Kadın Blockchain Güçlendirmesi – OKEx #WomenInCrypto ile Kutladı

Dünyanın en büyük kripto para birimi spot ve türev borsası olan OKEx (www.okex.com), takdirlerini göstermek ve kadınların sektöre olan güçlenmesini kucaklamak için Uluslararası Kadınlar Günü (8 Mart) ile bağlantılı bir sosyal kampanya başlattı. OKEx, blok zinciri ve kripto endüstrisinde yeşeren 20’den fazla kadın lideri farklı segmentlerde davet etti, ör. medya alanı, etkileyiciler ve organizasyon liderleri, bu alana giren ilhamlarını ve geleceğe yönelik vizyonlarını paylaşmak için.

“Dünya Kadınlar Günü, herkesin cinsiyet eşitliğini ve kadınların güçlendirilmesini kutlamak için büyük bir gün. Alçakgönüllü-Olağanüstü Çalışkan-Liderler. Erkek egemen kripto endüstrisinde güçlü ve olumlu etkiler yaratan kadınlar içindir. OKEx CEO’su Jay Hao, “Bazıları olağanüstü çalışmalarını gözden kaçırabilir ve inanılmaz yeteneklerini ihmal edebilir, ancak yine de ısrar ediyorlar ve daha da çok çalışıyorlar” dedi..

2020 – Kadınların Güçlendirilmesi İçin Bir Yıl

2020, kadınların güçlenmesi ve cinsiyet eşitliğinin her zamankinden daha fazla olduğu bir yıl. Bitcoin topluluğundaki kadın katkısı 2018’deki% 5’ten bugün yaklaşık% 12,8’e iki katına çıktı. CoinDance. Geçtiğimiz yıllarda, kripto alanında daha fazla kadın yükseldi. Dahası, sektöre olağanüstü katkılarıyla kriptodaki benzersiz hislerini, yaratıcılıklarını ve liderliklerini gösterdiler..

“#WomenInCrypto kampanyası sadece bugünü kutlamak için değil, aynı zamanda cinsiyet eşitliği konusunda farkındalık yaratmak için. OKEx’te kadın yeteneklerimize değer veriyoruz ve ofislerimizde yüksek düzeyde cinsiyet çeşitliliği elde etmekten gurur duyuyoruz. Gelecekte kadınları güçlendirmeye ve cinsiyet eşitliği ile mutlu ve uyumlu bir iş yeri yaratmaya devam edeceğiz. ” Jay, yakın tarihli bir açık mektupta ekledi.

OKEx, Blockchain Seslerinin Yüksek ve Düşüklerini Keşfetti

Bu anlamlı kampanya için, kripto alanını şekillendiren şaşırtıcı başarılarına ve kadın kripto topluluğundaki herkesin toplu olarak nasıl bir fark yaratabileceğine dair görüşlerine odaklanacak..

“Fintech, kendi yolunda fintech endüstrisine yeni ufuklar açan çalışan kadınlara yeni fırsatlar sunuyor. Karşılıklı yarar sağlayan bir süreçtir. Kriptoda gittikçe daha güçlü kadınlar görülebilir, aynı zamanda dünyadaki en etkili topluluklardan biri olan Dünya Ekonomik Forumu’ndaki blockchain başkanının bir kadın, harika bir profesyonel ve üç çocuk annesi olması bir tesadüf değildir. , ”Dedi, tanınmış bir küresel kripto para birimi medya platformu olan Cointelegraph’ın Yönetici Editörü Kristina Lucrezia Cornèr. “Kadınlar ekonomi için harika bir kaynak, öyleyse güçlü kadınlar olalım. Onları cesaretlendirebilir miyiz, eğitebilir miyiz? “

“Kripto para biriminin faydalarını aşırı karmaşık hale getirmeden açıklamada, altyapıyı oluşturmada, bariz USP’lerle daha kullanıcı dostu ürünler ortaya koyarken anlatıyı sıkılaştırmada daha iyi hale geliyoruz. Bitcoinist’in Cryptocurrency Gazetecisi Christina Comben, blockchain ve kripto haberleri için nihai bir kaynak olan Bitcoinist’in Cryptocurrency Gazetecisi Christina Comben, dedi. “Girişin önündeki en büyük engelin kendiniz olabileceğini anlayın. Evet, bu erkek egemen bir sektör ama hiç kimse aktif olarak kadınların erişimini engellemiyor. Giren kadınların çoğu uzayda onu öldürüyor. Blockchain cinsiyetten bağımsızdır. Kimsenin size aksini düşündürmesine izin vermeyin ve hiçbir şeyin yolunuza çıkmasına izin vermeyin. “

“Bildiğimiz kadarıyla kripto, yalnızca blockchain üzerine değil, aynı zamanda güçlü bir topluluk üzerine inşa edildi. Biz kadınlar doğal bir topluluk kurucuyuz. Şimdi, finansal bağımsızlık kazanma ve doğuştan gelen becerilerimizi kullanma bakış açısıyla kriptoyu bir araya getirme ve bunlara katılma zamanı. Tıpkı harcadığımız dolarların siyasi beyanlar olması gibi – Bitcoin de farklı değil, ”diyor Crypto.com Kurumsal Satış Başkan Yardımcısı Diana Pires. “Bin yıldır oylarımızı duyulmadan kullandık – kripto para birimi duymamızı sağlıyor.”

Kriptodaki kadınlar uzun süredir yeterince temsil edilmiyorlar ve parıldamayı ve eşit saygı ve fırsatlarla muamele görmeyi hak ediyorlardı. Sıcak haberler olan Bitcoin Halving’in yanı sıra, farklı bir büyüme ile sektörü takdir etmek için bir yan not almak bir zevk olacaktır. Kripto para kullanan kadınların daha fazla alıntı yapması için lütfen OKEx’in Twitter’ını ziyaret edin.

SON

OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, kalıcı takasları ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımı sağlıyoruz ve yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esneklik sunuyoruz..

Medya bağlantısı:


Vivien Choi

E-posta: [e-posta korumalı]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map