HYBSE, GMEX ve MINDEX, Mauritius’ta dünyanın ilk Çok Varlıklı Kararlı Token’ını listelemek için işbirliği yapıyor

Kurucu şirketlerde mülkiyetle desteklenen varlık ve başta Altın olmak üzere istikrarlı varlıklar

Mauritius, Londra 21 Şubat 2019. Mauritius’ta üç vizyon sahibi şirket arasında Ekim 2018’de yapılan son ortak girişimin ardından, yeni oluşturulan HYBSE Marketplace Limited (HM), dünyanın ilk dijital çok varlıklı istikrarlı jetonu “MAST” ı merkeze getiriyor.

Teminatlı belirteçlere olan hızla artan küresel ilgiyle birlikte, dijital pazarları ve dijital saklama görevlilerini etkinleştirmek için Mauritius’ta yeni düzenlemelerin ortaya çıkmasına neden olan HM, bir dijital varlık portföyü geliştirmek isteyen yatırımcılara, birincil listelenen ve ikincil ticari varlık destekli belirteçlere erişim sağlıyor. bu yenilikçi ticaret ekosisteminin büyümesini destekleyecek.

İhraç edilecek ilk enstrüman, her varlık sınıfı entegre bir stratejik portföy çerçevesi ile desteklendiğinden, yatırımcılara çeşitli yönetilen riskler sağlayacak tam çok varlık destekli tokenler olan MAST ürünleri olacaktır. Başlangıçta MAST, kurucu şirketlerdeki mülkiyet paylarından oluşacaktır; HM, GMEX, MINDEX, tamamen altın destekli DIM Para Birimleri ve sabit altın sikkeler. MAST paketlerinin üç farklı kategorisi tasarlandı ve yatırımcıların portföylerini bireysel risk iştahına göre uyarlamalarına olanak tanıdı..

HYBSE Marketplace, finans sektörü için en son teknolojik gelişmeleri üç temel unsurla birleştirir; Güvenlik GMEX piyasa gözetim adaptörleri ile, güvenli bir ticaret ortamı için tam düzenleyici gözetim için erişim sağlar; Ademi merkeziyetçilik halka açık defter aracılığıyla, platform genelinde dijital varlıkları işlemenin şeffaf ve güvenli yöntemlerini sağlar; Ölçeklenebilirlik Catapult Engine’de modüler tasarıma ve yüksek frekanslı ticaret hacimlerine izin verir.

HYBSE Marketplace GMEX ve MINDEX Başkanı Hirander Misra, “GMEX Pazar Geliştirme Programı (MAP) ile pazara yenilikçi çözümler getirmek için ortaklarla çalışmanın yollarını bulmaya hevesliyiz. Tamamen desteklenmiş, düzenlenmiş bir borsada piyasaya getirilen ve düzenlenmiş bir dijital emanetçide saklanan Varlık Jetonları, daha önce kurumsal yatırımcı ihtiyaçları için mevcut olmayan bir düzenleme ve gözetim düzeyi getiriyor. “

“Ülkede dijital pazar yerleri ve dijital saklama görevlileri için oluşturulan kolaylaştırıcı düzenleyici çerçeveyi güçlü bir şekilde desteklediğimiz için MAST’ı Mauritius’taki HYBSE Pazaryeri’nde başlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yeni çerçevenin, Mauritius’u dijital varlıklar alanındaki yenilikçi teknolojiler için doğal bir yuva olarak küresel haritaya sağlam bir şekilde yerleştireceğine inanıyoruz ”dedi..

Resmi MAST ATO, 21 Şubat 2019 Perşembe günü başlayacak. HYBSE’de ikincil ticaretin Q2 2019’da başlaması bekleniyor. ATO, sofistike ve uzman yatırımcılar tarafından yatırım için uygun olacak.

Bu devrimde pay sahibi olmak isteyen akredite katılımcılar sağlanan bağlantıyı takip edebilir; www.mast.eco.

Yukarıdakilerin ayrıntılı ve kapsamlı bir dökümü MAST web sitesinde bulunan MAST Blueprint içinde bulunabilir..

– son–

HYBSE Pazaryeri: Halkla İlişkiler İlgili Kişileri:

Mauritius

Samantha Seewoosurrun

(+230) 5772 4400

[e-posta korumalı]

Birleşik Krallık

Melanie Budden

+44 (0) 7974 937 970

[e-posta korumalı]

Dijital

Uroš Trajković

+27 (0) 87701 0914

UT@ hybse.com

Feragatname

Mauritius, bir yetki alanı olarak Dijital Varlıkları, Sofistike ve Uzman yatırımcılar tarafından yatırım için bir varlık sınıfı olarak kabul eder. Yatırımcılara, aradıkları herhangi bir ticari girişimde bulunmadan önce bağımsız finansal ve hukuki tavsiye almalarını şiddetle tavsiye ederiz. Yatırımcılar, yatırımlar için herhangi bir fon taahhüt etmeden önce riskleri tam olarak belirlemelidir..

Tüm yatırımcılara duyuru: Düzenleyici Görevler

Bu teklifte açıklanan jetonları satın almak veya elinde tutmak isteyen yatırımcıların, ilgili yargı alanlarındaki tüm geçerli yasa ve yönetmelikleri araştırmak ve bunlarla ilgili bilgi sahibi olmak sorumluluğudur. Bu, bu Çoklu Varlık Kararlı Token (MAST) Jetonlarının satın alınması, elde tutulması veya satılmasıyla ilgili vergi sonuçlarını içerir. Şirketimiz herhangi bir yasal, mali veya ticari tavsiye sunmamaktadır. Herhangi bir şüpheniz veya sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin..

Yatırımcılar, müşterinizi tanıma, Kara Para Aklamayı Önleme ve Terörle Mücadele finansmanı ile ilgili olarak kendileri için geçerli olabilecek tüm yasa ve düzenlemelere uymalıdır. Yatırımcılar, tabi oldukları yasalar ve düzenlemeler uyarınca veya MAST Token satın alabilecekleri, tutabilecekleri veya satabilecekleri her yargı alanında herhangi bir MAST token satın almak, tutmak veya satmak için gereken tüm izinleri, onayları veya lisansları almalıdır. Asla yaptırım uygulanan ülkelere satış yapmıyoruz.

MINDEX hakkında

MINDEX ekosistemi şunlardan oluşur:

MINDEX Holdings Limited – MINDEX ekosistemi için holding şirketi.

MINDEX Clearing Limited – MINDEX Limited’de gerçekleştirilen tüm işlemleri temizlemek için Mauritius Finansal Hizmetler Komisyonu (FSC) tarafından düzenlenen merkezi karşı taraf (CCP) takas odası olarak çalışır..

MINDEX Limited – Mauritius Finansal Hizmetler Komisyonu (FSC) tarafından düzenlenen çok varlıklı bir Menkul Kıymetler ve Türevler Borsası işletmektedir..

MINDEX Spot Limited – Altın, değerli metaller ve diğer emtialar için standartlaştırılmış fiziksel ve dijital spot emtia sözleşmelerinin elektronik ticareti için pazar yeri

MINDEX Vault Limited – Altın ve diğer değerli metaller için yakında piyasaya çıkacak olan güvenli depolama depolama çözümü.

MINDEX Rafineri Limited – Altın ve diğer değerli metallerin en yüksek standartlarda yakında çıkacak olan dünya standartlarında eritilmesi, rafine edilmesi ve geri kazanılması.

MINDEX Realty Limited – altının, dijital varlıkların ve diğer emtiaların güvenli bir şekilde depolanmasını kolaylaştıran rafineri, kasa, ofis binası ve deponun inşası ve işletilmesinden sorumlu olan MINDEX ekosisteminin gayrimenkul kolu.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.mindex.mu

Twitter’da takip edin @MindexHoldings

GMEX Group hakkında

GMEX Group (GMEX), yeni bir küresel finans piyasaları dönemi için öncü yenilikçi çözümler sunan, iş uzmanlığı, en son teknoloji, bağlantı ve uyumlu bir ortaklık odaklı yaklaşımla sağlanan operasyonel mükemmellik sağlayan bir dizi şirketten oluşur. GMEX, borsalar, takas odaları, depolar, kayıtlar ve depo kabul platformları ile uygun bir stratejik ana plan oluşturmak için kapsamlı pazar altyapısı deneyimini ve uzmanlığını kullanır. GMEX ayrıca küresel likidite ağları oluşturmak için birden fazla ortak borsaya ara bağlantı avantajı da sunar. GMEX Technologies, GMEX Group’un yüzde yüz iştirakidir.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.gmex-group.com

Twitter’da takip edin @GMEX_Group

HYBSE hakkında

Hibrit Menkul Kıymetler Borsası (HYBSE), çevrimiçi bir blockchain tabanlı değişim platformudur. Yeni kripto para çağında kriptolu hisse senetlerinin alım satımına izin verir. Blockchain teknolojisinin kullanılması, katılımcıların geleneksel borsalarla ilişkili birçok aracıyı kesmelerine olanak tanır. Geleneksel değişimler belirli coğrafi konumlardan katılımcılara hizmet verirken, HYBSE küresel olarak tüm katılımcılara açıktır..

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.hybse.com

Twitter’da takip edin https://twitter.com/HYBSE

DIM Vakfı hakkında

DIM Vakfı, DIM markalarının (DIMCOIN, DIM Para Birimleri, DIM Kripto Para Birimleri ve gelecekteki DIM cinsinden paralar) pazarlanması, halkla ilişkiler, müşteri hizmetleri ve gözetiminden sorumlu olan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. DIM X, bir kripto para birimi dönüştürme platformudur. DIM Vakfı Singapur’da kayıtlıdır.

Bölgesel DIM Vakfı şunlardan sorumlu olacaktır:

DIM Ekosistemi için bağış toplamak

DIM Ekosistemi için etkinlikler oluşturmak ve blok zinciri etkinliklerine katılmak

DIM Vakfı için pazarlama kampanyaları başlatın

İşletmeleri DIM Ekosistemine çekin

Elçiler ve destekçiler için merkezi bir buluşma noktası haline gelmek.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.dim.foundation

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map