OMG Fiyatının Yakında Artabileceğinin 3 Nedeni

OmiseGo (OMG), ödeme ağlarını merkezden uzaklaştırmaya ve açık, kamuya açık bir finansal sistem oluşturmaya çalışan bir blok zinciri projesidir. Platformun tek hedefi, ödeme işleyicileri, finans kurumları ve ağ geçitleri arasındaki temel koordinasyon sorununa bir çözüm sunmaktır..

2013’teki lansmanından bu yana Omise, Asya’nın finansal teknoloji alanında lider olduğunu kanıtladı. Tayland ve Güney Doğu Asya’daki en büyük çevrimiçi ödeme kabul edilebilir çözümlerden birine sahiptir. Platform, OMG’yi yerel para birimi olarak kullanıyor – bir ERC-20 jetonu.

Geçen yıl OMG, piyasa kapitalizasyonunda 1 milyar doları aşan ilk Ethereum tabanlı token oldu, ancak OMG fiyatı o zamandan beri kripto piyasasının geri kalanıyla birlikte düştü. Şu anda 3,37 $ ‘dan işlem görüyor. piyasa değeri 472 milyon dolar.

OMG Fiyat Gelişmeleri

Bununla birlikte, jetonu eski ihtişamına geri döndürmeyi vaat eden proje etrafında olumlu gelişmeler oldu. Aşağıda, OMG’nin fiyatını artıracak son üç gelişmeye bir göz atacağız..

Plazmanın Yakında Uygulanması

OmiseGo, Plasma’yı Ethereum blok zincirinde uygulayan ilk kripto para birimi olacak. Pek çok insanı heyecanlandıran bir şey. Son zamanlarda proje bir güncelleme yayınladı Plasma üzerinde geliştirmedikleri ilerlemelere göre ve tam uygulama konusunda çok uzakta değiller gibi görünüyor..

Plazma, bir blok zinciri ölçeklendirme çözümüdür. Bu, Vitalik Buterin ve Lightning Network ortak yaratıcısı Joseph Poon’un fikir babasıdır.

Plazma, blok zincirlerinin blok zincirleri üzerine inşa edilmesini mümkün kılar. Örneğin, Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilen bir blok zinciri, çocuk zinciri olarak adlandırılır. Bu çocuk zincirlerinin çocuk zincirleri de olabilir..

Basitçe söylemek gerekirse, plazma, tümü bir ana blok zincirine bağlı olan ana zincirden ayrılan birçok blok zinciridir. OmiseGO söz konusu olduğunda, bu blok zinciri dalları karmaşık işlemleri gerçekleştirmek için kullanılacak ve bu, yükü ana zincirden alacaktır..

Ana zincirin bu eylemleri çoğaltması gerekmediğinden, daha yüksek hızlara ve daha düşük işlem ücretlerine neden olacaktır..

OmiseGO, bu yılın ilk çeyreğinde Tesuji Plazma’nın geliştirilmesine ve test edilmesine başladı. Bu nedenle, 4. çeyreğe girerken, Watcher API’nin dahili OmiseGo test ağına yerleştirilmesini içeren en son güncellemeyle ilerleme istikrarlı bir şekilde devam etti..

Küresel Beyin Yatırımı

Göre Bir basın açıklaması Japon risk sermayesi şirketi Global Brain, Omise Holdings’e açıklanmayan bir miktar yatırım yaptı. Yatırım, Omise’nin Japonya’daki genişlemesini finanse etmeyi amaçlıyor.

Global Brain ayrıca Paypal benzeri bir ödeme sistemi ve havale hizmetine ev sahipliği yapacak bir finansal altyapı geliştirmek için OmiseGo girişimini ve ayrıca Ethereum tarafından yönlendirilen merkezi olmayan bir borsayı destekleyecektir..


Omise’nin hedefi, hizmetlerini yeni bölgelere genişletmek için her zaman yenilikçi araçlar kullanarak geleneksel finansal altyapıyı denemek ve geliştirmek olmuştur. Basın bülteninde şirket şunları söylüyor:

“Küresel genişleme, dünya çapındaki işletmeler için önemli bir büyüme itici güçtür, ancak finansal işlemler, küresel ticaret ihtiyaçlarını desteklemeye yönelik olmayan altyapılar üzerine inşa edilmiş eski platformlar tarafından işlenmektedir. Küresel ticaret ve nüfus hareketi büyüdükçe, her zaman ve her yerde ödeme yapma yeteneği bir zorunluluk haline geliyor. “

Platformun neden daha fazla benimsenme yaşadığını açıklıyor. Omise, Asya’da kurumsal benimseme arayışını sürdürürken, OMG fiyatının yükselmeye başladığını görmeyi bekleyebiliriz.

McDonald’s’ın OmiseGo Blockchain Ekosistemi Uygulaması

McDonalds Tayland, 2017 yılının Eylül ayında, çevrimiçi ödeme sistemini kolaylaştırmaya yardımcı olmak için Omise ile bir ortaklık kurdu..

Hem web sitesi hem de mobil uygulamadaki trafik katlanarak artıyordu ve acil bir çözüme ihtiyaçları var.

Hızla bu yıl Temmuz ayına gelin ve görünüşe göre McDonald’s OmiseGo blockchain ekosistemini başarıyla uyguladı.

Bir röportaj, 18 Temmuz’da yayınlanan McDonald’s Tayland CEO’su Bay Hester Chew, şirketinin Omise ile ortaklığının sonuçlarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi..

O dedim:

“McThai web sitesinde ve mobil uygulamada ödeme akışını optimize etmek bizim için büyük bir odak noktası oldu.”

Omise, değerini burada kanıtladı.

Mr. Chew, ödemeleri yapmak için gereken adımların sayısını ve ayrıca kasadan ayrılanların sayısını azalttığı için Omise’ı övüyor. Önemli olarak nitelendirdiği değişiklikler.

Böylesine önemli bir ortaklığın başarısı OmiseGo için çok büyüktür ve benzer ortaklıklar kurulup başlatıldıkça OMG fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır..

Daha fazla öğrenmek ister misiniz?

OMG fiyatının geleceği hakkında daha fazla araştırma yapmak ister misiniz? OMG rehberimizi buradan okuyabilirsiniz.

 

Basil, yıkıcı teknolojiler hakkında üç yıllık serbest deneyime sahiptir. Flaş haberler ve eğitim konularına odaklanıyor; Blockchain’in müjdesini yaymaya yardımcı oluyor. Bir gün kendi blockchain şirketine sahip olmayı umuyor; yenilikçi muhasebe teknolojisi aracılığıyla dünyaya yardım etmek.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map