Kinit Uygulaması Harika Bir Blockchain Mobil Uygulaması Olarak Piyasaya Sürüldü

Kinit Uygulaması, 100 Milyon Dolarlık İlk Para Teklifinden Sonra Yayında

Kik, kripto para birimi ile ilgili uygulamasını Kinit olarak bilinen piyasaya yeni sundu. Açıklanan ürün, ekosistemdeki en önemli kripto uygulamalarından biri olmayı hedefliyor. Kinit, şirketin ilkini yayınlamasından sadece aylar sonra açıklandı. Ürüne Genel Bakış Orta.

Kinit’in arkasındaki şirket, bir ICO’dan 100 milyon dolardan fazla ve girişim fonundan 120 milyon dolardan fazla topladı. Ek olarak, Kik’in en yeni uygulamanın avantajlarından yararlanacak aylık 15 milyon kullanıcısı var..

Şirketin vizyonunun üç farklı bileşeni vardır. İlki, Kik, Unity, Blackhawk Network ve daha fazlası gibi ortakları içeren “Kin Ecosystem” olarak adlandırılır. Geçen hafta bir geliştirici programı da başlatıldı, 6 ay boyunca bağımsız “akraba ekonomisi” ile uğraşmaları için 25 geliştiriciye para ödüyorlar. Yarışma tarafından sunulan fon miktarının tamamını alabilmek için 50.000 aylık aktif cüzdan kullanmaları gerekecek..

Şirketin ikinci bileşeni, “Kin Blok Zinciri” ile ilgilidir. Blok zinciri ile oluşturulmuş platform, birleştirilmiş iki farklı zincirden oluşan çok ilginç bir platformdur. Başlangıçta amaç ERC-20 standardını kullanmaktı, ancak Kik’in arkasındaki ekip, ağın Kin’in sahip olduğu kullanıcı tabanını destekleyemeyecek kadar yoğun olduğuna inanıyordu..

Takım bu yüzden Stellar ağına taşındı daha hızlı ve daha ucuz işlemlere izin verir. Ancak likidite yaratmak için ekip, Stellar’ın kod tabanını çatallamaya ve Ethereum ile birlikte çalışması için Kin oluşturmaya karar verdi..

Başka bir deyişle, Kin dahili işlemler için kullanılırken, Ethereum harici işlemleri işlemek ve ağa likidite sağlamak için kullanılacaktır..

17 Temmuz’da, iletişimden sorumlu Başkan Yardımcısı Rod McLeod şunları açıkladı:

“Kinit, Kin’e adanmış halka açık ilk uygulama. Kinit ile amacımız Kin’i daha fazla tüketicinin eline teslim etmektir. Eğlenceli ve ilgi çekici deneyimler yoluyla kriptoyu gerçekten tüketici dostu yapma yolunda büyük bir adımdır ve gerçek dünyadaki kullanıcı davranışına göre öğrenmeyi ve yinelemeyi planlıyoruz. Daha da fazla kişinin Kin kazanmasını ve harcamasını sağlamaktan heyecan duyuyoruz – tümü Kin Blok Zinciri üzerinde. “

Kinit uygulamasını indiren kullanıcılar, sadece birkaç hızlı adımda bir cüzdan oluşturabilecekler. Bundan sonra, kazandıkları Kin’i hediye kartlarında harcayabilecekleri Kin Marketplace Beta’ya erişim elde etmeleri mümkündür..

Gelecekte, kullanıcıların Kin jetonları kazanması ve harcaması için ağda yeni işlevler uygulanacaktır..

Şirketin vizyonunun üçüncü en önemli parçası “Kin Bağımsız Uygulama” dır. Bunun arkasındaki temel amaç, kullanıcıların Kin Ekosisteminde desteklenen uygulamaları keşfedebilecekleri çok basit ve kullanımı kolay bir uygulama oluşturmaktı..

Kullanıcıların telefon numaralarını girmeleri, onaylamaları ve ardından uygulamayı ekrana getirmeleri gerekecek. Bir anket açılır ve kullanıcının uygulamayı neden indirdiği ve geleceğe yönelik beklentileri gibi sorular sorar..

Kinit’te Hediye Kartları

Kullanıcılar, Amazon, AMC Tiyatroları ve Google Play gibi markalardan ve perakendecilerden hediye kartları (5 ile 25 dolar arasında değişen) için kazandıkları Kin jetonlarını kullanma şansına sahip olacaklar..


Özel beta sonuçlarına göre, kullanıcılar% 75’in üzerinde 10 günlük bir elde tutma oranına ulaştı. Buna ek olarak, kullanıcıların% 66’sı uygulamayı üç haftadan fazla kullandı.

Kik’in Stratejisi

Şirket, önerdikleri üç ana adımın hepsinin yolunda gittiğini söylüyor: ölçeklenebilir bir blok zinciri oluşturun, Kin’i Kik’te başlatın ve Kin’i Kik’in ötesine genişlet.

Ted Livingston, Kik ve Kin’in Kurucusu ve CEO’su, yorum yaptı konuyla ilgili:

“Üç adımda da doğru yolda olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyuyorum. Bazı alanlarda, özellikle ölçeklenebilir bir blok zinciri oluşturma çabalarımızda şimdiden planın ilerisindeyiz. “

Dahası, Haziran ayında şirket günde 1,2 milyon işlem kaydetmeyi başardı ve şu anda Kin Blockchain üzerinde çalışan canlı tüketici deneyimleri sunuyor..

Dahası Kin, Kin Blok Zinciri’ni ikiye katlıyor ve dahili geliştirme ekibine ve blok zinciri çözümüne büyük yatırım yapıyor..

Fotoğraf Hackernoon’un izniyle

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map