ZCash Fiyat Tahmini 2020 – Uzmanlar Neden Yükselmek İçin Sınırını Düşünüyor

(5 Mayıs 2020’de güncellendi) ZCash (ZEC), üstün bir gizlilik ve güvenlik madeni parasıdır. ZEC’in fiyatı, 2018’in başında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 900 $ ‘dan şu anda 64 $ olan bir fiyata düştü. Bu analizde kripto fiyat tahminleri basit olmaktan uzak olduğundan, ZEC’in fiyatını yukarı çekebilecek birkaç faktöre bir göz atacağız. Tüm dijital para birimleri, talep, arz, ortaklıklar ve kullanılabilirlik gibi bir dizi hayati faktörden etkilenen fiyatlar nedeniyle değişken ve oldukça karmaşıktır. Bu arka plana karşı, uzmanların neden Zcash’in yükseleceğini düşündüğüne bir göz atalım..

Bugün Binance’de ZEC satın alın!

Uzmanlar Zcash’in Neden Yükseleceğini Düşünüyor?

TradingBeasts’e göre, Zcash’in yıla yaklaşık 31 $ ‘dan başlaması bekleniyor. Beklenen maksimum fiyat yaklaşık 38 $ ve minimum fiyat yaklaşık 26 $ ‘dır. Madeni paranın Ocak ayında 30 $ civarında sona ermesi bekleniyor. Bununla birlikte, ZEC’in 2020 ticaretini yaklaşık 46 $ ‘dan bitirmesi bekleniyor ve 2021’de fiyat 68 $’ a yükselebilir..

Zooko Wilcox

Gizlilik odaklı dijital para birimi ZCash’in arkasındaki firma olan ECC’nin (Electric Coin Company) CEO’su Zooko Wilcox’a göre firma, gizlilik dışında önemli değişiklikler ekledi. Bu değişiklikler, gizliliği çok daha erişilebilir hale getirir ve ayrıca mobil uygulamalar için kapıyı açar. Bu gelişmeler, önümüzdeki yıllarda madeni paranın talep artışını görecek ve bu da fiyatı artıracaktır..

Dan Morehead

Diğer önde gelen yatırımcılar Örneğin, Bitcoin risk sermayesi Pantera Capital’den Dan Morehead, madalyonun özelliklerine ilişkin iyimserliğini dile getirdi ve Bitcoin’e göre seçici şeffaflık, merkezileşmeyi önlemek için GPY madenciliği ve potansiyel olarak daha etkili bir yönetişim açısından daha fazla avantaja sahip olduğunu belirtti..

Deloitte’nin Blockchain Uzmanları

Deloitte’nin blockchain uzmanlarından Davis, belirtilen popülerlik sermaye çektiğinden beri, kapıdan hızlı bir şekilde çıktığı ve bazı zayıf yönlerine bakılmaksızın güçlü bir takipçi oluşturmayı başardığı göz önüne alındığında, zcash yükselecektir. Bu, madalyonun parlak bir geleceği olduğu ve meraklıların gelecekte bir fiyat artışı beklemesi gerektiği anlamına gelir..

Bugün Binance’de ZEC satın alın!

2019’da ZCash Fiyatını Artıran Diğer Faktörler

Şu anda fiyatların yükselmesi konusunda çok fazla iyimserlik yok, tek bir önemli ve hayati istisna var: Coinbase’de bir liste. Bunun Zcash fiyatına neler yapabileceğini ve yıl sonuna kadar nereye inebileceğini keşfedeceğiz.

2018’in sonlarında Coinbase Pro’daki ZCash listelemesinin tam kapsamını okuyun. Veya, ZEC edinmekle ilgileniyorsanız, buradaki kılavuzumuzdan nasıl madencilik yapacağınızı okuyabilirsiniz..

Bilim Üzerine İnşa Edildi


Birincisi, ZEC’in hikayesi yıllar önce sıfır bilgi kanıtlarını kullanabilen bir madeni para yaratmakla ilgilenen teknoloji uzmanlarıyla başlıyor; diğer madeni paraların açığa çıkardığı işlem ayrıntılarını gizleyecek bir yetenek. Teknoloji o zamanlar olduğu gibi yenilikçi olarak görülüyordu ve kripto dünyasında bir işlemi özelleştirme becerisi nedeniyle birçok kişi tarafından övgüyle karşılandı. Birkaç coin bunu yapabilir ve o zamanlar sadece Bitcoin kopyalamakla kalmayan, Satoshi’nin ilk ortaya koyduğu fikir üzerine yenilik yapan bir madeni paraydı..

Kendi web sitesinin dediği gibi, Zcash bilim üzerine inşa edilmiş. Ve bu iyi – bu hala ve tamamen başarmak için yola çıktığı misyona adanmış bir proje. Yine, her proje bunu söyleyemez.

Ancak bu aynı zamanda, kendi alım satım fiyatı ile aşırı derecede ilgili bir proje olmadığı veya kullanıcıların benimsemesi veya değişim listelemesine yönelik yüksek düzeyde pazarlama yapmadığı anlamına gelir. Dolayısıyla, özellikle erken yatırımcılar için bir dezavantajı var..

Bunun yerine marka, mahremiyetin unsurlarına ve temellerine sıkı bir şekilde odaklanıyor. Bunu onun üzerinde görebilirsin Blog—Pazarlama yeminden veya yatırımcı ilişkisi parçalarından daha çok perspektif parçalarla dolu. Ve bu tam da Zcash’in olacağı yol. Son gönderisinde belirtildiği gibi, proje “finansal temelleri sarsma ve tüm insanları her zaman onurlandıran bir gelecek inşa etme” deneyine odaklanıyor.

Her madeni para TRON olmayacak ve Justin Sun projeye yeni gözler çekmek için her gün yeni güncellemeler hakkında tweet atacak değil..

Ancak Zcash vizyonunda başarılı olabilir ve bu övülen teknoloji ile takas edilen bir madeni para, izlenemeyen borsalar sunabilirse, ZEC fiyatının onu desteklemek için çok fazla değeri vardır..

Coinbase Listesinin ZCash Fiyatına Etkisi

Coinbase’in Temmuz ayında yaptığı açıklamada, platformunda listelemek için sadece dört diğer coin arasında ZEC’e baktığını açıkladığı gibi gördüğü de bu. Zaman çizelgesi vermedi, ancak yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük borsasının bir ZEC-fiat rampası eklemeyi düşündüğü haberi, fiyatının% 40 arttığını gördü..

Ve şu anda Coinbase etkisini tüm hızıyla görüyoruz. Bu beşli grupta listelenen diğer kripto paralardan biri, bugün Coinbase Pro’ya eklenen 0x (ZRX) idi. Madeni para, USD değerinde% 20 ve diğer kripto paralar düştükçe BTC oranında daha fazla artış gördü. Aynısı, Zcash Coinbase’de listelendiğinde de olacak ve ZEC fiyatı yeni tüketici ilgisinden bir artış görecek..

Zcash’in teknik deneyini artırmaya ve zk-SNARKs teknolojisiyle çalışabilen bilimsel ekiplerle ortaklık kurmaya odaklandığını gören Zcash fiyatı, Coinbase’e güvenecek..

Bugün Binance’de ZEC satın alın!

ZCASH (ZEC) Fiyat Tahmin TradingView Analizi 5 Mayıs 2020’de Güncellendi

ZEC / BTC GÜNLÜK KISA DÜZENLEME tarafından Marcelvv açık TradingView.com

Analist, ZEC’in güçlü olduğunu söylüyor. Coin, BTC pompasından sonra kanal desteğinin iyi reaksiyonu ve büyük hacimli enjeksiyonla kanalın içinde hareket ediyor, bu iyi bir işaret ve daha yükseğe çıkacak gibi görünüyor. Grafikte bazı kısa vadeli hedefler bulacaksınız, ancak BTC’nin tüm altcoinleri etkilediğini unutmayın..

ZECBTC’deki harika satın alma fırsatını kaçırmayın tarafından ForecastCity açık TradingView.com

Analist aşağıdaki alım satım önerisini sunar; Önerilen destek hattına (0.0057) geçici olarak geri çekilme olasılığı vardır. eğer öyleyse, tüccarlar kısa vadeli hedeflere ulaşması beklenen fiyat hareketine göre sipariş verebilirler..

Teknik Analiz:

. ZECBTC aralık sınırında ve yükseliş trendinin başlaması bekleniyor.

.Fiyat, dinamik bir destek görevi gören 21 Günlük WEMA’nın üzerinde.

. RSI 68’de.

Kar Al:

TP1 = @ 0.00736

TP2 = @ 0,00987

TP3 = @ 0,01258

SL = S2’nin altında kır

Zcash İçin Geçerli Görünümüm (Harita Eşlenmiş) tarafından Alanmasters açık TradingView.com

Analist, direnişe meydan okuyan yükseliş göstergelerimiz ve fiyatlarımız olduğunu söylüyor.

Anlık direnç şimdi EMA200 (0,005663). Böylece, ZECBTC bu seviye kırılıncaya kadar yukarı itmeye devam edecek.

Yeterli ivme elde edilemezse, fiyatlar bir sonraki denemeden önce geri çekilecektir..

Fiyatlar desteğin altına düşse bile yükselişte kalıyoruz.

Böyle bir senaryonun gerçekleşmesi durumunda güçlü bir sıçrama bekliyoruz (mavi ok).

Sonuç

Yakın zamanda Zcash Vakfı, platformun blok zincirinin ademi merkeziyetçiliğine yardımcı olacak bir yönetişim protokolü yayınladı. Yönetişim belgesinde yer alan çok önemli bir faktör, topluluk hedeflerini ilerletecek somut planlar / politikalar üretmektir. Bu, Zcash’in altcoin piyasasındaki hakimiyetini güçlendirmesine yardımcı olacak ve ayrıca ZEC fiyatı için olumlu olacak bir harekettir..

Şimdiye kadar, tüm pazar, bizi bir boğa piyasasında olduğumuza inanmaya yönlendiren yükseliş duygusu gösterdi. Piyasa yeniden toparlanmaya hazırlanırken geçtiğimiz iki hafta içinde gördüğümüz hafif gerilemenin ardından yatırımcılar için portföylerine biraz ZEC eklemenin tam zamanı..

Bugün Binance’de ZEC satın alın!

Daha fazlasını okumak ister misin? 2018’in sonlarında Coinbase Pro’daki ZCash listeleme kapsamımızı okuyun. Veya, ZEC edinmekle ilgileniyorsanız, buradaki kılavuzumuzdan nasıl madencilik yapacağınızı okuyabilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map