(13 Şubat 2020’de güncellendi)  Binance coin, yılın ikinci yarısında büyümesi yavaşlasa da 2019’da muhteşem bir yıl geçirdi. Binance fırlatma rampası aracılığıyla birkaç IEO’nun piyasaya sürülmesiyle canlanan BNB, yıl sonunda% 150’nin üzerinde kazanç elde ederek BTC’yi geride bırakmayı başardı. Bu jetonun 2019’da bir noktada% 600’ün üzerinde kazanç kaydetmeyi başardığını unutmayın..

BNB’nin başarısının anahtarı, Binance değişiminin, sürekli büyüyen ekosisteminin her yönünü kapsayan bir yönü olacak şekilde jetonu ustalıkla tasarlamayı nasıl başardığıdır. Şimdiye kadar, çeşitli IEO’lar, BEP2 işlem ücretleri, DEX listeleme ücretleri ve BEP2 token geçişleri için token satın almak için kullanılıyor..

Bu artan fayda, BNB’nin 2020 boyunca iyi performans göstermeye devam edeceği anlamına geliyor.

Bu yazıda, BNB’nin 2020’de iyi zamanlar geçireceğini öne süren uzman görüşlerine ve teknik analize bir göz atacağız..

Bugün Binance’de BNB satın alın!

Uzmanların BNB Fiyatının Neden Artacağına Dair Görüşü

Eski bir Coinbase çalışanı olan Tomaino, BNB tokeni için yükseliş eğilimi olduğuna inanıyor. Binance’in kripto para birimi değişim endüstrisindeki hakimiyetini koruduğunu iddia ediyor. Bu, merkezi olmayan değişim hizmetlerindeki iyileştirmelerle gelişen Binance’e bağlıdır. Bu, madalyonun fiyat artışını görecek.

Göre önde gelen bir kripto yayını, Binance platformu, BitTorrent token (BTT) ve Fetch.AI (FET) token gibi birkaç projeyi başarıyla başlattı ve ayrıca büyük katılımı teşvik edecek güçlü kullanıcı vakalarıyla kaliteli tokenler üreterek ilk para tekliflerini yeniden canlandırmayı planlıyor. Bu tür gelişmeler BNB’nin benimsenmesini artıracak ve fiyatını artıracaktır.. 

 Messari, son bir yılda BNB için yatırım getirisinin% 154 olduğunu bildirdi. Ancak son altı ayda yatırım getirisi% 560’a çıktı. Sebebin bir kısmı, platformun arzı daraltmak için BNB’yi sık sık “yakma” stratejisidir. Kanıtlanmış bir strateji olarak bu, madalyonun fiyatının artacağını gösteriyor. 

bunlara ek olarak, WalleInvestor.com Binance Coin’in karlı bir yatırım seçeneği olduğuna inanıyor. Sitenin uzun vadeli tahminlerine göre artış bekleniyor. 2024-06-22 için fiyat tahmini 71.763 $ ‘dır. 5 yıllık bir yatırımla ROI’nin +% 93 olması bekleniyor. Bu tahmin, Binance platformundaki önceki ve güncel gelişmelere ve gelecek planlarına dayanmaktadır.. 

Bugün Binance’de BNB satın alın!

BNB’nin fiyatını daha da yükseltmeyi vaat eden diğer faktörler.

BNB Hızlı Bir Sonraki ICO Jetonu Oluyor

IEO kaynak yaratma modelinin öne çıkması, BNB’nin büyümesinde önemli bir rol oynadı. Binance, her ay en az bir projeyi destekleme sözünü tuttu. fırlatma rampası.

Yıl sonunda, borsa, aşağıdakiler de dahil olmak üzere on bir farklı proje için IEO’lar düzenlemişti; BitTorrent, Fetch.AI, Celer, Matic, Harmony, Elrond, WINk, Perlin, Band, Kava ve Troy.

Launchpad, projelerin jetonlarını, akıllı sözleşme kodu yazmaya kıyasla basit ve daha az hataya açık bir platform sunan Binance Chain’de yayınlamasına olanak tanır..

Ayrıca, projelere topluluk tarafından oylanarak Binance DEX’te tokenlarının listelenmesini sağlama şansı sağlar..

Katılmak için kişinin BNB’ye sahip olması gerekiyor ve bu, 2019’da token değerinin neden arttığını gördüğümüzü açıklıyor. Bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan daha fazla IEO ile, BNB’nin fiyatının değer kazanmaya devam edeceğini görmeyi bekleyebiliriz. Binance Coin, şirketin son birkaç yıldır uyguladığı planlar sayesinde dünyanın en iyi 10 kripto para birimi arasında yer alıyor..

Artık BNB Kullanarak Gayrimenkul Satın Alabilirsiniz

10 Ekim 2018’de kripto para birimiyle ödeme kabul eden bir emlak firması olan Propy, mülk alımları için BNB alacağını duyurdu. Duyuru Twitter üzerinden yapıldı ve Binance CEO’su Changpeng Zhao heyecanlandı:

“Propy ev satın almak için BNB’yi kabul edecek! @Binance Chain geliyor ve bugün büyük bir değer deposu olan $ BNB programlanabilir paraya dönüşecek. Hızla büyüyen BNB topluluğu için, Propy’de kolay evrak işleriyle gayrimenkule yatırım yapmayı mümkün kılıyoruz. “

Propy, merkezi olmayan tapu siciline sahip küresel bir emlak piyasasıdır. BNB’yi bir ödeme seçeneği olarak ekleyerek, şirketin arkasındaki ekip uluslararası gayrimenkul işlemlerini engelleyen sorunları çözmeyi hedefliyor..

Ayrıca, küresel emlak endüstrisi için birleşik bir emlak mağazası ve varlık transfer platformu oluşturmayı hedefliyorlar..

Propy, alıcıları, satıcıları, komisyoncuları ve emanet / tapu acenteleri / noterler arasında bağlantı kurmak için akıllı sözleşmeler kullanır.

Bu hareket Binance Coin için önemlidir çünkü daha fazla insan mülkleri için BNB kullanarak ödeme yapmayı tercih ettikçe fiyatının yükselmesini bekler..

BNB Kullanarak Uçuşunuz İçin Ödeme Yapın

Yakın zamanda Binance, hem yerel hem de uluslararası havalimanlarında bir satış noktası (POS) oluşturmak için Avustralyalı bir şirket olan TravelBit ile işbirliği yaptı. Ortaklık, Binance’in başlangıçta 2,5 milyon dolar yatırım yaptığını gördü. Şimdiye kadar, şirket Brisbane havaalanında bir ödeme sistemi başlatmayı başardı..

Binance, TravelBit tarafından yatırılan parayla niyetleri dünyadaki diğer büyük havalimanlarında kripto para birimi ödeme terminalleri kurmak. Kripto kitlesinin benimsenmesini hızlandıracak bir hareket.

Şu anda, yeni POS terminalleri yalnızca en iyi kripto paraları kabul ediyor – Bitcoin, Ethereum ve Litecoin. Ve çok yakında BNB bu listeye eklenecek. Bu BNB fiyatı için ne anlama geliyor? Görmemiz gerekecek, ancak seyahat endüstrisi milyarlarca insanı etkilediği için çok büyük olabilir.

TravelBit, kendisini dünyanın ilk dijital para birimi havalimanı olarak tanımlıyor. Binance ile birlikte, her ikisi de global olarak blockchain tabanlı teknolojileri tanıtmayı planlıyor.

Ortaklık konusunda Changpeng Zhao şunları söyledi:

“Gerçek kullanım, kripto para birimlerinin benimsenme yolunda en önemli faktördür. Yabancı bir ülkeye indikten hemen sonra kendinizi yerel para biriminde bulamayacağınız için seyahat etmekten daha iyi bir kripto para kullanımı örneği hayal etmek zor. “

Sonuç olarak, bu üç durum Binance Coin’in artan kabulünü göstermeye hizmet ediyor. Bu benimsemenin çok yakında fiyatına yansımasını beklemek güvenlidir.

Daha küçük haberlerde, BNB, Binance.com tarafından kullanılan farklı stratejilerden yatırım ilgisi görmeye devam ediyor.

  1. Binance borsasında işlem gören kripto para birimi olarak kullanıldığında daha düşük işlem ücretleri.
  2. Periyodik olarak BNB tokenlerini ödül olarak veren çeşitli ticaret yarışmaları. Binance’in Twitter yayını, 8000 BNB token verecek olan en son Binance yarışmasının bazı ayrıntılarını sağladı..
  3. Yakın zamanda Uganda’da bir Afrika ofisi açan Binance’in küresel genişlemesi.

Bugün Binance’de BNB satın alın!

Binance Coin (BNB) Fiyat Tahmin TradingView Analizi Güncellendi 13 Şubat 2020

Yeşil bir 1 saatlik çubuktan sonra BNB Girişi, POC’nin üzerinde kapanır tarafından Zweiprozent açık TradingView.com

Analiste göre şu anda Binance borsasında işlem gören BNB / USDT ticaret çifti zirveye çıkabilir. Ancak, şu anda kısaltmayacağından bahsetti. Söylediğine göre, pazar günleri genellikle kripto piyasasında düzeltmeler oluyor. Hafta boyunca birçok alıcı faaliyet gösterdiği için bu genellikle fiyatları aşağıya doğru iter. 

Buna ek olarak, fiyatın gerçekten önceki POC seviyesinden sıçradığını belirtti. Bu nedenle, 1 saatlik çubuk bugünkü POC’nin üzerinde kapandığı sürece agresif bir giriş şimdi veya geri çekilme sırasında olabilir. Madeni paranın büyük ölçüde yükseldiğini de belirtmek gerekir ki bu çoğu pazar için normal değildir..

OCO Binance Coin tarafından Wesley-Oliveira açık TradingView.com

Analiz, BNB dijital varlığının saatlik grafiğinde, nihai aşamasına ulaşan bir baş ve omuz modeli olduğunu gösteriyor. Madeni para ilk omuzda 45,16 USDT, başında 47 USDT fiyatına ulaştı ve ikinci omuz tamamen oluşmadıkça gelecekte büyümeye devam edebilir.. 

Üçüncü omuz gerçekleşirse, jeton başına fiyat jeton başına 39.59 USDT’ye veya daha da düşük olabilir. Analist grafikte BNB için fiyatını korumaya yardımcı olabilecek bir destek seviyesi olduğunu gösteriyor..

Binance Coin (BNB) – 16 Ocak tarafından readCrypto açık TradingView.com

Binance Coin (BNB) analistine göre, yatırımcılar ve tüccarlar grafiğin 38.1558 – 45.0221 bölümünden sapan hareketleri izlemelidir. Ayrıca 41.5580 fiyat seviyesinde çok önemli bir seviye olacak. Bu, BNB dijital varlığının yönünü anlamak için çok önemli olacak. 

Analist, 36.3618 – 38.1558’den düşersek BNB başına 29.84 USDT’ye geçebileceğimizi söylüyor. Bu, kısa bir stop loss kullanmamız gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, BNB büyümeye devam edebileceği için piyasaları takip etmenin çok önemli olacağını düşünüyor..

BNB / USDT: Sonraki mumlar kritiktir tarafından Helical_Trades açık TradingView.com

BNB direnç bölgesinden reddedildi ve şu anda çok önemli bir destek bölgesinde. Bu destek bölgesi, BNB’nin fiyatının yükselme eğilimini sürdürmesine yardımcı olmalıdır. Bir sonraki nokta, BNB başına 39 $ ‘lık direnç olacak.. 

Analiste göre bu seviyede bir sıçrama beklemek mümkündür. Saatlik grafikteki EMA 100 de analistin şu anda görmekte olduğu hareketi destekliyor. Ayrıca, herhangi bir mum 47 $ ‘ın altına kapanırsa, BNB sanal para birimi aşağı doğru hareket edebilir ve 35.5 $ seviyesini yeniden test edebilir. Mevcut mum kritik ve önümüzdeki saatler çok önemli olacak.

Binance Coin (BNB) – 17 Aralık tarafından readCrypto açık TradingView.com

Analist, BNB’nin 29.84 USDT seviyesinde destek almasının ve daha yükseğe tırmanmasının mümkün olabileceğini düşünüyor. Coin başına 35.488 USDT’ye çıkmak mümkün olabilir. Dijital para birimi 35.48 seviyesinin üzerinde destek alabilirse, yeni bir zirveyi test etmek için dijital para birimini görmek mümkün olacaktır.. 

Pazar büyümeye devam ediyor ve atlcoinler de Bitcoin ile yükseliyor. BNB mevcut büyüme oranlarını sürdüremez ve düşerse, 26.316 USDT noktasını görebiliriz. Bu nedenle, karı ve zararı korumak için doğru alanda zararı durdurmalıyız..

Bugün Binance’de BNB satın alın!

Yukarıdaki analizden, uzman görüşlerinden ve kripto piyasasındaki genel yükseliş havasından, bunun biraz BNB’ye sahip olmak için mükemmel bir zaman olacağı açıktır. Özellikle şimdi, yılın son çeyreğine yaklaştıkça bir sonraki ralli için hazırlanırken pazar geri çekildi..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me