BitMax.io (BTMX.com) ve EtherZero (ETZ) Stratejik Ortaklık Kurdu

BitMax.io (BTMX.com), endüstri lideri yeni nesil dijital varlık ticaret platformu ve geliştiriciler için akıllı sözleşme platformu olan EtherZero, stratejik bir ortaklık kurdu. EtherZero (ETZ) BitMax.io’da listelenecek ve ticaret 19 Nisan 2019’da başlayacak.

EtherZero nedir?

EtherZero Ethereum’da sert bir çataldır ve geliştiricilerin akıllı sözleşmeleri ve DApp’leri dağıtması için yüksek ölçeklenebilirlik, anında ödeme, sıfır maliyetli, merkezi olmayan bir platform sağlar. Anlık işlemlerin avantajı ve sıfır ücret, onu DApp geliştirme için mükemmel bir platform haline getirir.

EtherZero Avantajları

Yüksek ölçeklenebilirlik: EtherZero, hızlı doğrulamalarla çok yüksek işlem hacimlerini destekler. Saniyede 1.400 işlemi işleyebilir.

Anında ödeme: Geliştiricilerin DApp’leri dağıtırken ağ tıkanıklığı veya işlem gecikmeleri konusunda endişelenmeleri gereksizdir. Blok oluşturma hızı bir ila üç saniyeden daha düşük olabilir, bu nedenle onay süresi kısalır.

Sıfır işlem ücreti: İster bir DApp geliştirin, ister akıllı bir sözleşme uygulayın veya bir işlem başlatın, sıfır işlem ücreti vardır. EtherZero sistemi, sıfır ortak işlemin çalışmasını sağlamak için Gücü kullanır. Güç, MPoS mekanizmasında üretilen EtherZero kökenli yerel bir para birimidir. Takas edilemez veya devredilemez ve sadece işlemlerde Gaz tüketimi için kullanılır..

Yenilikçi MPoS fikir birliği algoritması: MPoS, Masternode artı PoS’nin kısaltmasıdır. MPoS fikir birliği algoritması, iki katmanlı bir ağda bir Masternode sistemini Proof of Stake ile bütünleştirir. Bu, platformu adil ve merkezi olmayan hale getirir. Katılımcılar 20.000 ETZ coin’e ve bir bulut sunucusuna sahip oldukları sürece, masternode madenciliğine katılabilir ve otonom toplulukta oy kullanma hakkına sahip olabilirler..

Özerk topluluk: Yüksek derecede topluluk özerkliği, tüm ana düğümlerin topluluk teklifleri başlatmasına, oylamasına ve topluluk inşasına katılmasına olanak tanır. Ağda önerilen değişiklikler ve EtherZero ekosistem finansmanının geliştirilmesi konusunda fikir birliğine varmanın bir yoludur..

Kullanım durumları ve gelecek planları

EtherZero geliştiricilerin günlük yaşamda sıklıkla kullanılan ve mutlaka işletme ve finansla sınırlı olmayan DAPP’ler kurmasına yardımcı olur.

Şu anda EtherZero’da bulunan bazı DApp’ler, bir madencilik uygulaması olan L’ETZ ROCK ve tümü çevrimiçi oyunlar olan UnicornGo, Friends Farm ve Hit the Crypto’dur. EtherZero ekibi, oyun tasarımcılarını, yazarları, oyun üreticilerini vb. Birbirine bağlamak için bir teklif dış kaynak kullanımı ve ticaret platformu tasarlamayı planlıyor..

Geçen yıl Kasım ayında, EtherZero, şu anda 40.000’den fazla kullanıcısı olan Rus blockchain oyunu IZX ile bir ortaklık kurdu..

CallsFreeCalls’ın en son yinelemesi olan CryptoAds, EtherZero ile bir araya geldi. Platform, kullanıcıların herhangi birini ücretsiz aramalarına izin verir ve reklamverenler tarafından desteklenir. Ortaklık, şirketin kullanıcılara mümkün olan en hızlı hizmeti sunmayı amaçladığını gösteriyor..


Ayrıca, EtherZero, EZT kullanarak alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak için bir e-ticaret platformu geliştiriyor. Ayrıca MRO (Gerçek Dünya Örgütü Haritası) olarak anılan bir haritalama uygulaması uygulamayı planlıyor. Bu uygulama, mevcut işletmelerin akıllı sözleşmeler kullanarak iç yönetim ve ilişki yönetimi ile başa çıkmasına yardımcı olacaktır..

EtherZero Ekibi

EtherZero’nun CEO’su Gary Luo, bunun önümüzdeki beş ila on yıl içinde ortak bir DApp geliştirme platformu olacağına inanıyor..

Çin’den bir çekirdek geliştirme ekibi, küresel halka açık blok zinciri ağı projesi üzerinde çalışıyor. Doğu Avrupa ve Hindistan’dan iki kıdemli DApp geliştirme ekibi araştırma ve geliştirmeye yardımcı oluyor.

Aynı zamanda, bir dizi yurtiçi ve yurtdışı pazarlama ekibi DApp temel katman geliştirme platformunun tanıtımı ve işletilmesi üzerinde çalışıyor..

BitMax.io nedir?

BitMax.io dünya çapında hem perakende hem de kurumsal müşterilere geniş bir finansal ürün ve hizmet yelpazesi sunan sektör lideri yeni nesil dijital varlık alım satım platformudur. 2018 yılında bir grup Wall Street kantitatif ticaret gazisi tarafından kuruldu ve yüksek kaliteli müşteri hizmetleri ve ticaret deneyimi sunmak için blok zinciri, şeffaflık ve güvenilirliğin temel değerleri üzerine inşa edildi..

BitMax.io ekibi, sektörde “işlem madenciliği” ile “tersine madenciliği” birleştiren yenilikçi ticaret modelini sunan ilk ve şimdiye kadar tek kişi olarak tanınmaktadır. “İşlem madenciliği”, kullanıcıların platformların yerel belirteçlerini ödül olarak aldığı nispeten yaygın bir uygulama olabilirken, bir BitMax.io kullanıcısı, “tersine madencilik” modunda üretici işlemlerini yürütmek için indirimler alabilir. BTMX belirtecinin eşdeğer bir piyasa değeri, BitMax.io platform yerel belirteci, kullanıcının hesabından düşülür ve kalıcı olarak kilitlenmeye tabidir. Birleşik ticaret modelinin platforma ek likidite getirme ve tüm piyasada BTMX tokeninin toplam dolaşımını kontrol etme konusunda etkili olduğu kanıtlanmıştır..

BitMax.io her zaman küresel pazarına kapsamlı bir ticaret ürünleri seti sağlamaya çalışır. Başlatılan marj ticareti işlevi, dinamik ticaret ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verebilmek için ürün sunma perspektifinden bir başka adımdır.

Marjin ticareti ile ilgili riskleri anlayan ve kabul eden kullanıcılar için bu işlev, kullanıcıların platformdan borç almalarına ve normalde karşılayabileceklerinden daha fazla dijital varlık alıp satmalarına olanak tanır. (Marjin ticareti işlevi BitMax.io Kuzey Amerika pazarları için mevcut değildir.)

Artan satın alma gücü, kullanıcıların ticarete konu olan varlıkları teminat olarak kullanabilecekleri anlamına gelir. Fiyat yükseldiğinde daha yüksek bir yatırım getirisi potansiyeline sahiptirler. Bununla birlikte, fiyat düştüğünde potansiyel kayıp riskiyle de yüzleşmek zorundadırlar. Genel olarak, marj ticaretinin başlatılması, platformun hızla artan hacmini ve likiditesini desteklemeye yardımcı olur..

Karşılıklı Yarar Sağlayan Bir Ortaklık

Müşteri odaklı stratejisinin bir parçası olarak yalnızca sektörün en kaliteli ürünlerini listeleme taahhüdü ile BitMax.io, küresel müşteri tabanını 150.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya ve 53.000 aktif topluluk üyesine genişletti. EtherZero’nun kendisini blok zinciri teknolojisinin bir entegratörü, destekleyicisi ve uygulayıcısı olarak konumlandırdığı göz önüne alındığında, BitMax.io ve EtherZero’nun stratejik ortaklığının, piyasa tarafından blok zincirinin günlük yaşamda kullanılabilirliğini daha da teşvik etmesi bekleniyor..

Daha fazla bilgi için BitMax.io’yu takip edin:

İnternet sitesi: http://www.BitMax.io

Twitter: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

Telgraf: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

Orta: https://medium.com/bitmax-io

İLETİŞİM: [e-posta korumalı]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map