BitMax.io (BTMX.com), GateChain Token’ın (GT) listelendiğini duyurdu. GT, GateChain’deki gaz ücretlerini ödemek ve Gate kripto para borsasında ücret indirimleri elde etmek ve ayrıca Gate kripto para borsasının STARTUP projesine katılım haklarını almak için kullanılır, bu platform, ilk takas tekliflerine (IEO’lar) ve indirimli likit token satışlarına ev sahipliği yapar..

GT’nin listelenmesiyle, BitMax.io (BTMX.com), dijital varlık takas platformu jetonlarında kaldıraçlı ticaret için lider ticaret platformu statüsünü güçlendirecek; BitMax.io zaten BNB, OKB, HT ve KCS için kaldıraçlı ticaret sunuyor.

Gate.io ve GateChain Token (GT) hakkında

Gate.io, 2013 yılında kurulmuş bir kripto para borsasıdır. Borsanın erken hareket ettirme avantajı, kripto para birimi değişim endüstrisinde önemli bir oyuncu haline gelmesini sağlamıştır. Gate.io, geniş bir kripto para birimi menüsü için kaldıraçlı spot ticaret sunar.

Gate.io, hizmet portföyünü genişletmek amacıyla geçtiğimiz günlerde Gate markası altında merkezi olmayan bir değişim sağlayacak bir blok zinciri olan GateChain’in lansmanını duyurdu. Kullanıcıların kripto para birimi alım satımları yaparken varlıklarının tam sahipliğini koruyacak bir ürün olan Gate merkezi olmayan borsası, merkezi Gate değişimine bir alternatif olarak hizmet edecek. Gate merkezi olmayan borsada yapılan tüm işlemler GateChain üzerinde çalışacak ve bu nedenle GateChain Token’larda işlem ücreti gerektirecektir. Bunun ötesinde, GateChain Token, Gate ekosisteminin yerel yardımcı jetonu görevi görür ve kullanıcıların Gate kripto para birimi değişiminde çeşitli avantajların kilidini açmasını sağlar..

BitMax.io’da (BTMX.com) GT’nin listelenmesi, GateChain Token’a daha fazla maruz kalma sağlarken, hem Gate hem de BitMax’ın toplu ticaret topluluklarının tek bir platformda çeşitli borsa jetonları için kaldıraçlı spot pozisyonlara erişmesini sağlar..

BitMax.io hakkında (BTMX.com)

BitMax.io, dünya çapındaki hem perakende hem de kurumsal müşterilere geniş bir yelpazede finansal ürünler ve hizmetler sunan, endüstrinin yeni nesil dijital varlık ticaret platformudur. Bu yenilikçi ticaret platformu, yüksek kaliteli müşteri hizmetleri ve ticaret deneyimi sunmak için bir grup Wall Street Quant Trading uzmanları tarafından kuruldu ve blockchain, şeffaflık ve güvenilirliğin temel değerleri üzerine inşa edildi..

BitMax.io platformu, “işlem madenciliği” ve “tersine madencilik” birleşik bir ticaret modeli kullandığından işlem madenciliği modelinin ötesine geçer. Platform kullanıcıları, “işlem madenciliği” modunda platformda işlem yaptıkları için ödül olarak BTMX jetonları (BitMax.io platform yerel jetonu) alırlar; “tersine madencilik” modu altında üretici işlemlerini yürütmek için para iadesi alıyorlar. “Tersine madencilik”, likidite tedarikini teşvik etmek ve platform jetonunun genel dolaşımını desteklemek için ayrı bir mekanizmadır. Birden fazla ticaret modu içeren bu kurulum, çeşitli kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayabilir.

BitMax.io her zaman küresel kullanıcılarına kapsamlı bir ticaret ürünleri seti sunmaya çalışır. BitMax.io, 14 Şubat 2019’da marj ticaretini etkinleştirdi. Marjin ticareti işlevi, dinamik ticaret ihtiyaçlarına daha iyi hizmet verebilmek için ürün sunma perspektifinden bir başka adımdır. Marjin ticareti ile ilgili riskleri anlayan ve kabul eden BitMax.io kullanıcıları için, artık sağlam risk yönetimi ile marj ticareti yoluyla potansiyel daha yüksek yatırım getirisi için ticarete konu varlıklarından yararlanabiliyorlar. Marjda işlem görebilecek dijital varlıkların listesi, BTMX dahil olmak üzere ilk dörtten 18 farklı token’a yükseldi. Bu, BitMax.io için kendi yerel belirtecinde marj ticaretini etkinleştirmek için bir başka öncü harekettir. BTMX’in fayda fonksiyonlarını genişletir ve platformda likiditeyi teşvik eder. (BitMax.io’nun marj ticareti işlevi Kuzey Amerika pazarları için mevcut değildir.)

BitMax.io’da başlatılan yenilikçi marj ticaretine benzer şekilde, bu benzersiz Volatilite Kartının tanıtımı, ekibin sermaye piyasasının iç işleyişi konusundaki derin anlayışını ve finansal ürün tasarımındaki gelişmiş uzmanlığını bir kez daha gözler önüne serdi. BitMax.io Volatilite Kartı, bu platformun küresel kullanıcıların önceden ayarlanmış zaman aralıklarında basit ama etkili bir şekilde temeldeki büyük paraların fiyat dalgalanmasını tahmin etmelerine ve takas etmelerine olanak tanıyan volatilite bağlantılı ilk türev ürünüdür. Ezop’un masalı olan Kaplumbağa ve Tavşan’dan sonra Kaplumbağa ve Tavşan Kartı olarak adlandırılan kart, altta yatan ticaret çiftleri için yarı seçenekli bir yapıya sahip olmakla birlikte büyük ölçüde basitleştirilmiş ödeme formuna sahiptir. Kullanıcı, belirli aralık dahilinde (Kaplumbağa Kartı) veya belirli aralığın üzerinde (Tavşan Kartı) fiyat hareketini tahmin etmek için farklı kart satın alabilir. Doğru fiyat hareketi aralığını tahmin edenler, kartın kavramsal değerine eşdeğer ödeme alacaklardır. Volatilite Kartı, gerçek para opsiyonları için yaygın olan ödeme ve takas sorunları olmaksızın basitleştirilmiş ödeme formunu kullanır. Kullanıcılar, belirli bir aralık dahilinde veya üzerinde, dayanak varlığın volatilitesi görüşlerine göre ticaret yapacaklarını seçmeleri yeterlidir. Çok kısa vadeli momentum alım satımına veya çok değişken piyasa koşullarında aşırı büyük fiyat dalgalanmalarına karşı kısmi risk korumasına ihtiyaç duyan tüm tüccar türleri için anlaşılması ve kullanılması kolaydır..

Sonuç

Müşteri odaklı stratejisinin bir parçası olarak sektörün en üst düzey ürün sunumu ve yüksek kaliteli müşteri hizmeti taahhüdü üzerine inşa edilen BitMax.io, küresel müşteri tabanını 53.000 aktif topluluk üyesiyle 180.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya genişletti. GT’nin listelenmesi sadece ticaret çifti kapsamını genişletmekle kalmaz, aynı zamanda platforma daha fazla hacim ve kullanıcı çeker

Daha fazla bilgi için BitMax.io’yu takip edin:

İnternet sitesi: http://www.BitMax.io

Twitter: https://twitter.com/BitMax_Official

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitMax/

Telgraf: https://t.me/BitMaxioEnglishOfficial

Orta: https://medium.com/bitmax-io

İLETİŞİM: [e-posta korumalı]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me