Üç Kripto Fiyat Tahmin Sitesini Test Etmek

Sadece hayal edin. Bir web sitesini ziyaret edersiniz ve size gelecekte bir madalyonun hangi fiyata ulaşacağını söyler. Kurgu mu yoksa aldatmaca mı? Belki, ancak kripto para birimi fiyat tahminlerinde uzmanlaşmış web siteleri var. Bugün, kripto para birimlerinin gelecekteki fiyatını tahmin ederken değerlerini belirlemek için en popüler kripto fiyat tahmin web sitelerinden üçünü inceleyeceğiz..

Onları test etmenin en iyi yolu tahminlerini karşılaştırmaktır ve biz de tam olarak bunu yaptık.

Walletinvestor.com

Neredeyse tüm madeni para tahminleri için Google’da arama yaparken, walletinvestor.com sonuçlarda görünecek. Bu portal, kripto para birimi fiyat tahminlerinin yanı sıra hisse senetleri, emtialar ve döviz çiftlerinin tahminlerini sunar. Kripto tahminleri ayın her günü içindir ve bir madalyonun minimum, maksimum ve ortalama fiyatı hakkında bilgi içerir. En popüler madeni paralarda, beş yıla kadar uzanan fiyat tahminleri var. Orta veya düşük işlem hacmine sahip kripto para birimlerinin yalnızca önümüzdeki birkaç ay için tahminleri var.

TradingBeasts.com

Baktığımız ikinci popüler web sitesi tradingbeasts.com/crypto/. Walletinvestor’dan farklı olarak, açıkça kripto para birimlerine odaklanır, diğer varlıkların tahminleri mevcut değildir. İşlem hacmi ne olursa olsun, TradingBeasts önümüzdeki üç yıl için 1400’den fazla jeton için fiyat tahminleri sunuyor. Maksimum, minimum ve ortalama fiyatın yanı sıra yüzde değişimi ile ilgili bilgileri de bulabilirsiniz..

LongForecast.com

Kripto para birimi fiyat tahminlerine sahip üçüncü köklü kaynak kesinlikle LongForecast.com. Bu web sitesi, aylık değişim ve maksimum, minimum fiyat ile önümüzdeki beş yıl için fiyat tahminlerine sahiptir (ancak sistem ortalama fiyatı oluşturmaz). Yukarıda belirtilen iki kaynağın aksine, bu portal yalnızca en popüler 15 kripto para birimi için fiyat tahminlerine sahiptir..

Tahminleri Analiz Etmek

Bu web sitelerinin sunduğu fiyat tahminlerinin doğruluğunu karşılaştırmanın en iyi yolunun üç kripto para birimini (iki popüler jeton ve biri nispeten düşük işlem hacmine sahip) incelemek olduğunu anladık. Kısa vadeli tahminleri ve uzun vadeli tahminleri test edeceğiz. İşte bu 3 web sitesinin tümünden çıkarılan bir veri

Ekim 2018 için fiyat tahmini (kısa vadeli) 

Bitcoin Kısa çizgi ARK
walletinvestor.com 9348-13.451 491-828 0.8048-4.704
TradingBeasts.com 9,294-13,668 339-498 3.75-5.52
LongForecast.com 6.620-8.474 153-197

Ocak 2021 için fiyat tahmini (uzun vadeli)

walletinvestor.com 26.390 – 32.437 1,422-1,870
TradingBeasts.com 13.837 – 20.349 562-827 8.11-11.93
LongForecast.com 31.478 – 39.070 373-463

Bugün tahminlerin gözden geçirildiği tarihte Bitcoin fiyatı 8.135 dolar. Kısa vadeli tahminler çok benzer, LongForecast.com’un beklentileri diğer iki kaynaktan daha düşük. Uzun vadeli tahminler, özellikle TradingBeasts.com tarafından yapılan ve kalan iki portalın neredeyse yarısı kadar olan tahminlerden önemli ölçüde daha farklıdır..

Dash bugün 237 dolarda ve tıpkı Bitcoin’de olduğu gibi, en karamsar tahminler, kısa vadede fiyatta bir düşüş bekleyen LongForecast.com tarafından yapılıyor. Uzun vadeli beklentiler, diğer iki web sitesinin iki katı bir fiyat öngören walletinvestor.com’da özellikle parlak..

Son tahmin, piyasa değerine göre 75’inci en büyük madeni para olan ARK içindir. Daha önce de belirtildiği gibi, LongForecast.com sadece en popüler 15 kripto paranın tahminine sahip olduğundan bizim için karşılaştıracak bir şey yok. Ne yazık ki, walletinvestor.com bile sadece Aralık 2018’e kadar fiyat tahminlerine sahiptir, bu nedenle yalnızca kısa vadeli tahminlerini karşılaştırabiliriz. Mevcut ARK fiyatı 1,23 $ ‘dır. Walletinvestor.com tarafından yapılan tahmin oldukça büyük bir yayılmaya sahip ve fiyatın 0.8048-4.704 aralığında olması gerektiği iddia ediliyor. TradingBeasts.com tarafından yapılan tahminler çok benzer, sadece minimum fiyat o kadar düşük değil. Bu sitelerden yalnızca birinin sunduğu uzun vadeli tahmin 8.11-11.93’tür..

Sonuç – En iyi 3 kripto para birimi fiyat tahmin sitesi

Bu makalenin doğru sonucu birkaç yıl beklemek zorunda kalacak; kısa vadeli sonuçları sadece birkaç ay içinde öğreneceğiz. Bununla birlikte, daha fazla veri olmadan herhangi bir siteyi en iyi tahmin edici olarak değerlendirmek zordur; ve hatta BTC’nin fiyatını doğru tahmin edebilen bir site bile DASH veya başka bir madeni para ile tamamen ıskalayabilir.

TradingBeasts.com’dan bir alıntıyla kapatacağız: “Hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlik ile tahmin edemez, bu nedenle fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişiminin bir önerisi olarak hizmet ettiğini ve böyle olması amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir. yatırım tavsiyesi olarak kullanılır. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map