(13 Şubat 2021’de güncellendi) Stellar, ödeme sistemlerini, bankaları ve insanları birbirine bağlayan açık kaynaklı bir blockchain platformudur. Parayı hızlı, güvenilir ve düşük ücretlerle taşımak için tasarlanmıştır. 2014 yılında piyasaya sürülen Stellar’ın kullanılabilirliği, kripto grafiklerini hızla yükselttiğini gördü..

Stellar (XLM), son birkaç gündür o kadar iyi performans göstermedi, ancak yıldız blok zincirinin son güncellemesi yıldız çekirdekli v11.4.0., XLM’nin çok ihtiyaç duyulan büyümesini sağlayacağını vaat ediyor. Bununla birlikte, 2018, ağ etkinliği ve bu dijital varlığın gelişiminde büyüyen ve önemli bir rol oynayan ortaklıklar ile temeller açısından çok iyi bir yıldı..

Tüccarlar, uzmanlar ve hatta teknik analizimiz, XLM’nin fiyatı konusunda iyimser kalmak için bir nedenimiz olduğunu gösteriyor. Bu parçada, yılın son çeyreğine yaklaştıkça XLM ve diğer altcoinlerin fiyatını yükseltebilecek bazı nedenlere bir göz atacağız. XLM şu anda kripto para listelerinde 1,5 milyar doların biraz üzerinde bir piyasa değeri ile 14. sırayı işgal ediyor..

2019’un sonunda Stellar Foundation, XLM’nin arzını% 50 azalttı ve bu da XLM’nin fiyatını% 20 yükseltti. Stellar, arzının yarısını yakmasına rağmen, kripto pazarındaki diğer analistlerden, uzmanlardan ve figürlerden çok sayıda eleştiri aldı..

Stellar Vakfı, kar amacı gütmeyen kuruluşlarla da çalışarak projeleri için fon sağlıyor ve sanal para birimlerinin kullanımını teşvik ediyor..

XLM’yi bugün Binance üzerinden satın alın!

Uzmanların XLM Tahminleri 2019, 2020, 2021, 2022

Uzmanlar madeni para için parlak bir gelecek öngördüğü için, tüm Stellar (XLM) sahipleri için iyi haberler var. Aşağıda, Stellar Lumens’ın fiyatının neden kısa süre içinde artacağına dair uzman görüşleri yer almaktadır.

Bir profesyoneller paneli CEO’lar ve ünlü bitcoin geliştiricisi Jimmy Song dahil olmak üzere kripto para sektöründen Stellar Lumen’in fiyatı için büyük kazançlar öngördü. Panel, XLM’nin 2019’un sonunda mevcut fiyatından% 260’a kadar yükselebileceğini belirtti. Tüm panel üyeleri, önümüzdeki aylarda madeni paranın fiyatı için yüksek umutlar dile getirdiler..

WalletInvestor, XLM fiyatının yıl sonunda 0.01 $ ‘a düşmeden önce 0.2 $’ a yükselmesini bekliyor. Bununla birlikte, fiyatın tekrar 0,2 dolara çıkması bekleniyor ve önümüzdeki iki yıl içinde XLM’nin fiyatı 0,01 – 0,02 dolar arasında değişecek..

TradingBeasts, XLM’nin 2021 yılına kadar 0,06 $ ‘lık bir fiyat tutacağını tahmin ediyor. Ancak, Mayıs 2021 itibariyle, 2022’nin sonunda 0.11 $’ a ulaşmaya başlayacak..

XLM’yi bugün Binance üzerinden satın alın!

XLM fiyatını etkileyen diğer faktörler arasında;

Yıldızlararası’nın Yaratılışı

Yıldız ağının, Chain’in artan kullanılabilirliğini vurgulayan başka bir durumda, bir blok zinciri başlangıcı, yakın zamanda Lightyear tarafından satın alındı, Stellar Development Foundation’ın kâr amaçlı şubesi. Satın alma, Yıldızlararası adlı yeni bir varlığın yaratılmasına yol açtı..

Chain, 2014 yılında kurulduğundan bu yana 40 milyon doların üzerinde özel sermaye toplamayı başardı. Ayrıca Visa, Nasdaq ve Citigroup gibi şirketlerle de çalıştı. Başlangıç, kendisini finansal hizmetleri daha akıllı, daha bağlantılı ve daha güvenli hale getiren bir kriptografik defter sistemi olarak tanımlıyor..

Interstellar, Chain’in eski RRE Ventures ortağı ve kurucusu Adam Ludwin tarafından yönetilecek. Yeni projenin CEO’su olarak görev yaparken, Jed McCaleb, Stellar ve Ripple Cofounder projenin CTO’su olarak görev yapacak.

Chain’in Stellar, Ludwin tarafından satın alınması hakkında yorum yapıyor dedim:

“Artık geleneksel bir veritabanı modelinden etkin bir şekilde jeton modelini kullanmaya geçtiğimiz tüm müşterilerimiz, varlıkları yerel bir ortamda yayınlıyorlar. Stellar ile ortaklık kurarak, bir varlığı başka bir kuruma ateşleyebilirsiniz. “

Görünüşe göre, Stellar’ın şirketi satın almak için uygun görmesinin nedeni, Chain’in kurumsal blok zincirini benimseme çabasıdır. McCaleb yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Chain’in ekibi, blockchain teknolojisinin kurumsal olarak benimsenmesi için pazara liderlik etti. Paranın ve dijital varlıkların açık protokoller üzerinden hareket ettiği bir gelecek inşa etmenin kritik bir bileşeni. “

IBM’in Yıldız Destekli Bir Blockchain World Wire Payments System Lansmanı

İyi haberler Stellar yolunda gelmeye devam ediyor ve ağın IBM tarafından yakın zamanda benimsenmesi, XLM’nin servetini artırma sözü veriyor. Eylül ayında International Business Machines Corp., Stellar protokolü ile desteklenen blockchain tabanlı bir ödeme sistemi olan Blockchain World Wire’ı piyasaya sürdüğünü duyurdu..

Platform, IBM’e göre sınır ötesi ödemelerde devrim yaratmayı vaat ediyor. Ripple’ın, XRP’yi sınırlar arasında çok az veya hiç ödeme yapmadan büyük miktarlarda para transfer etmek için kullanan blok zinciri yerleşim sistemlerine benzer şekilde çalışacaktır..

Platform resmi olarak çalışmaya başladığında, Stellar blockchain ağı üzerinden tüm işlemlerin anında takas edilmesini ve kapatılmasını kolaylaştıracaktır..

IBM tanımlar yeni ürün:

“IBM Blockchain World Wire, sınır ötesi ödemeleri neredeyse gerçek zamanlı olarak eşzamanlı olarak temizleyip kapatabilen yeni finansal demiryolu. Mevcut ödeme sistemlerinizle entegre ederek, maliyetli şeffaflığı uygun fiyatlı şeffaflıkla değiştirebilir ve bu herkes için daha fazla finansal fırsat sağlayabilir. “

IBM ile yapılan çalışmaya ek olarak, Fidelity’nin platformlarında dijital varlıkları taşımak için XLM blok zincirini tercih edebileceği söyleniyor. Doğrulanmamış olsa da, birçok finansal piyasa fiyat hareketinin söylentilerle tanımlandığı söylenmelidir..

Böyle bir hareket gerçekleşirse, XLM fiyatını önemli ölçüde artırabilir, hatta potansiyel olarak 1 $ seviyesine bile..

BitGo’da Ekleme

Ekim başında, BitGo, Saklama çözümleri sunan önde gelen kripto girişimlerinden biri, kripto para birimleri listesine XLM ve Dash’i eklediğini açıkladı. Müşteriler artık bu aydan itibaren her ikisi için de cüzdan oluşturabilir.

BitGo, dünyanın en güvenli cüzdan sağlayıcılarından biridir. Yeni eklemeler, her iki kripto para biriminin yatırımcıları için heyecan verici hale getiriyor.

BitGo’nun kurucusu ve CEO’su Mike Belshe, dedim eklemelerin, özellikle ödemeler konusunda bazı ilerlemeler sunan benzersiz özelliklerinden kaynaklandığını.

Stellar, daha fazla tüketici için küresel ödemeler sağlamaya dar bir şekilde odaklandığından, Startup için net bir seçim olduğunu ekliyor. Onu Bitcoin’den ayıran bir şey. Bir değer deposu görevi gören BTC’nin aksine, XLM işlemlere odaklanır.

BitGO’ya ek olarak, olumlu borsaya dayalı haberler geldi. Hong Kong merkezli Coinsuper borsasında XLM belirtecinin listesi.

XLM’yi bugün Binance üzerinden satın alın!

Stellar Lumens (XLM) Fiyat Tahmin İşlem Görünümü Analizi Güncellendi 13 Şubat 2021

XLMUSD $ 0.58 Sonraki UZUN Hedef tarafından Kyer açık TradingView.com

Analistin gösterdiği gibi XLM, Binance borsasında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmayı başardı. Şimdi, varlığın fiyatının gelecekte nereye gidebileceğini anlamasını sağlayacak Fibonacci seviyeleri ile çalışıyor.. 

XLM’nin Ocak ve Şubat aylarında jeton başına 0,277 ile 0,30406 USDT arasında bir birikim aşamasında geçirdiğini belirtti. Buna ek olarak, sanal para birimi daha yüksek seviyelere doğru yükseldi ve bu noktada 0,48 USDT seviyesini aştı.. 

Ayrıca, bu sanal para birimi ile XLM’nin Fibonacci seviyelerini geçmişte olduğu gibi takip etmesinin mümkün olduğunu düşünüyor..

XLM / USDT Güçlü Boğa Fiyat Eylemi tarafından FieryTrading açık TradingView.com

XLMUSDT ticaret çifti, son günlerde bu sanal para biriminin değerinde çok büyük bir artış olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, XLM jeton başına 0,41 USDT’ye ulaşabildiğinde,% 50 geri çekildi. Son günlerde bunun yerine XLM 0,37’nin üzerine çıkmaya çalıştı ve ardından% 20 düştü. 

Şu anda, XLM daha yüksek ve daha yüksek dipler görüyor, bu da bu dijital varlık için ayı eğiliminin sona erdirilebileceğini gösteriyor. Dahası, önümüzdeki günlerde XLM’nin hacmindeki büyümeyi görmek mümkün olabilir. Bu, iki ana hedefe ulaşabilmesi için hareket etmek için gerekli olabilir: jeton başına 0,37 ve 0,41 USDT.

XLM / USDT Roketini 0.3947 Seviyesine Hazırlıyor &# x1f680;&# x1f680;&# x1f680; tarafından CollegeofPips açık TradingView.com

XLM dijital varlığı, son aylarda yaşadığı güçlü büyümeyi düzeltmeye devam ediyor. XLM fiyatı, satıcıların net bir fiyat hareketi kanalı oluşturduğunu gördü. Bu aynı zamanda 24 Aralık’taki düşük trendi kırma girişimidir.. 

Analiz, XLM fiyatının son günlerde yavaş bir şekilde düştüğünü gösteriyor. Bu, önümüzdeki günler için yeni bir büyüme trendi düşünmenin zamanı olabilir. Güçlü alıcılar 0.12 $ ‘dan girebilir ve analistin paylaştığı ilk hedefler 0.146 $ ve 0.16 $’ dır. XRP’den bazı yatırımcılar da XLM dijital varlığına geçebilir.

Crypto XLM / USD (Bir yapımda başka bir Moonshot mı?) tarafından SonicDeejay açık TradingView.com

XLMUSDT alım satım çifti için, analistin bu parite üzerinde yükselişe geçtiğini görüyoruz çünkü gelecekte merkez bankaları tarafından benimsenebilir. Yakın gelecekte 0.21 ve 0.23’e geçme ihtimalinin de büyük olduğunu düşünüyor. Yine de, merkez bankalarının bu sanal para birimini neyi veya nasıl benimseyebileceklerini açıklamadı..

Gördüğümüz gibi, yazı yazarken, XLMUSDT ticaret çifti şu anda 0.18579 XLM’de. Bu, dijital varlığı 224’e ve hatta analist tarafından paylaşılan grafikte gösterildiği gibi daha da ileri taşıyabilir..

XLMUSDT 4saat: // RSI aşırı genişletilmiş_buy fırsatı elde ediyor tarafından HustleGrindMomentum açık TradingView.com

XLM çok yükseliş dönemindeydi. Ancak şimdi bir düzeltme yaşanıyor gibi görünüyor. Analist, Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) ve ayrıca RSI trend değişikliklerini izlemenin önemli olacağını öne sürüyor.. 

Dahası, XRP’nin yanı sıra XLM’nin de büyük ölçüde teknik göstergelere bağlı olduğunu belirtti. Kar elde etmek ve hodlers için yeniden satın almak iyi bir strateji olabilir. Değilse, en iyisi kar elde etmek ve başka bir dijital varlığa geçmek.. 

4 saatlik grafikte 200 SMMA’da bir sıçrama aramak da önemlidir. Bu, sanal para birimini yakın gelecekte 0.27 ve 0.28’e itebilir..

XLM’yi bugün Binance üzerinden satın alın!

Daha fazla bilgi edin

Stellar XLM hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Projenin geçmişi ve madalyonun nasıl değer sağladığına dair temel bilgilerle birlikte Başlangıç ​​Kılavuzu XLM’yi okuyun. Sitemizde Stellar için yapılan bir arama, Weiss Ratings gibi Stellar XLM’e “satın alma” derecesi veren en son XLM makalelerini getirecektir..

Stellar satın almakla ilgileniyorsanız, yeni kripto para yatırımcıları için önerdiğimiz borsa olan Binance’de XLM’yi nasıl satın alacağınızı öğrenebilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me