Binance Launchpad ile Gerçekleşen 13 IEO

(Ocak 2020’de güncellendi) Geçen yılın, daha çok IEO’lar olarak bilinen ilk değişim tekliflerinin yılı olduğu kanıtlandı. Yeni kaynak yaratma yöntemi, çok sayıda proje bu şekilde milyonları toplamayı başardığı için kripto endüstrisini kasıp kavurdu. İlginç bir şekilde, ilk IEO 2017’de gerçekleşti, ancak ICO ateşinin zirvesinde düşük anahtar kalmaya devam etti – IEO’ların artık hızlı bir şekilde yerini aldığını gösteren bir bağış toplama modu.

Binance, IEO’lar söz konusu olduğunda lider konumdadır ve borsanın bugüne kadar başardığı olağanüstü başarı, diğer kripto borsalarının benzer ürünleri kendi lansman platformları aracılığıyla sunmak için acele ettiğini gördü..

Aşağıda, başlatma panosu aracılığıyla Binance’de halihazırda yer almış olan 13 IEO’nun tümüne bir göz atacağız..

1.     GIFTO

Gifto Aralık 2017’de Binance Launchpad’de sunulan ilk IEO belirteciydi. Platform, küratörlüğünü yapılabilen, satın alınabilen, gönderilebilen, izlenebilen sanal hediyeler için kendi kendini yöneten ve kendi kendini sürdüren bir ekosistem olmak üzere tasarlanmış evrensel bir hediye protokolüdür. ve Facebook, Instagram, Uplive, YouTube ve çok daha fazlası gibi herhangi bir içerik platformunda değiş tokuş edildi.

Gifto, dünyanın dört bir yanında 35 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan ve dünyanın en hızlı büyüyen canlı yayın uygulaması olan Uplive tarafından oluşturuldu. Proje dakikalar içinde 30 milyon dolarlık sabit sınır hedefini yükseltmeyi başardı ve şimdi odak noktası kitlesel benimsemeyi artırmaya kaydırıldı..

Gifto, GTO’yu bir numaralı sosyal eğlence simgesi haline getirme vizyonunu sürdürürken, boru hattında önemli entegrasyonlar ve ortaklıklar var. Şimdiye kadar jeton oyun, canlı yayın, sanat, hayır işleri ve sanal hediye yapımında kullanılıyor..

2.     EKMEK

Bread, 140’tan fazla ülkede bir milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan, hızla büyüyen, merkezi olmayan bir finansal hizmetler platformudur. Token BRD, Aralık 2017’de Binance Launchpad’de sunulan ikinci token oldu ve 90 dakikadan kısa bir sürede 32 milyon $ ‘ı artırmayı başardı..

Belirteç, kullanıcıların uygulamasında sunulan premium hizmetlere ve işlevlere erişmesine olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca kripto para kullanıcıları için sadakat programı aracılığıyla ödül alabilirler. Platform, dünyanın en büyük ademi merkeziyetçi bankasını inşa etmeye çalışıyor. Ve özünde, Bread her zaman ücretsiz olan güvenli cüzdan yetenekleri sunar. Bu nedenle, kullanıcıların herhangi bir zamanda dünyadaki herhangi bir kişiye kripto para birimlerini almasına, depolamasına ve göndermesine izin vermek.

Kısacası, platform, kullanıcıların tüm dijital varlıklarını üçüncü tarafları veya herhangi bir merkezi hizmeti dahil etmeden güvenli bir şekilde depolamaları ve ticaret yapmaları için birincil yol olmayı hedefliyor..

3.     BitTorrent

Geçen yıl ICO balonunun patladığını gördü ve çeşitli düzenleyicilerden gelen artan baskı, ICO’lar aracılığıyla fonlarını artıran birçok projenin parayı yatırımcılarına iade etmeye zorlandığını gördü. Birçok dolandırıcılık projesinin varlığı da yardımcı olmadı ve yatırımcıların jeton teklifleriyle güvenlerini yitirdiklerini gördük..

Bununla birlikte, geçen yılın Aralık ayında Binance, çeşitli projelerin fırlatma rampası aracılığıyla fon toplamasına yardımcı olacaklarını ve böylece endişeli yatırımcıların çoğuna hitap ederek güvenlerini geri kazandıklarını duyurdu..

BitTorrent, Ocak ayının sonuna doğru teklif edilen 2019’un ilk IEO’su oldu. Proje 7,2 milyon doları aşmayı başardı. Token satışı, biri BNB jetonunda ve diğeri TRX’te yapılan satın alımları içeren iki eşzamanlı seansta gerçekleşti..

BNB oturumu 13 dakika 25 saniye sürdü ve 23.76 milyar BTT token satılırken, Tron oturumu 14 dakika sürdü ve 35.64 milyar BTT token satıldı..

4.     Get.AI

Get.AI Binance Launchpad’de sunulan yılın ikinci IEO’suydu. Token satışı, yirmi iki saniye içinde 6 milyon doları aşmayı başaran proje ile Şubat ayında gerçekleşti. Para, ekosistemin gelişimini finanse etmeye gidecek.

Fetch.AI, FET belirtecini bir değişim aracı olarak kullanan bir veri ticaret platformu ve dijital altyapı sağlayıcısıdır. Platform, otonom dijital girişlerin insan müdahalesine gerek kalmadan birbirleriyle işlem yapmasını mümkün kılıyor. Bu, platformu insan tarafından çalıştırılan herhangi bir sistemden daha hızlı hale getirir ve hızlı mikro ödemeler ve veri aktarımları için idealdir..

Sonuç olarak, platform ekonomik bir internet oluşturmak için makine öğrenimini, yapay zekayı, çok aracılı sistemleri ve blok zinciri bir araya getiriyor. Bunun ne anlama geldiğini anlamakta güçlük çekiyorsanız, ekonominin veri, hizmetler, donanım, insanlar ve altyapı gibi hareketli parçalarının dijital temsilcilerinin etkili tanıtımlar ve tahminler yoluyla faydalı işler yapabileceği bir ortam..

Bu aracıları, hem kendi adlarına hem de bireyler, hükümetler, özel işletmeler vb. Paydaşları adına kararlar alabilen dijital varlıklar veya yaşam formları olarak düşünün..

5.     Celer Ağı

Platformu aracılığıyla en az bir iyi projeyi destekleme vaadini yerine getirmek, Celer Ağı (CELR), Mart ayında Binance fırlatma rampasında sunulacak üçüncü token oldu. Tüm satış 17 dakikadan daha kısa bir sürede tamamlandı ve proje 4 milyon dolarlık sabit sınırını başarıyla yükseltti.

Satış tek seansta gerçekleşti ve 3.129 yatırımcının ilgisini çekti. Yeni fon enjeksiyonu ile proje, sıfır ücretli işlemler sunmak için akıllı sözleşmelerden yararlanacak hızlı, ölçeklenebilir bir çözüm geliştirmek istiyor..

Celer Network, zincir dışı ölçeklendirme teknikleriyle mevcut ve gelecekteki blok zincirlerine internet ölçeklenebilirliği getirmeyi amaçlayan yeni bir teknoloji ve ekonomik mimaridir..

Şimdiye kadar, platform kullanıcılara milyarlarca güvensiz, güvenli ve özel zincir dışı TPS’yi ölçeklendirme yeteneği sunuyor.

6. Matic Ağı

Matic Ağı Ethereum ana zincirinin merkeziyetsizliği ve güvenliğinden yararlanırken zincir dışı hesaplama için yan zincirler kullanılarak ölçeklenebilirlik sağlayan bir Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. Proje tutkuyla ana akım blok zincirinin benimsenmesi için bastırıyor ve blok zinciri ekosistemini ölçeklendirme misyonunda sürekli olarak tüm vaatlerini yerine getiriyor. 40’tan fazla Dapp zaten Matic’te geliştiriliyor.

Matic, kısa bir süre önce, MATIC sahiplerinin platformdaki en iyi ticaret deneyimine erişimini sağlamak için güvenlik, likidite ve yürütme hızına odaklanan bir kripto borsası olan WhiteBit ile işbirliği yaptı..

Coinbase Ventures’tan Seed Round yatırımı aldıktan sonra Matic, token satışını Nisan 2019’da Binance Launchpad aracılığıyla gerçekleştirdi. IEO sırasında Binance, şanslı kazananların BNB’yi kullanarak sunulan 1,9 milyar MATIC tokeninden kendilerine ayrılmış kişisel paylarını satın alma şansı elde ettikleri bir piyango düzenledi.. IEO 24 saat içinde 5 milyon dolarlık sabit sınırına ulaşan büyük bir başarıydı. Bu güne kadar, Matic’in IEO’su, token performansı açısından tarihteki en başarılı IEO olmaya devam ediyor – yalnızca Binance Launchpad aracılığıyla tutulanlar değil, bir bütün olarak sektör..

7. Uyum

Uyum durum paylaşma ve uçtan uca ağ oluşturmada önemli yenilikler sunan hızlı ve güvenli bir blok zinciridir. Platform, BLS çoklu imzasını kullanan oldukça ölçeklenebilir bir BTF fikir birliğine sahiptir. Ayrıca doğrulanabilir Gecikme İşlevi (VDF) kullanan güvenli bir dağıtılmış rastgelelik oluşturma protokolüne sahiptir. Ve ağ güvenliğini garanti eden uyarlanabilir PoS tabanlı bir parçalama mekanizması.

Platform IEO’sunu tuttu Mayıs 2019’da, etkinlik sırasında kazanan piyango biletlerini çeken ve talep eden katılımcılara toplam 1,58 milyar ONE token satıldı. Her bir jeton 0,003175 ABD Doları veya 0,000092 BNB’ye gitti.

8. Elrond

Elrond iki temel unsuru kullanarak güvenlik verimliliği ölçeklenebilirliği ve birlikte çalışabilirlik sunmaya odaklanan yüksek verimli bir genel blok zinciridir; yeni bir güvenli hisse senedi fikir birliği mekanizması ve Uyarlanabilir Durum Parçalama.

Platformun temel özelliklerinden bazıları şunlardır; Değiştirilmiş BLS çoklu imzalarıyla iki iletişim turunda fikir birliği, parça içi ve parça arası düğüm yeniden karıştırma nedeniyle kötü niyetli saldırılara karşı yüksek direnç ve parçalar üzerinde dengeli bir yük ile durum parçalanmış bir mimari üzerinde akıllı sözleşmeler.

Elrond düzenledi IEO’su Temmuz 2019’da 5.000.000.000 ERD tokeninin bir piyango formatında 10833 kazanan bilete satıldığı.

9. WINk

WINk kullanıcıların, platformun yerel belirteci olan WIN belirtecinden yararlanan birden fazla blok zinciri ekosisteminde oynamasına, sosyalleşmesine ve pay almasına olanak tanıyan bir oyun platformudur. WINk, davranışsal madencilik, yenilikçi jeton ekonomisi tasarımı ve diğer teşvik mekanizmalarının kullanılması yoluyla yüksek kaliteli bir merkezi olmayan oyun deneyimi oluşturmayı başardı. Platform aynı zamanda geliştiricilerin gerçek benimsemeyi teşvik eden dApp’ler oluşturmasını sağlar ve ayrıca kullanıcıları platformda aktif paydaşlar olarak katılmaya ve katkıda bulunmaya teşvik eder..

Özelliklerinden bazıları, ekiplerin projelerini sorunsuz bir şekilde entegre etmelerine veya benzersiz oyun dApp’leri oluşturmalarına olanak tanıyan geliştirici araçları ve API’leri, Fiat onramps stabilcoins’i ve daha fazla Defi entegrasyonunu ve Sektör lideri sosyal özellikler canlı operasyonları ve etkinlikleri içerir..

Platform, kullanıcılar ve hacim açısından bir numaralı dApp olduğunu iddia ediyor. Tuttu IEO’su Temmuz 2019’un sonunda, 49.950.000.000 WIN jetonunun bir piyango aracılığıyla 200.000 kazanan bilete satıldığı.

10. Perlin

Perlin komiteler veya delegasyon kullanmayan, böylelikle Bitcoin’in güvenlik özelliklerini ve ayrıca özel zincirlerle karşılaştırılabilecek hızları sağlayan lidersiz bir risk kanıtı akıllı sözleşme platformudur. Platform, 31000+ TPS iş hacmine ulaşır. Sürekli olarak kesinliğe kadar 0 ila 4 saniye süreye sahip olduğunu iddia ediyor ve bunların tümü Wavelet-a-DAG tabanlı olasılıksal fikir birliği mekanizması ile mümkün kılınmıştır..

Bazı özellikleri arasında minimum donanım düğümleri bulunur; verimli ve ölçeklenebilir ve etkileşimli bir küresel geliştirici topluluğuyla gurur duyuyor.

Platform düzenlendi IEO’su Ağustos 2019’da 86.530.500 PERL jetonunun piyango aracılığıyla 13.400 kazanan bilete satıldığı.

11. BANT

Grup Protokol, halka açık blok zincirlerinde katman-2 protokolü olarak hizmet veren güvenli ve ölçeklenebilir merkezi olmayan bir oracle’dır. DApp’lerin, Web 2.0 ve 3.0 arasındaki kullanım senaryoları arasında köprü kuran güvenilir aracılar olmadan internetteki mevcut verilerden yararlanmasını sağlar. Bandın benzersiz çoklu jeton modeli ve stake mekanizması, verilerin manipülasyondan uzak olmasını sağlar.

Bazı özellikleri arasında; Veri bütünlüğünü sağlamak için delege edilmiş bir pay kanıtı kullanarak verileri zincir üzerinde sorgulanmaya hazır hale getirmek, bu birçok fayda sağlar,% 50’nin üzerinde bir oranla çoğu merkezi olmayan alternatiften daha ucuzdur ve merkezi olmayan bir ekonomik teşvik sağlar.

Platform düzenlendi IEO’su Eylül 2019’da, 12.368.200 BAND jetonunun piyango aracılığıyla 19.500 kazanan bilete satıldığı.

12. KAVA

Kava BTC, BNB, XRP ve çok daha fazlası gibi büyük kripto varlıklarının kullanıcılarına teminatlı krediler ve stabecoin sunan zincirler arası bir DeFi platformudur. Platform, önde gelen kripto para birimi fonları ve Cosmos ve Ripple gibi büyük projeler dahil olmak üzere dünya çapında 100’den fazla işletme tarafından desteklenmektedir. Kava’nın iki jetonu vardır; Ağı güvence altına almaktan ve önemli parametreler üzerinde oy kullanmaktan sorumlu bir yönetişim ve stake etme belirteci olan KAVA ve kripto varlık teminatı ile desteklenen algoritmik olarak korunan bir stabilcoin olan USDX.

Bazı özellikleri arasında; çok teminatlı borç pozisyonları, Karşı Taraf Borç Verme yok ve algoritmik olarak korunan stablecoin.

KAVA düzenlendi IEO’su 6,521,739 KAVA jetonunun piyango aracılığıyla 15.000 kazanan bilete satıldığı Ekim 2019’da.

13. TROY

TROY kripto para ticareti ve varlık yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir ana brokerdir. Platform, kullanıcılara bir grup kripto borsasının toplu likiditesine tam erişim yoluyla toplu alım satım sağlar..

Platform ayrıca, yapay zeka ve niceliksel modellerle optimize edilmiş blockchain verileri, piyasa verileri, sosyal veriler, ticaret verileri ve medya verileri hakkında bilgi sunan veri analitiği yoluyla müşteri kararlarını destekler. Ayrıca TROY, yüksek frekanslı ticaret algoritması performansını iyileştirmek için birlikte konum ve düşük gecikmeli erişim hizmeti ile güçlendirildiği için kullanıcılara tam yığın varlık yönetimi çözümleri sunar..

Platform IEO’sunu tuttu Aralık 2019’da, 800.000.000 TROY jetonunun piyango aracılığıyla 20.000 kazanan bilete satıldığı.

İki yıldan fazla bir süredir UseTheBitcoin araştırmayı yaptı, haberleri ele aldı ve okuyucuların en iyi blockchain projelerini bulmalarına yardımcı oldu. Geri dönmeye devam ettiğimiz tek şey Binance.

Binance kendini yeni başlayanlar ve deneyimli tüccarlar için en iyi ticaret platformu olarak ayırdı ve yatırım yapman için sana yüzlerce jeton veriyor. Bugün ticarete başla Binance!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map