Vechain Fiyat Tahmini 2021 – Uzmanlar, Teknik Görünüm ve Mesleki Eğitim Fiyatını Artıran Ortaklıklar Aldı

[14 Şubat 2021’de güncellendi] Vechain, 2019’un son ayında bir saldırı yaşadıktan sonra umduğu yılın sonunu görmedi. İhlal, Vechain Vakfı’nın 6 milyon doların üzerinde VET token kaybettiğini gördü ve insan hatasına atfedildi ve sonuç olarak platformun CFO istifa ediyor. Vakıf, hatayı düzelttiğini iddia eden bir duyuru yayınladıktan ve çalınan jetonları yakıp yakmama konusundaki nihai kararı Vechain topluluğuna bıraktıktan sonra.

Fiyat açısından, VET belirtecinin, blok zinciri teknolojisini benimseyen Çin hükümetinden büyük ölçüde faydalanması muhtemeldir. Geçen Ekim ayında, Çin Başkanı Xi Jinping, blockchain teknolojisinin uygulanmasının yeni teknolojik yenilik ve endüstriyel dönüşümde çok önemli bir rol oynayacağını söyledi..

2020’de VET fiyatının ani artışlarla dolu olması bekleniyor ve eğer altcoin piyasası önemli bir yükseliş ivmesi yaşarsa, bu token fiyatını 0,5 $ seviyesine itebilir..

Bu parçada, Vechain’in fiyatını bu yıl daha yükseğe çıkarma potansiyeline sahip birkaç uzman tahminine, teknik analize ve son olaylara bir göz atacağız..

Uzmanların Vechain’in Neden Yükseleceğine Dair Görüşü

En sevdiğiniz madalyonun gelecekteki fiyatı hakkında kripto uzmanının söylediklerine dikkat etmelisiniz. Tahminleri kesin olmasa da kesinlikle pazarı etkiliyorlar. VeChain’in gelecekteki fiyatı hakkında bazı uzman görüşlerine bir göz atalım.

Roger Ver’e göre, “Bitcoin Jesus” olarak da anılan ve kripto sektöründeki en etkili seslerden biri olan VeChain’in parlak bir geleceği var. Platformun birincil görevinin gerçek dünyadaki sorunları çözmek olduğunu ve birçok sektöre hizmet eden uygulamaları olduğunu savunuyor. Ver, izinsiz bir eşler arası dijital nakit sistemi sağlayan blockchain ile ilgilendiği kadar, VeChain’in sahte ürünleri durdurmak ve P2P izinsiz pazarları daha güvenilir hale getirmek için bunları kullanmanın bazı heyecan verici yollarına sahip olduğunu belirtti..

Silikon Vadisi efsanesi, birçok şirkette tanınmış bir yatırımcı ve dijital para birimlerine büyük bir inanan Tim Draper, geçen yılın başlarında VeChain ekibine katıldı. Bu hareket, VeChain Vakfı tarafından övüldü. belirtilen Draper ve platformun, kripto para birimlerinin ve blok zinciri çözümlerinin geleceği konusunda benzer bir vizyona sahip olduğu.

Vechain Fiyat Haberleri

Bu ay VeChain’in% 100’den fazla arttığı görüldü ve 2018 yazından bu yana ilk kez VET, 200 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) kırdı. Dönem içinde, madeni para da 14 aylık bir düşüş trendini kırmayı başardı. Kazançlar, blockchain teknolojisini benimseyen Çin Devlet Başkanı Xi Jinping’e atfedilebilir..

Son 24 saatte% 5.58’lik bir değişimden sonra fiyatı şu anda yaklaşık 0,006 dolar seviyesinde ve 317 milyon dolarlık piyasa değeri ile..

Önümüzdeki 3 ila 6 ay için fiyat tahmini ve görünüm muhafazakar bir yaklaşıma dayanacak – ancak kripto para birimlerinde her şey olabilir ve geçen Eylül sonlarında Ripple’ın 0.32 $ ‘dan 0.32 $’ a çıkması gibi büyük fiyat hareketleri herhangi bir zamanda gerçekleşebilir. Yalnızca birkaç günde 0,69 ABD doları.

Dikkate alınan faktörlere dayanarak, Vechain için fiyat tahminimiz aşağıdakilerden olacaktır: 0,015 – 0,028 ABD doları.

Bu, THOR (VTHO) jetonlarının fiyatı ve VechainThor platformundaki kullanımı ve İşlemleri dahil olmak üzere aşağıda açıklanan faktörlerden kaynaklanmaktadır..

Vechain THOR’un VET Fiyatına Etkisi


Sonuçta, birçok kişi VET belirtecinin değerinin ürettiği THOR değerine ineceğine inanıyor. Öyleyse THOR’un değeri nedir? Asgari üretim oranının günlük VET başına.00042 THOR olacağını biliyoruz, ancak 1 THOR değerinde ne kadar?

Henüz tam olarak emin değiliz. Hacim düşük olduğu için ilk iki ayda çok fazla THOR fiyat hareketi olmadı. Birçoğu, hacim fiyatı artırana kadar THOR’larını tutmak istiyor gibi görünüyor..

Ayrıca, ticaret yapabileceği tek yer LBANK borsasıdır. OceanEX ticaret platformu Ekim ayının sonunda hayata geçtiğinde, tüm bunlar önümüzdeki aylarda değişecek..

OceanEx, VechainThors blockchain platformunu çalıştıracak ve sahipleri VTHO’yu doğrudan VET’e dönüştürme veya yeniden yatırım yapma ve böylece VET fiyatını artırma olanağına sahip olacak. Bu, MEÖ fiyatının toparlanmasının birçok nedeninden biri olabilir.

THOR’a olan talep, Vechain’in kurumsal ortakları blok zinciri kullanmaya başladığında da artacaktır. Proje gerçekten “hayata geçerken” bu an için herkes.

Şirketlerin çoğu şu anda test ağı çalıştırma test işlemlerini kullanıyor, ancak bu yakında değişecek. Yakında, yıl bitmeden artan sayıda işlem ve akıllı sözleşmelerin gerçekleşeceğini göreceğimiz ana ağa geçiş bekliyoruz. İşlemler takip edilebilir Veforge.

VeChain ile pazardaki tanınmış şirketler arasında birçok başka ortaklık var. Örneğin, Norveç Kraliyet ailesi birkaç ay önce VeChain ve DNV GL anlaşmasına tanık oldu. Bu, günlük olarak genişleyen tüm kripto piyasası için kesinlikle yükseliş gösteriyor..

Daha Fazla İşlem Geliyor, Daha Fazla Mesleki Eğitim ve Öğretim Fiyat Baskısı

Zincirdeki daha fazla işlem ve akıllı sözleşme, daha fazla VTHO’nun yakılacağı anlamına gelir. Bu işlemler VTHO’nun kullanılmasını ve yakılmasını gerektirir.

Daha fazla VTHO yakıldıkça, işletmelerin blok zinciri yazımı yapmak için daha fazla VTHO satın almak için piyasaya çıkması gerekecek. Bu, böylece VTHO’nun değerini artıracaktır. Bir işletme bu yoldan gitmek istemezse, MEÖ satın alabilir ve kendi THOR’unu üretebilir; Yerel madeni parada (VET) bir fiyat artışı görmesi gereken bir hareket, yine de sahiplerin değerini artırıyor.

Tüm bunlar olurken, Vechain şu anda Çin hükümeti ile yeni bir karbon ekosistemi yaratmak için görüşüyor – bu sefer yapabilecek birden fazla katılımcı (büyük işletme) ile. yer almak. Bu, BYD’nin elektrikli araçlar için Karbon Kredisi uygulamasından bile daha büyük olacaktır. Vechain, kendisini Çin inisiyatiflerinde “izlenen” ekonominin tüm ekosistemi için birincil blok zinciri olarak bulabilir..

Amazon Web Servisleri ile Vechain İşbirliği

18 Şubat VeChain duyuruldu Amazon ile kripto para birimi ağının büyüyeceğini ve önümüzdeki birkaç ay içinde fiyatını artıracağını görecek bir hareketle ortaklık kurduğunu söyledi. Blok zinciri, birçok kuruluşun hızlı, uyumlu ve güvenli blok zinciri uygulamalarını dağıtmasına olanak tanıyan, Amazon Web Hizmetleri bulutuna entegre bir tek tıklamayla çözüm başlattı..

Entegrasyon, 2016’da piyasaya sürülen VeChain’in Blockchain as a Service (BaaS) aracılığıyla gerçekleştirilecek. Platform, tümü eksiksiz bir hizmet sunmak için kullanılan kimlik doğrulama, NFC + RFID çipleri, kurumsal BT hizmetleri ve blok zinciri şifreleme dahil olmak üzere birçok farklı çözümü bir araya getiriyor. BT çözümü.

BaaS platformu artık farklı işletmelerin teknik yeterlilikleri olmasa bile kendi blok zinciri uygulamalarını oluşturmalarına ve kullanmalarına izin verecek. Şirketlerin akıllı sözleşmelerini bulutta yürütmesi daha kolay olacak.

Tek tıklamalı çözümle, VeChain’in BaaS çözümü AWS CloudFormation’dan yararlanacak ve müşterilerin yalnızca tek bir tıklamayla dağıtım yapmasına olanak tanıyacak. Bu, gelişmekte olan sektörle ilişkili hantal manuel dağıtımı ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır..

Yeni iş birliği VeChain topluluğu arasında heyecanla karşılandı ve VeChain yazılırken kazanılmış Son 24 saatte% 16. VeChain kendini bir numaralı blockchain platformu olarak belirlediğinden, bu olumlu ivmenin önümüzdeki birkaç ay boyunca devam etmesi bekleniyor..

VeChain, Gıda Güvenliği Platformunu Güçlendirmek İçin Walmart China ile Çalışıyor

Walmart China, kısa süre önce VeChain destekli yeni bir gıda izlenebilirlik platformunu duyurdu. Amaç, tüketicilere satın aldıkları gıdanın kalitesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olma imkanı sağlamaktır.. 

Kullanıcılar, Çin’de satılan farklı ürünlerin QR kodunu tarayabilecek ve nasıl üretildiklerini anlayabilecekler.. 

Favori QR kod tarayıcınızla tarayın! Wechat ve Alipay kullandım#VeChain #Walmart $ VET $ VTHO #QR kod #Blockchain #AdoptionIsHere pic.twitter.com/Z4XV0jBfY3

– DontShowMeTheMemelines (@DMemelines) 25 Haziran 2019

Wal-Mart Çin’in Satın Alma Direktörü Liu Xiaoen, şu yorumu yaptı:

“Wal-Mart, her zaman tüketicilerin güvendiği bir perakendeci olmaya kendini adamıştır. Wal-Mart, Çin’e girdikten sonraki 23 yılda gıda güvenliğini ve kalite yönetimini iyileştirmek için sürekli çaba gösterdi. Blockchain teknolojisi, Wal-Mart’ın perakende sektöründe geriye dönük emtia yönetiminde lider olmasına yardımcı olacak. “

Bu yeni izlenebilirlik sistemiyle, paketlenmiş taze et toplam satışlarının% 50’sini izlenebilir taze et olarak görmek mümkün olacak, sebzeler toplam paketlenmiş sebze satışlarının% 40’ını oluşturacak. Ayrıca, izlenebilir deniz ürünleri, 2020 sonuna kadar toplam deniz ürünleri satışlarının% 12,5’ini oluşturacak.. 

Bu, gelecekte dijital para biriminin nasıl davranacağını anlamaya çalışan VeChain sahipleri için çok önemli. Göre VeChain Insider, VeChainThor blok zincirindeki işlemlerde son zamanlarda yaşanan artış, Walmart’ın 23 farklı ürünle zincir üzerinde canlı yayına girmesiyle ilgili olabilir.. 

Tüm işlemler, VET tarafından üretilen VTHO’yu gerektirecektir. Her gün 37 milyon VTHO üretiliyor. Ayrıca her gün 20 milyondan fazla VTHO yakılmaktadır. Gelecekte, Walmart’ın platformu başka bir 100 ürün grubu ile ölçeklendirmesi beklendiğinden işlem sayısı artabilir.. 

Bunun VeChain’in ortaklarından sadece biri olacağını belirtmekte fayda var. Ürün Walmart Çin’de olumlu sonuçlar gösterdiğinden, VeChain aracılığıyla blockchain teknolojisini uygulayarak çözümlerini iyileştirmek isteyen yeni ilgili taraflar olabilir.. 

VeChain’in arkasındaki ekibe göre Walmart China’nın yardımıyla günlük 2 milyonun üzerinde işlem yapılabilir. Bu, VeChainThor’u Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) toplamından daha büyük bir ağ haline getirecektir.. 

Süpermarketlerdeki farklı ürünleri takip etmek için halihazırda blockchain teknolojisini kullanan dünya çapında başka şirketler de var. Bu, farklı ülkelerdeki farklı perakende mağazalarından satın aldıkları ürünlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilecek kişiler için çok olumludur.. 

Bir kripto para birimi ağı için temel bilgiler çok önemlidir. Zayıf büyüme veya ayı piyasası dönemlerinde, kripto ve blok zinciri projelerinin bireylere sundukları çözümleri iyileştirerek aktif kalmaları çok önemlidir. VeChain pazarda büyümeye devam ediyor. Ağustos ayının başından bu yana, 1’den fazla VET’e sahip hesapların sayısı büyüdü neredeyse% 4 oranında. 

Firmaların VeChainThor’u benimsemesi ve sunulan ürün ve hizmetleri iyileştirmesi çok önemli olacak. Bu, VeChain’in benimsenmesini artırmaya yardımcı olacak ve VET dijital varlığının fiyatını artırmaya yardımcı olacak. Firmalarla daha fazla ortaklık ve anlaşma, bu dijital varlığın uzun vadeli fiyatı için çok yükselişe geçecek..  

VeChain (VET) Fiyat Tahmin TradingView Analizi Güncellendi 14 Şubat 2021

MEÖ, 0,06 ile 0,05 seviyeleri arasında yana doğru değişir tarafından SalmonGuy açık TradingView.com

VET, kısa süre önce analist tarafından gösterilen kısa vadeli trend çizgisinin altına düştü. Bu, kısa vadeli rallinin sonunu gösteren bir sinyal olabilir. Bu, makro boğa trendinin sona erdiği anlamına mı geliyor? Hayır. Şimdilik durduğu ve bir duraklama yaptığı anlamına gelir.. 

Analiste göre 0,06 USDT ile 0,05 USDT arasında sıkı bir konsolidasyon var. Önümüzdeki hafta ve günler boyunca bu aralıkta hareket etmeye devam edebilir. Yine de, orta trend çizgisini karşılayacak ve buna tepki gösterecektir (veya belki de etmeyecektir). Analistin söylediği gibi Mesleki Eğitim ve Öğretim biriktirmek için iyi bir an olabilir.

Vechain VETUSDT’de fiyat işlemi tarafından Martinbilusic açık TradingView.com

23 Aralık tarihli TradingView analistine ve 0,012 USDT’nin alt fiyatına göre, VET büyüyor. Önümüzdeki günlerde ve haftalarda kesinlikle önemli olabilecek net bir yükselen destek seviyesi olduğunu görmek de mümkündür.. 

Analist, MEÖ’nün kesinlikle 0,034 USDT’ye doğru hareket edebileceğini düşünüyor. Bununla birlikte, fiyat da aşağı doğru hareket edebilir ve 0,024 USDT bölgesini bir destek seviyesi olarak test edebilir. İşler, piyasanın önümüzdeki haftalarda nasıl hareket etmeye devam ettiğine ve bunun VET / USDT ticaret çifti üzerinde bir etkisinin olup olmayacağına bağlı olacaktır..

VETUSDT, 3 saat, üç giriş – 1.63, 1.52, 2.59 rr veya bot çıkışı? tarafından Reggytrades açık TradingView.com

Analistin zaten grafikte gösterdiği gibi, VETUSD ticaret çifti şimdi yükselen bir üçgende işlem görüyor ve bu da 2020’den itibaren yükselen bir kanalın parçası. Son günlerde, sanal para birimi yükseliyor ve bu olabilir daha sonra ne olabileceğini anlamak için iyi bir an. 

Ayrıca bu 2 saatlik grafikte, yakında daha yüksek bir hacim görebileceğimizi ve eğilimin daha yüksek fiyatlara doğru devam edip etmeyeceğinin bir tanımını gösteriyor. Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere tüm kripto piyasası bir kez daha yükselirse sanal para birimi yükselmeye devam edebilir..

Vechain oluşumu Boğa tarafından Kelitos açık TradingView.com

VETUSDT dijital para birimi, 30 dakikalık grafikte daha yükseğe çıkma olasılığı olmayan ters bir baş ve omuzlar oluşturuyor. Bununla birlikte, dijital para birimi, madeni para başına 0,018952 dolarlık destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor gibi görünüyor. Buna ek olarak, bir sonraki direnç seviyeleri 0,02 dolar ve ayrıca 0,0211 dolar gibi görünüyor.. 

Analist, H’nin&S, VeChain’i yeni zirvelere taşıyabilir. Ancak durum böyle değildi ve şimdi MEÖ 2020 sonunda yaşanan fiyat artışını yatay hareket eden düzensiz bir modelle düzeltiyor..

VETUSDT kısa tarafından Trader_OMS açık TradingView.com

VET / USDT ticaret çifti için analist, piyasanın bu yıl Kasım ve Aralık ayları arasında hızlı bir fiyat artışı yaşadıktan sonra düşebileceğini düşünüyor. Binance borsasındaki 1-D grafikte analist, 0,018743 USDT ile 0,01944 USDT arasında güçlü bir direnç görüyor.. 

Sanal para birimi bu seviyeleri geçemezse, VET’in geçmişte direnç olarak çalışan 0,014260 destek bölgesine düştüğünü görebiliriz. Önümüzdeki haftalarda bu dijital varlık için en olası sonuçların hangileri olduğunu anlamak için tüm kripto pazarının nasıl davrandığı kesinlikle önemli olacaktır..

Vechain’in VET jetonuyla ticaret yapmak ister misiniz? Bunu ETH, BTC veya BNB ile yapabilirsiniz. Binance değiş tokuş. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map