OKEx, OKB’nin 1. Yıl Dönümü Boyunca Çevre Dostu Gelişimi Hakkında Konuşuyor

Malta merkezli, dünya lideri bir dijital varlık borsası olan OKEx, OKEx tarafından benimsenen küresel hizmet jetonu OKB’nin birinci yıl dönümünü memnuniyetle karşılıyor. OK Blockchain Foundation tarafından resmi olarak 22 Mart 2018’de başlatılan OKB, OKEx tarafından uyarlandı ve OKEx’in Happy Friday, OKB Trading Market, Listing Vote, OKETT, OKNodes, Global Partners, Prime Investors ve Atanmış Satıcıları içeren küresel ekosistemine uygulandı. . Bu arada OKEx, OKChain’deki ilk merkezi olmayan borsa olan OKDEX’i başlatacağını ve blok zinciri için süper düğüm seçimini açacağını duyurdu..

"Geçtiğimiz yıl 15,6 milyar OKB işlem hacmine katkıda bulunan 1 milyon OKB sahibine içtenlikle teşekkür ederiz. Bu, OKB’nin somut bir temel oluşturduktan sonra çiçek açmaya başladığı önemli bir kilometre taşını işaret ediyor.," OKEx Operasyon Müdürü Andy Cheung dedi. "OKEx’te her şey basit, trend belirleyici olmaya çalışıyoruz ve tüccarlarla sağlam bir blok zinciri ekosistemi oluşturmaya kararlıyız. Böyle bir sonuçla, blok zinciri ve dijital varlıklar endüstrisinin ilerlemesini sürdürmek için daha güçlü hissediyoruz.."

1. OKB ne zaman blockchain’e alınacak??

OKB’nin zincirde olmamasının nedeni, Operasyon Ekibimizin gizlice kendi blok zincirimizi – OKChain’i geliştirmesiydi. Şu anda, OKChain son geliştirme aşamasındadır ve Haziran 2019’da bir test ağında başlatmayı umuyoruz. OKB’nin blok zincirine eklenmesini isteyen çok sayıda kullanıcı nedeniyle, değerlendirmelerin ardından ekibimiz bunu koymaya karar verdi. ERC-20 blok zincirine ilk olarak Nisan ayının sonunda. OKChain kararlı hale geldiğinde, OKB, ERC-20 ağından OKChain ana ağına taşınacaktır. O zamana kadar, OKB, işlem ücretlerini ödemek için kullanılabilen veya OKChain’de geliştirilen Dapp’larda kullanılabilen OKChain ağının yerel belirteci olacak..

2. OKChain’in kullanımı nedir?

OKEx’in ilk merkezi olmayan değişimini (DEX) OKChain’de başlatacağız ve blok zinciri için süper düğüm seçimini açacağız. OKB ile kişi en sevdiği süper düğüm adayına oy verebilir ve işlem ücretlerini OKDEx’e ödeyebilir. OKB ayrıca token ön satışları için de kullanılacak ve proje ekiplerinin gelecekte servis ücreti olarak süper düğümlere OKB ödemesi gerekecek..

3. Toplam OKB arzı 1 milyardır. Şu anda 300 milyon dolaşımda, kalan 700 milyon ne zaman piyasaya sürülecek?

Şu anda kilitlenmiş 700 milyon OKB var. Bunun 300 milyonu sadakat programımız aracılığıyla OKEx kullanıcılarına verilecekken, kalan 400 milyonu OK Blockchain Vakfı ve operasyon ekibine ait olacak. Ancak, OKB ekosistemini daha verimli bir şekilde inşa etmek için 700 milyon OKB’nin piyasaya sürülmesi 2020’den 2022’ye ertelenecek. Kilitlenme süresini uzatıp uzatmayacağımızı kamuoyunu bilgilendirmek için 6 ay önceden bir açıklama daha yapacağız. veya tokenları gruplar halinde serbest bırakın.

4. Mutlu Cuma devam edecek mi??

20 Nisan 2018’deki ilk Mutlu Cuma gününden bu yana, 32954.12BTC’yi 1 milyonun üzerinde OKB sahibine dağıtmış bulunuyoruz. Ancak 22 Mart 2019’dan itibaren dağıtım kuralını optimize edeceğiz. Anlık görüntü ve dağıtım oranı değişmeden kalacaktır. Ancak, BTC’nin dağıtım miktarı önce OKB’yi geri satın almak için kullanılacak ve daha sonra OKB tutarı mevcut anlık görüntü ve dağıtım kurallarına göre OKB sahiplerine dağıtılacaktır..

5. OKB, OKEx’in yeni platformuna uygulanacak – OK Jumpstart?

Yeni bir hizmet jetonu satış platformu olarak OKB, OK Jumpstart’ta kabul edilen tek jeton olacaktır. Yüksek kaliteli projeler ve erken girişimciler için, IEO modelinin işe başlamaları için ideal bir yöntem olduğuna inanılıyor. OK Jumpstart’ta başlatılan tüm projeler spot piyasamızda listelenecek ve üstün performansa sahip olanlar C2C ve türev piyasalarımızda listelenme şansına sahip olacaklar. OK Jumpstart, potansiyel girişimlere yardımcı olmaya adanmıştır. Kaliteye nicelikten çok değer veririz. Dünya çapındaki proje ekipleriyle zaten görüşmeler yapıyoruz. Yakında, ilk hızlı başlangıç ​​projesini ve KYC gereksinimlerimizi karşılayan ve OKB’ye sahip OKEx kullanıcılarına açık satışı duyuracağız..

SON

OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, kalıcı takasları ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımı sağlıyoruz ve yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esneklik sunuyoruz..

Medya bağlantısı:

Vivien Choi

E-posta: [email protected]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map