Tron (TRX) Fiyat Tahmini 2021 – Ağ Yükseltmeleri, Kısa ve Uzun Vadeli Fiyat Analizi

(13 Şubat 2020’de güncellendi) Geçen yıl ana ağın piyasaya sürülmesinden ve BitTorrent’in satın alınmasından bu yana, önümüzdeki birkaç ay boyunca TRX fiyatı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmayı vaat eden olumlu gelişmeler Tron’un yolunda gelmeye devam ediyor..

Şimdiye kadar, üç büyük ürün TRX’in fiyatını değiştirdi ve yakın gelecekte onu etkilemeye devam edecek. Bunlara şunlar dahildir: Tron Network’ün yakın hard fork’u, Coinpayments ile entegrasyon ve Virtual Machine (TVM) lansmanına geri sayım.

Bugün Binance’de Tron satın alın!

Mevcut haliyle, TRX 0,015 dolara yakın bir madeni para fiyatıyla toplam piyasa değerinde 15. sırada yer alıyor..

Uzmanlar Ne Düşünüyor 

Son zamanlarda Tron, Ethereum Blockchain’den geçişi başardığından beri yükselişte. Platform, BitTorrent’i satın almayı unutmadan bazı önemli işbirliklerine girdi. Platform ayrıca gizlilik ve güvenlikte büyük bir yükseltme yaşadı.

Uzmanlar, Tron’u eğlencenin geleceği olarak adlandırıyor ve pazar yükseliş sinyalleri göstermeye devam ederken, projeye yatırım yapmak için doğru zaman olduğunu söylüyorlar. Son zamanlarda Justin Sun, TRON Dapps kripto para piyasasına hakim olmaya devam ederken platformu “Ethereum katili” olarak etiketledi..

CoinSwitch, Tron’un 2020’de 0,4 dolara ulaşmasını bekliyor. Ancak fiyatın önceki yıllara göre daha dalgalanması bekleniyor. Bu nedenle, platform, TRX’in Temmuz ayında en yüksek fiyata ulaşmasını bekliyor, ardından 0.3 $ seviyesine düşecek ve sonunda yıl sonunda 0.24 $ seviyesine daha da düşecek.

Bir Bitcoin geliştiricisi olan Udi Wertheimer, TRX’in 2020’de ETH’yi geçme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Bu varsayıma dayanarak, TRX’in fiyatı önemli ölçüde artmalıdır..

Bugün Binance’de Tron satın alın!

Tron fiyatını etkileyen diğer faktörler arasında;

Tron Ağ Yükseltmesi

Tron’un (TRX) fiyatının, yakında yapılacak bir ağ yükseltmesiyle artması bekleniyor. TRX, 28 Şubat’ta hard fork kuracak ve platformun kurucusu Justin Sun’a göre fork, dört ana yükseltme içerecek.

İçinde cıvıldamak 24 Şubat’ta yapılan yeni özellikler arasında; Kurum için hazır çoklu imza ve hesap yönetimi, gerçek zamanlı performansa dinamik enerji ayarı, dApp’ler için daha iyi sanal makine güvenliği ve olay sunucusu ve mevcut seviyelerden yüzde 50 performans yükseltmesi.

Çoklu imza ve hesap yönetimi yükseltmesi, blok zincirindeki işlemler için daha fazla güvenlik sağlayacaktır. Başka bir tweet’te Justin Sun, kurumsal yatırımcıların dahil olması için güncellemenin gerekli olduğunu ve Tron’un BitGO ile son ortaklığının platform kurumunu hazır hale getireceğini belirtti..


Dinamik enerji yönetim sistemi yükseltmesi, blok zinciri verimliliğini artıracak ve ağ performansını ve enerji yönetimini kolaylaştıracaktır..

Üçüncü yükseltme, yüzde 50 iyileştirmenin nasıl elde edileceğine dair herhangi bir ayrıntı olmamasına rağmen performansa odaklanacaktır..

Bununla birlikte, Tron şu ana kadar işlem hızları söz konusu olduğunda Ethereum’dan daha iyi performans göstermeyi başardı..

Dördüncü yükseltme, dApp geliştiricilerine hitap eden Tron Sanal Makinesi’nde bazı güvenlik geliştirmeleri ve iyileştirmeleri görecek. Ayrıca bir etkinlik sunucusunun başlatılması da olacak.

Bu yükseltmelerin önümüzdeki birkaç ay içinde Tron fiyatını olumlu yönde etkilemesi bekleniyor ve bu, tüm kripto yatırımcıları için heyecan verici olmalı. Aslında, Baidu ve Tron arasında yeni bir ortaklık olduğuna dair bazı söylentiler, sanal para biriminin yükselmesine izin verdi..

CoinPayments Tron’u Ekleyerek 2 Milyon Mağazaya Açıyor

Sonra, Tron CoinPayments platformuna eklendi; TRX sahiplerinin para birimini uluslararası olarak 2 milyondan fazla tüccar ile kullanmasını sağlamak CoinPayments, altcoin sahiplerinin varlıklarını ticari olarak kullanmalarına izin veren türünün ilk örneği bir ödeme işlemcisiydi ve TRX’in eklenmesi, CoinPayments platformunun yanı sıra bu madeni paraya da bir destek oldu. CoinPayments tüccarlarının tam listesi bulunabilir web sitesinde, desteklediği diğer madeni paraların yanı sıra.

Bu, TRX jetonunun kullanılabilirliğine yönelik bir başka adımdır; daha fazlası yatırımcılar, alışveriş yapanlar ve internet kullanıcıları için daha fazla talep yaratır. Mayıs ayında, o zamanlar farklı bir kripto piyasası olmasına rağmen Verge, Coinpayments listelemesinde ciddi bir artış gördü ve Tron için daha sonra gelebilecek bir etki..

Tron, TRX’in gerçek dünyada benimsenmesine odaklanan böyle ortaklıklar kazanmaya devam ederse, ilk 20 madeni paraya kıyasla daha fazla avantaj kazanmaya başlar. Bu, onu yeni fiat değişim ağ geçitleri için ana aday olarak konumlandırıyor ve bu makalenin ilerleyen bölümlerinde tartışılan bir avantaj.

Tron Sanal Makinesinin Lansmanı 

Son olarak, Tron sahipleri neşeyle ileriye bakıyorlar çünkü bizden sadece bir hafta uzaktayız. Tron’un Sanal Makinesinin piyasaya sürülmesi (TVM) – Tron ekosisteminin gerçek başlangıç ​​noktası. Bununla, inşaatçılar TVM’de uygulamalar yapabilecek, ETH tabanlı uygulamaları çalıştırabilecek ve Tron vakfı, Tron’un hızını rakiplerine karşı göstermek için saniyedeki işlemlerini (TPS) genişletmeye çalışacak. Bir olacak TVM’nin lansmanı için canlı yayın ve kutlama, madeni para için bir dönüm noktası günü.

TVM, Tron’un ekmeği ve tereyağıdır. Bu, Tron’un çalışacağı ve TRX’in kullanılacağı motordur. Bunu Tron için App Store veya Google Play Store eşdeğeri olarak düşünün (diğer makaleler buna Kripto “McGyver”). Yaratıcıların geleceği yaratmak için bu teknolojiyi kullanabileceği yer burasıdır. Gözler bu lansmanda olacak ve ilk birkaç hafta içinde TVM’ye akacak. Başarılı bir lansman hayati önem taşır; ve TRX’e bakan yatırımcılara oynayacak.

Uzun vadede, Tron, teknolojik etkinliğinin aynı seviyede olduğunu kanıtlamak için TVM’sini kullanabilirse, Ethereum, yatırımcılara iki madeni paranın değerinin birbirine daha yakın olmayı hak ettiğini gösterecek (Ethereum elbette akıllı sözleşmelere sahip olacak, ancak Tron bunları TVM aracılığıyla barındırabilir). Ethereum, piyasa değeri açısından Tron’dan 20 kat daha değerlidir, Sanal Makinede konumlandırılan pozitif projelerle eşitlenebilecek bir mesafe.

Bugün Binance’de Tron satın alın!

Dikkate Alınması Gereken Uzun Vadeli TRX Fiyat Faktörleri

Uzun vadeli analiz birkaç farklı faktöre bakar. Fiyat hareketi ile başlayalım. TRX ICO’su, madalyonun tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 30 sentten çok daha düşük olsa da, bugün bulunduğu noktadan çok daha aşağıda, yaklaşık 0,0019 $ ‘a ulaştı..

Tron daha fazlasına sahipti mega-ICO’lar; getirmek 70 milyon dolar. Mayıs itibariyle, hala bir milyondan fazla cüzdan adresi vardı TRX’i tutmak, birçoğunun başından beri devam ettiğinin ve yeni sahiplerin katıldığının kanıtı.

yapıştırılan resim 0

Bakılacak bir sonraki yer hacimdir. TRX hacmi güçlü ve sabittir. Her gün yaklaşık 200 milyon dolarlık bir hacim görür, verir veya alır ve iki ana ticaret kanalına yayılır: USDT ticareti ve BTC ticareti. Orada karışık ETH ticareti var, ancak bunun en yükseği (bu belirli günde) 200 milyon $ ‘lık (% 2.5) ve itibari ticaretin yalnızca 5 milyon $’ ı ve en yükseği KRW ile eşleştiriliyor (sürpriz değil, Koreliler genellikle en yüksek fiat tüccarları). Ama bu bile sadece 6,5 milyon dolar. Çok küçük bir porsiyon.

Yani, fiat ticareti burada hala aşırı derecede temsil edilmiyor. Bu, TRX’in daha fazla itibari satışa girmek için muazzam bir fırsata sahip olduğu anlamına gelir; daha fazla KRW veya TKY veya daha da önemlisi Çin, ABD ve Avrupa’dan fiat işlemleri olsun. Bu gerçekleştiğinde (belki USD ticareti için Coinbase olabilir), muhtemelen TRX fiyatını yükseltecek olan hacimde bir artış görmeliyiz (tabii ki tüm satın alımlar değil)..

Çin’in Derin Cepleri ve Tron

Çin, Tron ile harika bir kilit. Basitçe söylemek gerekirse, şu anda oyunda değiller (Çin Yuanının toplam BTC ticaretinin% 1’i olduğu tahmin ediliyor). CNY’nin TRON veya diğer madeni paralarla eşleştiğini görmüyoruz ve Çinli firmaların madeni paraya gerçekten yatırım yapmaya başladığını görmüyoruz.

Tron, bakılması gereken büyük Çinli üçlünün bir parçası; NEO ve VET ile birlikte. Çin kripto para için ısınmaya başlarsa ve ne zaman (ve ‘ne zaman’ olmalı), ulusal projelerini uluslararası projelerden önce hızlandırmaya çalışacaktır. Bunu VET’lerde görebilirsiniz Çin hükümeti ile çalışma duyurusu. Tron aynı faydaları görebilirdi.

Çin’in risk sermayesi sahnesi daha önce hiç olmadığı kadar patladı. Grafikleri ve bir yazıyı görebilirsiniz İşte, ancak kısaca, VC firmaları ve büyük sermayeli Çinli teknoloji şirketlerinin girişimlere para pompalaması. Çin anahtarını açmak Tron’u bir gecede değiştirebilir. Çin’in paraya – kişisel yatırımcılar ve kurumsal – kripta geri dönmesine izin vereceğine dair bir ipucu bile Tron fiyatını bir gecede ikiye katlayabilir.

TRON (TRX) Fiyat Tahmin TradingView Analizi Güncellendi 13 Şubat 2020

TRXUSDT / 1G tarafından SadeQ_Qiassi açık TradingView.com

Bu uzun vadeli tüccar, bunun TRX / USDT ticaret çifti için büyük bir an olduğunu düşünüyor. Tüm piyasa hakkında tarafsız kalsa da, fiyatın şu anda bir direnç bölgesinde olduğuna inanıyor. Sanal para birimi sonunda bu bölgeden kopabilir ve fiyat kesinlikle yükselebilir.. 

Analist, fiyat tüm direnç seviyelerini aşabilirse, yükselmesini durdurmanın çok zor olabileceğini söyledi. Tüccar tarafından gösterilen konsolidasyon alanı, TRX başına 0,047 ile 0,054 USDT arasındadır. TRX tüm zamanların en yüksek seviyesi şu anda jeton başına 0,40’ta..

TRX-USDT tarafından Waqarzaka86 açık TradingView.com

Analiste göre TRX / USDT ticaret çifti gelecekte yükselişe geçebilir. Madeni paranın şu anda 0.028 USDT civarında işlem gördüğünü görüyoruz.. 

Madeni para başına 0,03273 USDT’de, dijital para biriminin fiyatının yükselmeye devam etmesine izin veremeyen net bir direnç var. Ancak, dijital para biriminin bu fiyat seviyesine ulaşması biraz zaman alabilir.. 

Analist, TRX’in 2021 boyunca bir boğa trendi başlatmasının mümkün olduğunu düşünüyor. Bu, sanal para biriminin 0,03273, 0,03662 veya 0,03905 dolara doğru hareket etmesine yardımcı olabilir. Her şey elbette tüm kripto pazarının yönüne bağlı olacak.

TRX / USDT yukarı doğru hareket edecek tarafından T_V_TreeTrader açık TradingView.com

TRX sanal para birimi şu anda yükselen bir üçgende işlem görüyor olabilir, burada sanal para biriminin üçgenin alt sınırına yeni bir dokunuşla sona erebilecek ve daha yükseğe hareket edebilecek bir ABCDE figürü yaptığını görüyoruz.. 

Analist, TRX’in 0,03 USDT’nin üzerine çıkmasının ve 0,035’e doğru yükselmeye devam etmesinin kesinlikle mümkün olduğunu düşünüyor. Bu birkaç gün sürebilir veya patlayıcı bir hareket olabilir. Bu nedenle, TRX’in 0,03 USDT’de duvarı kırdığını görürsek, sonunda önümüzdeki haftalarda veya aylarda daha yüksek fiyatlara doğru bir hareket görebiliriz..

İLKBAHAR 2021 İÇİN TRX FİYAT TAHMİNİ tarafından allulaine1 açık TradingView.com

Analiste göre TRX’in önümüzdeki aylarda yükselmesi mümkün olabilir. TRX’in 0,02581 $ ‘dan geri döndüğünü ve 2021 boyunca yükselmeye devam edebileceğini gösteren bir analiz paylaştı.. 

Bu çok olumlu olsa da, analist tarafından gösterilen grafik TRX’i kripto para başına 0,08 USDT’ye itebilir. Dahası, TRX kısa vadede 0,10 dolara hareket etmeye devam edebilir. Her şey, Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerinin gelecekte nasıl davranacağına bağlı olacaktır. Önümüzdeki aylarda boğa piyasası devam edebilir ve bu sanal para biriminin fiyatını yükseltebilir..

Tron (TRX) – 19 Aralık tarafından readCrypto açık TradingView.com

TRX / USDT işlem çifti için tüccar, hacim profili noktasını izleyerek 0,032’nin üzerine çıkma olasılığının büyük olduğunu görüyor. 0.032 noktasında destek alırsak, mevcut düşüş trendi çizgisini kıracak ve şu anda grafikte gördüğümüz 0.037 noktasına dokunacaktır.. 

Ardından, TRX de düşebilir ve eğilimi değiştirebilir. Mevcut 0.03963 USDT seviyelerine düşerse, riskimizi azaltmak ve pozisyondan çıkmak için bir zararı durdur emri kullanmalıyız. Bunun yerine, TRX başına 0,02669 USDT’ye doğru hareket edersek veya yükseliş trendi çizgisinde, karınızı veya zararınızı korumak için Zararı Durdur kullanmamız gerekir..

Bugün Binance’de Tron satın alın!

Sonuç

Geçtiğimiz yıl boyunca Tron çevresinde meydana gelen olumlu gelişmeler ve her şeyden önce yükseliş grafikleri, TRX fiyatı için olumlu bir geleceğe işaret ediyor. Piyasa, yıl sonuna doğru yükselmeye hazırlanırken, tüm yatırımcıların kripto portföylerine bir miktar TRX eklemesi akıllıca olacaktır..

İlgileniyorsanız, Binance’te TRX’i nasıl satın alacağınızı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz..

[Binance’de TRON TRX’i nasıl satın alacağınızı öğrenmek için bu bağlantıyı izleyin]

TRON hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tron’un işlemlerinin diğer büyük paraları nasıl geçtiğini ayrıntılı makalemizde okuyun. Tron fiyatının bu yılın başlarında büyük bir ortaklık söylentisiyle nasıl artırıldığını da okuyabilirsiniz..

TRX satın almak veya takas etmek için en iyi yer Binance. Ardından, TRX’inizi tutmak için TronWallet’in harika özelliklerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, Exodus, Tron desteğini genişletti, bu da kullanıcıların artık TRX’lerini güvenli bir şekilde ve büyük sorunlar olmadan tutabileceği anlamına geliyor.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map