Tamam Jumpstart Önümüzdeki Hafta ALLIVE (ALV) için 2. Token Satışını Başlatacak

Malta merkezli, dünya lideri bir dijital varlık borsası olan OKEx, ikinci OK Jumpstart projesi ALLIVE (ALV) ve bugün token satışı ayrıntılarını duyurdu. ALV’nin token satışının 16 Mayıs 2019 05:00 (UTC, CET + 1) ‘de OK Jumpstart’ta başlaması planlanıyor..

Blockchain ve AI Teknolojisi Uygulaması ile Akıllı Sağlık Çağı

ALLIVE sağlık verileri entegrasyonu için standartlaştırılmış formatlar sağlamayı, yüksek kullanıcı eşzamanlılığını desteklemeyi, merkezi olmayan, şifreli depolama yoluyla veri gizliliğini korumayı ve uzantı uyumluluğunu desteklemeyi amaçlayan “blockchain teknolojisine dayalı akıllı bir sağlık hizmetleri ekosistemidir”. ALLIVE ekibi, işletmeler arası işbirliğini ve veri paylaşımını kolaylaştırmak için Ağustos 2018’den beri Ontology ile ortaklık kurdu. Bu tür bir ortaklık, merkezi olmayan bir sağlık hizmetleri ekosistemi ve akıllı bir blok zinciri ağı geliştirmeyi amaçlamaktadır..

D6H5X8SWkAA8onf.jpg

"Her zaman olduğu gibi, OK Jumpstart, her destekleyici projenin potansiyeline ağırlık verir ve ALLIVE, yeni kullanım durumlarına uygulayarak basitçe blockchain teknolojisinin özlerini yakalar. Teknolojinin sağlık hizmeti prosedürlerini nasıl dönüştürebileceğini ve kişisel verilerimizin güvenliğinden ödün vermeden elektronik tıbbi kayıtları doktorlar için daha kolay erişilebilir hale getirmesi gibi yaşamlarımızı nasıl iyileştirebileceğini göstermede iyi bir örnek teşkil eder.," OKEx Operasyon Müdürü Andy Cheung dedi. "Blockchain teknolojisinin finansal sistemimize getirdiği muazzam büyüme yaşadık, ancak blok zincirinin gücü sınırsız. Sağlık ekosistemini geliştirmek için sürdürülebilir bir akıllı sağlık topluluğu oluşturmak için de kullanabiliriz, böylece herkes için daha erişilebilir ve daha uygun maliyetli olabilir.."

Genel olarak, yaşlanan nüfus daha fazla kronik hastalık veya yeni hastalık prevalansıyla karşı karşıyadır ve maliyetli tıbbi çözümler veya hedefe yönelik tedaviler herkes için uygun fiyatlı bir seçenek olmayabilir..

Sürekli yükselen sağlık hizmeti maliyeti ile, blockchain teknolojisini benimsemek, tıbbi ve finansal zorlukları yönetme mücadelesini etkili bir şekilde en aza indirebilir. Ayrıca, sürekli çabalar, yakın gelecekte uygun fiyatlı, erişilebilir, yüksek kaliteli bir sağlık hizmetleri ekosistemi için sürdürülebilir bir temel oluşturabilir..

Tamam Jumpstart Gelişmiş Token Satış Kuralları

Önceki jeton satışında duyurulduğu gibi OKEx, daha fazla kullanıcının katılmasına izin vermek için birkaç değişiklik yaptı..

Abonelik tahsisi süreci, abonelik ve ödeme için kabul edilen tek token OKB ile devam edecektir. İki abonelik oturumu olacak.

İlgilenen katılımcıların, token satışına katılmaya hak kazanabilmeleri için 15 günlük ortalamada minimum 500 OKB’ye sahip olmaları gerekir. Her hesabın anlık görüntüsü her gün rastgele bir zamanda alınacaktır. Biri ne kadar çok OKB tutarsa, tahsis o kadar büyük ödüllendirilecektir. (İpuçları: Ortalama 15 gün boyunca ≥ 2.500 OKB tutmak, maksimum tahsis katsayısına ulaşabilir.)

1. Oturum: Aşırı Abonelik Sınırı

Oturum süresi sınırı 10 dakikadır. Ancak, aşırı abonelik sınırına ulaşıldığında oturum erken sona erebilir.

(YENİ) 2. Oturum: Abonelik Sınırı YOK

Oturum süresi sınırı 10 dakikadır. Bu zaman çerçevesi içinde başarıyla abone olan kullanıcılar abonelik için uygun olacaktır..

Tahsis hesaplaması ve abonelik sonucu her seans bittikten sonra duyurulacaktır. 1. ve 2. oturumlar için jeton tahsisi, her turun jeton satışı duyurusunda açıklanacaktır..

Lütfen bizi izlemeye devam edin OKEx’in Twitter’ı ve en son güncellemeler için Hızlı Başlangıç.

SON

Risk Uyarısı: Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, kalıcı takasları ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımı sağlıyoruz ve yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esneklik sunuyoruz..

Medya bağlantısı:

Vivien Choi

E-posta: [email protected]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map