OKEx, Beacon Programının – Avrupa Bölgesi için Mentorluk ve Ustalık Sınıfı Serisinin Lansmanını Duyurdu

Dünyanın en büyük kripto para birimi spot ve türev borsası olan OKEx (www.okex.com), bugün özellikle Avrupa bölgesi için bir Masterclass ve Mentorluk serisi olan OKEx Beacon Programının lansmanını duyurdu. Program, sınırlı sayıda katılımcı için bireysel masterclass sunumları ve mentorluk izlemesinin bir kombinasyonundan oluşur. Sınıflar, en iyi OKEx yöneticileri ve alandaki önde gelen medya temsilcileri tarafından verilecek. Tüm katılımcı rehberliği, yalnızca OKEx’in liderlik ekibi tarafından sağlanacaktır. Başvuru bugün başlıyor 7 Haziran 2020.

Avrupa bölgesine odaklanmak

Koronavirüs salgını, ekonomik gerilemeye ve dünya çapında yaygın işsizliğe neden oldu ve Avrupa en çok etkilenen bölgelerden biri oldu. Avrupa Birliği’nin (AB) ekonomisi, tahminlerine göre% 9’luk bir işsizlik oranıyla 2020’de% 7,4 düşecek gibi görünüyor. "tarihindeki en derin ekonomik durgunluk. “[1] İngiltere Şansölyesi Rishi Sunak, ülkenin muhtemelen “benzerlerini görmediğimiz” bir durgunluk yaşayacağı konusunda uyardı.

İyileşme yolu uzun görünürken, OKEx, etkilenenlerin bazıları için tüm olumsuzlukların ortasında bir umut ışığı olduğuna inanıyor. Pek çok insan işlerinden ayrı olarak evde kalmak zorunda kaldığından, şimdi gelişen blok zinciri ve kripto para birimi endüstrisini keşfetme şansı var..

Mayıs ayının sonundan itibaren OKEx Beacon Programı onlara tam olarak bunu sağlayacak. Blockchain ve kripto ile ilgilenenlerin alan hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı.

En iyiden blockchain eğitimi

Program, OKEx yöneticileriyle bir aylık özel bir mentorluk, kendileri ve endüstri profesyonelleri tarafından blockchain ve kriptoda belirli bir konuda verilen üç ana sınıftan oluşur. Toplam altı danışan işe alınacak.

Programın danışmanları OKEx CEO’su Jay Hao ve Telegram’da her biri üç katılımcıya mentorluk yapacak olan Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai’dir. OKEx ekibiyle günlük etkileşimin yanı sıra, katılımcılar iki yönetici ile 30 dakikalık haftalık mentorluk oturumlarına katılacaklar..

Her ustalık sınıfı yaklaşık 15-30 dakika sürer ve ardından 10 dakikalık bir Q&Sunucunun soruları yanıtlaması, sınıflar hakkında daha fazla rehberlik ve netlik sağlaması için bir oturum. Her dersten sonra, danışanlara sınıf içeriğine yanıt olarak bir ödev verilecektir. Onaylanmış masterclass konuşmacıları, CNBC Crypto Trader’dan Lindsay Joo ve Crypto 101 podcast sunucusu Matthew Aaron ve Lennix Lai dahil olmak üzere kripto medyasından geliyor..

Seri, blok zincirine genel bir bakış ve kolay adım adım kılavuzdan ilk kez kripto satın almaya, blok zinciri şirketlerinin pazarlama stratejilerine, ICO patlamasına ve ticaret kripto türevlerine kadar çok çeşitli konuları kapsayacak..

“COVID-19 salgınının dünyayı ve özellikle Avrupa bölgesini büyük ölçüde etkilediğini biliyoruz. Birçok insan evde hapsedilir ve geçim kaynakları etkilenir. Beacon programı aracılığıyla blockchain ve kripto endüstrisine bir pencere açmayı hedefliyoruz. OKEx CEO’su Jay Hao, katılımcıların ve mentorların her ikisinin de bundan yararlanabileceğini umuyoruz, hatta belki bazıları kariyerlerine bu alanda başlayabilir, ”dedi OKEx CEO’su Jay Hao.

"Blockchain ve kripto benimsemenin anahtarı eğitimde yatıyor. OKEX’in Beacon Programı ile inovasyon ateşini ateşleyebileceğini umuyoruz. Sonuçta, kripto endüstrisi yalnızca daha bilinçli topluluklarla gelişecektir.," OKEx Finansal Piyasalar Direktörü Lennix Lai dedi.

OKEx Beacon programı şu andan itibaren 7 Haziran 2020’ye kadar uygulanmaya başlayacaktır. Başvuru ve daha fazla bilgi için lütfen bizi takip etmeye devam edin. OKEx İşaretçi Programı ve.

[1] Kaynak: Finansal teftiş

SON


OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, kalıcı takasları ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımı sağlıyoruz ve yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esneklik sunuyoruz..

Medya bağlantısı:

Vivien Choi

E-posta: [email protected]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map