OK Blockchain Vakfı, Dünyanın İlk Tamamen Dolaşan Platform Jetonu olan OKB’nin Sekizinci ve En Büyük Geri Alım ve Yakma Turunu Başlattı

Dünyanın en büyük kripto para birimi spot ve türev borsası olan OKEx (www.okex.com), OKB’nin ihraççısı OK Blockchain Foundation’ın sekizinci ve en büyük OKB token alımını başlattığını duyurdu. 1 Mart – 31 Mayıs arasındaki dönemden itibaren toplam 3.509.874,52 OKB geri satın alındı ​​ve yakıldı (2 Haziran 2020 OKB fiyatına göre 19.000.000 ABD Dolarına eşdeğer). Bu, önceki döneme göre 1 milyon dolarlık bir artışı temsil ediyor.

OKB Geri Alım ve Yazma Girişimi

OK Blockchain Vakfı, o zamanlar dolaşımda olan 300 milyon OKB arzı için 4 Mayıs 2019’da OKB geri satın alma ve yakma girişimini başlattı. Geri satın alma ve yakma hedefleri, token fiyatını etkilemek değil, OKB ekosisteminin sürdürülebilirliğini teşvik etmek ve OKB için kullanım durumlarını daha da ileriye taşımak, dolayısıyla sahiplerine fayda sağlamaktır..

Bugün itibariyle, OKB’nin sekizinci turunun bir kara delik adresi yakmak için toplam 20.671.583,58 OKB yakıldı. OKB’nin mevcut sirkülasyonu 279.328.416,42.

Şubat 2020’de OKChain testnet’in piyasaya sürülmesinden sonra, 700 milyon ihraç edilmemiş OKB tokenı da yakıldı ve gelecekte başka token çıkarmama kararı alındı. Bu, OKB jetonunu tamamen deflasyonist bir jetona ve dünyanın ilk tam dolaşım platform jetonuna dönüştürdü..

OKB Kullanıcıları için Faydalar

OKB kullanıcılarına maksimum fayda sağlamak için, yalnızca OKEx platformunda değil, aynı zamanda küresel ekolojik ortaklarla da ortaklıkları ilerletmeye ve OKB’yi benimsemeye yoğun bir odaklanma olmuştur. OKB ekosistemi, OKB kullanıcılarına birçok yeni ve heyecan verici şekilde avantajlar getirerek genişlemeye devam ediyor..

OKChain’de Güncellemeler

Bu yılın Şubat ayındaki lansmanından bu yana, OKChain’de hızlı ilerleme kaydedildi ve OKChain test ağı yakın zamanda 0.10 sürümüne güncellendi. Bu yeni sürüm, ekolojik düğümler için oylama mekanizmasını optimize ediyor ve ayrıca süper düğümler için küresel işe alım sürecini başlattı. OKB sahipleri, ana ağın başlatılmasının ardından OKChain’in (OKT) yerel belirtecinin% 100 oluşum bloğu eşlemesinden yararlanacaklar..

OKT, OKChain ekosistemini besler ve kullanıcıları doğrulayıcılar ve süper düğümler olarak çalışabilir ve oylama vekilleri olarak hareket edebilir. OKB sahipleri, OKChain ekosisteminde, zincirin gelişimi üzerinde daha fazla oy hakkı ve kendi DEX’lerini düzenleme ve ticaret çiftlerini listeleme becerisine sahip süper düğümler haline gelebilir..

OKChain’in ittifaklarının ilk grubu, halka açık zincirleri, tarayıcıları, cüzdanları ve madencilik havuzlarını içerir ve OKChain kullanıcıları, OKChain’in en iyi küresel ortakları tarafından sunulan birinci sınıf hizmetlerden yararlanabilir..

OKEx Platformu ve Ötesinde Daha Fazla Ayrıcalık

OKB sahipleri artık OKEx platformunda ve ötesinde giderek daha fazla ayrıcalığa sahip. Şu anda OKB sahipleri, alım satım ücreti indirimleri, OKEx Jumpstart aracılığıyla gelecek vaat eden blockchain varlıklarına yatırım yapma fırsatı, OKB Tasarrufları ile pasif bir gelir kazanma şansı ve belirlenen tüccarlarda ödeme seçenekleri dahil olmak üzere işlem yaparken 14 dahili tercihli seçenekten yararlanabilir.

Kullanıcılarının artan taleplerini karşılamak ve OKB ekosistemini geliştirmeye devam etmek için OKB, ticaret kanallarını dünya çapında genişletiyor. Bunlar arasında C2C Trading Pairs (OKB, USD, Euro, Kore Wonu, Vietnam Dong, Endonezya Rupiah ve Ruble dahil olmak üzere birçok ana fiat para birimini destekler) ve Bitfinex ve BitMEX dahil olmak üzere 50’den fazla borsada OKB’nin spot ticaretini içerir. Bu ticaret kanalları, OKB sahiplerine fayda sağlamak için genişlemeye devam edecek.


OKB ayrıca ödemeler, krediler ve finansal yönetimden turizme, yaşam hizmetlerine, sosyal ağlara ve eğlenceye kadar dünya çapında 50 uygulama senaryosu geliştirmiştir. OKB sahipleri, ipotek kredisinden otel rezervasyonlarına ve OKB’yi kullanarak güvenlik hizmetlerine kadar çok sayıda yüksek kaliteli hizmetten yararlanabilir. Daha fazla bilgi için OKEx Desteği’ni ziyaret edin.

SON

OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, kalıcı takasları ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımı sağlıyoruz ve yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esneklik sunuyoruz..

Medya bağlantısı:

Vivien Choi

E-posta: [email protected]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map