fotoğraflarını yükleyin.

Ayrıntıları doldurun ve fotoğraf yükleyin.

Diğer, daha invaziv alışverişlerle karşılaştırıldığında (*** öksürük **** Bitstamp *** öksürük ***), bu nispeten ağrısızdır. Desteğin sizi doğrulamasını beklemelisiniz. Destekten bahsetmişken …

Binance Müşteri Desteği nasıl??

Müşteri desteği tıpkı bir spordaki hakemler gibidir: öfkenizi çıkarmak için kolay bir hedef. Destek gerçekte iyi olsa bile araştırdığım neredeyse her borsada korkunç müşteri desteği incelemeleri vardı. Hoşnutsuz müşterilerin şikayet etme olasılığı, mutlu olanların övgüsünden daha fazladır..

Ancak Binance biraz farklıydı.

binance incelemeleri

Olumlu yorumlar? Bu yeni bir şey.

Destek, İngilizce, Fransızca ve Çince dahil olmak üzere birçok dilde sunulmaktadır.

Özellikle sosyal medyada aktifler. Reddit ve Twitter. Ayrıca şunları da yapabilirsiniz Bir istek gönderin destek sayfalarında. Not: Binance artık Telegram aracılığıyla destek sunmamaktadır (Ocak 2018).

Ocak 2018: Destek, birikimlerinin onları alt üst ettiğini iddia ediyor. Tipik yanıt süreleri 3 gündür. Support.Binance.com.

Yine de herkes mutlu değil. Birçoğu, para yatırma veya doğrulamanın çok uzun sürdüğünü veya desteğin yanıt vermediğini iddia ediyor. Ancak en iyi tahminim, zaman zaman aşırı yüklenmeleridir..

Bunu bir video yarışmasıyla ilgili olarak Twitter sayfalarından paylaşmak zorunda kaldı:

binance incelemeleri

Ölü.

Binance’te Bitcoin Ticareti Nasıl Yapılır

Binance, piyasadaki en iyi borsalardan biridir, ancak en acemi dostu borsalardan biri değildir. Tradeview, Temel veya Gelişmiş olarak gelir, ancak Temel’in bile kavranması kolay değildir. Yine de o kadar da zor değil. İşlem yapmak için doğrulama gerekmediğinden, ilkinizi neredeyse anında yapabilirsiniz..

1. Adım: Hesabınızı Oluşturun

Git Binance.com ve sağ üst köşedeki Kaydol’a tıklayın.

binance kaydı

Birkaç önemli ayrıntı girin.

binance borsa kaydı

Binance’in size gönderdiği doğrulama e-postasındaki bağlantıya tıklayın.

Adım # 2: 2FA’yı etkinleştirin

Binance, hesabınızı oluşturduğunuzda size birden fazla güvenlik uyarısı verir. Öncelikle, bazı güvenlik ipuçlarını incelemeniz istenecek.

binance borsa incelemesi

Binance’e onları incelediğinizi bildirmek için sağdaki her bir kutuyu tıklayın. Ardından, Binance size 2FA’yı şiddetle tavsiye edecek. Kurmak!

binance 2FA'yı etkinleştir

Google Kimlik Doğrulaması’nı seçerseniz, uygulamayı indirmeniz istenir. İşte bir rehber Binance’de 2FA nasıl etkinleştirilir Google Authenticator’ı kullanarak.

SMS’i seçerseniz, telefon numaranızı girmeniz ve ardından ona gönderilen şifreyi girmeniz istenir.

binance SMS doğrulama

Adım # 3: Para Yatırın

Daha önce de söylediğim gibi, Binance’ten herhangi bir kripto satın alamazsınız. Bir cüzdandan para yatırmanız gerekiyor.

Binance’e Kripto Nasıl Yatırılır

Para yatırmak basittir. Sağ üstteki Fonlar’a gidin ve açılır menüden Mevduat’ı seçin. Oradan, istediğiniz para birimini seçin, adresi kopyalayıp yapıştırın ve bu para birimini cüzdanınızdan Binance’e gönderin..

Adım # 4: Ticarete Başlayın!

Şimdi eğlence başlıyor! Bir partner edinme ve Do-Si-Do yapmaya başlamanın zamanı geldi. Sol üstteki Exchange sekmesine gidin ve tercih ettiğiniz görünümü seçin. Şimdilik sadece Basic’e bağlı kalın.

binance ticarete başla

Şimdi ticaret alanındasın. İşler tehlikeli olmaya başlıyor. Bakılması gereken 10 farklı bölüm var. Ve bu yalnızca Temel görünümdür. Binance destek bölümünde açıklayıcı bir resim:

finans borsası ticareti

Bu sayılarla boyama değil; bu Temel Görünüm.

İlk başta korkutucu görünebilir, ancak şu anda gerçekten sadece hangi çift ile ticaret yapmak istediğinizi ve nasıl satın alacağınızı bilmeniz gerekiyor. Yukarıdaki Bölüm 9, ticaret çiftlerinin yanı sıra arama kutusunun bulunduğu yerdir. Çiftinizi bulabilir ve ardından satın almak için 7. bölümü veya satmak için 8. bölümü kullanabilirsiniz. İstediğiniz miktarı girin ve işte.

binance ticaret çifti

Binance Değerlendirmeleri | Binance Yasal mı?

Başlangıçtan kripto borsası süperstarına yükselişine rağmen, birçok kişi hala Binance’in yasal olup olmadığını soruyor.

Bu.

Web’deki incelemeler genellikle olumludur. Müşteri desteği, talebe ayak uydurmak için iyi bir iş çıkarır, alım satımlar kolayca gerçekleşir, mevduatlar hızlıdır ve alım satım deneyimi mükemmeldir.

Henüz büyük bir sorun bildirilmedi ve hack de yok. Şirketin devam edip etmeyeceği konusunda endişelenen birçok insan buldum, ancak beklentileri aştılar. Büyümeye devam ediyorlar ve dünya dikkat çekiyor. CEO’nun elinde Bloomberg’de yer aldı.

“Dünyanın en büyük kripto para borsası büyümeye devam ediyor.”

– Bloomberg

Olumlu Binance İncelemeleri

 • Düşük ticaret ücretleri
 • Likit piyasalar
 • Yüksek hızlar
 • Harika ticaret çiftleri
 • İyi müşteri desteği

Negatif Binance İncelemeleri

 • Para çekme ücretleri
 • Toz (satılamayan artıklar)

Olumlu Yorum Örnekleri

olumlu inceleme

Bir sonraki çekimde, bir kullanıcının Binance ile güven sorunları (TooMeInRealLife) var, ancak bunları düzeltmek için destek hızla ortaya çıkıyor.

binance incelemesi

Negatif Binance İncelemeleri Ne Diyor?

Olumsuz incelemeler neredeyse yalnızca para çekme ücretlerine ve toza odaklandı. Toz, satılamaz oldukları için hesabınızda biriken madeni paranın kalan kısımlarıdır. Binance henüz kesirli ticarete izin vermiyor, sadece tam coin ticareti yapabilirsiniz (1 IOTA, 693 IOTA değil). Sorun, işlem ücreti ile daha da karmaşık hale geliyor. 1 IOTA satın alırsanız, Binance ücreti olarak% 1 alır ve size 9 IOTA bırakır. Yani yeni satın aldığınız IOTA’yı takas edemezsiniz! Çözüm, işlem ücretleri için Binance Token kullanmaktır.

Binance buna bir çözüm üzerinde çalıştığını iddia ediyor. Tozunuzu otomatik olarak “süpürecek” ve Binance Coin’e dönüştürecektir.

Şirketin ziyaret edin Reddit’teki güncellemeler ve öneriler dizisi topluluğun tozdan ve para çekme ücretlerinden ne kadar nefret ettiği konusunda bir fikir edinmek için.

Fiat Para Birimi için En İyi 3 Başlangıç ​​Dostu Binance Alternatifi

Eğer başıboş bir gözünüz varsa, piyasada size fiat ile kriptoya kolay erişim sağlayan (ve onu çekmeniz için sizi zorlamayan) çok sayıda rakip var..

1 # Coinbase

kripto para komisyoncusu

Coinbase dünyanın en büyük Bitcoin brokeridir. Fiat para birimi (USD, EUR) karşılığında Bitcoin, Ethereum ve Litecoin satıyor. Kredi kartıyla Bitcoin satın almanın güvenilir, düzenlenmiş ve güvenli bir yolunu arıyorsanız, bu açık arayla en uygun yöntemdir. Diğer kullanıcılarla ticaret yapmak için onların borsası GDAX’ı da kullanabilirsiniz. Web’deki en başlangıç ​​dostu deneyimdir. Okuyun Coinbase’in tam incelemesi ilk Bitcoin’inizi güvenle nasıl satın alacağınızı öğrenmek için.

2 #LocalBitcoins

LocalBitcoins.com logosu

LocalBitcoins kullanıcıların birbirleriyle doğrudan Bitcoin ticareti yaptıkları eşler arası bir ağdır. Doğrudan başka bir kullanıcıyla ticaret yaptığınız için güvenlik düşük ve risk yüksektir. Yine de, transferlerin büyük çoğunluğu sorunsuz gerçekleşiyor. Bitcoin’i% 100 anonim olarak USD ile (veya başka bir şeyle) satın almanın kolay bir yolunu arıyorsanız, işte bu. Yine de sadece Bitcoin. Önce tam incelememizi okumadan LocalBitcoins ile işlem yapmayın.

3 # Kraken

kraken logosu

İtibari para biriminin eksikliği sizi aşağı çekiyorsa, belki de Kraken. Kraken, yeni başlayanlar için en kolay platform değildir, ancak birkaç para biriminde banka mevduatı sunar. Daha sonra, bir dizi havalı madeni para ve hatta marj ticareti için ticaret yapmak için yenilikçi platformunu kullanarak meşgul olabilirsiniz. USD, CAD, GBP, EUR ve JPY’yi destekler.

Binance ve Bittrex

Binance, Bittrex’e karşı Yankees’e karşı Red Sox’a veya kedilere karşı köpeklere benziyor: tartışma asla bitmiyor. Her ikisi de, baskın konumlarını kazanmış, ileri görüşlü liderliğe sahip dijital varlık borsalarıdır. Kırmızı köşede Bittrex, basit bir arayüz aracılığıyla güvenli ticaretle gurur duyuyor. Mavi köşede Binance, en nadir bulunan coinlerin (ve sana bir Porsche vermeye çalışıyorum bunu yaparken).

binance borsası Bittrex borsasının ana sayfası

Bu unvan yarışının galibi, kişisel olarak ihtiyacınız olan şeye bağlıdır. Bakalım en iyi Bitcoin borsası, Bittrex veya Binance.

Bittrex’in Hayati Değerleri

 • Para birimleri: 190+ dijital para birimi, itibari para yok
 • Depozito: Kripto (10.000 ABD Dolarından fazla olmadıkça)
 • Para çekme: Kripto
 • Doğrulama: Evet
 • Para Yatırma Hızı: Anında
 • Uygulama: Hayır
 • Cüzdan: Evet
 • Komisyon:% 0,25
 • Ticaret Çiftleri: Yüzlerce

Bittrex ve Binance

 • Ücretler: Binance
 • Başlangıç ​​Dostu: Bittrex
 • İtibar: Binance
 • Güvenlik: Bittrex
 • Destek: Binance
 • Uygulama: Binance
 • Likidite: Binance
 • Verim: Kravat
 • Ticaret Çiftleri: Kravat

Bittrex, web’deki en modern ticaret deneyimlerinden biridir. Oldu bir grup çevrimiçi güvenlik uzmanı tarafından kuruldu şirketi güvenli ve hızlı bir Bitcoin ticaret deneyimi sağlamaya adamıştır. İstikrarı, güvenliği ve likiditesi nedeniyle ciddi tüccarların favorisidir. Sadece kripto sektöründe Binance’in ana rakibi.

Oldukça düzenlenmiştir, yani daha fazla doğrulama vardır. Bununla birlikte, bu ekstra doğrulama daha fazla istikrar ve güvenlik sağlar.

Kazanan – Binance

Binance daha fazla kategoride öne çıkıyor. Ama bence bu gerçekten ne istediğine bağlı. Daha düzenli ve güvenli bir ticaret deneyimi için Bittrex. Daha az doğrulama ile daha fazla altcoin’e erişmek istiyorsanız Binance’i seçin.

Binance SSS

S: Binance Nerede Bulunur?

C: Keşke sana somut cevap verebilseydim ama yapamam. Reddit alt grubundaki bir moderatör şöyle dedi: “HQ bu noktada Japonya olarak kabul edilmektedir (Aralık 2017)”. İyi haber şu ki Japonya, kripto borsaları için en ilerici pazarlardan biri..

S: Binance% 100 Güvenli mi?

C: Binance güvenliği konusunda oldukça sessiz. Protokolleri iyi bilinmemekle birlikte güvenli olarak görülüyor. Henüz herhangi bir sorun olmadı. CEO’sunun ve finansal destekçilerinin şeffaflığı, insanların onlara güvenmesi için yeterli.

S: Binance USD Depozitolarını Kabul Ediyor mu?

C: Hayır. Yalnızca kriptodur.

S: Binance, Ticaret Botlarını Tolere Ediyor mu??

C: Burası Vahşi Batı, adamım. Tabii ki kullanabilirsin ticaret botu. Sadece kötüye kullanmayın, yoksa geçici olarak yasaklanırsınız. Bitcoin ticareti yapmak için çok para kazanmak istiyorsanız, şunlara göz atın Ciddi kripto tüccarları için 12 araç.

S: Binance ABD Müşterilerini Destekliyor mu?

C: Evet, ABD müşterileri Binance’i kullanabilir.

S: Binance Doğrulama Gerektirir mi?

C: Seviye 1 için hayır. Seviye 2 için fotoğraflı bir kimlik sağlamalısınız.

S: Binance Coin nedir (BNB)?

C: Binance, BNB adında yerel bir token’a sahiptir. Sitedeki alım satım ücretlerini ödemek için kullanılabilir. Arzı yapay olarak şirket tarafından sınırlandırıldığından değeri sürekli artıyor.

S: Para Çektim Ama Gelmedi. Ne yapmalıyım?

C: Para çekme sorununuz varsa, geçmişinizde para çekme işleminin durumunu kontrol edin. Onaylanmadığını gösteriyorsa, sabırlı olun. Onaylandıysa ve almadıysanız, varış noktasında destek ile konuşmalısınız..

Cryptopositive Ne Seviyor / Beğenmiyor?

Seviyor

 • Hızlı Hızlar – Eşleşen motor yıldırım hızında. Saniyede bir milyondan fazla ile, hiçbir şey yapmak için asla bu kadar uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız.
 • Likidite – Binance’in cezalandırıcı para çekme ücretleri, sipariş defterlerinin düz kalmasına yardımcı olur. Kitapları çöldeki buz kadar sıvı.
 • Eşantiyonlar – Binance eski moda online casino dünyasına geri dönüyor. Düzenli olarak bazı ciddi lüks ödüller veren yarışmalar düzenlerler..
 • Düşük İşlem Ücretleri – Büyük hacimli yapıyorsanız ve küçük para çekme işlemleri yapmayı planlamıyorsanız, Binance rakipsizdir. % 1 işlem ücreti pazarlık kutusu seviyesidir.
 • Doğrulamaya Gerek Yok – Seviye 1 doğrulama gerektirmez ve günde 2 BTC’ye kadar çekmenize izin verir!

Beğenmeme sayısı

Hey, hiçbir şey mükemmel değil …

 • Para Çekme Ücretleri – Bazı altcoinlerin açıklanamayacak kadar yüksek ücretleri vardır. Bu likiditeyi teşvik etmek içindir. Bununla birlikte, ücretlerin bir kısmı sınırda gasptır. Binance savunmasında, 50.000 $ veya 50 $ çekseniz de ücretin aynı olduğunu söyleyeceğim, böylece daha az sıklıkta büyük para çekme işlemleri yapabilirsiniz..
 • Fiat yok – Binance’de USD veya EUR kullanamazsınız.
 • Toz – Binance kesirli ticarete izin vermez, yani satılamayan madeni para fraksiyonları biriktirirsiniz. Bir çözüm üzerinde çalışıyorlar.

Binance İncelememizin Nihai Kararı

Binance, dünyanın en yoğun borsasıdır ve dünyayı kasıp kavurmuştur. Tüm kripto dünyasının ön saflarında yer alıyorlar. Porsche eşantiyonları, yenilikçi ticaret motorları ve blockchain girişimlerini destekledikleri kuluçka laboratuvarları – Binance hepsini yapıyor.

Sadece ticareti kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda eğlenceli ve ucuz hale getirir. Yeni başlayanlar için pek kolay değildir ve konumları konusunda biraz şüphelidirler, ancak güvenlik ve istikrar zaman testine (en azından kısa bir süre) dayanmıştır. Topluluk düşük ücretleri, çok çeşitli paraları ve büyük desteği seviyor. Ayrıca ayrıntılı ticaret arayüzünü de seviyorlar.

Madeni paralarınızı çok sık çekmediğiniz sürece büyük sorunlar yaşamazsınız..

Karar:

Binance, akla gelebilecek her kripto parayı takas etmek için harika olan düşük ücretli bir platformdur. Ama yeni başlayanlar için uygun değil.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map