Eve Dönüş: OKEx, Delta Zirvesi’nde Parlamaya Devam Ediyor

OKEx, kripto borsalarına ve piyasa katılımcılarına küresel uyumluluk standartları geliştirmek için Kendi Kendini Düzenleyen Organizasyon (SRO) girişiminde el ele vermeleri çağrısında bulunuyor.

Dünyanın en büyük spot ve vadeli dijital varlık borsalarından biri olan OKEx, Malta’ya geri döndü ve Delta Zirvesi’ni ateşledi. OKEx, pazar uzun vadede geliştikçe müşteri deneyimini geliştirmeye kendini adamıştır..

Merkezi Malta’da bulunan OKEx, 150’den fazla ülkedeki milyonlarca müşteriye 400’den fazla jeton ve vadeli işlem çifti sunan birinci sınıf bir dijital varlık borsasıdır. OKEx, spot ticaretten fiattan token ticaretine, marj ticareti ve kripto türevlerinden piyasadaki en çeşitli ticaret ürünlerini sunar. Şirket ayrıca tüccarların, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların yatırım stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olur..

“Delta Zirvesi hayalperestleri ve yenilikçileri bir araya getiriyor ve ürünlerdeki üstünlüğümüzü sergilemek için bu anlamlı etkinliğin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Zirvede, mevcut pazar ve gelecekteki blockchain gelişimi hakkında birçok konuşma yaptık. OKEx’in Operasyonlardan Sorumlu Başkanı Andy Cheung, bu tür bir gelişmeyi buradan sürdürme konusunda başı çekmeye devam edeceğiz ”dedi..

OKEx’in Delta Zirvesi’nde paylaştıkları şeylerden bazıları şunlardır:

Kendi Kendini Düzenleyen Organizasyon (SRO)

OKEx, kripto para borsaları için küresel uyum standartları geliştirmek ve küresel kripto ticaret topluluğundaki borsaları ve piyasa katılımcılarını bu girişime el atmaya teşvik etmek için Kendi Kendini Düzenleyen Bir Organizasyon (SRO) duyurdu.

Blockchain endüstrisinin yeni ortaya çıkan aşamalarında, yatırımcıları ve tüccarları korumak ve kripto para ekosisteminde yeniliği teşvik etmek için her kripto değişimi uyumlu hale getirilmelidir. Borsalar birlikte, milyonlarca insan için finansal güvenliği başlatacak standartları daha etkin bir şekilde belirleyebilir. OKEx, diğer borsaları, pazar oluşturma, dijital varlıkların listeleme ve listeden çıkarma standartlarını ve tüm sektörün büyümesi için kritik olan diğer öğeleri belirleme konusunda şirkete katılmaya davet ediyor..

OKEx’e Uluslararası Strateji ve İnovasyon Başkanı olarak katılan eski bir Nasdaq yöneticisi olan Enzo Villani tarafından DELTA Zirvesi’ndeki açılış konuşması sırasında duyurulan bu SRO, tarafsız ve her boyutta ve yargı alanında değiş tokuşa açık, bağımsız, üyelik tabanlı bir kuruluş olacak . Üye değişimleri, küresel olarak dijital varlığın benimsenmesini teşvik etmek, hükümetleri ve düzenleyicileri eğitmek ve ticaret, listelemeler ve raporlama için metrikler ve kriterler geliştirmek için standartları tanımlamak ve benimsemek için birlikte çalışacak.

SRO hakkında daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak.

Delta Zirvesi

OKEx Pool – Yenilikçi Bir Öncü

OKEx Pool, EOS ağının güvenliğini ve istikrarını korumak için istikrarlı bir blok üretimini garanti edecek şekilde ayarlanmıştır. OKEx Pool (hesap: okcapitalbp1), EOS Blok Yapımcısı (BP) sıralamasında birinci oldu. EOS ve IOST staking hizmetlerini başlattıktan sonra, OKEx Pool resmen V Systems (VSYS) ‘nin bir süper düğümü haline geldi..

Topluluğa geri vermek için OKEx Pool, geçtiğimiz ay OKEx Pool EOS Block Producer Pursuit’e ev sahipliği yaptı. OKEx Pool, EOS topluluğunun genel gelişimini kolaylaştırmak için oylarını kullanan ilk madencilik havuzudur. Gelecekte EOS’un ekolojik gelişimine katkıda bulunan tüm BP’leri desteklemeye ve yardım etmeye devam edecektir..

OKEx Pool, yenilikçi gelişime odaklanan sektörde öncü olan PoW ve PoS / DPoS madenciliğini destekler. OKEx Pool, müşterilere yalnızca en iyi hizmetleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda proje ekiplerinin EOS halka açık blok zincirinde kaliteli projelerini geliştirmelerine yardımcı olarak tüm ekosistemin gelişimini destekler..

OKEx Cüzdan – Temel Bir Kripto Aracı

Bu devrim niteliğindeki dijital endüstrideki iki önemli araçtan biri olan kripto cüzdanı, her kripto para birimi tüccarı için gereklidir. OKEx Cüzdan, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için büyük bir özenle tasarlanmış ana akım belirteçleri ve ERC-20 belirteçleri ile uyumludur. OKEx cüzdanı, kolay başlangıç ​​ifadesini ve basit yedekleme prosedürlerini benimser ve tüm hesapların tek bir yerde olduğu varlıkların yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çok katmanlı güvenlik sistemi ve kasa, kullanıcının varlıklarını her zaman güvenli bir şekilde koruyabilir.

Öne çıkan etkinlikler için lütfen OKEx’i ziyaret edin Twitter.

SON

OKEx hakkında

Dünyanın en büyük ve en çeşitli kripto para piyasası olan OKEx, küresel kripto tüccarlarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için geldiği yerdir. Büyük kripto para birimlerinin vadeli işlemleri, kalıcı takasları ve seçenekleri dahil olmak üzere spot ve türev alım satımı sağlıyoruz ve yatırımcılara kazançları en üst düzeye çıkarmak ve riskleri azaltmak için stratejilerini formüle etmede büyük esneklik sunuyoruz..

Medya bağlantısı:

Vivien Choi

E-posta: [e-posta korumalı]

@hayalhanemersin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map