NEO Fiyatını 100 Dolara Geri Getirecek 6 Proje

Eskiden “AntShares” olarak biliniyordu ve şu anda “Çin Ethereum” veya “Ethereum Katili” olarak anılıyordu. NEO Ethereum’un başından tacı almayı hedefleyen, Çin merkezli heyecan verici bir kripto para birimi projesidir.

Daha doğrusu, Ethereum’u bir platform kadar özel kılan temel özelliklerden bazıları olan dApp’ler ve akıllı sözleşmeler çalıştırma yeteneğine de sahip, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir kripto para birimi ve blok zinciri platformudur..

2016’da piyasaya sürüldüğünden beri, NEO fiyatı sürekli olarak dikkatleri üzerine çekiyor ve manşetlere taşıyor. En dikkate değer özelliklerinden bazıları çok esnek bir geliştirme ortamı, delege edilmiş bir Bizans hata toleransı algoritması, hızlı işlem hızları, ICO’lar için destek ve kuantum bilgisayarlardan gelen “güvenlik açığı” içerir.

NEO, çok sayıdaki başarısı sayesinde değerini zaten kanıtladı ve daha da önemlisi, dünyaya tıpkı Ethereum gibi uygulanabilir ve gelecek için uygun olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, Ethereum’un en büyük rakibini desteklemek veya ona yatırım yapmak istiyorsanız, NEO platformunda geliştirilen en umut verici 6 projeyle ilgilenebilirsiniz..

Ontoloji

Ontoloji Muhtemelen, gelecekteki geliştirme için inanılmaz bir potansiyel sergilediğinden, etrafında en çok yutturmaca olan NEO projesidir. Ontology, bir “güven ekosistemi” elde etmek için dağıtılmış kimlik doğrulamalarını, veri alışverişini, veri işbirliğini ve çeşitli diğer protokolleri ve modülleri birleştiren dağıtılmış bir defter ağıdır (veya blok zinciri tabanlı ağ).

Bu güvene dayalı ekosistem, ortakların kendi iş operasyonlarına odaklanmalarını ve geliştirmelerini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ontology piyasaya sürüldüğünden beri büyük bir kabul gördü. Ontology, Mart 2018’de airdropunu tamamladıktan ve 20 milyon jetonu başarıyla dağıttıktan sonra, resmi jetonunun fiyatı fırladı..

Göre yol haritası, Ontology’nin gelecek için etkileyici planları var ve projenin ne kadar güçlü bir ekip oluşturduğunu ve tüm NEO topluluğunun ve tüm ortaklarının desteğini göz önünde bulundurarak, projenin onları gerçeğe dönüştürmesi için büyük bir şans var..

Bir yatırımcının bakış açısından, aynı kurucu olan teknoloji şirketi Onchain’e sahip oldukları için Ontology’nin NEO ile doğrudan bağlantılı olduğunu bilmek de önemlidir. Onchain’in kurucularından biri olan Jun Ji, aynı zamanda Ontology’nin kurucularından biridir..

Söylenen her şeyi göz önünde bulundurursak, Ontology kesinlikle gelecekte göz kulak olmaya değer. Önümüzdeki aylarda ONT Fiyatını da takip edebilirsiniz..

Ekran görüntüsü 1

Kaynak: https://ont.io/

DeepBrain

DeepBrain gelecekteki yatırımlar için araştırmaya değer başka bir NEO projesidir. DeepBrain, dünyanın ilk blockchain destekli yapay zeka bilgi işlem platformudur. Proje, AI ürünlerini ve bunları çalıştırmak için düşük maliyetli, esnek ve güvenli bir platform sağlamayı amaçlamaktadır..

Yapay zeka hesaplama çok fazla kaynak gerektirdiğinden, DeepBrain kendisini ilgili tüm maliyetleri büyük ölçüde azaltabilecek bir çözüm olarak pazarlar. Bunu, tüm hesaplama maliyetlerinin ve kaynakların ağdaki düğümler tarafından paylaşıldığı merkezi olmayan sinir ağı sayesinde yapar. Bilgi işlem gücü sağlayan tüm ilgili taraflar, platformun yerel DBC belirteci kullanılarak ödüllendirilecektir. Veri ve bilgi işlem kaynakları pazarda güvenli ve zahmetsizce satın alınabilir ve satılabilir.


videoposter2

Kaynak: https://www.deepbrainchain.org/ailanding.html

NEX

 NEO Değişimi, Nex, çok fazla yutturmaca ile çevrili ve iyi bir nedenden ötürü başka bir NEO projesidir. Proje, kullanıcılarına neredeyse hiç duyulmamış bir şey sunmayı amaçlıyor – merkezi ve merkezi olmayan bir değişim arasındaki mükemmel kombinasyon. Kısacası, yalnızca merkezi olmayanların sunabileceği güvenlik ve şeffaflıkla merkezi borsaların hızını ve erişilebilirliğini sunar..

Bunu yapmak için platform, siparişlerin çeşitli kullanıcı adreslerinden imzalanmasına ve gönderilmesine, eşleştirilmesine ve ardından zincir dışı imzalanmasına ve daha sonra blok zinciri aracılığıyla hesaplara geri gönderilmesine izin veren bir zincir dışı eşleştirme motoru kullanır..

Projenin en etkileyici yanı arkasındaki büyük isimler. NEX, gelişimi üzerinde çalışan çok güçlü ve yetenekli bir ekibe sahiptir. En temsili üyelerden bazıları, şirketin kurucusu Fabio Canesi’dir. Zion Şehri (CoZ), başka bir CoZ kurucu ortağı Ethan Fast ve yine CoZ’un kurucu ortağı Fabian Wahle.

NEO yükselişine devam ederken, borsa NEO platformunu olduğundan daha güçlü hale getirmek için tüm doğru araçlara sahip olduğundan, kesinlikle NEX için bir göz atmaya değer..

kyc grafiği

Kaynak: https://neonexchange.org

Qlink

Qlink dünyanın ilk merkezi olmayan mobil ağı olmayı hedeflediği için çok ilginç bir NEO projesidir. Kısacası, platform, kullanıcılarına, kullanılmayan bant genişliğini, ihtiyaç duyan diğer ağ katılımcılarına “kiralamak” için verimli bir yol sağlar. Servisleri karşılığında, ekstra bant genişliği satan kullanıcılar QLC tokenleri ile ödüllendirilir..

Platform, kullanıcılarına şu üç ana hizmeti sunuyor: Wi-Fi paylaşımı, mobil veri erişimi ve içerik dağıtımı ve kurumsal odaklı bir SMS hizmeti. Tüm bu hizmetlere Qlink’in resmi mobil ve masaüstü uygulamaları aracılığıyla erişilebilir.

Qlink, hatalı içerik dağıtımı ve faturalama, güvenlik endişeleri ve yüksek kullanım ücretleri dahil olmak üzere geleneksel merkezi telekom sistemlerinin zorluklarının çoğunu çözer..

Zeepin

 Zeepin proje, NEO platformu için dünyada bir ilke daha işaret ediyor. Bu, yaratıcı çalışmaları blockchain aracılığıyla korumayı amaçlayan merkezi olmayan bir platformu dünya ilk kez görüyor. Zeepin’in yardımıyla, sanatçılar, yazarlar ve her türden tasarımcı, çalışmalarını çok mütevazı maliyetlerle koruyabilecekler..

Kullanıcılar sanat eserlerini blok zincirinde saklayabilecekler. Sistem, kullanıcıların onaysız bir şekilde kullanılması konusunda endişelenmelerine gerek kalmadan çalışmalarını kolayca dağıtmalarına olanak tanıyan sözde “telif hakkı uzmanları” sağlar..

Kırmızı Nabız

Kırmızı Nabız NEO blok zincirinin üzerine inşa edilmiş yenilikçi bir istihbarat toplama ve analiz hizmetidir. Esas olarak, aşırı karmaşık Çin pazarının net bir görünümünü sağlamak için veri topladığı Çin finans ve sermaye piyasalarına odaklanır..

Platform, kullanıcıları için yeni nesil bir araştırma paylaşım ekosistemi oluşturmak için sektör uzmanlarından ve profesyonellerinden gelen piyasadaki olası en iyi görüşlerden bazılarını birbirine bağlamayı amaçlamaktadır. Çoğu finansal analist, Çin’in ekonomisini daha da genişletmek zorunda olduğu ve blok zincir teknolojisinin kısa süre içinde günlük hayatımızda daha da yaygın hale geleceği konusunda hemfikir olduğundan, Red Pulse’a göz kulak olmaya ve hatta platforma yatırım yapmaya kesinlikle değer..

En heyecan verici altı NEO projesinden oluşan listemizin yardımcı olmasını umuyoruz. Gelecekteki yatırımlarınızda başarılar dileriz!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map