OKEx, Hindistan’da Birden Fazla Ödeme Yöntemiyle Eşler Arası Ticaret Platformunu Başlattı

Malta, 4 Ağustos 2020 – Dünya lideri bir kripto para birimi spot ve türev borsası olan OKEx (www.okex.com), 5 Ağustos’ta Hindistan’da bir eşler arası ticaret platformunun başlatılacağını ve Hintli kullanıcıların Hint rupileriyle kripto para satın almalarına izin vereceğini duyurdu. (INR) sıfır işlem ücreti ile. Aynı zamanda 30.000 USDT ödül havuzlu bir kampanya gerçekleştirilecek. P2P platformunda işlem yaparak, arkadaşlarını tavsiye ederek, sosyal medyada gönderi paylaşarak ve günlük sınavı yanıtlayarak katılımcılar, ilgili ödül havuzu payı için bir kupon olan puanlar kazanabilirler..

OKEx P2P ticaret platformu artık INR için Bitcoin ve USDT çiftleri sunuyor ve yakında daha fazla madeni para mevcut olacak. OKEx tarafından sağlanan en düşük fiyat, en derin pazar ve en hızlı KYC sürecine ek olarak, kullanıcılar Hindistan’ın en yaygın kullanılan ödeme yöntemlerini de kullanabilirler – UPI, IMPS, NEFT vb..

Hindistan’ın 1,3 milyarlık şaşırtıcı nüfusu arasında, şu anda tahminen 5 milyon kişi dijital para birimlerine sahip ve kısa vadede büyük bir büyüme fırsatı sunuyor. Yakın zamanda Hindistan Merkez Bankası tarafından 4 Mart’ta kripto para birimi yasağının kaldırılması, durgun birkaç ayın ardından yerel borsalardaki hacimlerin toparlanmasıyla Hindistan piyasası için ivmede dramatik bir değişime yol açtı. OKEx ortağı CoinDCX’ten alınan verilere göre, Mart ayında yasağın kaldırılmasının ardından BTC / INR işlem hacmi bir önceki aya göre% 1031,4 arttı ve Nisan ayında% 100’ün üzerinde bir büyüme oranını sürdürdü..

CoinDCX BTC / INR Hacmi (BTC ile Sayım)

Kaynak: https://coindcx.com/trade/BTCINR

OKEx ve Coinpaprika tarafından yayınlanan ortak bir rapora göre, Hindistan’daki kripto para birimi ekosistemiyle ilgili Hindistan Kripto Pazarı Araştırma Raporu, sınır ötesi havale ve döviz değişimi için büyük talebin, maliyetleri azaltabilecek kripto para birimine büyük bir tutku gösterdiğini gösteriyor. önemli ölçüde. Bu ve yerel düzenleme açısından yüksek derecede saygı göz önünde bulundurulduğunda OKEx, Hindistan’da yeni bir taahhütle ilerlemekten memnuniyet duyar..

Hindistan, kripto para piyasası için yarı mavi bir okyanus

Şu anda, Hindistan kripto para piyasası hala birçok zorluk ve sınırlama ile karşı karşıya. Kripto yasağı RBI tarafından kaldırılmış olsa da, belirsiz düzenleyici politika, bazı bankaların kripto para birimi ile ilgili olarak RBI’dan daha fazla talimat beklediklerini iddia ederek kripto borsaları için hesap açmayı reddetmelerine neden oldu. Öte yandan, tüccarlar banka hesaplarını kripto ile ilgili herhangi bir işlemle ilişkilendirmeye hala isteksizler..

Büyük taleple karşı karşıya olan Hindistan hükümeti olumlu önlemler alıyor. Hindistan hükümetinin, kripto para birimi için düzenleyici bir çerçeve hakkında RBI ve Hindistan Menkul Kıymetler ve Borsa Kurulu ile görüşmelerde bulunduğu bildiriliyor. Bunun yanı sıra, hükümet ayrıca Yüksek Mahkeme’nin kripto para birimi düzenlemesi hakkında nihai bir karar vermeden önce başka bir kripto para birimi davasının sonucunu değerlendirmesini bekliyor..

Bu göz önüne alındığında, büyük ölçekli ticaret platformlarının Hindistan’a girişleri, şüphesiz Hindistan’daki kripto ticaret ekosistemini tamamlayacak ve platformlar ve Hintli tüccarlar için bir kazan-kazan durumu yaratacaktır..

Birden çok ödeme yöntemine sahip OKEx P2P ticaret platformu

OKEx P2P platformu, tüccarların birbirleriyle emanet yoluyla fiattan kriptoya işlemler yapabileceği bir pazardır. Platform, tüccarların Bitcoin ve USDT’yi% 0 işlem ücreti ve kullanabilecekleri çok çeşitli ödeme yöntemleri ile satın almalarına izin veriyor. Bu INR fiat onrampı, doğrudan tüccarların OKEx ticaret hesaplarına bağlanacak ve kullanıcıların daha geniş OKEx ticaret ekosistemine kolaylıkla erişmesine olanak tanıyacaktır..

“Küresel kripto pazarındaki değişikliklere her zaman dikkat ediyoruz ve Hindistan pazarına büyük güveniyoruz. OKEx CEO’su Jay Hao, Hindistan’da giderek daha fazla kripto para birimi ve yüksek kaliteli projelerin ortaya çıkmasıyla, Hindistan’ı kripto ve blok zinciri endüstrisinin en önemli artan pazarlarından biri olarak görüyoruz ”dedi. Ekledi:

“Blockchain teknolojisinin işlemlerin önündeki engelleri ortadan kaldıracağına inanıyoruz ve Hintli tüccarlar için spot ve birçok türev türü dahil olmak üzere tek elden hizmet sunarak Hintli tüccarları uluslararası kripto ticaret pazarına bağlamaya kararlıyız. Dahası OKEx, Hindistan’daki ekolojik düzeni daha da iyileştirecek ve Hintli kullanıcıların ticaret deneyimini geliştirecek. Örneğin, yakında Hindistan’da OTC masasını başlatmak üzereyiz. Lütfen bizi izlemeye devam edin. “

SON

OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasalarından biri olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Vadeli işlemler, kalıcı takaslar ve opsiyonlar dahil olmak üzere spot ve türev alım satım işlemlerini büyük kripto para birimleri ile sağlıyoruz, yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede kayda değer esneklik sunuyoruz..

Medya bağlantısı:

Vivien Choi

E-posta: [e-posta korumalı]

@hayalhanemersin

OKEx’i takip edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map