Tron (TRX) Nasıl Satın Alınır

TRON, merkezi olmayan internette ilerlemeye yardımcı olmak için tasarlanmış, merkezi olmayan bir sanal makinedir. Ethereum’a benzer şekilde TRON, Dapp geliştiricilerinin kendi yerel blok zincirinde yaşayan akıllı sözleşmeler aracılığıyla karmaşık protokoller oluşturmasına ve kullanmasına olanak tanır. Bugün platform en çok işlem hızları ve canlı CEO’su ile tanınıyor. Daha fazla bilgi edinmek için Tron’a Yatırım kılavuzumuzu ziyaret edin.

Bir kredi kartı veya banka kartıyla Tron Token (TRX) satın alma seçeneği sunan en iyi brokerları ve borsaları sunuyoruz. Daha büyük meblağlar için banka havalesi de gönderebilirsiniz.

Binance

Binance dünyadaki en büyük ve en tanınmış kripto para borsalarından biridir. Burada Tron (TRX) satın almanın faydaları, rakip borsalardan daha düşük döviz ücretlerinden yararlanmanız ve artan likidite, piyasa hareket eden haberlerden yararlanmak için hızlı bir şekilde alıp satmanıza olanak sağlamasıdır..

Binance İncelememizi okuyun veya ziyaret edin Binance.

İndirim Kodunu Kullan: EE59L0QP tüm işlem ücretlerinde% 10 geri ödeme için.

Kraken

Kraken sektörde faaliyet gösteren kripto para borsaları söz konusu olduğunda uzun süredir devam eden isimlerden biridir.

Mütevazı başlangıçlardan, Tron (TRX) dahil olmak üzere ticaret için geniş bir varlık yelpazesi sunan, alandaki en tanınmış isimlerden biri haline geldiler..

İşlem maliyetleri diğer borsalarla rekabetçidir ve şimdi hem vadeli işlemler hem de marj ticareti sunarak gelişmeye devam ettiler..

Kraken İncelememizi okuyun veya ziyaret edin Kraken.

Poloniex

Poloniex ABD’de 2014 yılında kuruldu ve güçlü bir varlık yelpazesini büyük bir değerle birleştirmek isteyen birçok kripto tüccar için çok popüler bir tercih borsası haline geldi. Şu anda takas edilebilecek 100’den fazla farklı çift seçeneği ile varlık yelpazesini her zaman genişletmeye devam ediyorlar. Yakın zamanda yenilenmiş bir görünümle borsa, vadeli işlemlerde her zamankinden daha profesyonel görünüyor ve 100: 1’e kadar kaldıraçla artık erişime açık.

Poloniex İncelememizi okuyun veya ziyaret edin Poloniex.


Tron (TRX) Nasıl Satın Alınır Tron (TRX) Nasıl Satın Alınır Tron (TRX) Nasıl Satın Alınır
★★★★★ ★★★★★ Binance İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Dijital varlıklar (kripto para birimi) komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

★★★★★ ★★★★★ Kraken İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Dijital varlıklar (kripto para birimi) komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

★★★★★ ★★★★★ Poloniex İncelemesi

Securities.io derecelendirmeleri, editör ekibimiz tarafından belirlenir. Dijital varlıklar (kripto para birimi) komisyoncuları için puanlama formülü, hesap ücretleri ve minimumlar, ticaret platformları, müşteri desteği, düzenleyici kurumlar ve yatırım seçenekleri dahil olmak üzere düzinelerce faktörü hesaba katar..

İçin en iyisi

Gelişmiş Tüccarlar

İçin en iyisi

ABD Tüccarları

İçin en iyisi

Kullanım kolaylığı

Ticaret Ücretleri

% 0.10

Ticaret Ücretleri

% 0.16

Ticaret Ücretleri

% 0.125

Promosyonlar

% 10 Nakit İade

İndirim Kodu: EE59L0QP

Promosyonlar

Yok

Promosyonlar

Yok

Tron nedir (TRX)?

Tron, demokratik içerik paylaşımını ve değer / veri transferlerini kolaylaştırmak için oluşturulmuş açık kaynaklı bir blok zinciridir. Bu genel hedef genellikle “interneti ademi merkezileştirmek” e benzetilir.

Bu ne işe yarıyor?

Tron blok zinciri, ağ jetonu Tronix (TRX) kullanılarak içerik oluşturucuların ve tüketicilerin doğrudan etkileşime girmesine izin vererek gereksiz üçüncü tarafları veya “aracıları” ortadan kaldırır..

Tron blockchain, değer / veri aktarımlarını kolaylaştırmanın yanı sıra akıllı sözleşmelerin kullanımını destekleyerek merkezi olmayan uygulamaların (DApps) çalıştırılmasını sağlar. Tron ağında DApp’ler oluşturan geliştiriciler, Ethereum’a ve ERC-20 standardının kullanımına benzer şekilde kendi Tron tabanlı tokenlerini oluşturabilirler. Ancak bu belirteçler, TRC10 veya TRC20, Tron ağını kullanırken.

Tron (TRX) nasıl çalışır??

Tron ağı, “Tron-proof-of-stake (TPoS)” olarak bilinen kendi “delegated-proof-of-stake (DPoS)” varyantını kullanarak çalışır. Bu fikir birliği biçimi, benzer teminat kanıtı protokollerinde bulunan tipik stake etme prosedürlerini içerir. Aradaki fark, TPoS’de oylama yeteneklerinin seçilmiş temsilcilere devredilmesidir. Ayrıca Tron, TPoS teşvikli oylamaya izin verir.

Öngörülen Gelişmeler?

Tron’daki geliştirme, büyük ölçüde, proje için kullanım durumlarını geliştirmek ve araştırmakla görevli kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan “Tron Vakfı” tarafından denetlenmektedir..

Bugüne kadar, Tron, her biri merkezi olmayan bir internet geliştirme hedefi doğrultusunda birkaç büyük satın alma gerçekleştirdi. Aşağıdakiler bu stratejik kazanımların her bir örneğidir.

  • BitTorrent
  • Steemit

İleriye dönük olarak, Tron’daki geliştiricilerin ağının ölçeklenebilirliğini ve yakın zamanda başlatılanlar gibi yardımcı projeleri artırmak için çalışmaya devam etmesi bekleniyor., Sun Network.

Temel İdeoloji?

Tron, güçlü bir ideoloji kümesi üzerine kuruldu. Bunlar, içerik oluşturucuların ve tüketicilerin, güçlü şirketlerin manipülasyonundan uzak, merkezi olmayan bir internete erişebilmeleri gerektiği fikri etrafında inşa edildi..

Merkezi olmayan bir internet, yaygın olarak bugün bildiğimiz internetin daha demokratik, dürüst ve gizlilik merkezli bir çeşidi olarak görülüyor..

Kabul ve Tartışmalar?

Kabul konusunda, Tron çoğu projenin önündedir. Sadece marketcap tarafından en iyi 20 projede bir dayanak noktası haline gelmekle kalmadı, hemen hemen her saygın borsada hazır durumda. Bu erişilebilirlik ve popülerlik, gelişmekte olan dijital menkul kıymetler sektöründeki şirketlerin token ihraçları için ağı desteklemeye başlamasına da yol açtı..

Tron, etrafındaki en tartışmalı proje olmasa da, lansmanından bu yana hıçkırıklardan adil bir pay aldı. Belki de sosyal medyadaki varlığı nedeniyle, Tron’un kurucusu Justin Sun’ın çeşitli eylemleri de tartışmalara yol açtı. multi-milyon dolarlık öğle yemekleri Warren Buffet ile.

Son zamanlarda, çok sayıda çalışan, şirketin gidişatı hakkında endişelerini dile getirdikten sonra kendilerine haksız muamele gördüklerini iddia ederek Tron aleyhine dava açtı. Ayrıca, bu kötü muamelenin, çalışanların nihai olarak işten çıkarılmasıyla sonuçlandığı iddia ediliyor..

Bu hoşnutsuz eski bir çalışanın tek örneği değil. 2019’un ortalarında, Tron’un kurucu ortağı Lucien Chen, projenin ademi merkeziyetçiliği çevreleyen orijinal ideolojilerinden çok fazla uzaklaştığına inandığı için CTO görevini kaybetti..

Yönetmelik?

Yazım sırasında, Tron’un düzenleyiciler tarafından sınıflandırılmasına ilişkin herhangi bir resmi açıklama yapılmamıştır. Bu umut verici bir işaret olsa da, proje yıllardır var olduğu için bu, varlığın bir menkul kıymet olarak kabul edilme olasılığını ortadan kaldırmaz. TRX tokenlerinin endişe kaynağı olabilecek bir yönü, yatırımın beklenen getirisi / karı olarak görülebileceği için entegre stake etme yetenekleridir..

Şimdilik, TRX token’larının faydalı tokenler olduğu yaygın olarak görülüyor.

Bunu kim yaptı?

Tron aslen 2014 yılında Kurucu ve CEO Justin Sun tarafından kuruldu. Projenin mevcut yinelemesi, Tron vakfı ile birlikte 2017 yılında geliştirildi ve başlatıldı..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map