NEO Fiyat Tahmini 2021 – Uzmanlar, Teknik Analiz ve Fiyatını Etkileyen Diğer Faktörleri Aldı

(13 Şubat 2021’de güncellendi) Geçen yıl NEO karışık sinyaller aldı. Bu madalyonun fiyatının 2019’un sonunda 30 dolara yükselmesi bekleniyordu; ancak, kripto piyasası geç bir ralli gerçekleştiremediği için bu gerçekleşmedi. Neo yıla yaklaşık 7 dolardan başladı. Temmuz ayına kadar 20 dolarlık alanda zirveye ulaşmayı başaran şirketin fiyatı, önümüzdeki aylarda önemli artışlar görecek. Ancak, madeni para için olduğu kadar iyi.

Ancak Çin, blok zincirinin temel bir yenilik olarak benimsenmesini hızlandırmaya hazırlanırken, NEO’nun beklentileri 2020’de parlak görünüyor. Son zamanlarda platform, Microsoft tarafından oluşturulan.NET Foundation’a katılan ilk blockchain projesi oldu..

Platform, bir blockchain araç setini doğrudan .NET’e entegre etti. NEO, blok zincirinde dApp’lerin oluşturulmasını hızlandırarak akıllı sözleşme geliştirme deneyimini iyileştirmek için entegrasyonu kullanmayı planlıyor. Vakfın daha fazla geliştiriciyi platforma çekmesini ve genel olarak blockchain teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmasını umduğu bir hareket..

Bu yazıda, uzman görüşlerine, teknik analizlere ve NEO fiyatının 2020’de neden artacağına dair birkaç nedene göz atacağız..

Bugün Binance’de NEO satın alın!

Uzmanların NEO’nun Neden Yükseleceği Konusundaki Görüşü

 Kripto uzmanlarına göre, NEO fiyatı önümüzdeki yıllarda çeşitli nedenlerle artacak. Şimdi bu nedenlerden bazılarına bir göz atalım. Social Finance (SoFi) kurucu ortağı Mark Cagney, şunu belirtti Coin, yenilikçi blockchain teknolojisi kullanımı nedeniyle Bitcoin’in yerini alma potansiyeline sahip. Bitcoin’i sollamak, madeni paranın fiyat artışını görecek olan büyük bir evlat edinme anlamına gelir. 

Ünlü bir blockchain evangelisti ve Angel yatırımcısı olan Brian Evans, NEO’nun gelecekteki büyümesini de destekliyor. Evans, “NEO için büyük hamle, tamamen akıllı bir ekonomi yaratmaktır. Dijital varlıkları, akıllı sözleşmeleri ve gerçek dünya uygulamaları için kullanılabilen ve gerçek ekonomiye entegre edilebilen bir dijital kimliği birleştirdi. Çin, bu ilk gerçek dünya uygulaması ve entegrasyonu için aday olabilir.”Daha fazla şirket akıllı sözleşmeleri benimsemeye devam ettiğinde, daha fazla tüccar madeni parada potansiyel görecek ve bu, fiyat artışını görecek. 

Ek olarak, Rakesh Upadhyay, önde gelen kripto yayını, Yeni açıklanan 100 milyon dolarlık EcoBoost fonu gibi yakın zamandaki olumlu gelişmelerin NEO’nun fiyatını yükselteceğine inanıyor. Yazar, bu gelişmeler nedeniyle madalyonun gelecekteki fiyatı hakkında yükseliş görüşüne sahip.. 

Buna rağmen, Çin’deki düzenlemeler 2018’in ilk aylarında NEO’nun fiyatını da etkiledi. Asıl soru, bu kısıtlamalar kaldırılmazsa gelecekte ne olacağıdır..

Bugün Binance’de NEO satın alın!

NEO’nun fiyatını etkileyen diğer faktörler.

NEO 3.0: Yaklaşan Ağ Yükseltmeleri

Bir NEO fiyat tahmini, yaklaşan ağ yükseltmesi NEO 3.0’ın piyasaya sürüldüğünü görecek. Yeni protokol, platformun yeterince ölçeklenmesine ve tamamen entegre bir dijital ekonomi oluşturmasına yardımcı olacak. NEO platformunun kurucuları Da Hongfei ve Erik Zhang’a göre, protokolü 2020’de bir numaralı blok zinciri yapmayı umuyorlar..


Yükseltmeler, projenin büyük ölçekli ticari uygulamaları destekleyebilecek merkezi olmayan bir platform oluşturmasına yardımcı olacak. Odak noktası güvenilirlik, depolama yeteneklerinde artış ve saniye başına artan işlem çıktıları olacak..

Kesin olarak, NEO 3.0’a eklenecek yeni özellikler şunları içerir:

1.    Doğrudan NEO sanal makinesini kullanmak yerine doğrudan kod çalıştıracak yeni bir akıllı sözleşme türü olacak yerel sözleşmeler. Hem NEO hem de Gaz, NEO 3.0’da yerel sözleşmeler olarak var olacak.

2.    Kullanıcıların akıllı sözleşmeleri kullanarak internet kaynaklarına erişmesine izin verecek internet kaynak erişimi.

3.    DBFT fikir birliği mekanizmasında bir gelişme olacak.

4.    Aralarında verimli iletişimi kolaylaştırmak için akıllı sözleşmelerin sınıflandırılacağı manifesto ve izin sistemi olacaktır..

5.    Kendi ekonomik teşvikleriyle tamamlanacak dağıtılmış bir depolama ağı kurmayı amaçlayan bir teklif olan NeoFS’nin geliştirilmesi.

Küresel Benimseme Planları ve NEO Fiyat Tahmin Varsayımlarına Etkisi

NEO, Çin’in balonlaşan ademi merkeziyetçi ekonomisine hâlihazırda sağlam bir zemine sahip olsa da, platform yakında dinlenmeyi planlamıyor gibi görünüyor. Proje, küresel genişleme planları ile ilerliyor. Akıllı ekonomisi kavramıyla dünya çapında hükümetleri ve bireyleri kendine çekiyor.

Proje halihazırda hackathonlar, konferanslar, sunumlar ve buluşmalar düzenliyor. Bu geliştirme çabaları, blok zincirinin küresel genişlemesini artırmayı hedefliyor.

NEO ekibi Nisan ayında bu yıl ikinci kez Avrupa’yı gezdi. Grup Lizbon, Madrid, Paris, Zürih, Amsterdam ve Viyana’dan geçti. Ayrıca NEO’nun kurucusu Da Hongfei’nin bulunduğu Brüksel’de mola verdiler. ele alinan Avrupa Parlamentosu blockchain teknolojisinin faydaları hakkında.

Ekip, küresel hâkimiyet arayışında Güney Amerika’yı da gezdi. Mayıs ayında grup Brezilya’yı ziyaret etti Muhtemelen blockchain teknolojisi için bir sonraki sınır olma vaadinde bulunan kökleri ekmeyi hedefliyor.

NEO Ekosistemi Büyüyor

Yakın zamanda NEO Küresel Geliştirme (NGD) ekibi duyuruldu NEO platformu için yeni güncellemeleri olduğunu. İki güncelleme iki yeni token şeklinde gelir; CNEO ve CGAS. C bir sözleşme anlamına gelir. Jetonların özellikle akıllı sözleşmeler için kullanılacağı anlamına gelir. NEO fiyat tahminimizdeki 20 dolar, bu madeni paraların hareketini hesaba katıyor.

İki yeni token değerinin değeri NEO ve GAS olarak belirlenir ve her ikisi için de piyasa oranlarında takas edilebilir. Blog gönderisine göre, eklemeler zorunlu olarak ortaya çıktı. NEO platformunda artan sayıda dApp’ler, daha çeşitli varlık türlerine ihtiyaç duyulmasına yol açmıştır..

“Topluluk tarafından yapılan taleplere yanıt olarak, NGD, iki küresel varlık olan NEO ve GAS’ı NEP-5 akıllı sözleşme eşdeğerleriyle eşleştiren iki sözleşme varlığı olan CNEO ve CGAS’ı geliştirdi.”

Mevcut durumlarında, NEO ve GAS akıllı sözleşmelerle kolayca kullanılamaz. Bunları NEP-5 eşdeğerlerine dönüştürme ihtiyacına yol açan bu nedendir.

Genellikle, özel belirteçler, daha geniş kripto para birimi topluluğu tarafından tanınmaz. Daha sonra borsalarda listelenmemeye yol açabilir ve Asıl sebep Ekip neden her ikisini de mevcut dijital varlıklarla ilişkilendirdi?.

“Herhangi bir proje bu sözleşme için bir NEP-5 belirteci çıkardığında, topluluk belirtecini tanımayabilir veya borsalar onu dolaşım için listelemeye istekli olmayabilir. Bu nedenle proje için maliyetlidir. Topluluk daha sonra NGD ekibine NEO / GAS’a bağlı bir NEP-5 varlığı yayınlamasını önerdi. “

Daha fazla öğrenmek ister misiniz? En iyi NEO projeleri kapsamımızı buradan görebilirsiniz..

Buna ek olarak NEO, bu salgın sırasında Koronavirüs ile mücadele etmek için düzenli olarak çalışıyor. NEO platformunda tüm dünyadaki şirketlere ve firmalara yardımcı olan birçok girişim var..

Yukarıda gördüğümüz gibi, NEO blok zincirinin kullanılabilirliği artıyor. Bu, çok yakında NEO’nun fiyatını yükseltmeyi bekleyebileceğimiz bir şey. Nitekim NEO, coin başına 20 dolara ulaşmayı başardı ve dijital para birimi fiyatı önümüzdeki haftalarda yükselmeye devam edebilir. NEO fiyatını kesinlikle 100 doların üzerine çıkarabilecek birkaç proje var..

NEO, kendi ekosistemi üzerinde çalışan DeFi uygulamaları ve şirketler açısından da büyüme yaşıyor. Flamingo, NEO ağının üstünde DeFi çözümleri sunmaya çalışan bu firmalardan biridir..

Bugün Binance’de NEO satın alın!

NEO Fiyat Tahmini – TradingView Teknik Analizi, Güncelleme 13 Şubat 2021

NEOUSDT – EW analizi – C dalgası aşağı tarafından döngü dalgası açık TradingView.com

NEO analistine göre, sanal para birimi üçüncü yükselen dalgayı bitirebilir ve 4. dalga yoluyla bir düzeltme başlatabilir. Bu Elliott Waves analizi, NEO’nun şimdi 34 USDT veya 32 USDT’ye düşebileceğini ve beşinci dalgayı madeni para başına 45 USDT’nin üzerinde bir fiyata başlatabileceğini gösteriyor.. 

Yine de, 5. dalganın başlangıcından önce dördüncü düzeltici dalgayı beklemeliyiz. Analist, düzeltmenin sonunda 33 USDT’ye ulaşabileceğine ancak daha düşük olmayacağına inanıyor. Bu, piyasaya girmek ve 5. dalganın oluşmasını beklemek için iyi bir an olabilir..

&# x1f525; NEO / USDT Desteğe Düşüyor tarafından FieryTrading açık TradingView.com

Bu TradingView analistine göre, NEO / USDT güç kaybediyor ve bu sanal para birimi için iyi olamaz. COVID-19 genişlemesinden sonra olumlu bir yıl geçirmesine rağmen, sanal para birimi yakında madeni para başına 18.70 USDT’de bulduğumuz destek seviyesine doğru hareket edebilir.. 

Analist, kısa tutmanın mümkün olduğuna ve grafikte gösterilen mor desteğe ulaşabileceğine inanıyor. NEO fiyatı Mart’taki 3,99 USDT’den birkaç hafta önce 28,72’ye düştü. Bu, 2020’nin sanal para birimi için çok iyi bir yıl olduğunu gösteriyor. Bu madalyonun nasıl gelişeceğini anlamak sadece zaman meselesi.

NEO / USDT Bullish Retrace / Reentry fikri 4HR tarafından Cryptodonovan açık TradingView.com

NEO USDT, zamanla genişleyen yükselen takozla yükselmeye devam ediyor. Kırılması zor olabilecek bir direnç seviyesine yaklaşıyor olabiliriz. Analiste göre NEO, Ethereum’un karbon kopyası gibi görünmüyor. 

4 saatlik grafikte potansiyel bir ters baş ve omuz oluştuğunu ve bunun 5 Fibonacci düzelme seviyesi ile hizalanabileceğini belirtti. Bununla birlikte, bunun biraz erken olabileceğine ve yükseliş eğiliminin önümüzdeki haftalarda ve sonunda aylarda devam edebileceğine inanıyor. Onunla ne olacağını anlamak sadece bir zaman meselesi.

Neo aynı zamanda atm görünüyor tarafından NystockCryptoman2020 açık TradingView.com

Analiste göre, NEO / USDT ticaret çifti şu anda çok yükselebilir. Dahası, analist, son günlerde kripto para birimini önümüzdeki haftalarda daha yükseğe çıkarabilecek bir çift dip olduğunu görüyor.. 

Dahası, önümüzdeki günlerde 15 dolar seviyesinin yakından takip edilmesi gerektiğini düşünüyor. Bitcoin yükselmeye devam ederse, bu sanal para biriminin kripto endüstrisindeki performansını genişletmesi ve iyileştirmesi için iyi bir fırsat olabilir. Bununla birlikte, Bitcoin sonunda geri çekilebilir ve diğer tüm dijital varlıkları beraberinde getirebilir. Şu anda NEO 14.37 $ ‘a yakın işlem görüyor..

NEOUSDT bir boğa bayrağı içinde haftalık direnci test ediyor &# x1f990; tarafından plancton0618 açık TradingView.com

NEOUSDT şu anda bir boğa bayrağı içinde haftalık bir direnci test ediyor. Analist, 18.23 USDT’deki destek seviyesi NEO’nun fiyatını koruyabilirse, madeni para başına 20 USDT’ye hızlı bir hareket görebileceğimizi düşünüyor.. 

Tabii ki, bu kesinlikle Bitcoin ve tüm kripto para piyasası ile de ilgilidir. Bitcoin’in fiyat genişlemesi ne kadar büyükse, NEO’nun yükselmesi en kolay olanı olacaktır. Analist, pazar genişlerse NEO’nun gelecekte daha yükseğe çıkmasının mümkün olabileceğine inanıyor. Bununla birlikte, dijital varlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden uzak.

Bugün Binance’de NEO satın alın!

Sonuç

NEO belirtecinin güçlü performansı, projenin ilk 20 kripto para birimi olarak konumunu korumasını sağladı. Platform ayrıca, token fiyatı için harika olacak devam eden NEO 3.0 güncellemeleriyle en acil sorunlarından bazılarını çözmeye çalışıyor..

Şimdiye kadar gördüklerimize dayanarak, madeni para tekrar toparlanmaya başladığında elde edilecek karı kaçırmamalarını sağlamak için portföylerine bir miktar NEO eklemek herhangi bir yatırımcı için akıllıca olacaktır..

Tabii ki, bu sizi NEO satın almak veya onun için ticaret yapmakla ilgilendiriyorsa, Binance’i kullanabilir ve bunu Binance’te NEO Satın Alma Kılavuzumuzla nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Bittrex’te NEO ile ticaret yapabilir ve buradaki rehberimizi kullanabilirsiniz..

Buradaki rehberimizle NEO’nun GAS üretimi aracılığıyla pasif gelir fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map