OKEx, Settle Network ile Latin Amerika Fiat Ağ Geçidini Başlattı

Valletta, Malta, 3 Temmuz 2020 – Dünya lideri bir kripto para birimi spot ve türev borsası olan OKEx (www.okex.com), küresel bir fiat-kripto çözüm sağlayıcısı olan Settle Network ile stratejik bir ortaklığa ulaştı. OKEx kullanıcıları Latamex ürünü Latamex aracılığıyla artık doğrudan banka havalesi kullanarak Arjantin pesosu (ARS), Brezilya reali (BRL) ve Meksika pesosu (MXN) ile borsada Bitcoin (BTC) ve eter (ETH) satın alabilirler..

Settle Network, Latin Amerika’da döviz ve sınır ötesi ödemeler için en büyük dijital varlık yerleşim ağıdır ve LATAM ülkelerinin finansal altyapılarını kullanarak geleneksel ve dijital varlıklar arasında programlı birlikte çalışabilirlik sağlar..

OKEx’in önemli hedeflerinden biri, blockchain odaklı ekonomiyi teşvik ederek herkesin aracısız finansal hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır. Bunun için, daha fazla ülke ve bölgedeki kullanıcıları kapsamak için kripto para birimleri ve itibari para birimleri arasındaki değişim eşiğini düşürmek çok önemli, “dedi OKEx CEO’su Jay Hao, şunları ekledi:

“Settle Network ile işbirliği OKEx için stratejik önem taşıyor. Latin Amerikalı kullanıcılar artık banka havaleleri yoluyla uyumlu bir şekilde birden fazla yerel para birimi ile BTC ve ETH satın alabilirler. Gelecekte OKEx, daha fazla kullanıcının kripto para birimlerini daha rahat bir şekilde satın almasını sağlamak için fiat para birimlerinin kapsamını genişletmeye devam edecek. “

Dünya ekonomisi bir süredir aksiliklerden muzdarip olduğu için, insanlar mevcut finansal sistemdeki sorunlar üzerinde düşünmeye başladılar – bunların arasında, bankasızlar kaçınılmaz bir konu haline geldi. Şu anda dünya çapında yaklaşık 2 milyar yetişkinin banka hesabı yok ve bunların büyük bir kısmını Latin Amerikalılar oluşturuyor. Olursa olsun, aracılık içermeyen yapısı sayesinde kripto para birimi, finansal hizmetler alanında giderek daha önemli bir rol oynamaya başladı..

Settle Network’ün kurucusu ve CEO’su Pablo Orlando, “Latin Amerika, gerçek kullanım örneği benimseyen en büyük pazarlardan biri olduğunu kanıtladı” dedi. Ekledi:

"Bu nedenle, fiat ile kripto erişimini etkinleştirmek çok önemlidir. OKEx, Latin tüccarlarına Arjantin pesosu, Brezilya reali ve Meksika pesosu ile kripto para satın alma olasılığını açma konusunda doğru vizyona sahip. Tüm bölgede, ülke ülke pazarlar açmaya ve güçlendirmeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz.."

Çoğu insan için, blockchain odaklı finansal hizmetlerden yararlanmanın ilk adımı, yerel para birimlerini kripto para birimlerine dönüştürmektir. OKEx şu an itibariyle dünya çapında çok sayıda fiat para birimini desteklemektedir. Latamex, Settle X, PSP Xramp, vb. Gibi geniş ürün yelpazesi aracılığıyla Settle Network ile olan ortaklık sayesinde OKEx kullanıcıları, kriptodan itibara ticaret ve banka havaleleri yoluyla ödeme işlemlerinde çok daha gelişmiş bir deneyime sahip olacaklar..

SON

OKEx hakkında

Dünya lideri bir kripto para birimi spot ve türev borsası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği en çeşitli pazarı sunuyor. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, sürekli takas ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımını sağlayarak yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini oluşturma esnekliği sunuyoruz..

Settle Network Hakkında :

Settle Network, döviz ve sınır ötesi ödemeler için LATAM (Latin Amerika) genelinde en büyük dijital varlık yerleşim ağıdır. Settle Network, faaliyet gösterdiği her ülkedeki finansal altyapıyı kullanarak geleneksel ve dijital varlıklar arasında programlı birlikte çalışabilirlik sağlar – en büyük bankalar ve binlerce nakit perakende satış yerleri dahil olmak üzere en ilgili pazarları kapsar. Bu, dijital varlıklar ve en önemli yerel para birimleri arasında sınırsız ve uyumlu birlikte çalışabilirliği sağlar. Settle Network, Latamex (Latin Amerika’daki en büyük kripto-fiat ağ geçidi), Settle X (stabilcoin düzenleme çözümleri dahil olmak üzere işletmeler için ödeme çözümleri) ve PSP Xramp (ödeme işleme çözümleri) gibi bir dizi ürüne sahiptir..

Medya bağlantısı:


Vivien Choi

E-posta: [e-posta korumalı]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map