EOS Fiyat Tahmini 2021 – Uzman Görüşü ve Yükseliş Teknik Görünümü

(13 Şubat 2021’de güncellendi) – EOS yolculuğuna daha yeni başlıyor. EOS fiyatı, hem teknik özellikler hem de hedeflerinin ölçeği açısından diğer dijital para birimlerinden ayrılmıştır. Bu, ICO (İlk Para Teklifi) sırasında 4 milyar dolar toplamayı başarmasının ana nedenlerinden biridir. Bu platformun temel amacı, merkezi olmayan uygulamaların konuşlandırılması için kurumsal düzeyde bir çözüm haline gelmektir. Projenin arkasındaki ekip, teknik dokümantasyonuna, medyadaki görünümüne ve kripto endüstrisindeki genel varlığına çok sorumlu bir yaklaşım gösterdi.. 

Bugün Binance’te EOS satın alın!

Uzmanların EOS’un Neden Yükseleceği Konusundaki Görüşü

EOS, piyasa değeri açısından en büyük 8. dijital para birimidir ve şu anda son 24 saat içinde% 10’luk bir değişimin ardından 4,49 $ ‘dan işlem görüyor. Coin, Ethereum’dan daha iyi olduğu kanıtlanmış merkezi olmayan uygulamaları ve akıllı sözleşmeleri nedeniyle çok popüler hale geldi. Ağın geliştiricileri, diğer halka açık paraları etkileyen ölçeklenebilirlik zorluklarından etkilenmediğini belirtmektedir.. 

Uzmanların neden EOS fiyatının artacağını düşündüğüne bir göz atalım.. 

CoinSwitch’e göre 2020, EOS için altın bir yıl olacak. Madeni paranın, yıl sonunda yavaş yavaş 56 dolar seviyesine düşmeden önce Temmuz ayında 95 dolara ulaşması bekleniyor. Önümüzdeki beş yıl içinde platform, EOS fiyatının 106 $ seviyesinde olmasını bekliyor..

TradingBeasts, fiyatın 2 dolarlık aralıktan 3.6 dolara çıkacağını tahmin ediyor. Ertesi yıl fiyatın, yılı yaklaşık 6 dolarla bitirmeden önce 4,2 dolar seviyesine yükselmeye devam etmesi bekleniyor..

Business Insider’a göre EOS platformu gelişmeye devam edecek ve yakında en çok tercih edilen platform haline gelecektir. Yayınlar, madalyonun fiyatının yakında 10 doları geçeceğine inanıyor. 

Ek olarak, 10 uzmandan oluşan bir panel, tahminlerini vermek için önde gelen 13 kripto para biriminin performansını analiz etti. Panel, EOS konusunda son derece iyimserdi. Ortalama olarak, panel madeni paranın 18.7 dolara yakın bir fiyata ulaşmasını bekliyor, bu da bu yılın Ocak ayından bu yana% 727’lik bir artışı temsil ediyor.. 

Göre WalletInvestor, yatırımcılar EOS’u uygun bir yatırım seçeneği olarak görmelidir. Site, EOS’un fiyatının 2023 yılına kadar 911 $ ‘a ulaşacağına inanıyor. Bu olumlu tahmini EOS platformundaki son gelişmelere ve farklı sektörlerde artan benimsemeye bağladılar. Bunlar, kripto para biriminin başarısının önemli belirleyicileridir. 

Investopedia EOS’u bugün var olan birçok para birimi arasında en umut verici dijital para birimlerinden biri olarak adlandırdı. Site, EOS’un diğer kripto para birimlerine kıyasla daha fazla ölçeklenebilirlik sunduğunu ve madeni para üretmek için bir madencilik mekanizmasına sahip olmadığı için devrim niteliğinde olduğunu belirtti. Platform ayrıca, EOS ödüllendirme sürecini yönetmek için karmaşık bir kurallar sistemi içerir ve bu da onu daha merkezi olmayan hale getirir.. 

Ek olarak, göre Coinbase, “EOS, büyük ölçekli merkezi olmayan uygulamaları desteklemek için tasarlanmış bir kripto para birimidir. EOS göndermek veya almak için herhangi bir ücret yoktur.Platform, perakende müşterileri için EOS kripto para birimine destek ekledikten sonra bu açıklamayı yaptı. Bu olumlu ifade ve gelişme, madalyonun parlak bir geleceği olduğunu gösteriyor. 

EOS’un Voice adında yeni bir sosyal medya ağı da başlattığını belirtmekte fayda var. Bu aynı zamanda kripto para biriminin fiyatı üzerinde de olumlu bir etkiye sahipti ve ağ aktivitesini artırması bekleniyor..

Bugün Binance’te EOS satın alın!

EOS Fiyat Tahmin İşlem Görünümü Analizi Güncellendi 13 Şubat 2021


EOSUSDT uzun tarafından Trader_OMS açık TradingView.com

Analist, 4 USDT ile 4.36 USDT arasında bölgede EOS için güçlü bir destek olduğunu gösteriyor. MA aynı zamanda destek seviyeleri olarak da çalışıyor. Analist 5.4045’e doğru bir giriş bekliyordu, ancak sonunda piyasa 4.4867 USDT’ye direniyor. 

4.20 UDST ve 4.48 USDT civarında bir satış ticareti açılabilir. Gösterdiği uzun pozisyon, 5,4045’lik bir satışı hedefleyen yukarıda belirtilen seviyelerin üzerinde açık olmalıydı. Yine de bu sadece bir olasılıktır. Analist, ticaret kararlarından sorumlu olmadığını söylüyor.

EOSUSD – Haftalık Grafik BULLISH Görünümlü – Yakında düşüş trendi kırılıyor tarafından MoneyChartz açık TradingView.com

Analist, fiyatın yükselmesi için dijital para biriminin fiyatının trend çizgisinin üzerine çıkması gerektiğini iddia ediyor. Böyle bir durumda, dijital para birimi farklı fiyat seviyelerine ulaşabilir. Grafikteki analist pazarının şunları içerdiği noktalar:

  • 3,8791 USDT
  • 4.9779 USDT
  • 5.5001 USDT
  • 7,7338 USDT

Destek seviyesi şu anda grafikte 2.3753 USDT olarak işaretlenmiştir. Sanal para birimi birkaç yıldır bu öfke içinde işlem görüyor. Bununla birlikte, çoğu altcoinin yeni ATH’lere ulaştığı Ocak 2018’in başlarında kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15 USDT’den hala çok uzak..

# EOSUSDT 4 saatlik direnci kıracak tarafından NinjaCrypto040 açık TradingView.com

EOS analistine göre, bu sanal para birimi, sonunda patlayabilecek yükselen bir üçgen oluşturuyor. Böyle bir şey olursa, EOS dijital varlığı için hızlı bir ralli görebiliriz. 

EOS başına fiyat, mevcut 2.8316’dan madeni para başına 4 USDT’ye kadar fırlayabilir. Yatırımcılar destek ve direnç seviyelerine çok dikkat ederlerse bu kesinlikle gerçekleşebilir. Şu anda analist, dikkate almamız gereken farklı fiyatları gösteriyor. 

2.4 USDT destek olarak çalışıyor, 2.65 USDT direnç ve destek olarak çalışıyor, 3 USDT destek ve direnç olarak çalışıyor olabilir. Son olarak, 3,30 USDT ile 3,45 USDT arasında güçlü bir direnç seviyesi de var.. 

GreenCrypto – Uzun Vadeli Destekten EOS Güçlü Sıçrama tarafından GreenCryptoTrades açık TradingView.com

EOS, madeni para başına 2,27 USDT’ye yakın olan ana destek seviyesine ulaştıktan sonra kısa süre önce sıçradı. Dijital para birimi Noel arifesinde bu seviyeyi sürdürebildi ve analistler, yükseliş trendinin yakın gelecekte de devam edebileceğini düşünüyor.. 

Ayrıca, EOS’un yükseliş eğilimi gösterdiğini ve sanal para birimi 2,93 USDT’ye yakın direnç çizgisinin üzerine çıkarsa uzun süre beklemek için iyi bir şans olabileceğini düşünüyor. Bu, sanal para biriminin daha yüksek hareket etmesine ve sonunda 3,40 USDT’ye yükselmesine ve 3,83 USDT Kasım ayında ulaştığı seviyeyi yeniden test etmesine izin verecektir..

EOS olası konsolidasyonu tarafından BigLava açık TradingView.com

Analiste göre, EOS piyasada görülebilen küçük yükselen kanalda yana doğru trend arıyor. Son saatlerde gördüğümüz bu sıçrama, madeni para başına 3 dolara yakın destek seviyelerini test ettikten sonra direnç seviyelerine doğru ilerlediğimizi gösteriyor.. 

Buna ek olarak, EOS’un yükselmeye devam etmesi mümkün olabilir. Analist, destek seviyesini kırarsak, EOS başına 3,35 USDT civarında son ana trend desteğine ulaşabileceğimizi söylüyor. Bu bozulursa, pazar büyümeye devam ederse önümüzdeki haftalarda ve aylarda yükselmeye devam edebiliriz..

Bugün Binance’te EOS satın alın!

Daha fazla bilgi edin

EOS hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Başlangıç ​​Kılavuzu EOS’u buradan okuyun, projenin geçmişi ve madeni paranın nasıl değer sağladığına dair temel bilgiler ile tamamlayın..

EOS’a yatırım yapmakla ilgileniyor musunuz? Kısa vadeli ve uzun vadeli görünümler de dahil olmak üzere EOS fiyat tahmini makalemizle başlamak isteyeceksiniz. (Her zaman kendi araştırmanızı yapın ve site sorumluluk reddini okuyun)).

EOS satın almak için en iyi yer kullanmaktır Binance. Bu satın alma rehberi, doğru şekilde yapmanız gereken her adımı ortaya koymaktadır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map