Best of Exchange Token: BNB – KCS – BXS

Kripto piyasası 2018’de düşerken, bir sektör kazancını daha yakından tuttu. Ve bu, döviz piyasasındaki madeni paralar – muhtemelen ayı piyasasındaki satış hacminden kazanç sağlıyor.

BNB, KCS ve BIX, bir çeşit temettü sunan en iyi kripto para borsalarından üçüdür. Her birini bu makalede inceleyeceğiz.

1. Binance (BNB)

Binance 2018’deki en popüler kripto para birimi alım satım platformlarından biridir ve ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsasıdır.

Platform, kripto para biriminden kripto para birimine yatırım yapanlara ev sahipliği yapıyor. Başka bir deyişle, EUR ve USD gibi itibari para birimlerini kabul etmez. Şirketin genel merkezi, Çin’deki katı kripto para birimi yasaları nedeniyle Hong Kong’a taşınmadan önce Çin’de bulunuyordu. Binance’in ana web sitesi İngilizce, Fransızca, Çince, Rusça, İspanyolca, Japonca dillerinde destek sunuyor ve bu da onun uluslararası pazara erişimini genişletmesini sağladı..

marka resimleri 01

Kaynak: https://www.binance.com/

Çoğu insanın bilmeyebileceği şey, borsanın BNB adı verilen kendi yerel dijital parasına sahip olmasıdır. Coinmarketcap.com’a göre şu anda dolaşımda 95 milyon BNB token var. ICO sırasında 100 milyon satıldı. Toplamda, yaklaşık 200 milyon token mevcut olacak.

Binance borsası nasıl çalışır??

Binance borsası diğerine benzer kripto para dışarıdaki değişim platformları gibi Kucoin ve Bibox. Kripto para alıcılarını ve satıcılarını eşleştirmek için Binance’in eşleştirme motorunu kullanır. Değişim işlendikten sonra, her tüccar taleplerini alır ve platform hizmeti sağlamak için küçük bir komisyon alır..

Binance, şu anda saniyede 1.400.000 siparişi işleyebilen kendi patentli ticaret motorunu yarattı. Bu, onu bugün piyasadaki en hızlı kripto para birimi değişimi yapar. Ve bu, neden bu kadar çok tüccarın diğer borsalardan Binance’e geçiş yaptığını açıklıyor.

Binance’in rakiplerine göre sahip olduğu temel avantajlardan biri, tüm büyük kripto paraların desteklenmesidir. Ayrıca, işlem ücretleri son derece düşüktür – her işlemde sadece% 0,1. Ek olarak, yerel Binance para birimi – BNB’yi kullanarak işlem ücretlerinizi daha da düşürebilirsiniz..

2. Kucoin (KCS)

Kucoin sahnede yenidir, ancak bunun sizi kandırmasına izin vermeyin. Güvenliği ve korumayı ciddiye aldılar ve önümüzdeki birkaç yıl içinde büyük bir vuruş yapma yolunda ilerliyorlar. KuCoin, benzer Binance, yatırımcılarına ikramiye öder. Borsa, her gün işlem ücretlerinin% 50’sini yerel jetonlarını tutan yatırımcılar arasında dağıtır. Platform, işlem ücretlerinin yalnızca% 10’unu elinde tutar.

KuCoin, kripto para birimi alanında büyük bir popülerlik kazanmayı başardı ve 2019 yılına kadar en iyi 10 kripto para birimi borsasından biri olmayı hedefliyor..

KuCoin, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve BTC / LTC, ETH / BTC, BTC / KCS / BTC / RPX, BTC / NEO, BTC / DASH, vb. Gibi çeşitli ticaret çiftleri sağlar..

KuCoin borsasında ilk kripto para birimini satın alamayacağınız unutulmamalıdır..

Onu diğerlerinden ayıran şey?

Kucoin’i diğer borsalardan ayıran şey, ücretlerinin çok düşük olması ve talep ettikleri ücretlerin çoğunun kullanıcılara geri dönmesidir. KuCoin, ticaret hizmetleri ücretlerinin yalnızca% 10’una sahiptir. Kalan% 90 aşağıdaki gibi ayrıştırılmıştır: sahip olan kullanıcıların% 50’si

Hesaplarında KCS (KuCoin Bonus olarak adlandırılır) ve Davet Bonusları olarak% 40.

Alım satım ve para çekme işlemleri, sıfır depozito ücreti ile düşük komisyonlara sahiptir. Alım satım ücretleri, satın alınan para birimine göre% 0,1 olarak hesaplanır. Para çekme işlemlerine gelince, bazıları NEO ve GAS gibi vergilerden muaftır, diğerleri ise 0.0005’te BTC ve 0.01’de ETH gibi düşük ücretlere sahiptir..

Mevcut oranın 100.000 katından daha az para çektiğinizde, para çekme işleminiz birkaç saniye içinde işleme alınacaktır. Daha büyük miktarlar daha fazla zaman gerektirir.

3. Bibox (BIX)

Bibox Token, Binance Coin veya KuCoin Share’e benzer şekilde çalışır – token sahipleri ilk seferde% 50 indirimden yararlanır Bibox alım satım ücretleri ve ikinci yılda% 25 vb..

Bibox yerel belirteci (BIX), Ethereum blok zincirinde çalışan bir ERC-20 belirtecidir. Çinli blockchain devleri Huobi ve OKcoin çekirdek ekibi tarafından kuruldu. Ekip, erken Bitcoin benimseyenler, meraklılar, Risk Kapitalistleri, profesyonel güvenlik tacirleri, ileri teknoloji Melek Yatırımcılar ve yerleşik seri girişimcileri içerir.

 BIX platformu yapay zekaya dayanır & Büyük veri. Başarılı olmak için benzersiz bir strateji gerekiyor. Değişimin yapay zekayı sistemlerine nasıl entegre ettiği oldukça belirsiz.

bize katıl film img.6f70e37

Kaynak: https://www.bibox.com/

Bibox, katılımcıların ek özelliklerle kripto ticareti yapmasına olanak tanır. Hatta profesyonel tüccarların eğilimleri tahmin etmesine olanak tanır. Bu, kripto piyasasının yüksek volatilitesiyle ilgili risklerin çoğunu en aza indirmeye yardımcı olduğu için önemli bir fikirdir..

Madeni para şu anda Bibox Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir ve üç uygun işlem çiftine sahiptir; USDT, ETH ve BTC. Sadece bir yaşından küçük olmasına rağmen, BIX, geçen yıl Aralık ayında 4.08 ABD doları gibi rekor bir yüksekliğe ulaşarak potansiyelini gösterdi. Ancak bu, yayın tarihinden bu yana yarıdan fazla azaldı. Jetonun başarılı olup olmayacağı görülecek..

Sonuç

BNB, KSC ve BIX, neredeyse benzer özelliklere sahip üç büyük borsadır. Tüm borsaların, gelirlerini jeton HODLer’ları ile paylaşan kendi yerel jetonları vardır. Bize göre, her üç borsa da oldukça benzer. Hepsinde bir hesaba sahip olmanın iyi olduğunu düşünüyoruz. Ancak, BNB ve BIX’in indirim yapısı yıllık bazda daha az çekici hale geliyor. Her zaman olduğu gibi, ciddi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmanızı yapın.

Cole kripto para birimi ve gelişen teknolojilere odaklanan serbest bir yazardır. Masternode’larla ilgili önceki makaleler önde gelen kripto web sitelerinde yayınlandı ve Beyaz Kitaplarda alıntılandı.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map