BTCS CEO’su, Şirketin Kripto Varlıklarında 1 Milyon Doları Nasıl Aştığını Açıkladı

BTCS Inc., kısa süre önce yönetim altındaki kripto varlıklarında (AUM) 1 milyon dolarlık dönüm noktasını aşan halka açık bir kripto para birimi ve blok zinciri şirketidir. Dönüm noktası olan başarı, kripto fiyatlarının Mart ortasındaki düşüşten (Kara Perşembe) sonra toparlanmasının ardından geldi. Raporlar, Bitcoin odaklı kripto hedge fonlarının daha geleneksel emsallerinden daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor. BTCS, mevcut kripto para varlıklarını çeşitlendirmek için ölçülü bir yaklaşım izlemeyi planlıyor. BTCS hisseleri bugüne kadar% 215’in üzerinde artış gösterdi.

BTCS CEO’su Charles Allen ile derinlemesine bir röportajda, kripto piyasasına bakış açısını ve BTCS’nin sektördeki konumunu nasıl geliştirdiğini paylaşıyor. Bay Allen’ın sözleriyle, BTCS Inc. (OTCQB: BTCS), dijital varlıklara ve blok zinciri teknolojilerine odaklanan ilk halka açık ABD şirketlerinden biridir. Şirket üç iş alanına odaklanıyor:

  1. Son derece yıkıcı dikeylere odaklanan bir dijital varlık portföyü oluşturmak
  2. Blockchain alanındaki kazanımlara aktif olarak bakmak ve;
  3. Performans ve risk ölçümlerini görüntülemek ve analiz etmek için portföy varlıklarını tek bir platformda toplamak için birden fazla dijital varlık değişiminin ve cüzdanın izlenmesini sağlayarak kullanıcılara önemli bilgiler sağlamayı amaçlayan bir dijital varlık veri analitiği platformu geliştirmek.

Bu altı yıllık şirket, ekibinin kripto ve blok zinciri teknolojilerine olan inancından ve bunların dünyayı nasıl derin bir şekilde değiştirebileceğinden hareket ediyor. Bay Allen’a göre, BTCS’nin nihai hedefi, halka açık şirketleri aracılığıyla genel kamu yatırımlarını ortaya çıkarmaktır..

Son 6 yıl gerçekten zorlu bir yolculuk oldu, bu süre zarfında e-ticaret, madencilik, cüzdanlar, ödeme işlemleri ve ATM’ler de dahil olmak üzere kripto alanının hemen hemen her yönüne şu ya da bu şekilde maruz kaldık. Bu deneyimler ve açık yüreklilikle bazı başarısızlıklar sayesinde, halka açık bir kripto odaklı şirket için olağanüstü bir iş modeli olduğuna inandığımız şeyi gerçekten çevirdik. Kamuya açık meslektaşlarımıza kıyasla son derece düşük bir yanık yaşıyoruz ve madenciliğin tüm operasyonel riskleri veya ufuktaki çabaların ötesindeki diğer maliyetli ön gelirlerin yükü altında değiliz.

Charles ayrıca COVID-19’un sektördeki etkileri ve BTCS’nin küresel salgının getirdiği zorlukların üstesinden nasıl geldiğini yorumladı..

COVID’in dünya ekonomisi üzerindeki etkileri henüz görülmedi. Devlet kurtarmalarının devam etmesini ve dünya genelinde fiat para birimlerinin daha da değer kaybetmesini bekliyoruz. Bu nedenle, yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum gibi kıt varlıkları bir değer deposu olarak arayacaklarına inanıyoruz. Zamanla bu, belirli dijital varlıkların daha yaygın bir şekilde benimsenmesini sağlamalı ve muhtemelen önemli ölçüde fiyat değerlenmesine neden olacaktır..

Yatırım söz konusu olduğunda, insanlar her zaman paralarını enflasyondan korumanın ve herhangi bir finans kuruluşunun sunabileceğinden daha fazla kar elde etmenin yollarını arıyor gibi görünüyor. Deneyimli bir yatırımcı olarak Charles, blok zincirine ve kripto ile ilgili şirketlere yatırım yapmanın portföyleri çeşitlendirmek için neden iyi bir seçim olduğuna dair bakış açısını sundu. BTCS CEO’suna göre, blockchain teknolojisi, aracılar olmadan küresel varlık transferi yapma şeklimizi değiştirmeyi, böylece var olan hemen hemen her endüstri için sürdürülebilir bir çözüm sunmayı, ücretleri düşürmeyi ve verimliliği ve güvenliği artırmayı amaçlıyor..

Charles nasıl olduğunu açıklayarak devam ediyor BTCS yatırımcılara kripto para birimlerine maruz kalma ve bu pazara yatırım yapmanın güvenli bir yolunu sunar. Şirket, çeşitlendirilmiş ve bir bankanın ortalama Joe’ya sunabileceğinin ötesinde bir değer katması gereken bir iş planı sunuyor..

ABD’deki geleneksel finansal sistem ve onun kripto piyasası ile bilinen sorunlu ilişkisi sorulduğunda, Bay Allen konuyla ilgili bakış açısını şöyle paylaştı:

Bankacılık sektöründeki daha ileri görüşlü kurumlar onu benimserken, diğerleri daha bekle ve gör yaklaşımıyla kenarda oturuyor. Bununla birlikte, herkesin geride kalma korkusuyla teknolojiyi takip ettiğini düşünüyorum. Genel olarak, birçok büyük kurumun eski sistemlerle derinden meşgul olması veya riskten çok kaçınması nedeniyle dönüşüme giden yolun yavaş olacağına inanıyorum..

BTCS 1 Milyon Dolarlık Dönüm Noktasını Nasıl Aştı?

Charles ile yaptığımız bu röportaj sırasında, yardım edemedik ama ona BTCS’nin bu kadar kısa sürede bu kilometre taşını nasıl geçtiğini sorduk. CEO’ya göre şirket, Bitcoin ve Ethereum varlıklarını büyük ölçüde artırmalarını sağlayan 1 milyon doların üzerinde para topladı. 5 Ağustos 2020 itibarıyla, yönetilen dijital varlıklarının adil piyasa değeri maliyet bazında% 50 artışla 1.5 milyon doların üzerine çıktı. Ek olarak Charles, şirketin dijital varlık portföyünü BTC ve ETH’nin ötesine genişletmeyi planladığını ancak şu anda ekonomik belirsizlik nedeniyle çok temkinli davrandığını belirtiyor. Allen tarafından açıklandığı üzere plan, kripto para birimleri, akıllı sözleşmeler, IoT, bilgi işlem ve veri depolama gibi son derece yıkıcı dikeylerde ve mümkün olan yerlerde protokol katmanında dijital varlıklara odaklanmaktır..

Geleceğin belirsizliklerine rağmen, Charles Allen hem Bitcoin hem de Ethereum konusunda oldukça yükseliş gösteriyor, özellikle önümüzdeki aylarda her iki kripto para birimi de 2020 boyunca büyük bir büyüme gösterdi. gelecek. Dijital varlık firmasının da bildirildiğine göre gelişen kendi kurum içi tüketiciye yönelik dijital varlık veri analitiği platformu. Kripto alanı henüz emekleme aşamasındayken, fiyat karşılaştırmaları, endeksler, işlem hacmi ve diğer önemli ölçümler hala geliştiriliyor..

BTCS hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, İnternet sitesi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map