Herhangi bir piyasada alım satım yapmak çok zor olabilir, özellikle de ticaret stratejisini duygular devraldığında. Piyasa belirli bir şekilde hareket ederken Kayıp Çıkma Korkusu (FOMO) veya Panikleme, tüm tüccarların deneyimlediği ortak duygulardır. Bir duygunun kazanmasına izin vermemek pazar hakkında çok fazla bilgi ve anlayış gerektirir, ancak en deneyimli tüccarlar bile hata yapar. Ayrıca şimdi 7/24 çalışan Kripto piyasalarında, satın almak için o mükemmel an için her zaman fiyat hareketini izlemek neredeyse imkansız..

Bu nedenle, bazen sizin için ticaret yapmak için bir bilgisayar programı kullanmak en iyisidir. Bir Ticaret Botunun programlanması yoluyla, tüccarlar, çevrimiçi bir borsadaki işlemlerin yürütülmesini programlayarak, ne zaman alınıp satılacağını ve hangi koşullar altında tanımlanmasını sağlayan bir program oluşturabilirler. Piyasada birçok Ticaret Botu programı var, ancak hepsi aynı soruna yol açıyor: herkesin bunlara erişimi var, bu da ticaret stratejisinin piyasadaki diğer yüzlerce kişi tarafından kullanıldığı ve etkinliğini azalttığı anlamına geliyor..

CRIX Değişimi Kullanıcıların satın alma ve satma sinyallerini programlamasına olanak tanıyan bir kripto alım satım algoritması özelliği ile ilk takası sunarak, stratejiyi başlatmadan önce test etmelerine izin vererek, kullanıcılara potansiyel karları ve ticaret stratejisinin başarısını belirlemek için yararlı veriler sağlayacaktır gelecek. Bu benzersiz özellik, her yerde kripto tüccarlarının kendi stratejilerini oluşturmalarına ve bunu test etmelerine, para kaybetmeden önce karlı olanı bulmalarına olanak tanır. Akıllı Ticaret, bir insanın duygusunu ortadan kaldırarak tek bir programın panik yapmadan ticareti kontrol etmesine izin verir. Başlangıçta karmaşık görünse de CRIX, önceden herhangi bir programlamayı bilmeye gerek kalmadan herhangi birinin Akıllı Ticaret stratejisi programlamasına olanak tanıyan kullanıcı dostu bir arayüz geliştirmiştir..

CRIX Kullanarak Bir Kripto Ticaret Algoritması Nasıl Oluşturulur ve Test Edilir

CRIX Exchange Smart Trading özelliğini kullanmak, kripto piyasasında kar elde etmenin yeni yollarına yol açacak farklı fikirler kullanarak, herkesin kendi ticaret stratejisini oluşturmasına olanak tanır. Duyguları ortadan kaldırarak, bir makine sizin için her şeyi yapacaktır. Alım ve satım sinyallerini ayarlamak kolaydır. Programlama bilgisine ihtiyacınız yok. Birçok farklı stratejiyi test edebilir ve sizin için işe yarayanları bulabilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, bugün piyasada bulunan tüm botlar yüzlerce tüccar tarafından kullanılıyor ve bu ticaret stratejisini kolayca tahmin edilebilir bir stratejiye dönüştürüyor ve ne yazık ki birçok kişi için başarılı ticaret, başka hiç kimsenin sahip olmadığı o kazanan formülü bulmakla ilgili..

Ticaret algoritmanızı CRIX Exchange ile kurmaya başlamak için, sadece kayıt olmanız yeterlidir. crix.io. Sadece bu web sitesindeki BOTS programlama özelliğini kullanarak süreci başlatabilirsiniz. “Trend Tersine Çevirme” veya “MACD Stratejisi” gibi, başlangıçtan itibaren ücretsiz olarak kullanabileceğiniz birkaç algoritma vardır. Bu örnekler, sistemin nasıl çalıştığını ve değişkenler için bazı fikirleri anlamanıza yardımcı olur. İlk başta karmaşık görünse de, program sizin için temel programlamayı oluşturacaktır. Algoritma, günümüzde birçok geliştirici tarafından kullanılan iyi bilinen bir programlama dili olan Python’a dayanmaktadır. Kullanıcı dostu arayüz, temel olarak tüm temel kodlamanın sizin için önceden hazırlanmış olması nedeniyle, kullanıcıların stratejilerini programlamalarını çok daha kolaylaştırdı..

Alım satım için kullanılan veriler zaten borsadan çıkarılıyor ve kullanıcıların özellikle hangi verileri kullanmak istediklerini ve alım satım stratejisine hangi kripto para birimleri ve sermaye tabanının uygulanacağını belirlemelerine izin veriyor. İstediğiniz şekilde uyarlayabilirsiniz!

Örneğin, işlem sıklığı uyarlanabilir, bu da ne zaman işlem yapacağınıza karar vermenizi sağlar. Günlük bazda veya dakika veya aralıkta olabilir. Ticaret için ne kadar veri kullanabileceğinizi seçebilirsiniz. İşlem yapmak istediğiniz varlığın tanımlanması da kolayca yapılır. İleri düzey kullanıcılar için, stratejilerinizi sofistike bir yapay zeka olmadan mümkün olmayan şekillerde daha da iyileştirmenize yardımcı olacak Makine Öğrenimi de vardır..

Değişimden canlı bilgi çıkarmanın önemini anlamak için öncelikle çok temel bir kavramı anlamanız gerekir. Her fiyat noktası için, arkasında bir mantık vardır, her alım veya fiyat düşüklüğü, bir ticaret stratejisi oluşturmak için size önemli bilgiler verecektir. Başarılı bir ticaret stratejisi, algoritmada programladığımız alım ve satımların bu bilgilere dayanmasını gerektirecek, bu nedenle piyasada oluşan ve kar getirebilecek potansiyel modellerden yararlanacaktır. Fiyat hareketine odaklanmak, buna yaklaşmanın en kolay yoludur.

İlk başta çok zor olsa da aslında kurulumu son derece kolaydır. İşte bir video Akıllı ticaret stratejinizi bir geri test programlamak için gereken her adımda size yol gösterecek, böylece yalnızca CRIX’te bulunan bu benzersiz özellikten tam olarak yararlanabilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me