CEO’nun İşten Ayrılmasının Ardından SALT İle İlgili Bir Güncelleme

Kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi için kesinlikle en iyi yıllardan biri olan 2017’den sonra 2018, çeşitli kripto projeleri için birçok zorluğu beraberinde getirdi. TUZ, üyelik tabanlı ve blockchain destekli borç verme ve ödünç alma platformu.

SALT, Şubat ayında yeni üyelikleri askıya aldıktan sonra, Temmuz 2018’de CEO’su Shawn Owen’ın aniden şirketten ayrılmaya karar vermesiyle bir kez daha zor bir yamaya girdi..

Bu olay çok kısa bir süre sonra gerçekleşti Nexo (SALT’ın en güçlü rakiplerinden biri ve aynı zamanda blok zinciri destekli bir kredi sağlayıcısı) şirketi satın almayı teklif etti. Nexo o hafta Cuma günü bir Niyet mektubu (LOI) SALT’ın “karşılık gelen teminat varlıkları, marka varlıkları ve müşteri veritabanı ile teminat altına alınan kredi alacakları” gibi varlıklarını satın almak için.

Çok az resmi ayrıntı açığa çıktığı için, bu ani ayrılma SALT için çok fazla kötü basını tetikledi, hatta bazıları, yatırımcı parasıyla ortadan kaybolan etik olmayan kripto para organizatörlerinin hileli bir uygulaması olan bir çıkış dolandırıcılığı olasılığına işaret etti. projenin ICO’su (ilk madeni para teklifi).

Sonra ne oldu?

Başlangıç ​​olarak, Nexo’nun teklifi, SALT topluluğu tarafından bu tür tanıtım gösterilerine kaşlarını çatarak büyük ölçüde reddedildi. Daha sonra, platform yetkilisinin tanımladığı gibi, Sean Owen’ın yerine geçici Başkan ve CEO Bill Sinclair getirildi. Blog yazısı.

Yeni CEO, projeye olan güvenini ve SALT’ın geleceğiyle ilgili iyimserliğini ifade etme fırsatını kaçırmadı ve “Geleneksel finansal hizmetler ile blok zinciri arasında sürekli bir inovasyon köprüsü kurmayı dört gözle bekliyorum. Böylesine zeki ve özverili insanlarla çalışmak bir zevkti ve biz daha yeni başlıyoruz. “

4

Kaynak: Wikipedia

Tüm zorluklara ve engellere rağmen, SALT, çeşitli olayları duyuran daha fazla blog yazısı sayfalarda görünmeye devam ettikçe gelişimini durdurmamış gibi göründü. platformun Medium blogu.

Ardından gelen olaylar, önceki tüm söylentileri asılsız olarak tanımladı. Yakın zamanda Blog yazısı 1 Ağustos’tan itibaren Bill Sinclair, şirketin gelecekteki yeniliklere olan bağlılığına dikkat çekmekte kararlıydı. Bu nedenle CEO, çeşitli rakiplerin SALT’ı satın almaya gösterdiği ilgiden dolayı takdirini nazikçe ifade etti..

“Yakın zamanda SALT, işletmemizi satın almakla ilgilendiğini gösteren bir dizi pazarlama sorusu aldı. Rakiplerimizin amacımıza ve iş modelimize olan ilgisini takdir etsek de, şirketimiz satılık değildir ve herhangi bir M&A (birleşme ve devralmalar) faaliyetleri, ” ilan etti.

CEO, temsil ettiği projeye olan güvenini bir kez daha belirterek blog gönderisini sonlandırdı. “Bugüne kadar hizmet verilen 50 milyon doların üzerinde kredi, 70.000’den fazla kullanıcı tabanı ve 3 ülkedeki aktif kredilerle, topluluk, SALT’ın güçlü kaldığından ve ürünlerini, hizmetlerini ve kullanılabilirliğini iyileştirmeye adadığından emin olmalıdır.”

SALT’ın yeni POA programı

Sonraki haftalarda SALT, yeni bir Erişim Kanıtı (POA) programı üye esnekliğini genişletmeyi amaçladı.


“Uzun zamandır beklenen POA ile üyeler artık kredilerini yapılandırma konusunda daha fazla esnekliğe erişebiliyor. Bu, üyelere, bireysel borçlanma ihtiyaçlarını karşılamak için yaklaşımlarını uyarlama fırsatı verir. Üyelerin artık ödünç alma limitlerine erişmek için SALT üyelik birimlerini önceden kullanmaları gerekmiyor. SALT üyelik birimlerini kredi şartlarını özelleştirmek için kullanabilirler, “ blog yazısı açıklıyor.

Kısacası, POA, platform kullanıcılarına, SALT jetonunu kullanarak kredi koşullarını değiştirmenin basit bir yolunu sağlar..

SALT’ın hizmetleri artık 35 ABD eyaletinde kullanılabilir

Daha da etkileyici olanı, şirketin genişleme ABD’deki 20 eyalette daha faaliyet gösterdi. SALT, bu hamlesiyle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki toplam 50 eyaletten 35 eyalete pazar penetrasyonunu genişleterek pazar erişimini% 60 artırdı. SALT’ın ayı piyasasında bunu başardığı gerçeği, şirketin iş anlamına geldiğinin tek başına kanıtı olmalıdır. SALT’ın ABD’nin geniş coğrafi ölçeği ve ilgili tüm devletler arasındaki düzenleyici çeşitlilik gibi engelleri aşmış olması da ilham verici bir durumdur..

“Yakın zamana kadar SALT Lending, 15 ABD yargı bölgesinin yanı sıra Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık’ta faaliyet gösteriyordu. Üyelerimize olanak sağlamak için aktif olarak ek fırsatlar arayışımız karşılığını verdi. Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyetlerimizi toplamda 35’e genişletebileceğimiz 20 yeni yargı bölgesinin eklendiğini duyurmaktan gurur duyuyoruz. Etkili bir şekilde erişimimizi% 60 artırdık. Büyümemiz devam ederken, nerede faaliyet göstereceğimize dair ek duyurular yapmayı planlıyoruz. Bugün için, çok sayıda yeni üye başvurusuna hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz ”,” diye açıklıyor blog yazısı.

1

Kaynak: https://blog.SALTlending.com

Kâr amacı gütmeyen kuruluşların yararına yeni bir ortaklık

SALT ayrıca Blog yazısı SALT Bridge Foundation’ın “hayırsever kardeş kuruluşu”, diğer küçük kar amacı gütmeyen kuruluşlara yardım eli uzatmak için Doing Good Foundation ile ortaklık kurduğunu.

Dinamik fiyatlandırmanın tanıtımı

Onun içinde Blog yazısı, SALT, rekor kıran büyümesini ve artık sadece bir start-up şirketi olmadığı gerçeğini anlatıyor. Gönderi ayrıca, şirketin dinamik bir fiyatlandırma modeline nasıl geçtiğine, ilgili tüm faydalara ve bu hareketin SALT’ın kendi deneyimlerinden ve topluluğundan öğrendiği her şeyin bir yansıması olduğuna dair bir bakış sunuyor..

2

Kaynak: Adobe Stock

SALT üyeliklerini doğrudan SALT Borç Verme’den satın alırken, kullanıcılar “teklif edilen fiyatta miktar satın alma limiti yok”, “fiyatta kayma yok” gibi rekabetçi bir geri ödeme politikasından ve borçlu kontrol panelinde fiyat güncellemelerini görüntüleme olasılığından yararlanacaklardır. gerçek zamanda.

“Amaç, müşterilerimize rekabetçi bir fiyat ve kolay bir deneyim sunmaktır.,“CEO Bill Sinclair.

SALT, tüm güncel olaylara dayanarak, mükemmel bir profesyonellik örneği olarak tanımlanabilir. 2018’in ilk yarısı, şirket için pek çok iniş ve çıkışların yaşandığı heyecan verici bir dönemdi, ancak SALT sadece yol boyunca tüm engelleri ve engelleri aşmayı değil, aynı zamanda tüm cephelerde etkileyici bir gelişme derecesini korumayı başardı..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map