DASH Fiyat Tahmini 2021 – Uzmanlar Artı Boğa Teknik Görünümünü Aldı

(13 Şubat 2021’de güncellendi) Yazım sırasında Dash, toplam değeri 1 milyar doları aşan piyasa değerine göre 20. en büyük kripto para birimidir. Dash fiyatı şu anda 119 dolar civarında duruyor ve diğer kripto paralara katılarak tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık% 90 daha düşük. 2019 ve sonrası için Dash Fiyat Tahminimizi yapmak için Dash ekosistemine ve alım satım tablolarına bakacağız..

Madeni paranın kendisi, Bitcoin’den bir çatal olarak 2014 yılında piyasaya sürüldü. Başlangıcından bu yana, o zamandan beri dolaşımdaki en değerli kripto para birimlerinden biri olarak önemli miktarda zaman harcadı. Mart 2017’de Dash, bir süre için en değerli 3. kripto para birimi haline gelen meteorik bir yükseliş gördü..

Dash’in amacı, işlemler için hızlı, sınırsız, izlenemeyen bir para birimi sağlamaktır. Bunu iki özellik aracılığıyla gerçekleştirir – “Anında Gönderme” ve “Özel Gönderme”. Varsayılan olarak, bu özellikler kapalıdır. Kullanıcıların etkinleştirip etkinleştirmeme seçeneği vardır.

Dash, hem işlemsel bir para birimi hem de gizlilik merkezli bir madeni para olarak ilgi gördü. Genellikle en önemli gizlilik paralarından biri olarak Monero ve Zcash ile birlikte adlandırılır..

Bugün Binance’te Dash satın alın!

Dash Ana Düğümlerini Anlamak

Dash, madeni para sahipleri için eşsiz bir fırsata sahiptir. Dash, Bticoin’de olduğu gibi madeni para madenciliği yapmak yerine, sahiplerinin pasif gelir elde etmesine olanak tanıyan bir masternod sistemi sunar. Dash Masternode Kılavuzumuzda daha fazlasını öğrenin.

Dash fiyatı açısından, masternodlar ekosistemde önemli bir unsurdur çünkü önemli miktarda Dash coin’in satışa çıkmamasını sağlarlar. Masternod sistemine kilitlenirler, sahiplere ödeme yaparlar (burada ödemeler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz), ancak aynı zamanda Dash coin’ler için göreceli bir kıtlık yaratırlar. Dash daha fazla alıcı alırsa ve bu kıtlıkla karışan talep Dash fiyatını daha da yukarı çekebilir.

Elbette Dash’in madencilik operasyonları hakkında öğrenecek daha çok şey var ve bunları Dash madenciliği rehberimizde daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

Dash’in Neden Yükseleceği Konusundaki Uzman Görüşü 

Dash, açık kaynaklı bir kripto para birimidir ve Bitcoin protokolünden çatallanmıştır. Madeni para, kullanıcılara parayı bir sentten daha az bir fiyata istedikleri şekilde hareket ettirme özgürlüğü verir. Platform, Venezuela, Kolombiya’da ilerleme kaydetti ve Tayland’daki varlığını yavaş yavaş genişletiyor ve bu gelişmeler, madeni paranın piyasaya sürülmesinden bu yana önemli ölçüde arttığını gördü. Uzmanların madalyonun fiyatının neden artacağını düşündüğüne bakalım. 

TradingBeast, 2020 Şubat ayının başında DASH fiyatının 42 $ civarında olacağını tahmin ediyor. Beklenen maksimum fiyat 58 $ ve minimum fiyat 39 $ ‘dır. Madeni paranın ayı 46 $ civarında bitirmesi bekleniyor..

Mart ayında madalyonun fiyatı ay başında 46 dolara ulaşacak. Maksimum fiyatın 62 $ ve minimum fiyatın 42 $ olması bekleniyor. Ayın sonunda fiyatın 50 dolar civarında olması bekleniyor..

Nisan başında fiyatın 50 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor. Maksimum fiyatın 67 $ ‘a ulaşması ve minimum fiyatın 45 $ olması bekleniyor. Madeni paranın ayın 54 $ civarında sona ermesi bekleniyor..

Tahminler devam ediyor ve Aralık ayına kadar madalyonun yaklaşık 74 $ ‘dan ay işlemine başlaması bekleniyor. Minimum fiyatın 64 $ civarında ve maksimum fiyatın 95 $ civarında olması bekleniyor..


En iyi 5 kripto para birimi performans gösterenleri hakkında yeni bir makale önde gelen bir kripto yayını geçtiğimiz günlerde ana ağ üzerinde 0.14 sürümünün piyasaya sürülmesinin, ağın güvenliğini, ilk çalışma kanıtı olan% 51 madencilik saldırılarına karşı yükselttiğini belirtti. Bu tür gelişmeler, madeni paranın fiyatının 2018’den 2019’a% 58 oranında arttığını gördü ve platform büyümeye devam ettikçe bunun devam etmesi bekleniyor.. 

İkili CEO Roman Ferrez, geçtiğimiz günlerde Dash coin ile ilgili olumlu yorumlarda bulundu. Tarihinde yayınlanan bir makalede başka bir önde gelen yayın, Ferrez, Dash’in en çok kullanılan kripto para birimlerinden biri olduğunu ve bunu 9 dijital para birimi listesine ekleyerek Euro Bölgesi’nde yeni pazarlara açtığını belirtti. Bu, Dash’in büyük bir potansiyel gösterdiğini ve farklı pazarlara girmeye devam ettikçe fiyatının da olumlu yönde etkileneceğini gösteriyor.. 

Ek olarak, Dash Core Group CEO’su Ryal Taylor, madeni paranın eklenmesinin fiat tabanlı finansal piyasalar ve kripto para birimleri arasındaki köprüyü güçlendirmeye yardımcı olduğunu ve ayrıca Euro bölgesindeki vatandaşların bundan daha fazla fayda sağlamasına yardımcı olmak için daha iyi yollar sağladığını belirttikten sonra olumlu duygular verdi. merkezi olmayan ödemeler. 

Bugün Binance’te Dash satın alın!

Dash’in fiyatını etkileyen diğer faktörler arasında;

Dash Topluluğu Güçleniyor

Son zamanlarda, DashRoots duyuruldu platformunun lansmanı. Bireylerin ve ekiplerin Dash topluluğu tarafından sağlanan fonlara daha fazla erişmesine yardımcı olacaktır..

DashRoots’un kurucularından Martin, diyor platform taban düzeyindeki kişilerin yeteneklerini ve becerilerini Dash’e taşımalarına yardımcı olur. Fikirlerinin doğrudan Dash topluluğundan fonlanmasına yardımcı olarak gerçekleşir.

Dash hazinesinin ağın çok önemli bir parçası olduğunu ekliyor. Evrimi mümkün kılar, ancak bazen küçük fikirleri finanse etmek çok pahalıdır. Dashroots’un en çok yardım edeceği alan budur. İnsanların becerilerini ve fikirlerini taban düzeyinde, “küçük şeylerin büyük şeylere dönüşebileceği” projeye getirmeleri için daha küçük miktarlar toplamasına yardımcı oluyoruz.

Bu tür bir aktivizm, Dash’in Venezula’da başlattığı SMS tabanlı cüzdan gibi yenilikçi fikirlerin ötesine geçerek, kripto benimsemesinde ön plana çıktığını görebilir..

Artan Fayda

Yakın zamanda bir kripto para birimi işlemleri üzerine çalışma Bu da Dash’in küçük alım satımlarda en çok kullanılan para birimi olduğunu buldu. Gerçek dünyadaki kullanımını para olarak gösteren bir şey. Çalışma, BitInfoCharts’tan en iyi kripto para birimlerinden veri toplamayı içeriyordu.

Daha sonra, farklı ağlardaki ekonomik faaliyetin doğasını çıkaran istatistikler ve eğilimler oluşturmak için kullanıldı. Bulgular heyecan verici bir okuma sağlıyor. İstatistikler, Dash’in sürekli olarak düşük ortalama ve medyan işlem değerlerini koruduğunu göstermektedir. Bu nedenle, Dash çoğunlukla perakende alımlar ve diğer benzer amaçlar için kullanılmaktadır..

Anypay’deki tüccar verileri de hipotezi destekliyor. Ayrıca, spekülatif kış balonundan bu yana düşen diğer kripto para birimlerine rağmen Dash işlem hacmi verileri sabit kaldı..

Spekülatif ticaretlerdeki düşüşü engelleyen tüccar işlemlerinde artışı gösterir..

Önde Gelen Brezilya Borsasında Dash Ekleme

Önde gelen Brezilya kripto borsalarından biri geçtiğimiz günlerde Dash’i platformlarına entegre ettiğini açıkladı. Bu, hem tüketici hem de tüccarın kripto para birimine erişimini önemli ölçüde genişletmeye yardımcı olacak bir harekettir..

İçinde cıvıldamak 28 Şubat’ta yapılan Coinbene, Dash’i tüm ülkede devrim yaratacak bir madeni para olarak övdü ve aynı zamanda madeni paranın gerçek dünyadaki kullanılabilirliğe odaklanması nedeniyle düşük piyasada bile tutarlı bir şekilde değerlenebilecek bir para birimi..

Şu anda, borsa dünya çapında 3 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip ve 100’den fazla kripto çifti sunuyor. Ayrıca kripto alıp satmak için Brezilya’daki en düşük ücretleri% 0,10 ile alıyor..

Bu hareket, Dash’in Güney Amerika’da, özellikle Venezuela ve Kolombiya’da hızlı bir büyüme yaşadığı bir zamanda geldi. Brezilya’nın önde gelen borsalarından birine eklenmesi, madeni paranın Latin Amerika üzerindeki etkisini artırmaya devam etmesine yardımcı olacak, çünkü söz konusu satın alma ve satma söz konusu olduğunda tüketicilere ve tüccarlara daha fazla harcama seçeneği sunacak..

DASH Fiyat Tahmin İşlem Görünümü Analizi Güncellendi 13 Şubat 2021

Btc sabit kalırsa DASH çok daha yüksek çalışabilir tarafından SvarogPerun açık TradingView.com

Dash analisti, DASH’in yakın gelecekte 300 dolara doğru hareket etmeye başlayabileceğini gösteriyor. Bunun gerçekleşmesi için, sanal para biriminin madeni para başına 224 $ ‘dan mevcut direnci aşması gerekecek. Bu kadar yakın zamanda yapmayı denediğini, ancak başarılı olamayacağını düşünmek zor olacak..

Tabii ki, DASH, Bitcoin dahil olmak üzere piyasadaki diğer sanal para birimlerinin fiyatı ile bağlantılıdır. Tüm kripto piyasası yükselmeye devam ederse, sonunda DASH’ın da genişlediğini görebiliriz. Şu anda, yeni bir çıkıştan önce biraz zaman alabilir. Ancak, bu finansal bir tavsiye değildir ve piyasa kesinlikle düşebilir.

Büyük pompa potansiyeli tarafından pouyam89 açık TradingView.com

Analist, Dash’in düşüş trendi üçgenini kırdığını ve madeni para başına 150 dolara ulaşabildiğini gösteriyor. Ancak, şimdi destek haline gelen ve direnç olmadan önce 100 dolarlık fiyat seviyesi bölgesini yeniden test etti.. 

Bu TradingView analisti tarafından paylaşılan grafikte görülebileceği gibi, DASH için bir sonraki direnç seviyesi tüm zamanların en yüksek seviyesinden önce 290 USDT, 400 USDT, 505 USDT ve 620 USDT’yi içeriyor. Buna rağmen hala bu seviyelerden uzağız. 

Sanal para birimi için yeni bir ralli başlarsa DASH’ın bu seviyelerde işlem görmeye başlaması mümkün olabilir. Elbette Bitcoin’in aldığı trendi yakından takip ediyoruz.

DASH / USDT Ufukta Güçlü Hareket tarafından FieryTrading açık TradingView.com

Dash, analistin gösterdiği gibi 1 saatlik grafikte güzel bir flama ile işlem görmeye devam ediyor. Bu, sanal para biriminin madeni para başına yaklaşık 148 USDT direnç seviyesine doğru hareket etmesine yardımcı olabilir. Ancak DASH, şu anda ana direnç olarak çalışan 135 USDT bölgesini terk etmek için mücadele ediyor.. 

Bu arada, 116 USDT seviyesi de destek olarak çalışıyor. Geçtiğimiz haftalarda, bu iki seviyenin destek ve direnişin yanı sıra nasıl çok iyi çalıştığını gördük. Bununla birlikte, DASh düşmeye devam ederse, dikkat etmemiz gereken bir sonraki seviye 109 USDT ile 108 USDT arasındadır..

Diğer kriptolardan listeden çıkma olası tehlikesi? tarafından alexei131330 açık TradingView.com

Dash şu anda madeni parayı madeni para başına 90 dolara iten bir direnç seviyesinde işlem görüyor. Üstelik bu bölge destek olarak çalışmalı ve bu seviyeyi sürdürebilmelidir. Analist, temellerin önümüzdeki aylarda çok önemli bir rol oynayacağını düşünüyor.. 

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) şu anda sanal para birimlerini düzenlemektedir. Birçok kullanıcı bu sorundan endişe duyuyor ve sonunda bu seviyelerde satışlarını artırabilir. Bu nedenle, bunun Dash ve Monero ve Dash gibi diğer dijital varlıklar üzerinde biraz satış baskısı olabilir. Şu anda analist, 92 $ ve 95 $ ‘lık kısa girişler görüyor..

Dash / USDT – 19 Aralık Güncellemeleri. Bu yüzden yakında bir düzeltme bekleyin tarafından Bitcoinbolivar açık TradingView.com

Analist, Dash’in madeni para başına 60 dolara hareket ettiğini ve bu durumun, dijital para biriminin gelecekte tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselen boğa koşusuna başlaması için büyük bir olasılık olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, analist şu anda DASHUSDT için oldukça fazla genişlediğimizi söylüyor.. 

Bitcoin düşerse Dash önümüzdeki günlerde kesinlikle düzelebilir. Sanal para birimi, BTC tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23.777 $ ‘ı aşarsa veya mevcut fiyatlardan 95 $’ a ve hatta kripto para başına 86 USDT’ye düşebilirse, kesinlikle 124 $ ve 136 $ ‘a doğru hareket edebilir. Yazım sırasında, DASH madeni para başına 111 USDT’ye yakın kalıyor.

Bugün Binance’te Dash satın alın!

Sonuç ve Fiyat Tahmini

İlgilenen uzun vadeli partiler, daha ucuz bir fiyata bir bölüm veya bütün bir masternode kazanabilirler..

Yukarıda detaylandırıldığı gibi, Dash içinde umut ve iyimserlik vardır ve yukarıdaki grafiklerde gösterilmektedir. Dolayısıyla, Dash’in önümüzdeki aylarda daha iyi performans gösterdiğini bekleyebiliriz.

Son olarak, Dash’inizi satın almak (veya takas etmek) istiyorsanız, bunu birçok borsada yapabilirsiniz. Denemenizi öneririz Kucoin. Bunun nasıl yapılacağına dair bir rehber bulabilirsiniz İşte (not: bu kılavuza sahip değiliz).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map